Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 132
Dołączył: Dec 2014
Post: #125
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
kajman napisał(a):Jestem przseciw jakiemukolwiek sztucznemu rozgraniczaniu listy i poczekalni
o żadnej poczekalni obecnie nie mówimy, jedynie o propozycjach do notowania, będzie to niezhierarchizowany zbiór piosenek, jeśli w piątym punkcie będziecie "za" to dołoży się do nich utwory spadające, btw, doprecyzujmy już tę liczbę tygodni na "odsiadkę", nie wiem, Kondziu, mogą być ewentualnie już te trzy?

Rincewind napisał(a):1) Nie wolno głosować na własne propozycje
3:8
Rincewind napisał(a):2) Aby zapewnić odpowiednią rotację należałoby określić górny limit czasu przebywania na liście (np. 10 notowań) po których utwór wypadałby z listy przechodząc do panteonu sławy.
1:10
thestranglers napisał(a):3) lepiej byłoby przeznaczyć jednak na obce nowości obligatoryjną sumę przynajmniej 10 punktów
7:4
Yacy napisał(a):4) lepiej żeby głosować publicznie na forum
5:2
kondzio_92 napisał(a):5)jestem za tym że jeśli piosenka spadła to wchodzi do poczekalni i np. ma 3 tygodnie by powrócić do głównego Topu 20.
4:1 za - Kondzio92, MExpress, Tonehunterz, kajman, przeciw - thestranglers
kajman napisał(a):6) Proponuję punktowanie 10-1
1:1 za - kajman, przeciw - thestranglers (sprawa kosmetyczna, ale przyzwyczaiłem się już do skali euro)
kajman napisał(a):7) Proponuję zakaz zgłaszania utworów danego wykonawcy w momencie gdy już dwa znajdują się w zestawie do głosowania (włącznie z tym co już jest na liście).
2:0 za - kajman, thestranglers
19.08.2015 03:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - thestranglers - 19.08.2015 03:03 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 298 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości