Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lao Che
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
 
abd3mz napisał(a):Zresztą nazwa jak nazwa. Jednemu mówi jedno, a drugiemu co innego.

To moje zboczenie. Jak widzę posty gdzie pisze elektronika i widzę tam też ciebie lub kajmana jak się udzielacie to niestety taka reakcja czasem występuje....chce wiedzieć na ile tolerancyjny jesteś Icon_biggrin3 Dobra, dobra...spokojnie. Nie przystało mi tak się zachowywać...to trochę głupie.

W każdym razie gra w stylu Bauhaus czy Joy Division to już taka raczej mało futurystyczna [ale na pewno bardziej sobie właśnie taki rodzaj ''elektryczności'' wyobrażam jeśli chodzi o Lao Che], ale mogą poeksperymentować, ciekawe co z tego wyjdzie.

A jak mówią już teraz o nowej płycie to 2010 realny?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.03.2009 10:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #62
 
saferłel napisał(a):pisze elektronika
elektronika nie pisze Icon_wink2
saferłel napisał(a):W każdym razie gra w stylu Bauhaus czy Joy Division to już taka raczej mało futurystyczna
nikt nie powiedział, że musi być futurystyczna. Icon_wink2
saferłel napisał(a):[ale na pewno bardziej sobie właśnie taki rodzaj ''elektryczności'' wyobrażam jeśli chodzi o Lao Che], ale mogą poeksperymentować, ciekawe co z tego wyjdzie.
ciekawe. nie mogę się doczekać, tak mnie tymi Dżojami zachęcili... Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):A jak mówią już teraz o nowej płycie to 2010 realny?
nie sądzę. Icon_wink2
25.03.2009 10:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #63
 
saferłel napisał(a):A jak mówią już teraz o nowej płycie to 2010 realny?
Do tej pory wydawali płyty co trzy lata, ale z drugiej strony wreszcie przeszli na zawodowstwo [ przyczyniłem się do tego i ja obecnością na koncertach Icon_biggrin3 ]. Myślę, że 2010 to wersja optymistyczna. [zresztą tak mówi Denat w wywiadzie.]
25.03.2009 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
uzi napisał(a):elektronika nie pisze

W moim magicznym świecie wszystko jest możliwe, wracaj do U2 Icon_razz2


No, 2010 rok musi być. Nie ma innej opcji. Teraz jest trend by wydawać płyty coraz szybciej. I robią to nie tylko starszy wyjadacze, ale i nowe formacje. A na tych koncertach na które chodzisz (zwracam się do Sebastiana) to grają już nowe piosenki?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.03.2009 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #65
 
saferłel napisał(a):A na tych koncertach na które chodzisz (zwracam się do Sebastiana) to grają już nowe piosenki?
Nie. Dodali dwa covery Lecha Janerki [a właściwie Klausa Mitffocha], a wyrzucili z repertuaru cover Siekiery Ludzie Wschodu.
25.03.2009 11:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #66
 
saferłel napisał(a):W moim magicznym świecie wszystko jest możliwe, wracaj do U2 Icon_razz2
nie mam jak, nawet od nich nie odchodziłam :roll:

eh, yh, hm. mam wieści. do listy obecności 10 maja w Plockovie dopisuje się... nie kto inny, tylko kuba_m... :roll: [i na tym stwierdzeniu chciałabym zakończyć jego sprawę. Icon_mrgreen Icon_lol :roll:]

abd3mz napisał(a):wyrzucili z repertuaru cover Siekiery Ludzie Wschodu.
szkoda Icon_sad
25.03.2009 11:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #67
 
http://www.terazplock.pl/wiadomosc/614/ - wywiad, w którym Denat mówi o swojej solowej płycie.
Wcześniej misie zapomniało wkleić. Icon_cool2

Minął tydzień odkąd poinformowałem o koncercie Lao Che 10 maja w Płocku. I tak sobie myślę, że maj to już jest taki okres, kiedy wcześniej trzeba zarezerwować domek. Właśnie. Czy jest chęć i możliwość, żeby ponownie się zlecieć w Płocku? Ja mam egzamin ustny z polskiego w środę, więc raczej nie wyobrażam sobie, żeby mogło mnie nie być na koncercie w niedzielę.
uzi już się zadeklarowała. kuba_m też. A inni? Martyrka? zeta? ku3a? Yacy?
Jeśli ktoś z was się zastanawia, ale np. ma za mało informacji to niech da znać. Niech odezwą się też Ci, którzy nie będą mogli przyjechać.
Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie i wtedy podejmiemy decyzję jaką formę [obiad albo wynajem domku] przyjmie nasze spotkanie. Icon_smile2
01.04.2009 03:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #68
 
Jak już gdzieś pisałem - 17 kwietnia są kilka kilometrów od mojego domu, wiec tam będziemy na 100% [bilety już czekają ]. 23 maja koncert DM w W-wie... Te dwa wydarzenia powodują, że [wyjątkowo Icon_mrgreen ] nie będzie nas w Płocku...
abd3mz, rozumiem że egzamin masz przed koncertem? Icon_wink2

EDIT:
ale na stronie Lao cisza o 10 maja... Icon_eek2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.04.2009 10:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #69
 
Za to widzę że 29-31 maja na Ursynaliach na terenie SGGW zagrają m.in. Lao Che, Hunter i Coma Icon_smile.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
05.04.2009 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #70
 
Yacy napisał(a):abd3mz, rozumiem że egzamin masz przed koncertem? Icon_wink2
Jakby był przed to bym o nim nie wspomniał. Icon_wink2
Yacy napisał(a):ale na stronie Lao cisza o 10 maja... Icon_eek2
To jest informacja z wywiadu, do którego wcześniej dałem link.

Dzięki wszystkim za informację. Postaram się dowiedzieć czegoś więcej i wtedy dam znać.
05.04.2009 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #71
 
Przed chwilą dzwoniłem do ośrodka w Soczewce i pani mówi, że nie ma 'oblężenia'. Według niej spokojnie możemy zarezerwować domek tydzień przed koncertem. Tak się teraz zastanawiam czy w ogóle będzie sens, ale to zobaczymy jak będę miał ostateczne info z Waszej strony. [Po prostu może się okazać, że nie będzie potrzeby brania noclegu, jeśli przyjechalibyście w niedzielę rano i odjeżdżali po koncercie.]

'Koncert zacznie się w godzinach wieczornych.' Dokładna godzina nie jest znana.

Tyle wiem na dziś, jak coś się zmieni to będę informował.

Biletów nie ma, miejsce noclegu jest sprawdzone, Sphinx też, Icon_cool2 więc myślę że do 25 kwietnia do końca Listy czekam na Wasze ostateczne decyzje. Icon_smile2
09.04.2009 10:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #72
 
abd3mz napisał(a):Biletów nie ma
i chwała Bogu, bo nie miałabym już za co jechać Icon_lol
abd3mz napisał(a):Sphinx też, Icon_cool2
Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):Tak się teraz zastanawiam czy w ogóle będzie sens, ale to zobaczymy jak będę miał ostateczne info z Waszej strony. [Po prostu może się okazać, że nie będzie potrzeby brania noclegu, jeśli przyjechalibyście w niedzielę rano i odjeżdżali po koncercie.]
dla mnie to nie ma znaczenia - jeśli będzie wspólny nocleg, to oczywiście jestem za Icon_smile2, ale jeśli nie, to też nie ma dla mnie problemu. Icon_wink2
abd3mz napisał(a):czekam na Wasze ostateczne decyzje. Icon_smile2
no moja ostateczna decyzja jest taka, że jadę. Icon_wink2
09.04.2009 06:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #73
 
uzi napisał(a):no moja ostateczna decyzja jest taka, że jadę. Icon_wink2
No to super. Icon_smile2 Jeśli będziemy tylko my - tutejsi Icon_wink2 - to spotkamy się w nie-Sphinxie i pogadamy. Icon_smile2
09.04.2009 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #74
 
No i jest zła wiadomość...:
laoche.art.pl napisał(a):Âť 15.05.2009 WARSZAWA - Fabryka Trzciny
Kurcze... :roll: :roll: 18 maja ustna z anglika... :roll: :roll: To co, nie będzie mnie? :roll: :roll:
10.04.2009 12:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #75
 
I love... Płock
15 maja, piątek - 21:00
16.04.2009 03:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #76
 
abd3mz napisał(a):15 maja, piątek - 21:00
drugi raz w ciągu sześciu dni... no fajnie, fajnie. tylko że ja się dopiero zorientowałam, że 10.05 to niedziela - w poniedziałek do szkoły... kiedy ja wrócę do domu?... kurczę, nie wiem jak to będzie... Icon_frown
to może ten 15.05 [piątek, już znacznie lepiej] zamiast?...
no bo co najmniej na jednym muszę się pojawić, przecież.
tylko...
laoche.art.pl napisał(a):Âť 15.05.2009 WARSZAWA - Fabryka Trzciny
to jak? któryś [Płock/Wawa] odpada, czy mają 2 eventy jednego dnia?
20.04.2009 12:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #77
 
Mają jeden 'event' jednego dnia. Icon_wink2
'I love... Płock' to tytuł festiwalu w Fabryce Trzciny. Icon_mrgreen
20.04.2009 10:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #78
 
aaaa. aha.

Icon_lol
sorki. Icon_mrgreen

ale ja i tak nie wiem jak to będzie z tym 10.05... Icon_frown
20.04.2009 03:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #79
 
trzeźwy abd3mz napisał(a):do 25 kwietnia do końca Listy czekam na Wasze ostateczne decyzje.
Skoro Lista już się skończyła to mogę ogłosić, że w sprawie spotkania będę się kontaktował pozaforumowo z uzi. Icon_wink2 Dziękuję wszystkim za informacje.

EDIT: Kto nie będzie niech żałuje: http://www.ump.pl/images/plakat_piknik09.jpg
29.04.2009 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #80
 
Icon_lol
abd3mz napisał(a):Kto nie będzie niech żałuje: http://www.ump.pl/images/plakat_piknik09.jpg
Icon_mrgreen
Stachursky ^^ trzeba iść! ^^ Icon_mrgreen
29.04.2009 06:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości