Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guillemots - Kriss Kross/Clarion
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Guillemots - Kriss Kross/Clarion
W końcu na singlu pojawia się utwór, który pokochałem od pierwszego usłyszenia, który tym bardziej wbił mi się w pamięć, że to on rozpoczynał bardzo udany album Red grupy Guillemots. To słodka tajemnica dlaczego został wybrany na 3 singiel, a nie na głównego promotora płyty. Teraz z pewnością ma mniejsza szanse na wielki sukces, tym bardziej, że wydanie zostanie w limitowanym nakładzie 500 kopii. A szkoda, bo już widziałem go w czołówce najlepszych popowych nagrań tego roku, utwór ten pewnie miałby szansę w dzisiejszych czasach konkurować z obecnym mainstreamem tego gatunku...
Ale oprócz Kriss Kross na singlu znajdzie się inna kompozycja z płyty, która dostaje zaszczytny tytuł ''drugiej strony A''. Grupa nie mogła wybrać, która z piosenek jest lepsza - a trzeba przyznać, że tuż po KK najlepsze jest właśnie Clarion na Red - więc postanowiła wydać singla w takiej właśnie formie. Oznacza to, że prawdopodobnie nie zobaczymy już innych małych płytek z Red.
Jako piosenki dodatkowo na wydawnictwie znajdą się Fishbone For A Drink i Black & Gold, będące coverem nagrania Sama Sparro (nagranie zarejestrowano w studio BBC Radio One, podczas specjalnej sesji)

http://pl.youtube.com/watch?v=mmUmUvHs8DE - bardzo interesujący (jak pod ten numer) oficjalny klip do Kriss Kross. Nie zapomnijcie o zaznaczeniu opcji: Oglądaj w wysokiej jakości.

Liczę, że numer ma wszystkie atrybuty by stać się największym hitem Guillemots z Red i przebić wyniki Get Over It i Falling Out Of Reach.....Clarion zresztą ma podobne ambicje.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.09.2008 06:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #2
 
Tu się zgadzam. Kriss Kross, to najlepsze nagranie na płycie Icon_smile
06.09.2008 04:23 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #3
 
Pierwsze słyszę o tych panach szczerze mówiąc Icon_wink2
Jeśli chodzi o samą stylistykę to mocno kojarzą mi się z White Stripes, z tym, że może są bardziej popowi. Sam głos wokalisty jest ok, nie przeszkadza mi, ale też z drugiej strony nie zachwyca. Kompozycja mimo waszych pozytywnych opinii, też nie jest do końca tym czymś, czy może raczej nie ma tego czegoś. Mnie przynajmniej póki co nie porwało Icon_smile

Jeśli miałbym oceniać na podstawie pierwszego wrażenia - daję 2.5/5 Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.09.2008 02:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
film Kris Kross Amsterdam feat. Kraantje Pappie & Pommelien - Tranen kacper130700 0 864 06.03.2021 01:59 AM
Ostatni post: kacper130700
  Guillemots - I Must Be a Lover saferłel 3 902 09.06.2011 08:05 PM
Ostatni post: michal91d

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości