Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top The Rolling Stones
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #241
RE: Mychartsowy Top The Rolling Stones
O jakie fajne wyniki. Icon_cool Nawet ten najnowszy hicior tuż za pierwszą dziesiątką co wcale mnie nie dziwi, bo to świetnie nagrany numer.
Trochę mnie nie było, więc już nie komentowałem na żywo, tylko śledziłem Wasze wpisy, a sporo tego było. I rzeczywiście nie spodziewałem się takiego finiszu "SftD". Icon_twisted
I jak zwykle zasłużone podziękowania dla prowadzącego thestranglersa. Oklasky

A następny top może się dla mnie okazać jeszcze większą ucztą muzyczną od dzisiejszej. Muza

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
05.10.2020 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #242
RE: Mychartsowy Top The Rolling Stones
Dobrze, że z nami ponownie jesteś, jak widzisz tu obyło się bez 'burz' w wynikach...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.10.2020 11:38 PM przez thestranglers.)
05.10.2020 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #243
RE: Mychartsowy Top The Rolling Stones
(05.10.2020 11:05 PM)Sundrajta napisał(a):  O jakie fajne wyniki. Icon_cool Nawet ten najnowszy hicior tuż za pierwszą dziesiątką co wcale mnie nie dziwi, bo to świetnie nagrany numer.
A mnie to jednak dziwi, bo nie jest nic, co by Włóczykije lepiej nie grały wcześniej. Icon_razz2

Ale pierwsza dziesiątka bardzo dobra i bardzo reprezentacyjna dla zespołu, a podium znakomite.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
06.10.2020 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości