Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #158
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Rincewind napisał(a):1) Nie wolno głosować na własne propozycje
4:9
Rincewind napisał(a):2) Aby zapewnić odpowiednią rotację należałoby określić górny limit czasu przebywania na liście (np. 10 notowań) po których utwór wypadałby z listy przechodząc do panteonu sławy.
0:13
thestranglers napisał(a):3) lepiej byłoby przeznaczyć jednak na obce nowości obligatoryjną sumę przynajmniej 10 punktów
8:5
Yacy napisał(a):4) lepiej żeby głosować publicznie na forum
7:2
kondzio_92 napisał(a):5)jestem za tym że jeśli piosenka spadła to wchodzi do poczekalni i np. ma 3 tygodnie by powrócić do głównego Topu 20.
5:5 (głosujmy na konkretną propozycję Kondzia, błagam, bo przez rok tego nie ustalimy, btw Kondziu określ proszę czy numery mogą wielokrotnie spadać do poczekalni)
kajman napisał(a):6) Proponuję punktowanie 10-1
4:3
kajman napisał(a):7) Proponuję zakaz zgłaszania utworów danego wykonawcy w momencie gdy już dwa znajdują się w zestawie do głosowania (włącznie z tym co już jest na liście).
8:0
thestranglers napisał(a):8) co decyduje o miejscu na liście: proponuję jak przy MCHTopie: punkty, ilość głosów, ilość po kolei najwyższych not
4:0
thestranglers napisał(a):9) niech kolejnym kryterium będzie kolejność oddania głosu. Jeśli dany utwór z pary (trójki etc.) dostał wcześniej punkty wtedy jest wyżej na liście. Oczywiście w przypadku uzyskania punktów od tej samej osoby decyduje kolejność w danych głosach.
3:1
Sundrajta napisał(a):10) Aha i nie widzę punktu mówiącego ile czasu jedna (nowa) propozycja może przebywać w zestawie (poczekalni). Ja optowałbym za sześcioma tygodniami ale pięć też jest do przyjęcia.
1:2 (Sundrajta, określ proszę pięć czy sześć)
thestranglers napisał(a):11) Ja zrozumiałem że każda (nowa) propozycja ma tylko tydzień szansy.
1:1
kajman napisał(a):12) proszę dodać jako 12 kolejny wariant z trzema tygodniami (AD 10)
1:1
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.08.2015 05:58 PM przez thestranglers.)
20.08.2015 04:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - thestranglers - 20.08.2015 04:48 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 285 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości