Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aakttairplay's 40: o stronie www
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #1
aakttairplay's 40: o stronie www
Mam co prawda do roboty milion innych rzeczy, ale jak zwykle to, co powinienem robić, odkładam na później, a zajmuję się zupełnie czym innym. Od dawna chodziła mi po głowie myśl stworzenia własnej strony z listą, ale zawsze brakowało czasu, chęci i pomysłu na realizację. Dzisiaj natomiast obudziłem się rano dziwnie zmobilizowany do pracy i tak oto powstał zarys witryny Icon_wink2 Otwarcie już jutro wieczorem razem z nowym notowaniem mojej listy. Oczywiście jest kwestią czasu, żeby te wszystkie zmyślnie wytworzone zakładki w menu zaczęły działać Icon_wink2 Natomiast samo logo jest jeszcze w stadium próbnym - z braku laku i czasu póki co będzie wyglądało tak jak poniżej Icon_smile2

Preview:
[Obrazek: preview.png]

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.09.2008 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
To jest piękne. Sam stworzyłeś szablon kodem? Wygląda to znakomicie...Już ci zazdroszczę Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.09.2008 07:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #3
 
Tak sam Icon_wink2
Trochę się w to bawię od jakiegoś czasu Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.09.2008 07:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Już się doczekać nie mogę jak wystartuje ;] Chętnie będę szczególnie do działu Reviews zaglądał - będziesz pisał po angielsku tak propo..bo widzę, że strona po angielsku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.09.2008 07:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #5
 
Nie, nie Icon_wink Na razie się na to nie rzucam Icon_wink
tzn. gdybym się uparł to pewnie bym napisał coś sensownego, ale musiałbym w to włożyć dużo więcej pracy i wysiłku Icon_wink2

Póki co recenzji nie będzie, ale mam nadzieję, że w przeciągu najbliższych kilku tygodni dział wystartuje Icon_wink2 Jak to się stanie, to oczywiście Cię poinformuję Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.09.2008 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
przewiew wyglada bardzo czytelnie i przejrzyscie, a wiedzac jaką robotę tu odwalasz nie wątpie, że i pod wzgledem tresci bedzie to wielka gratka. wypada tylko życzyć wytrwalosci i pomysłów ktore samego Ciebie będą satysfakcjonować Icon_exclaim
05.09.2008 10:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
Pojawienie się strony może trochę się opóźnić, bo zdecydowałem się od razu wrzucić ją na osobny serwer, a założenie konta potrzebuje weryfikacji, więc wcześniej niż jutro wieczorem na pewno mi się nie uda Icon_wink

Lista niezależnie od witryny pojawi się jutro na forum Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.09.2008 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
A jednak, strona już jest Icon_wink2
Możecie znaleźć ją pod adresem:
www.aakttairplays40.ovh.org

[Obrazek: enter.gif]

Mam nadzieję na jakieś opinie i że będziecie zaglądać, bo nie robię tego tylko dla siebie Icon_wink2

Oczywiście nie wszystko jeszcze działa jak powinno tzn. póki co są aktualne listy, numery 1 i listy roku. Archiwum z poszczególnymi notowaniami i archiwum wg artystów na razie w fazie budowy Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.09.2008 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Piękna ta strona ;] Najbardziej mnie zainteresowały nagrody twojego imienia Icon_biggrin Ja też coś takiego mam, ale do tej pory tylko na własnym podwórku to robiłem i ewentualnie niewielki ślad zostawiałem w internecie, nawet na blogu nie ma nic Icon_wink

Twoja strona jest prosta, czytelna, bez zbędnych bajerów, ale elegancka i kolorowa (mi się obecne logo bardzo podoba, to szablon jest czy też zrobiłeś?)

Kiedyś muszę sobie podobną stronę strzelić ;] Koniecznie! W końcu trzeba się rozwijać, a strona jest naturalną konsekwencją bloga.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.09.2008 01:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #10
 
Nie no, zrobiłem Icon_mrgreen
Miło, że się podoba Icon_wink2

I lista jest bardziej czytelna dla tych, którzy narzekali, że nic nie widzą przez te wszystkie cyferki na forum Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.09.2008 01:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
aaktt napisał(a):I lista jest bardziej czytelna dla tych, którzy narzekali, że nic nie widzą przez te wszystkie cyferki na forum Icon_wink2
To ja tam będę zaglądał, a komentował tu. Icon_wink2 Ale dopiero jak poznam coś więcej z Twojej listy. Icon_wink2

Fajny pomysł i fajne wykonanie!
07.09.2008 01:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Coś strona zdechła, a szkoda.
26.07.2009 05:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #13
 
Tak, ale planuję wznowienie z nową szatą graficzną i pełnym archiwum. Już zacząłem je odtwarzać i przepisywać, bo lata 2000 - 2004 mam wyłącznie na papierze, a listy są w nieregularnych odstępach czasu, co muszę wyrównać, więc mam trochę roboty, ale to dobrze, bo są wakacje Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.07.2009 05:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
No to świetnie, czekam z niecierpliwością Icon_smile2
A stronę robiłeś w php?
26.07.2009 06:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #15
 
Świetna strona, jeśli sam ją zrobiłeś to gratuluję, a jeśli to jakiś gotowy szablon na serwerze to mógłbyś podać namiary ;D
Ja jestem po liceum z rozszerzoną informatyką, ale czegoś tekiego w życiu nie zrobię ;P

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
26.07.2009 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #16
 
Cytat:A stronę robiłeś w php?
Nie, moja wiedza na php kończy się niestety na kilku prostych komendach. Wszystko w htmlu i css. W gimnazjum trochę się bawiłem w jakieś szablony na blogi etc. i w sumie mi się przydała ta wiedza, bo coś tam stworzyć potrafię na własny użytek Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.07.2009 08:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Ja niestety tylko prościutką stronkę w html-u jestem w stanie zrobić. Ale możesz mi kiedyś dać kurs, nie obrażę się Icon_wink2
26.07.2009 08:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości