Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2008
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #1
2008
usunieto
09.09.2008 09:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #2
 
Ahoj!
Travis z odrzutu. To ja poproszę więcej takich odrzutów z płyty.
Wsród nowości dziewczyny. Wszystkie za głos, choć każda z zupełnie innej beczki.
Próbuję z Poczekalnią. Tam zabrakło miejsca dla:
- stamtąd: NIN; Jesu, Oasis, Enigmy, The Cure, Coldplay
- stąd: Mikromusic, The Calog, Biff, D. Miśkiewicz (jeszcze)...
To kolejne Top 10.
Skąd tyle muzyki???
Do nasłuchania
09.09.2008 10:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
zbyszu napisał(a):15 07 12 MAKE IT MINE – Jason Mraz
Oj oj. A jeszcze 2 tygodnie temu był na szczycie. Ratunku!!!
10.09.2008 03:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #4
 
1981 napisał(a):
zbyszu napisał(a):15 07 12 MAKE IT MINE – Jason Mraz
Oj oj. A jeszcze 2 tygodnie temu był na szczycie. Ratunku!!!
Ratuję, ratuje. Włąsnie w aucie w odtwarzaczu gości jego ostatnia płyta. Ale cóż..i tak przez urlop był "przytrzymany" w czołowce z racji braku nowości (a raczej dostepu do nich...) Gdyby nie Hatifnats - Top 10 byłoby ze stazem 4-tygodniowym...
10.09.2008 10:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Mam wrażenie, że gdyby w podsumowaniach wprowadzić odrzut roku, to J Smith zająłby u wielu z nas pierwsze miejsce. U mnie na pewno, a mam wrażenie, że także u Ciebie.
Poza Travisem najmocniej kibicuję Evce i Bjorce.
Nie wiem jak to się stało, że wcześniej przeuczyłem Streets.
No i cieszy poczekalnia, także dlatego, że będzie więcej do liczenia.
10.09.2008 12:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #6
Re: Radioaktywna Lista Przebojów not. 981 z 7 IX 2008
Pomysł z poczekalnią w pełni popieram, chociaż gdybym to ja decydował, to prędzej włączyłbym te 20 miejsc do regularnej listy Icon_wink2

zbyszu napisał(a):02 01 04 MANY SHADES OF BLACK – The Raconteurs
12 12 04 MERCURY – Bloc Party
15 07 12 MAKE IT MINE – Jason Mraz
18 16 15 OUT OF OUR HEADS - Sheryl Crow
19 17 19 HURT – Christina Aguilera
20 18 12 ALMOST LOVER – A Fine Frenzy
21 22 28 I’M YOURS – Jason Mraz
24 19 15 NO MORE – Eddie Vedder + Ben Harper
29 -- 01 THE DULL FLAME OF DESIRE – Bjork
36. BAL SOBOWTÓRÓW – Cool Kids Of Death(39)
40. GAMMA RAY – Beck(35)
41. LUCID DREAMS – Franz F.(45)
44. W SPODNIACH CZY... – A. Dąbrowska(44)
47. STANDING...- The Last Shadow P.(-)
Pytanie: dlaczego tytuły/nazwy wykonawców w poczekalni są poskracane (czasami w dramatyczny sposób Icon_surprised )? Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.09.2008 12:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
Re: Radioaktywna Lista Przebojów not. 981 z 7 IX 2008
aaktt napisał(a):1. Pomysł z poczekalnią w pełni popieram, chociaż gdybym to ja decydował, to prędzej włączyłbym te 20 miejsc do regularnej listy Icon_wink2
2. Pytanie: dlaczego tytuły/nazwy wykonawców w poczekalni są poskracane (czasami w dramatyczny sposób Icon_surprised )? Icon_wink2
1. Myślę, że każdy tworzy listę, jak mu najwygodniej. Ty masz X utworów, ja mam 50 + poczekalnia (nienumerowana i ze zmienną ilością utworów, a zaczynałem od Top10), a jemu najbardziej pasuje ta forma. Jeżeli będzie czuł potrzebę, to zmieni formę.
2. Oglądałeś ostatnią listę Lilian? Myślę, że jeżeli Zbyszu chce skracać, to skraca i myślę, że pytanie dlaczego nie ma tutaj żadnego sensu. To tak, jakbyś zapytał, czemu niektórzy przy utworze Birima pisali cały tłum nazwisk, a inni Youssou n'Dour and friends. W tej chwili w zestawieniu jest nagranie, w którym jedna osoba pisze inicjały imion, druga pełne imiona, a trzecia dodaje jeszcze artystę, którego u pozostałych nie było i to na pierwszym miejscu. Moim zdaniem najważniejsze jest, żeby wiedzieć, o jaki utwór chodzi.
10.09.2008 01:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #8
 
zbyszu napisał(a):13 23 02 MILK CRISIS – The Go! Team
Nie mogę nigdzie znaleźć tego utworu. A może na Twoim chomiku znajdę? Icon_lol
zbyszu napisał(a):24 19 15 NO MORE – Eddie Vedder + Ben Harper
Faktycznie u mnie z małym poślizgiem...
Dużo "fajności" w poczekalni:
zbyszu napisał(a):32. ROOIBOS/PALM... – The Stills(49)
33. REST MY CHEMISTRY – Interpol(37)
zbyszu napisał(a):35. IN PRAISE OF... – A. Morisette(46)
zbyszu napisał(a):46. SWAY – The Kooks(-)
zbyszu napisał(a):48. THE WORLD IS GRAY – Gang Bang(-)
10.09.2008 03:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #9
 
kajman napisał(a):Nie wiem jak to się stało, że wcześniej przeuczyłem Streets.
No i cieszy poczekalnia, także dlatego, że będzie więcej do liczenia.

1) Jeśli "przeUczyłeś " sie The Streets to niedobrze, a jeśli "przeOczyłeś" to znaczy, ze nie słuchałęs Programu Alternatywnego. Tam Szydło grała ten utwór przez cały tydzień (Singiel Tygodnia). Mnie wzieło, zresztą Mike Skiner ma u mnie ogromny kredyt zaufania.

2) Poczekalnia jest raczej wytworem mojej "spontanicznej twórczosci". Równie dobrze dziś byłaby zupełnie inna (no moze poza nr 31 i 32). Robiłęm ją w pośpiechu (dlatego też poskracane utwory itp.) i nie jest miarodajna. Dlatego Kajman - nie licz Jej - bo nie jest miarodajna

Do nasłuchania
10.09.2008 05:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #10
Re: Radioaktywna Lista Przebojów not. 981 z 7 IX 2008
aaktt napisał(a):Pomysł z poczekalnią w pełni popieram, chociaż gdybym to ja decydował, to prędzej włączyłbym te 20 miejsc do regularnej listy Icon_wink2
Pytanie: dlaczego tytuły/nazwy wykonawców w poczekalni są poskracane (czasami w dramatyczny sposób Icon_surprised )? Icon_wink2

1) Wykluczone. Lista od 11 lat ma niezmienną formułę Top 30 Stąd i Stamtąd. Wczesniej było różnie. Ciekawych odsyłam tutaj (zostawisz komcia?) Icon_mrgreen


http://zbyszu.blog.onet.pl/2,ID67679672,index.html

2) Pisałem o tym pieterko wyżej.Właściwie tylko z pośpiechu. Pozatym priorytetem jest dla mnie napisana Lista w zeszycie!!! A tam nie skracam włąsciwie tylko nowości oraz nr 1! Icon_wink2

Do zaczytania
10.09.2008 05:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #11
Re: Radioaktywna Lista Przebojów not. 981 z 7 IX 2008
kajman napisał(a):(...) a jemu najbardziej pasuje ta forma. Jeżeli będzie czuł potrzebę, to zmieni formę(...)
(...)Myślę, że jeżeli Zbyszu chce skracać, to skraca (...) Moim zdaniem najważniejsze jest, żeby wiedzieć, o jaki utwór chodzi.
Icon_wink2 Kajman - chesz zostać moim Rzecznikiem? Icon_wink2
10.09.2008 05:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #12
 
koszMAREK napisał(a):
zbyszu napisał(a):13 23 02 MILK CRISIS – The Go! Team
Nie mogę nigdzie znaleźć tego utworu. A może na Twoim chomiku znajdę? Icon_lol]
Owszem mam chomika, ale tylko i wyłacznie dla ściagania audycji radiowych. Trzeba to zmienić, ale zupełnie nie wiem, jak sie wrzuca tam pliki. Zwyczajnie nie wgłębiałem się w to - tylko wykupiłem ileś tam giga czy mega czy coś tam miejsca aby ściagać...

Są jakies inne drogi, którymi mogę wysłąć Tobie plik?

PS. Sory Chopaki i Dziewczyny - ale zupełnie nie wiem jak cytować w jednym poście cytaty z różnych postów róznych osób. Mnie to przerasta. Jeszcze raz "sorki"
10.09.2008 05:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
zbyszu napisał(a):
zbyszu napisał(a):1. Nie wiem jak to się stało, że wcześniej przeuczyłem Streets.
2. No i cieszy poczekalnia, także dlatego, że będzie więcej do liczenia.
1. Jeśli "przeUczyłeś " sie The Streets to niedobrze, a jeśli "przeOczyłeś" to znaczy, ze nie słuchałęs Programu Alternatywnego.
2) Poczekalnia jest raczej wytworem mojej "spontanicznej twórczosci". ...Dlatego Kajman - nie licz Jej - bo nie jest miarodajna
3. Kajman - chesz zostać moim Rzecznikiem?
4. Trzeba to zmienić, ale zupełnie nie wiem, jak sie wrzuca tam pliki. Zwyczajnie nie wgłębiałem się w to - tylko wykupiłem ileś tam giga czy mega czy coś tam miejsca aby ściagać...
5. PS. Sory Chopaki i Dziewczyny - ale zupełnie nie wiem jak cytować w jednym poście cytaty z różnych postów róznych osób. Mnie to przerasta.
1. Ja poza trzema godzinami w sobotę nie słucham w ogóle w domu radia. Z braku czasu i z braku nawyku.
2. Szkoda, ale Ty decydujesz. Daj mi jednak znać, gdyby stała się bardziej miarodajna.
3. A jaka będzie pensja? Icon_wink2
4. Tam jest coś takiego jak Dodaj nowy plik... itd. Jak na to klikniesz, to pokaże Ci Twój komputer i wtedy znajdziesz odpowiedni plik, klikniesz na niego i powinno pójść (chociaż w moim kompie przestało to działać).
5. Ja też nie wiedziałem, ale jak zobaczyłem trzy Twoje posty do odpowiedzi, to zaznaczyłem cały teren, kliknąłem na dole Cyt. selekt. i udało się. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Wielkie dzięki za zmobilizowanie mnie.
10.09.2008 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #14
Re: Radioaktywna Lista Przebojów not. 981 z 7 IX 2008
kajman napisał(a):
aaktt napisał(a):1. Pomysł z poczekalnią w pełni popieram, chociaż gdybym to ja decydował, to prędzej włączyłbym te 20 miejsc do regularnej listy Icon_wink2
2. Pytanie: dlaczego tytuły/nazwy wykonawców w poczekalni są poskracane (czasami w dramatyczny sposób Icon_surprised )? Icon_wink2
1. Myślę, że każdy tworzy listę, jak mu najwygodniej. Ty masz X utworów, ja mam 50 + poczekalnia (nienumerowana i ze zmienną ilością utworów, a zaczynałem od Top10), a jemu najbardziej pasuje ta forma. Jeżeli będzie czuł potrzebę, to zmieni formę.
2. Oglądałeś ostatnią listę Lilian? Myślę, że jeżeli Zbyszu chce skracać, to skraca i myślę, że pytanie dlaczego nie ma tutaj żadnego sensu. To tak, jakbyś zapytał, czemu niektórzy przy utworze Birima pisali cały tłum nazwisk, a inni Youssou n'Dour and friends. W tej chwili w zestawieniu jest nagranie, w którym jedna osoba pisze inicjały imion, druga pełne imiona, a trzecia dodaje jeszcze artystę, którego u pozostałych nie było i to na pierwszym miejscu. Moim zdaniem najważniejsze jest, żeby wiedzieć, o jaki utwór chodzi.
Dziękuję Ci pięknie rzeczniku za tą wyczerpującą i zupełnie nieinteresującą mnie wypowiedź. Cudownie dostać odpowiedź od osoby, której się o to nie prosiło, a nawet, (i tu uwaga!), miało się nadzieję, że ta osoba wyjątkowo się nie odezwie Icon_frown

zbyszu napisał(a):1) Wykluczone. Lista od 11 lat ma niezmienną formułę Top 30 Stąd i Stamtąd. Wczesniej było różnie. Ciekawych odsyłam tutaj (zostawisz komcia?) Icon_mrgreen

http://zbyszu.blog.onet.pl/2,ID67679672,index.html
[/quote] Komentarz zostawiłem Icon_mrgreen

Ja jeśli chodzi o moją listę, zmieniałem jej formę tyle razy, że w sumie mi już obojętnie ile będzie miała pozycji tzn. uzależniam tę liczbę od okoliczności Icon_wink2 Ostatnio czuję wenę, więc lista sięga 130 pozycji, chociaż akurat nie odważyłbym się jej wydłużyć jeszcze bardziej, mimo, że czasami coś mnie kusi, bo nie mieszczą mi się wszystkie lubiane pozycje Icon_frown

Dziękuję za odpowiedź Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.09.2008 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #15
 
zbyszu napisał(a):Są jakies inne drogi, którymi mogę wysłąć Tobie plik?
Pewnie, że tak, np. przez gg 2068045
10.09.2008 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
Re: Radioaktywna Lista Przebojów not. 981 z 7 IX 2008
aaktt napisał(a):Dziękuję Ci pięknie rzeczniku za tą wyczerpującą i zupełnie nieinteresującą mnie wypowiedź. Cudownie dostać odpowiedź od osoby, której się o to nie prosiło, a nawet, (i tu uwaga!), miało się nadzieję, że ta osoba wyjątkowo się nie odezwie Icon_frown
A jak wspaniale czyta się z jednej strony sugestie na temat tworzenia listy od osoby obcej. Zbyszu dokonał radykalnej zmiany dodając poczekalnię, z czego się możemy cieszyć, a Ty pytasz dlaczego nie dokonał radykalnych zmian. To tak jakbyś pytał człowieka, który wszedł na Rysy czemu ood razu nie wszedł na Mt Everest. Icon_wink2 A do tego jeszcze pytasz o tak nieistotne drobiazgi, jak to, w jakiej formie podaję swoją listę. Jak dla mnie jest to zwyczajne czepialstwo.
11.09.2008 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #17
 
Kiedy ja się wcale nie czepiałem! Icon_surprised
Wyraziłem jedynie swoją OPINIĘ, w dodatku pół żartem, pół serio.
Czytanie ze zrozumieniem też niestety kuleje Icon_sad (i to bynajmniej nie u mnie).

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.09.2008 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #18
 
koszMAREK napisał(a):
zbyszu napisał(a):Są jakies inne drogi, którymi mogę wysłąć Tobie plik?
Pewnie, że tak, np. przez gg 2068045
Ups...nie mam GG Icon_confused2

PS> Zainspirowany poradami starszego Kolegi na Forum spróbuję za chwilę wrzucic The Go! team do chomika. Czy chomik moze się nazywać "zbyszu"??? Jakoś dziwnie, ale nich bedzie temu pozytecznemu zwierzeciu...
11.09.2008 11:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości