Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #401
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Ja też jestem 3 razy na NIE.
Obecne zasady uważam za bardzo dobre i nie widzę potrzeby zmiany.
27.06.2017 11:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #402
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
1. Tak
2. Nie
3. Nie

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
27.06.2017 11:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #403
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Trzy razy nie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.06.2017 05:42 AM przez thestranglers.)
27.06.2017 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #404
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Ogólnie jestem raczej za zmianami nr 1 i 2, ale i tak raczej zwyciężą ich przeciwnicy...
28.06.2017 12:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #405
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
1. Głosujemy na 12 utworów.
2. Nie.
3. Tak.
28.06.2017 08:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #406
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Ja jestem przeciw zmianom. Obecna formuła jest optymalna moim zdaniem.
28.06.2017 08:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #407
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Na obecną chwilę tylko punkt pierwszy ma jako takie poparcie gdyż cztery osoby są w sumie za! Icon_cool Pięć wyraźnie wypowiedziało się na nie.
Przy punkcie drugim bilans ten wygląda znacznie gorzej 2/7, a przy trzecim podobnie 1/6.
A zatem dodając jeszcze moje poparcie (dla moich opcji - propozycja kajmana kłóci się z moimi, dlatego ostatecznie jestem na nie) punkt 1 osiągnąłby remis. Icon_smile Czekam więc jeszcze dwa dni na kolejne opinie i może chociaż ta zmiana przejdzie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.06.2017 09:15 AM przez Sundrajta.)
28.06.2017 09:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
makkartnej Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Dec 2016
Post: #408
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Ja również nie popieram żadnej ze zmian.

Free as a bird, it's the next best thing to be.
28.06.2017 09:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #409
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Sundrajto, bardzo Cię przepraszam, ale w sumie sam tego chciałeś.

3 x nie.
Sundrajta napisał(a):może chociaż ta zmiana przejdzie?
...czyli chyba też nie przejdzie.

Po co zmieniać coś co dobrze działa.

To że PSB jest na liście tyle ile jest, jest wynikiem tego czego jest, a czym głośno nie napiszę,
ale i tak wszyscy wiedzą, o co chodzi, a jak nie wiedzą, to ode mnie się nie dowiedzą.
28.06.2017 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #410
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
adameria napisał(a):jest wynikiem tego czego jest, a czym głośno nie napiszę
Jeżeli jest czegoś wynikiem to chyba najbardziej Twoich komentarzy. A tak ogólnie cztery głosujące na ten utwór osoby zawsze miały go bardzo wysoko na swoich listów. Podejrzewałem przez czas jakiś, że zostały zwarte szyki, żeby dociągnąć do 50 tygodni. A tymczasem żadnej mobilizacji nie zauważyłem. Zauważyłem natomiast pojawienie się dwóch (wtedy) nowych głosujących, którzy ten utwór ustawiali bardzo wysoko. I absolutnie nie podejrzewam, że zostali skaperowani, żeby robić wynik dla Rent.
28.06.2017 03:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #411
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
3 razy nie
z tym, ze można by się zastanowić nad obowiązkiem dwóch obcych nowości w swoim zestawie.

.
28.06.2017 04:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #412
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
stavanger napisał(a):z tym, ze można by się zastanowić nad obowiązkiem dwóch obcych nowości w swoim zestawie
Czyli zamiast 5 punktów dać 4-1 lub 3-2? No sorry, czasem są zestawy nowości, że znalezienie chociaż jednej przeciętnej nowości jest zadaniem niewykonalnym, a co dopiero dwóch. Poza tym ta zasada może zwiększyć rotację w poczekalni i zabetonować top 20.
28.06.2017 04:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #413
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
adameria napisał(a):To że PSB jest na liście tyle ile jest, jest wynikiem tego czego jest, a czym głośno nie napiszę,
ale i tak wszyscy wiedzą, o co chodzi, a jak nie wiedzą, to ode mnie się nie dowiedzą.
Nie lubię cenzury. Auto- również.
kajman napisał(a):No sorry, czasem są zestawy nowości, że znalezienie chociaż jednej przeciętnej nowości jest zadaniem niewykonalnym, a co dopiero dwóch.
I znów wracamy do tego, jak zamknięte horyzonty niektórzy mają... Icon_wink
28.06.2017 05:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #414
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
(28.06.2017 04:38 PM)kajman napisał(a):  
stavanger napisał(a):z tym, ze można by się zastanowić nad obowiązkiem dwóch obcych nowości w swoim zestawie
Czyli zamiast 5 punktów dać 4-1 lub 3-2? No sorry, czasem są zestawy nowości, że znalezienie chociaż jednej przeciętnej nowości jest zadaniem niewykonalnym, a co dopiero dwóch. Poza tym ta zasada może zwiększyć rotację w poczekalni i zabetonować top 20.
Też uważam ten pomysł za niezbyt pomocny. Sam niby często tak robię gdy nie znajduję jednej godnej pierwszej dziesiątki nowości. I wtedy wybieram dwie najlepsze z pozostałych i rozdzielam te pięć oczek.
To akurat można by było wprowadzić gdyby obowiązywał mój pierwszy punkt. Bo przy piętnastu głosach i 10-ciu oczkach na obce nowości, spokojnie dałoby się przyjąć zasadę, że rozdzielamy je minimum na dwa utwory.
29.06.2017 08:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #415
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Dziękuję za wiadomość. Cieszę się, że forum życie, rozwija się i komuś na nim zależy, ale nie ma takiej możliwości, żebym włączył się w tę listę. Niemniej szanuję i zaglądam!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.06.2017 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #416
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
AKT! napisał(a):nie ma takiej możliwości, żebym włączył się w tę listę
Ale przecież na nią głosujesz.
29.06.2017 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #417
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Rotfl

"i co się dziwisz"
temat zowie się "propozycja nowej..." i wyciąga się go z głębin to są takie efekty Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.06.2017 10:16 PM przez Yacy.)
29.06.2017 10:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #418
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
1) głosowanie na 15 utworów - może..., do zastanowienia.
2) i 3) nie

(27.06.2017 11:08 AM)Szymek79 napisał(a):  tutaj jestem na zdecydowanie na "NIE" bo ten manewr dopiero zabetonuje listę.
jestem tego samego zdania Icon_cool

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
29.06.2017 10:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sewerynkicior Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 272
Dołączył: Oct 2016
Post: #419
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Próbowałem wyjaśnić sytuację z użytkownikiem adameria na gruncie prywatnym, ponieważ zaniepokoiły mnie jego komentarze związane z głosowaniem na utwór "Rent". Nie wiem czy jest m.in. mi coś zarzucane, czy nie. Niestety uzyskałem podobnie dziecinną odpowiedź. Nadal nie rozumiem, dlaczego wprowadza on ferment na forum takimi wypowiedziami. Amerykanie nazywają takie osoby mianem spoilsport. Mam nadzieję, że tylko ja czuję lekki dyskomfort związany z tą sytuacją i biorę to zbytnio do siebie, a pozostali głosujący raczej nie przejmują się tymi komentarzami w ogóle.
02.07.2017 12:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #420
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
sewerynkicior napisał(a):Niestety uzyskałem podobnie dziecinną odpowiedź.
W każdym razie Ty odebrałeś ją jako dziecinną. Myślę, że trzeba dać sobie spokój. On ma swoje zdanie, Ty się z nim nie zgadzasz i niech tak zostanie.
02.07.2017 01:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 272 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości