Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
kondzio_92 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Jul 2015
Post: #1
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Wpadłem na pewien pomysł :
Może by zrobić na forum cotygodniową listę takich nieco starszych przebojów (chodzi mi tu o lata 70, 80, 90, 00 i początki 10). Nazwę, propozycje do listy i sposób głosowania byśmy mogli wspólnie wymyślić, ale pierwsze pytanie : Czy jest ktoś w ogóle chętny by głosować na taką listę? Ja mogę zliczać głosy i postować notowenie raz w tygodniu, ale to od was zależy czy coś takiego będzie miało swój start.
Piszcie jakie macie zdanie o tym pomyśle Icon_lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2015 05:13 PM przez kondzio_92.)
17.08.2015 04:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Online
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 520
Dołączył: Jun 2010
Post: #2
RE: Propozycja nowej grupowej listy przebojów
Spróbujmy! Czemu Nie. Chyba mnie zainspirowałeś mnie tym pomysłem,ponieważ we wrześnu będę miał niespodziankę.Pojawi się w ramach Hardstyle Top 40 i będzie oddzielną listą cotygodniową.To będzie lista klasyków Hardstyle z lat powiedzmy 2001-2013.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
17.08.2015 04:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #3
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
kondzio_92 napisał(a):Może by zrobić na forum cotygodniową listę takich nieco starszych przebojów
super pomysł, tylko trzeba by określić jej zasady.... Icon_rolleyes
kondzio_92 napisał(a):chodzi mi tu o lata 70, 80, 90, 00 i początki 10
plus 60. oczywiście Icon_smile i powiedzmy że do 2010 roku, tak pięć lat żeby numery miały przynajmniej proponuję...
kondzio_92 napisał(a):Czy jest ktoś w ogóle chętny by głosować na taką listę?
oj jestem Icon_smile

fajnie by było proponować co tydzień po parę utworów, powiedzmy żeby każdy z nas wrzucił do zestawu po trzy utwory na początek, potem co tydzień po jednym, głosujemy i wychodzi lista, proste tylko trzeba chcieć
17.08.2015 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kondzio_92 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Jul 2015
Post: #4
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Cytat:trzeba by określić jej zasady.... Icon_rolleyes
Oczywiscie. W najbliższych dniach ustalimy je wspólnie Icon_razz
Cytat: plus 60. oczywiście Icon_smile
Jak najbardziej Icon_wink
Cytat: i powiedzmy że do 2010 roku, tak pięć lat żeby numery miały przynajmniej proponuję..
Ja bym jednak do 2012 roku pozwolił zgłaszać Icon_wink ale zobaczymy co inni powiedzą Icon_razz

Cytat:fajnie by było proponować co tydzień po parę utworów, powiedzmy żeby każdy z nas wrzucił do zestawu po trzy utwory na początek, potem co tydzień po jednym, głosujemy i wychodzi lista, proste tylko chcieć
Mi pasuje Icon_lol Tylko zastanawiam się jakim systemem głosowanie miałoby być najlepszy eurowizyjny, ale lepiej coś nowego zrobić Icon_cool
17.08.2015 06:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Online
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 520
Dołączył: Jun 2010
Post: #5
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
(17.08.2015 06:03 PM)kondzio_92 napisał(a):  
Cytat:trzeba by określić jej zasady.... Icon_rolleyes
Oczywiscie. W najbliższych dniach ustalimy je wspólnie Icon_razz
Cytat: plus 60. oczywiście Icon_smile
Jak najbardziej Icon_wink
Cytat: i powiedzmy że do 2010 roku, tak pięć lat żeby numery miały przynajmniej proponuję..
Ja bym jednak do 2012 roku pozwolił zgłaszać Icon_wink ale zobaczymy co inni powiedzą Icon_razz

Cytat:fajnie by było proponować co tydzień po parę utworów, powiedzmy żeby każdy z nas wrzucił do zestawu po trzy utwory na początek, potem co tydzień po jednym, głosujemy i wychodzi lista, proste tylko chcieć
Mi pasuje Icon_lol Tylko zastanawiam się jakim systemem głosowanie miałoby być najlepszy eurowizyjny, ale lepiej coś nowego zrobić Icon_cool

W sprawie głosowania,to polecam stronę panel radiowy kliknij Lista Przebojów -> Ustawienia i ustawiaj ile utworów ma być w głównym zestawieniu,a reszta,która nie wejdzie to daj do Poczekalnii,ale najpierw nazwij poczekalnia.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
17.08.2015 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kondzio_92 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Jul 2015
Post: #6
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Cytat:W sprawie głosowania,to polecam stronę panel radiowy kliknij Lista Przebojów -> Ustawienia i ustawiaj ile utworów ma być w głównym zestawieniu,a reszta,która nie wejdzie to daj do Poczekalnii,ale najpierw nazwij poczekalnia.
Nie, lista ma być forumowa i lepiej by tylko i wyłącznie na forum się odbywała Icon_wink
17.08.2015 07:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kondzio_92 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Jul 2015
Post: #7
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Więc damy radę Icon_razz Do końca tygodnia chciałbym ustalić wszystkie zasady, więc kilka pytań do wszystkich :
1. Jak nazywać ma się lista?
2. Z ilu pozycji ma się ona składać? (ale bez przesady)
3. O czym decydować będzie, która piosenka będzie na wyższej pozycji jeśli kilka utworów będzie miało tyle samo punktów?
4. (pytanie dla moderatorów) : W jakim dziale postować listę?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2015 08:03 PM przez kondzio_92.)
17.08.2015 08:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Online
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 520
Dołączył: Jun 2010
Post: #8
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
1. Classic Top 40
2. 40 piosenek tak jak w tytule
3.Pierwsze punkty lub wyższa pozycja
4.Nie wiem

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
17.08.2015 08:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Online
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 520
Dołączył: Jun 2010
Post: #9
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Zgodzę się z tobą Listoholiku. No to trochę będzie w stylu Best Listy VOX FM.Mam nadzieję,że pojawi się więcej klubowych numerów w zestawieniu m.in. 2001-2005 czy też do 2008 roku. Oj jestem ciekaw jak poradzą sobie w zestawieniu.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
17.08.2015 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #10
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Jestem za, ale myślę, że Top 20 będzie najodpowiedniejszy - najlepsze z najlepszych.

1. Jak nazywać ma się lista?
obojętnie - może "najlepsze z najlepszych"?
2. Z ilu pozycji ma się ona składać?
20
3. O czym decydować będzie, która piosenka będzie na wyższej pozycji jeśli kilka utworów będzie miało tyle samo punktów?
liczba osób, które oddały swój głos

4. (pytanie dla moderatorów) : W jakim dziale postować listę?[/quote]
tam, gdzie forumowa.
17.08.2015 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kondzio_92 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Jul 2015
Post: #11
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
No to nazwa już chyba wybrana CLASSIC MYCHARTS TOP i na samym końcu liczba utworów znajdujących się na liście. Tylko teraz trzeba wybrać ile ich będzie. Jest propozycja 40 i 20 a ja zaproponuje 42, tylko podobnie jak Listoholik obawiam się trochę czy będzie wystarczająca ilość głosów by notowania dobrze się układały Icon_confused Może obliczymy średnią arytmetyczną że wszystkich propozycji i tak zostanie. Więcej czekam na kolejne typy Icon_lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2015 08:50 PM przez kondzio_92.)
17.08.2015 08:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
MExpress Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 271
Dołączył: Apr 2012
Post: #12
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Tez uwazam ze to fajny pomysl. Utworow nie wiecej niz 20 Oczywiscie plus propozycje. Ja mysle ze nazwa listy zaproponowana przez Listoholika jest naprawde dobra. Classic MyCharts Top 20. Fajnie brzmi.
17.08.2015 08:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Online
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 520
Dołączył: Jun 2010
Post: #13
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
(17.08.2015 08:40 PM)Listoholik napisał(a):  fajnie byłoby też poodkurzać klubowe utwory z lat 90-tych, takie przed niemała 20 lat Icon_smile
No to nawet zapraszam cię do obserwowania mego wątku "TuneHunterz's Chosen Hits",gdzie przedstawiam nie tylko nówki sztuki,ale także klasyki.Już niedługo wrzucę kolejne 2 tracki.Zapraszam!

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
17.08.2015 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kondzio_92 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Jul 2015
Post: #14
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Dobrze no to stawiam na większość Icon_razz Oficjalna nazwa : CLASSIC MYCHARTS TOP 20 .
Lista będzie liczyć 20 piosenek, a w propozycjach różnie to będzie bywać : Każdy co tydzień będzie mógł zgłosić 1 utwór, który po tygodniu zostanie dodany do propozycji Icon_smile Maksymalna ilość trzymania się w propozycjach to 5 tygodni, jeśli w tym czasie nie uda mu się wejść na listę to wypada Icon_neutral
Przemyślałem system głosowania i myślę że najlepszy będzie sprawdzony sposób, czyli stworzenie przez każdego własnego Top 10 ze zgłoszonych utworów systemem Eurowizyjnym . Może być czy ma ktoś lepszy pomysł? Icon_lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2015 09:18 PM przez kondzio_92.)
17.08.2015 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #15
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
kondzio_92 napisał(a):najlepszy będzie sprawdzony sposób, czyli stworzenie przez każdego własnego Top 10 ze zgłoszonych utworów systemem Eurowizyjnym
no tak, ale tylko z zaproponowanych wcześniej tu utworów , możemy więc proponować po cztery jak to było w Przeboju Lata
17.08.2015 09:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Online
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 520
Dołączył: Jun 2010
Post: #16
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
No cóż głosowanie z strony panelradiowy.pl przegrało Icon_sad
Muszę się z tym pogodzić

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
17.08.2015 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kondzio_92 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Jul 2015
Post: #17
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Cytat:no tak, ale tylko z zaproponowanych wcześniej tu utworów
Oczywiście Icon_wink
Cytat:możemy więc proponować po cztery
OK


Więc można już rozpocząć zgłaszanie utworów? Czy o czymś ważnym zapomniałem? Icon_confused
17.08.2015 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Online
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 520
Dołączył: Jun 2010
Post: #18
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
A może by tak zrobić notowanie zerowe,czyli każdy zgłosi swe propozycje,które zbierzesz w jedną całość,później będziemy głosować na propozycje,które zgłosiliśmy. Utwory ,które będą mieli więcej głosów,to będą w Top 20 i zaczną pierwsze notowanie.Utwory,które mniej punktów zdobyły,trafią do propozycji i będą walczyć o wejściendo zestawienia.Co wy na to?

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
17.08.2015 10:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kondzio_92 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Jul 2015
Post: #19
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
ZGŁASZANIE PRZEBOJÓW
Więc rozpoczynamy zgłaszanie utworów. Każdy z was może tutaj zgłosić 4 klasyki Icon_wink
Czas do przyszłego wtorku Icon_smile
17.08.2015 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #20
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Tak, ramy czasowe są ważne, Bo najstarsze utwory mogą pochodzić przecież nawet z XIX wieku Icon_razz
17.08.2015 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 271 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości