Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liquido - Gameboy
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Liquido - Gameboy
Jeśli ktoś uważal, że twórcy hitu "Narcotic" zapadli się pod ziemię, to na szczęście był w błędzie! W tym roku wydali świeżutki singiel pt. "Gameboy". Jestem mile zaskoczony! Zespół poszedł w elektronikę i chyba dobrze im na to wyszło (podobnie jak pochodzącemu z innej bajki składowi Fettes Brot)
http://www.zshare.net/audio/18366684145b4872/
07.09.2008 11:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
To może tak przemianuj temat Icon_razz2 Bo ja wszedłem w niego przyznam szczerze z ponurym nastawieniem: ''Ja pierdziu, one hit wonder wydają reedycje singla, co za [...] Icon_biggrin
A tak to chętnie przekonam się co tam w trawie piszczy...ale jutro bo dziś spadam już.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.09.2008 11:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Nazywanie ich one hit wonderowi to lekkie nadużycie, mają na koncie jeszcze niezły singiel "Play Some Rock"... no i teraz "Gameboy". Swoją drogą, nie spodziewałem się takiego podejścia komercyjnego u Ciebie Icon_wink2
07.09.2008 11:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #4
 
prz_rulez napisał(a):Nazywanie ich one hit wonderowi to lekkie nadużycie, mają na koncie jeszcze niezły singiel "Play Some Rock"
Może i niezły, ale hit mieli tylko jeden - więc jak najbardziej można ich nazwać gwiazdą jednego przeboju Icon_cool2

.
08.09.2008 12:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bahari - Gameboy Szymek79 0 287 29.10.2019 06:08 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości