Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 92 (06.08.08)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Dużo? Normalnie komentuje to co ktoś napisał. Nie pochłania to wiele czasu, chyba, że muszę się poważnie nad czymś zastanowić, żeby nie palnąć głupoty ;] Jakbyś nie pisał takich dziwnych komentarzy jak teraz (po raz kolejny chyba Icon_biggrin) to też byś miał dużo czasu na komentarze i respekt z mojej strony Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.09.2008 05:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
saferłel napisał(a):1. Łomot perkusji? :/ Normalny beat perkusyjny, nic niezwykle-odrażająco-prymitywnego :]
2. Masz wymagania co do tej Metallici powiem Ci Icon_razz2
1. Mam wrażenie, że normalny beat perkusyjny to coś co bardzo często mnie dżaźni.
2. Ja tylko nie chciałbym widzieć LIN po raz drugi na szczycie Forumowej.
08.09.2008 06:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #43
 
kajman napisał(a):nie chciałbym widzieć Love Is Noise po raz drugi na szczycie Forumowej

aleś Ty przewrażliwiony
bo mi, to w sumie wisi, co tam będzie na pierwszym
Icon_lol
08.09.2008 06:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
a Tobie to sie szkola przypadkiem nie zaczeła? Icon_razz Ile Ty czasu dziennie poswiecasz na sluchanie muzyki i siedzenia na forach?
o, Iron Maiden w plytach Icon_razz.
mnie cała plyta The Verve jeszcze tak nie zlapala, jeszcze czekam Icon_wink2.
super, że Kingsi na pierwszym. czekam na album Icon_smile2.
Oasis mnie nie przekonuje. w obecnej formie nie wiem czy by sie zalapal do mojej setki, gdybym taką robil.
Beck podobnie, choc wiele jego kawalkow lubilem.
fajnie, że debiutują Strachy i Fratellis.
kajman napisał(a):No to sobie ponarzekam.
niemożliwe! Apokalipsa nadciąga Icon_mrgreen .
10.09.2008 11:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #45
 
Uwaga! Pozwole sobie zwrocic uwage PT Forumowiczow, ze nadeszla historyczna chwila:

ku3a napisał(a):(...)nie wiem czy by sie zalapal do mojej setki, gdybym taką robil.
Kiedys Kuba zarzekal sie, ze tylko Top30 i ani kroku w tyl - mamy 50tke. Skoro teraz sam autor juz tylko miekko spekuluje to smialo mozna przypuszczac, ze od 2009 zobaczymy u Ku3y "3 po 33 (w tym miejsce podwojne), czyli Goraca Seta"! Icon_biggrin

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
10.09.2008 12:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
Icon_razz

(to już nie będę przypominać, że w czasie moich mychowych początkow mialem tylko dwudziestke Icon_lol )
10.09.2008 12:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
ku3a napisał(a):a Tobie to sie szkola przypadkiem nie zaczeła? Icon_razz Ile Ty czasu dziennie poswiecasz na sluchanie muzyki i siedzenia na forach?
Zgadza się, widzisz, już jestem właśnie w domu, przyszedłem pół godziny temu dokładnie. Na pewno nie zrywam się z niej tylko po to by przejrzeć wszystkie fora na których siedzę, don't worry ;]

Uwaga. A teraz na specjalną prośbę Kuby muzyczny plan dnia saferłela. Jedyna okazja by mnie poznać jeszcze lepiej z tej strony i nie mieć poczucia, że jestem robotem ;]

Rano idę do szkoły, zabieram ze sobą mp3. Zwykle mam na niej już wtedy jakąś sporą wiązankę największych hitów, piosenek które na mnie silnie działają ostatnio, bo wiadomo - w szkole, na ulicy itp trudno się skupić na jakiejś nowej płycie, posłuchać jej w spokojnej atmosferze bla bla bla.
Jak wracam ze szkoły to już słuchawki na uszach Icon_biggrin I to samo. Wchodzę do domu. Robię lekcję, albo idę na komputer od razu (wtedy lekcje będą gdzieś w środek dnia wpisane).
Godzinka na przeglądanie wszystkich stron www i ''projektów'' w jakich biorę udział Icon_biggrin (mycharts się do tego zalicza of course Icon_biggrin). Wszystko oczywiście przy dźwiękach muzyki (właśnie pisząc te słowa słucham nowej Metallici). Następnie wchodzę na gg pogadać z polską inteligencją Icon_razz2 (czyli moimi znajomymi). Muzyka ciągle gra, a jak! Przestaje grać tylko wtedy gdy wychodzę z domu, bo wtedy trzeba korzystać z życia Icon_razz2 W moim przypadku to oznacza wypad z kolegami na bilard, dartsa, a jak jest lato to zagra się raz na pewien czas w piłkę....ale tu już zaczyna się nudna i typowa historia nastolatka, którym na pewno nie jestem Icon_razz2....tzn nie jestem nudnym i typowym Icon_biggrin
Wracam więc do domu. Pouczę się jakieś pół godziny. I tyle. Potem zwykle podłączam się pod telewizje bo mam kilka programów do obejrzenia obowiązkowo. Około 12:00 idę spać. Zwykle zasypiam z słuchawkami Icon_biggrin

Ze statystyk last fm można stwierdzić, że dziennie słucham w samym komputerze około 6 godzin muzyki. W wolny dzień, szczególnie w sobotę, mogę i 12 zrobić bez czasem.
Wygląda to strasznie może dla niektórych, ale jak widać z powyższego opisu wszystko jest ze mną normalnie ;]

Uff. Koniec ;]

ku3a napisał(a):mnie cała plyta The Verve jeszcze tak nie zlapala, jeszcze czekam Icon_wink2.
super, że Kingsi na pierwszym. czekam na album Icon_smile2.

Z verve czekaj bo warto, z Kings nie musisz, bo płyta już jest. Mnie trochę zawiodła przyznam, co nie zmienia faktu, że jest DOBRA.

[quote="ku3a"]Oasis mnie nie przekonuje. w obecnej formie nie wiem czy by sie zalapal do mojej setki, gdybym taką robil.

A jakbyś chciał by grali? Jakieś sugestie byś miał ;] Tak pytam, bo ten zespół miał w sumie 3 główne okresy swojej działalności, które można podzielić na konkretne płyty, a ja nie wiem jakie tobie pasują najbardziej.
PS - ja ostatnio się 1 płytą zachwycam jak widać po liście płyt, a to jest bomba - http://pl.youtube.com/watch?v=y9VMt-OcZS8

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.09.2008 02:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #48
 
saferłel napisał(a):Uwaga. A teraz na specjalną prośbę Kuby muzyczny plan dnia saferłela.
Widzę więc, że cały dzień jest dokładnie co do minuty zaplanowany.
Ja ostatnio zrezygnowałem z paru rzeczy i żyję bardziej beztrosko.. i tak jest fajniej.
12.09.2008 07:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
Nie, nie jest zaplanowany co do minuty, a nawet jeśli to takie zaplanowanie czasu i przestrzeganie go jest dla mnie bardzo przyjemne ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.09.2008 08:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
saferłel napisał(a):takie zaplanowanie czasu i przestrzeganie go jest dla mnie bardzo przyjemne ;]
Kombinat, kombinat....!! Icon_lol
13.09.2008 02:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #51
 
saferłel napisał(a):takie zaplanowanie czasu i przestrzeganie go jest dla mnie bardzo przyjemne ;]
Tylko gorzej, gdy wszystko popsuje szkoła... tak jak np. teraz muszę chodzić spać nie później niż o 23.00 bo rano się o 6.00 nie dobudzam :/
13.09.2008 10:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
 
Wcześnie musisz wstawać....ja się budzę około 6:30. Chociaż mógłbym nawet i o 7:00, ale tak już wyuczony jestem, nie dla mnie problemu z tym....a spać chodzę teraz po 23:00 zawsze....w soboty do 1 w nocy dociągam Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.09.2008 11:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #53
 
Ooo... jak jeszcze chodziłem do szkoły to mój dzień wyglądał podobnie, poza tą przerwą na odrabianie prac domowych. Co to w ogóle ma być? Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.09.2008 12:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #54
 
13:20, sobota, właśnie wstałem i wszedłem od razu na forum Icon_razz
13.09.2008 01:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości