Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 552
Dołączył: Jun 2010
Post: #145
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
(19.08.2015 11:18 PM)Rincewind napisał(a):  
TuneHunterz napisał(a):Czyli powiadasz Rincewind,że w 4 punkcie chcesz iść w stylu Best Listy VOX FM niż Gorącej 20 Radia Eska?
Żeby odpowiedzieć no to pytanie, musiałbym najpierw wiedzieć czym jest jedno, a czym drugie. A ponieważ nie mam o tym bladego pojęcia i co więcej nie mam zamiaru zmieniać tego stanu rzeczy, to raczej nie udzielę Ci odpowiedzi na to pytanie.

Już ci odpowiadam Rincewind
Best Lista VOX FM - Lista 20 hitów z muzyki Disco Polo i Dance jak i z polski i zagranicy.Możesz usłyszeć w soboty od 17 do 19.Tutaj praktycznie rzadko pojawiają się powroty.Za to często pojawiają nowości,ponieważ my decydujemy albo przez stronę voxfm.pl/bestlista albo SMS na 7142 wpisując na początku VOX FM i wykonawcę na którego chcesz oddać swój głos.Nawet są utwory,które Eska gra i jak kiedyś gadałem z Kondziem,to on powiedział,że niektóre są wyjątkami.Kiedyś w dziale oficjalne listy wrzuciłem z 2 notowania i w jednym były komentarze nt. To co wrzuciłem.Jeden był niepokojący od Artura,że Years & Years nie pasują do notowania.Odpowiedziałem,że jeśli ma pretensje,to niech ma do Marcina Kotyńskiego - prezentera programu,a zarazem fanatykiem zespołu.
Natomiast w przeciwieństwie do Gorącej 20 to często pojawiają się powroty,a co jakieś notowanie jakaś nowość.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
20.08.2015 07:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - TuneHunterz - 20.08.2015 07:40 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 289 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości