Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 96 z 12.09.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 728
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Sentymentalny, bo trzymasz się tak długo tych numerów Icon_smile
No i nie porównuj Islands z piosenkami z listy, którą robisz od kilkudziesięciu tyg.
Trzymam się, bo mi się podobają. A dlaczego mam nie porównywać, skoro utwory z mojej listy na pewno załapią się do mojego topu wszechczasów (obecny numer 1 już się załapał).
13.09.2008 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
Re: kajman30 nr 96 z 12.09.08
kajman napisał(a):15. 34. 15 THE LOTUS EATER - Opeth
Jak ładnie Icon_smile2 A ja jakoś nie mam ostatnio na ten numer nastroju Icon_wink2

kajman napisał(a):25. N 1 PIGEON DRUMMER - No-Man
I tu też ładnie Icon_smile2 U mnie było identycznie: z miesiąc siedzieli w propozycjach i nagle wskoczyli od razu na miejsce... 25. Icon_wink2

kajman napisał(a):I WILL WRITE PEACE ON YOUR WINGS AND YOU WILL FLY OVER THE WORLD - Sleepmakeswaves
Kolejna miła niespodzianka. Liczę na to że niedługo wzlecą ponad poczekalnię Icon_wink2

kajman napisał(a):THE BLIND WALK OVER THE EDGE - Fear My Thoughts
Tydzień temu zapomniałem skomentować ten interesujący debiut Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
14.09.2008 10:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #23
 
Pozdrawiam serdecznie i informuję, że piosenka Eliane Elias na mojej liście nie jest starą brazylijską wersja "Garota de Ipanema", ale nowym, angielskojęzycznym wykonaniem pochodzącym ze świeżutkiej płyty Eliane "Bossa Nova Stories". Album nie dotarł chyba jeszcze do Polski, ja znalazłem go ostatnio w Paryżu... Polecam!
15.09.2008 01:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
kajman napisał(a):5. 31. 55 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
Nareszcie jakaś w miarę rozsądna pozycja.
kajman napisał(a):7. N 1 EVERYTHING COMES TO YOU - Peter Gabriel & Richard Evans & Joji Hirota & Sevara Nazarkhan & Sinead O Connor & Guo Yue
W pierwszym starciu u mnie przegrała z Altus silvą i to on zadebiutował na liście, a później słyszałem może 2 razy w Minimaxie. Myślę, że u mnie też się powinna pojawić i może sobie poradzi lepiej niż zwycięzca.
kajman napisał(a):19. 22. 8 PO DRUGIEJ STRONIE PRZEMSZY - Muariolanza
20. 13. 7 ZA PIERWSZĄ CHMURĄ - Maryla Rodowicz
21. 25. 2 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
22. 14. 4 POLSKA MIŁOŚĆ - Raz Dwa Trzy
Chyba lepiej by było: Polska Miłość Za Pierwszą Chmurą Po Drugiej Stronie Przemszy. Icon_wink2
kajman napisał(a):36. N 1 TOUNKA - Rokia Traore
Tak naprawdę to chyba nie słyszałem.
kajman napisał(a):I WILL WRITE PEACE ON YOUR WINGS AND YOU WILL FLY OVER THE WORLD - Sleepmakeswaves
Chciałbym kiedyś usłyszeć jak ktoś odgaduje tytuł tego utworu w Jakiej to melodii?. Icon_mrgreen
kajman napisał(a):LETTER FROM GOD TO MAN - Dan Le Sac Vs Scroobius Pip
kajman napisał(a):3. W poczekalni miały zadebiutować Big city lights, ale po 1 tygodniu wypadły z 30 na liście matce.
Ściągają się [płyty], chociaż pierwszego się boję, bo to chyba hip-hop.
15.09.2008 05:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
zbyszu napisał(a):* Groniec tylko + 26 w 55 tygodniu na Liscie - a co tam Icon_wink2
Zgadzam się z Tobą, że Kasi nie powinna być tak nisko, żeby aż o tyle miejsc awansować.
ku3a napisał(a):fajnie, że Raconteursi w scislej czołówce, ale szkoda, że to RKB, a nie ich najlepszy kawalek.
Chyba zapomniałeś napisać, że Twoim zdaniem. Icon_wink2
15.09.2008 05:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 728
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
Re: kajman30 nr 96 z 12.09.08
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):15. 34. 15 THE LOTUS EATER - Opeth
Jak ładnie Icon_smile2 A ja jakoś nie mam ostatnio na ten numer nastroju Icon_wink2
kajman napisał(a):25. N 1 PIGEON DRUMMER - No-Man
I tu też ładnie Icon_smile2 U mnie było identycznie: z miesiąc siedzieli w propozycjach i nagle wskoczyli od razu na miejsce... 25. Icon_wink2
kajman napisał(a):1. I WILL WRITE PEACE ON YOUR WINGS AND YOU WILL FLY OVER THE WORLD - Sleepmakeswaves
Kolejna miła niespodzianka. Liczę na to że niedługo wzlecą ponad poczekalnię Icon_wink2
kajman napisał(a):2. THE BLIND WALK OVER THE EDGE - Fear My Thoughts
Tydzień temu zapomniałem skomentować ten interesujący debiut Icon_wink2
15. A mnie jakoś wzięło.
25. Tylko że u Ciebie jest już znacznie wyżej, a u mnie... kto wie.
1. Przyznam się, że myślałem, że już będą, a teraz nie wiem, czy się uda.
2. Co się odwlecze...
15.09.2008 05:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 728
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Jopkolog napisał(a):Pozdrawiam serdecznie i informuję, że piosenka Eliane Elias na mojej liście nie jest starą brazylijską wersja "Garota de Ipanema", ale nowym, angielskojęzycznym wykonaniem pochodzącym ze świeżutkiej płyty Eliane "Bossa Nova Stories". Album nie dotarł chyba jeszcze do Polski, ja znalazłem go ostatnio w Paryżu... Polecam!
No tak, ale póki nie poznam nowej wersji, to nie ma szans u mnie zadebiutować. Icon_frown
15.09.2008 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 728
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
15.09.2008 06:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 728
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
abd3mz napisał(a):
ku3a napisał(a):fajnie, że Raconteursi w scislej czołówce, ale szkoda, że to RKB, a nie ich najlepszy kawalek.
Chyba zapomniałeś napisać, że Twoim zdaniem. Icon_wink2
A ja myślę, że tego nie trzeba dodawać, bo pisanie za każdym razem moim zdaniem, ja uważam itp. strasznie rozbudowałoby wypowiedzi.
15.09.2008 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #30
 
Myślę, że ku3a będzie wiedział do czego nawiązuję. Icon_smile2
kajman napisał(a):19. Icon_lol Icon_lol Icon_lol Faktycznie tak byłoby znacznie lepiej, tylko co zrobić z Adamiak.
Też miałem z tym problem, bo "dwa" trochę przeszkadza.
kajman napisał(a):36. A moim zdaniem warto.
To widzę po pozycji utworu. Icon_wink2
kajman napisał(a):Tylko zastanawiam się, co zrobię za kilka tygodni, gdy przyjdzie moja pora na promowanie piosenki, bo na żśaden chomik nijak nie mogę jej wrzucić.
Ten utwór już jest na chomiku, a jak wybierzesz jakiś nowy to postaram się pomóc. Icon_smile2
15.09.2008 06:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 728
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):36. A moim zdaniem warto.
To widzę po pozycji utworu. Icon_wink2
kajman napisał(a):Tylko zastanawiam się, co zrobię za kilka tygodni, gdy przyjdzie moja pora na promowanie piosenki, bo na żśaden chomik nijak nie mogę jej wrzucić.
Ten utwór już jest na chomiku, a jak wybierzesz jakiś nowy to postaram się pomóc. Icon_smile2
Czyli do utworu dojście masz tylko przesłuchać Ci się nie udało. Icon_lol
15.09.2008 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #32
Re: kajman30 nr 96 z 12.09.08
mój ulubiony fragment Twojej Listy...
kajman napisał(a):1. 1. 54 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
4. 7. 35 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
11. 9. 9 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
12. 10. 17 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
20. 13. 7 ZA PIERWSZĄ CHMURĄ - Maryla Rodowicz
21. 25. 2 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
35. 38. 3 NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
42. 47. 9 MED SUD I EYRUM - Sigur Ros
a w nim mniej powodów do Icon_frown niż do Icon_biggrin3 [w pierwszej chwili myślałam, że tylko jeden, ale niestety nie...]

kajman napisał(a):7. N 1 EVERYTHING COMES TO YOU - Peter Gabriel & Richard Evans & Joji Hirota & Sevara Nazarkhan & Sinead O Connor & Guo Yue
posłuchałam płyty i... ciekawy utwór. ale ja zatrzymałam się na dłużej przy innym. nie wiem jeszcze jak długo ten przystanek będzie trwał.

kajman napisał(a):poczekalnia:
HOME - Immanu El
aj coś ciągle tak nieśmiało... a ja nie mogę się uwolnić od tego Icon_smile2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
16.09.2008 07:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 728
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
Re: kajman30 nr 96 z 12.09.08
Chyba dawno tu nie zaglądałaś, a przynajmniej nie komentowałaś, więc tym bardziej się cieszę. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
neon.ka napisał(a):mój ulubiony fragment Twojej Listy...
kajman napisał(a):1. 1. 54 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
4. 7. 35 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
11. 9. 9 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
12. 10. 17 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
20. 13. 7 ZA PIERWSZĄ CHMURĄ - Maryla Rodowicz
21. 25. 2 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
35. 38. 3 NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
42. 47. 9 MED SUD I EYRUM - Sigur Ros
a w nim mniej powodów do Icon_frown niż do Icon_biggrin3 [w pierwszej chwili myślałam, że tylko jeden, ale niestety nie...]
kajman napisał(a):7. N 1 EVERYTHING COMES TO YOU - Peter Gabriel & Richard Evans & Joji Hirota & Sevara Nazarkhan & Sinead O Connor & Guo Yue
posłuchałam płyty i... ciekawy utwór. ale ja zatrzymałam się na dłużej przy innym. nie wiem jeszcze jak długo ten przystanek będzie trwał.
kajman napisał(a):poczekalnia:
2. HOME - Immanu El
aj coś ciągle tak nieśmiało... a ja nie mogę się uwolnić od tego Icon_smile2 .
1. Ale i tak cieszy, że aż tyle tych ulubionych jest tak dużo.
7. Ciekawe który i ciekawe, czy będą tego efekty.
2. Z dwójeczki, która mi się ze sobą w jakiś sposób kojarzy, lepiej rokował Hakon, ale szybko stracił wsparcie.
16.09.2008 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #34
 
kajman napisał(a):Czyli do utworu dojście masz tylko przesłuchać Ci się nie udało. Icon_lol
Czas jest niepoliczalny, ale ograniczony...
16.09.2008 06:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #35
Re: kajman30 nr 96 z 12.09.08
kajman napisał(a):Chyba dawno tu nie zaglądałaś, a przynajmniej nie komentowałaś, więc tym bardziej się cieszę. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
oczywiście, że zaglądałam. pod różnymi nickami Icon_wink2 .
kajman napisał(a):
neon.ka o płycie 'Big Blue Ball' napisał(a):posłuchałam płyty i... ciekawy utwór. ale ja zatrzymałam się na dłużej przy innym. nie wiem jeszcze jak długo ten przystanek będzie trwał.
Ciekawe który i ciekawe, czy będą tego efekty.
zdaje się, że najbardziej melodyjny oczywiście Icon_biggrin3 - tytułowy. a na efekty, po kolejnym 'pół dnia', które minęło, chyba jest spora szansa...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
16.09.2008 08:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości