Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 131
Dołączył: Dec 2014
Post: #40
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Rincewind napisał(a):Dlatego powinny być wprowadzone dwie reguły: 1) Nie wolno głosować na własne propozycje.
jestem na nie - w sumie gdy przypadnie mi do gustu obca propozycja to mogę i na nią do końca świata głosować, poza tym jeśli ktoś nie będzie wcale głosował to jego propozycje będą wyżej w rankingu
Rincewind napisał(a):2) Aby zapewnić odpowiednią rotację należałoby określić górny limit czasu przebywania na liście (np. 10 notowań) po których utwór wypadałby z listy przechodząc do panteonu sławy.
wolałbym też nie, ale zgodzę się z wolą większości... takie sztuczne zamykanie drogi utworowi po dziesięciu tygodniach mi osobiście kłóci się z ideą listy

Ciągle myślę czy danie dwóch miejsc na nowe propozycje to nie za mało Kondziu? Za dwa ostatnie miejsca niewiele można kupić Icon_sad lepiej byłoby przeznaczyć jednak na obce nowości obligatoryjną sumę przynajmniej 10 punktów, da to im więcej nawet gdy ktoś ustawi je na końcu głosów
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2015 11:13 AM przez thestranglers.)
18.08.2015 10:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - thestranglers - 18.08.2015 10:58 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 295 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości