Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lao Che
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
Uzupełnienie koncertów do końca października:
Âť 02.10.2008 ŁODź - TBA
Âť 05.10.2008 RADOMSKO - TBA
Âť 18.10.2008 WłOCłAWEK - Teatr Imprezaryjny

Drugi października to czwartek, więc sprawdziłem gdzie jest to Radomsko i jednak za daleko chyba... :roll: A koncert we Włocławku jest chyba za blisko warszawskiego... :roll:

Nieodnośnie tego co napisałem: Icon_biggrin3
13.09.2008 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
no dobra to pewnie ostatni wpis... [wszystko spakowane, wypalone, naładowane Icon_wink2 ]

[ Icon_biggrin3 start za 34 488 sec. Icon_biggrin3 ]
[ Icon_lol cel za 55 206 sec. Icon_lol ]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.09.2008 11:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
forumowa policzona, zapostowana, to teraz trzebaby się spakowac Icon_razz
20.09.2008 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
Widzę, że ja się pakowałem między Wami. Icon_wink2

Icon_biggrin3
[ Icon_mrgreen cel za 41 100 sekund. Icon_mrgreen ]
20.09.2008 07:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
to ja już jestem "zniesiony" do samochodu, dopijam herbatkę i za

Icon_lol 25 minut start Icon_lol

pogoda niestety nie rozpieszcza, przynajmniej u mnie... Ale to jednak ok. 300 km i ponad 11 godzin, więc MUSI być ok . Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.09.2008 08:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
Od pół godziny w domu, a teraz jem obiad. Icon_wink2 Za chwilę zacznę słuchać Listy. Icon_biggrin3

Jeszcze raz dzięki wszystkim za przyjazd i za Obecność! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

PS. Najpierw relację napiszą Ci, którzy najmniej razy byli na koncertach Lao Che. Icon_mrgreen [Dlatego składu minizlotu nie podam. Icon_wink2]
21.09.2008 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
hm no ja jestem troszkę dłużej bo ok. 1 godziny, ale jest już ... po północy Icon_mrgreen
to nie wiem kto ma zaczynać relację, bo to był mój koncert Lao Che nr 3 i pół Icon_wink2

a o zlocie napiszę tylko tyle, że to był mini-zlot [jeśli chodzi o czas to był bardzo, bardzo mini-zlot Icon_frown] no nic trzeba poczekać na kolejną możliwość spotkania. Oby nie za długo Icon_wink2

Dziękuję za spotkanie.
Pozdrawiam Uczestniczki i Uczestników!

EDIT:
he, he
W czasie lp3 pdało zdanie:
KWIAT naszego forum pojechał na koncert Lao Che w Płocku!!!
[nie wiedziałem, że jestem jednym z płatków tego kwiata Icon_mrgreen]
ksch - dzięki!!! Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.09.2008 01:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
no wlasnie - kto ma zacząć? Icon_smile2 dla mnie to był trzeci ich koncert Icon_smile2.
tak, wielkie dzięx dla ksch'a! Icon_mrgreen
22.09.2008 10:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
to może ja rozwinę myśl o ilości koncertów Lao Icon_wink2
ta połówka to dlatego, że widziałem Spiętego gościnnie śpiewającego ze Strachami Icon_mrgreen

[po krótkim zastanowieniu poprawiam - moja ilość koncertów Lao wynosi 3 i 1/7 Icon_wink2]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.09.2008 10:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #30
 
Yacy napisał(a):to nie wiem kto ma zaczynać relację
ku3a napisał(a):no wlasnie - kto ma zacząć? Icon_smile2
Spokojnie Panowie. Icon_smile2 Osoba, która ma zacząć zacznie. Icon_mrgreen Trudniej będzie potem, bo zdaje się że kilka osób było na trzech koncertach. Icon_wink2 [Ja jestem ostatni jakby ktoś pytał. Icon_mrgreen ]
Yacy napisał(a):[po krótkim zastanowieniu poprawiam - moja ilość koncertów Lao wynosi 3 i 1/7 Icon_wink2 ]
Icon_lol
22.09.2008 03:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Gdzie trzech się biję tam....nikt nie zaczyna i chyba na tym stanie w końcu, piszcie coś ludzie o tym koncercie ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.09.2008 06:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #32
 
a ja w domu [praca Twoim drugim domem Icon_wink2 ] już od 22 godzin...

Yacy napisał(a):[po krótkim zastanowieniu poprawiam - moja ilość koncertów Lao wynosi 3 i 1/7 Icon_wink2]
Icon_lol Icon_lol Icon_lol

wychodzi na to, że to ja mam zacząć Icon_smile2 [chociaż po krótkim zastanowieniu wcale nie jestem pewna - bo musiałam być na ich koncercie na zeszłorocznym Off-festivalu ale jakoś zupełnie mi to w pamięci nie zostało Icon_wink2 , a wtedy wyszłyby trzy koncerty], ale niestety nie nastąpi to wcześniej niż jutro wieczorem, więc jakby co, to ja nie mam nic przeciwko temu, żebyście wykazali się skrajną niecierpliwością i wystartowali przede mną Icon_smile2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
22.09.2008 08:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #33
 
Yacy napisał(a):[nie wiedziałem, że jestem jednym z płatków tego kwiata Icon_mrgreen]
Icon_lol he he Icon_lol no tak, w sumie jakby sie zastanowić Icon_wink2

ja tez oczywiście bylam w Płocku pamiętnej nocy Icon_mrgreen jednakże nie zdażyłąm jeszcze przebudzić sie z amoku pokoncertowego Icon_mrgreen dopiero dzisiaj mi sie to udało Icon_wink2 Icon_mrgreen

to jak, kto tam najmniej razy miał przyjemność oglądać na żywca grającego Starego Che? Icon_biggrin3
u mnie razy 3 i 1/7 tez Icon_mrgreen

saferłel napisał(a):piszcie coś ludzie o tym koncercie ;]
a tu ktoś się niecierpliwi Icon_wink2 no tak, bylo czego słuchac i na co popatrzec, zabawa przednia Icon_biggrin3 więc nie dziwi mnie ten brak cierpliwości Icon_wink2
25.09.2008 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #34
 
pierwszy post na forum, więc należałoby zacząć kulturalnie: witam Szanowne Towarzystwo bardzo serdecznie. Icon_smile

Maszyna Losująca [czyt. abd3mz Icon_lol] wytypowała mnie do rozpoczęcia relacjonowania koncertu [i wydarzeń okołokoncertowych] w Płocku [i okolicach].
no to co? - jedziemy! Icon_razz2

sobota, 20 września, godzina: przed 15. wsiadamy do ciopągu [ja i czterech Panów, o których może lepiej nie będę opowiadać Icon_mrgreen]. podróży nie opisuję, bo nie była szczególnie ciekawa Icon_razz2.
15:30-coś. wysiadamy. teraz trzeba znaleźć Ku3ę - dzwonimy. jest - Ku3a odnaleziony. sukces. Icon_wink czekamy jeszcze na Kogoś. ;] w międzyczasie obserwujemy pożar przy dworcu i Panów Strażaków w akcji.
ok - pożar ugaszony, Grupa Dworcowa skompletowana [tajemniczy Ktoś, a właściwie Ktosia ;], przybyła]. możemy ruszać. i teraz się zaczyna... Icon_mrgreen
planowałam zabrać Grupę na Tumską zaufanym autobusem nr 20. niestety - do akcji wkroczyli ci, z którymi jechałam ciopągiem... postanowili iść pieszo, twierdząc, że znają drogę. wiadomo - okazało się, że nie znają. ;] prowadził kolega kuba_m [jesli w ogóle jeszcze, to już co raz mniej - forowicz lp3], który wykwalifikowanym przewodnikiem po Płocku ewidentnie nie jest. Icon_lol mam wrażenie, że szliśmy jakimś dziwnym slalomem. czy też inną skomplikowaną figurą geometryczną. anyway, przebyta droga była znacznie większa niż wektor przemieszczenia. Icon_mrgreen

po trudach i znoju - ZBAWIENIE! TUMSKA!!! Icon_biggrin
[ale dla mnie to nie było zwieńczenie wędrówki - parę kroków od miejsca, w którym się
zlaleźliśmy był budynek, do którego musiałam na chwilkę wejść. co się okazało - przejście w linii prostej było zablokowane. trzeba iść dookoła, zwiedzić Małachowiankę i odbyć spacerek po Skarpie. nice. droga 10 razy dłuższa.]

najpierw Grupa Dworcowa, później ja - znaleźliśmy się w Sphinxie i czekaliśmy na resztę
towarzystwa. ;] "większa połowa" grupy czekała tylko po to, żeby rozliczyć się z Panem
Organizatorem. zaraz potem wyszli, żeby znaleźć tańszy lokal. Icon_wink

tururum tururum tururum: wchodzi "reszta". jesteśmy w komplecie. chwilę później - w trochę mniejszym komplecie. Icon_razz2
a teraz mała rada: jeśli chcecie coś szybko zjeść w Płocku - nie idźcie do Sphinxa. Icon_razz2 zanim Wasze zamówienie zostanie zrealizowane, zdążycie się zestarzeć. Icon_wink
nareszcie - podano do stołu! zaczynamy konsumpcję. [...] zjedzone. Icon_wink
trzeba się sprężać, bo już późnawo - chyba ok. 18:30 [? poprawcie, jeśli się mylę Icon_wink].

teraz podział na grupy, bo do zrealizowania są 2 akcje:
- Grupa I - znacznie mniejsza połowa Icon_lol - akcja "Zakupy";
- Grupa II - pozostali - akcja "Toboły do wozu" Icon_mrgreen.
obie akcje zakończyły się sukcesem.
parę minut po 19 [czyli parę minut po tym, jak zadzwoniło do mnie przypomnienie o lp3
Icon_mrgreen] - ruszamy na koncert.

wchodzimy. Pan Control-er bezczelnie drze nasze bilety.
pod sceną już stała [i delektowała się fajkami...] grupa, która odłączyła się w Sphinxie. my
stanęliśmy dalej.

na scenie co raz mniej legendarny zespół Frutti di Mare.
koncert muzycznie bardzo ok, ale niestety ciężko było się skoncentrować na występie. ogródek był wypełniony stadem niezrównoważonych pacanów, którzy muzyką przejmowali się tylko pod jednym względem: byle była dobrym akompaniamentem do... no właśnie. co to miało być? chyba losowanie Multilotka... tylko "ludzie" [?] mniej okrągli i kolorowi niż te kulki.

trochę padało. ale nie Lao. Icon_mrgreen

fajny zespół z tego FdM. jesli dostałabym deklarację, że nie wydarzy się nic, co by
przypominało tamto losowanie Multilotka - poszłabym jeszcze kiedyś na ich koncert.

chwila przerwy. przechodzimy pod scenę, bo co będziemy stać z tyłu? jak już się jest na
koncercie Lao, to po to, żeby oglądać Lao, a nie tłum agresywnych stworzeń.

jest! tzn. są! wchodzą! ośmiu Panów [tak, ośmiu. wokal FdM stał z boku, robił chórki i machał tamburynem. Icon_razz2]. i jedziemy!!
dobre miejsce - naprzeciwko Spiętego. "moi ciopągowi" byli naprzeciwko Don Denata
Koniokrada... Icon_mrgreen
nie bywam na koncertach, ale nie spodziewałam się, że się tyle naskaczę... Icon_mrgreen i
naśpiewam. Icon_mrgreen [mój głos w nocy miał się całkiem kiepsko Icon_wink]
zabawa przednia, chociaż cały czas ktoś się zwalał na plecy albo krążył nad głową, a Panowie Ochroniarze reagowali... nie tak jak powinni - szkoda słów na Nich.
pamiętne fragmenty:
* "- teraz coś spokojniejszego...
- HITLEROWCY!!!!!" Icon_mrgreen
* Lelum. Icon_mrgreen "stuk... [falstart]... stuk [kolejny falstart]... stuk [śmiech i brawka Icon_mrgreen]"
* mężczyzna po spożyciu z dzieckiem na ręku... żenua...
"a ma pan dziecko?? a jest pan psychologiem?? no jest pan psychologiem?? bo ja jestem!!"
strasznie mi żal tego dziecka.
* jak wcześniej wspomniałam, Panowie Ochroniarze...
* najczęściej powtarzane przez publiczność słowa: "GODZINA WUUUUU!!!!!!" ;]
* interwencja Ryśka na zachowanie publiki [nie widziałam dokładnie co się działo, ale jeśli
już zespół musi reagować, to dobrze nie jest...]

a teraz sobie ponarzekam na niedobory setlisty Icon_razz2:
* SIEDMIU!!!! co to miało znaczyć?? czemu nie zagrali?? jak tak można?... Icon_sad
* Klucznik - by się przydał. ;] szkoda...
* Zrzuty... jak wyżej
* pewnie coś jeszcze, ale kurcze nie wiem co Icon_lol

po koncercie... trzeba jechać do Soczewki. ale jak? Icon_wink 7 osób na 1 samochód... niezbędny następny podział Icon_wink:
- Grupa I - 3-osobowa - wycieczka najpierw piesza, potem samochodowa;
- Grupa II - 3-osobowa [ze mną w składzie] - wycieczka najpierw samochodowa, później piesza - przez ciemnej kniei ostępy, mateczniki, moczary, oczerety, strugi, nurty sine... Icon_mrgreen
- Grupa III - 1-osobowa - Yacy - najpierw jako kierowca, potem... jako kierowca Icon_mrgreen

jesteśmy w domku. numer - oczywiście 3. Icon_lol
nie jest to willa ani "drapaka chmur" [jak mawiał pewien Forrest Icon_wink], ale całkiem przytulne miejsce. Icon_wink no i oczywiście wyposażone w specjalnie dla nas sprowadzane ze wszystkich stron świata różne gatunki PAJĄKÓW! Icon_mrgreen [no właśnie, Sebastian, mówiłeś, że musiałeś za nie dopłacać, a nie rozliczyliśmy się za to!... Icon_mrgreen]
do ok. 3 [znowu ta trójka... Icon_lol] w nocy/nad ranem [niepotrzebne skreślić Icon_wink] trwały rozmowy i przesłuchania. przesłuchiwani byli m.in. Depeszmołd i Strachy na Lachy [z GRABARZEM - w sam raz po Lao z DENATEM Icon_mrgreen]
ja, jako najmłodsza pod każdym względem, nie znająca nikogo, uważnie przyglądałam się wszystkiemu i nie byłam specjalnie rozgadana. Icon_wink tym bardziej, że miałam totalnie padnęty głos... Icon_wink

21 września tego samego roku. ;]
obudziłam się ok. 11, spojrzałam na telefon - 11 nieodebranych połączeń... niniejszym moi rodzice zwariowali...
poszłam zwiedzać łazienkę. z pokojokuchni słychać było Mateusze 2008. Icon_biggrin zagłuszyłam sobie transmisję odkręceniem wody pod prysznicem akurat na akcji z Jarzębskim... Icon_mrgreen

śniadanie [słowo szczególnie mi bliskie Icon_lol]. na śniadanie - Eva Cassidy [która miała być na kolację], a po śniadaniu... Maryllla... Icon_wink [spokojnie, wciąż jakoś żyję Icon_razz2]

po Marylli spacerek nad jezioro i spowrotem.

a po spacerku - trzeba było się zbierać.
i kolejny podział na grupy:
- Grupa I odjeżdża;
- Grupa II... zostaje na stałe w Soczewce. Icon_lol
ja odjechałam. najpierw do pizzerii, potem na dworzec.

Grupa II miała dołączyć do I, a nie dołączyła, więc z niektórymi [konkretnie - z abd3mzem i neon.ką] nawet się nie pożegnałam...

ciopąg powrotny - 15:47 - i tyle mnie w Płocku widzieli... Icon_wink

dziękuję wszystkim zlotowiczom za wspólną zabawę na koncercie, za towarzystwo, miłą atmosferę... szczególne podziękowania: [oficjalne Icon_wink] dla Sebastiana - za profesjonalne zorganizowanie wszystkiego, za pomoc, za cierpliwość... Icon_wink, dla Yacego - za "szoferowanie" Icon_wink, no i Ku3ie i Monice - za kawałek pizzy Icon_mrgreen
i ogólnie - wszystkim za wszystko. Icon_smile


oja, ale się rozpisałam... ;]
27.09.2008 05:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #35
 
uzi napisał(a):witam Szanowne Towarzystwo bardzo serdecznie. Icon_smile
Hej! Icon_smile2
uzi napisał(a):Maszyna Losująca [czyt. abd3mz Icon_lol ]
Icon_lol
uzi napisał(a):no to co? - jedziemy! Icon_razz2
ale gdzie tym razem? Icon_wink2 Icon_mrgreen
uzi napisał(a):w międzyczasie obserwujemy pożar przy dworcu i Panów Strażaków w akcji.
Dobrze, że jest ta relacja bo o tym mowy nie było. Icon_wink2
uzi napisał(a):ci, z którymi jechałam ciopągiem... postanowili iść pieszo, twierdząc, że znają drogę. wiadomo - okazało się, że nie znają. ;]
Icon_lol
uzi napisał(a):a teraz mała rada: jeśli chcecie coś szybko zjeść w Płocku - nie idźcie do Sphinxa. Icon_razz2
e tam. Przecież czekaliśmy tylko godzinę.
uzi napisał(a):trzeba się sprężać, bo już późnawo - chyba ok. 18:30 [? poprawcie, jeśli się mylę Icon_wink].
Misie wydaje, że w tych okolicach.
uzi napisał(a):Pan Control-er bezczelnie drze nasze bilety.
A ja i tak sobie swój zatrzymałem. To mój pierwszy bilet na koncert. Icon_wink2
uzi napisał(a):chyba losowanie Multilotka...
Zabawne i trafne porównanie. Niestety.
uzi napisał(a):* "- teraz coś spokojniejszego...
- HITLEROWCY!!!!!" Icon_mrgreen
Icon_lol A ja wtedy powiedziałem: "tylko nie to". Icon_mrgreen
uzi napisał(a):* Lelum. Icon_mrgreen "stuk... [falstart]... stuk [kolejny falstart]... stuk [śmiech i brawka Icon_mrgreen ]"
Uwielbiam patrzeć jak Chłopakom sprawia przyjemność to co robią.
uzi napisał(a):mężczyzna po spożyciu z dzieckiem na ręku... żenua...
"a ma pan dziecko?? a jest pan psychologiem?? no jest pan psychologiem?? bo ja jestem!!"
strasznie mi żal tego dziecka.
Na forum Lao Che już wystarczająco dużo napisano, więc ja też sobie daruję.
uzi napisał(a):* najczęściej powtarzane przez publiczność słowa: "GODZINA WUUUUU!!!!!!" ;]
A misie wydaje, że "Trzeci bis" było częściej. Icon_cool2
uzi napisał(a):* interwencja Ryśka na zachowanie publiki [nie widziałam dokładnie co się działo, ale jeśli już zespół musi reagować, to dobrze nie jest...]
Jak napisał Mrówek pan dresoidalny starł się z panem pankoidalnym... Rysiek to zauważył, przestał grać i wykonał parę uspokajających gestów. Później cały zespół poczekał jak idioci się uspokoją.
uzi napisał(a):a teraz sobie ponarzekam na niedobory setlisty Icon_razz2:
Mi brakowało tego co nie zagrali. Icon_mrgreen
uzi napisał(a):- Grupa II - 3-osobowa [ze mną w składzie] - wycieczka najpierw samochodowa, później piesza - przez ciemnej kniei ostępy, mateczniki, moczary, oczerety, strugi, nurty sine... Icon_mrgreen
Icon_lol Aż tak źle było? Icon_wink2 Ja sobie rozładowałem telefon, bo służył jako latarka. Icon_smile2
uzi napisał(a):jesteśmy w domku. numer - oczywiście 3. Icon_lol
A tego przy wybieraniu domku nie zauważyłem. Icon_biggrin3
uzi napisał(a):no i oczywiście wyposażone w specjalnie dla nas sprowadzane ze wszystkich stron świata różne gatunki PAJĄKÓW! Icon_mrgreen [no właśnie, Sebastian, mówiłeś, że musiałeś za nie dopłacać, a nie rozliczyliśmy się za to!... Icon_mrgreen ]
Powiedzmy, że wliczyłem je w koszty organizacji o odliczę je sobie od podatku. Icon_wink2
uzi napisał(a):21 września tego samego roku. ;]
I to chyba właśnie główna wada tego zlotu. Tzn. że to było tego samego roku...
uzi napisał(a):zagłuszyłam sobie transmisję odkręceniem wody pod prysznicem akurat na akcji z Jarzębskim... Icon_mrgreen
ej! wolałaś prysznic od Lao Che?! no wiesz co!
uzi napisał(a):a po śniadaniu... Maryllla... Icon_wink [spokojnie, wciąż jakoś żyję Icon_razz2]
Icon_lol dzielna byłaś. Icon_wink2
uzi napisał(a):po Marylli spacerek nad jezioro i spowrotem.
Z kim?
uzi napisał(a):Grupa II miała dołączyć do I, a nie dołączyła, więc z niektórymi [konkretnie - z abd3mzem i neon.ką] nawet się nie pożegnałam...
Jeszcze raz wszystkich przepraszam... Nawet jeśli założyć pięciominutowe spóźnienie [bo takie było] to i tak nie mieliśmy czasu, żeby do Was podjechać... Icon_frown
uzi napisał(a):szczególne podziękowania: [oficjalne Icon_wink] dla Sebastiana - za profesjonalne zorganizowanie wszystkiego, za pomoc, za cierpliwość... Icon_wink
Dzięki. To była dla mnie przyjemność. Icon_smile2
uzi napisał(a):dla Yacego - za "szoferowanie" Icon_wink
Ode mnie również podziękowania i wielki ukłon!
uzi napisał(a):oja, ale się rozpisałam... ;]
Też misie wydaje, że krótko ale jak na pierwszy raz może być. Icon_smile2

Super relacja. Icon_biggrin3 Dzięki! Fajnie było się spotkać. Dobrze by było to jak najszybciej powtórzyć. Icon_smile2
27.09.2008 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #36
 
Są już zdjęcia na oficjalnej stronie zespołu! Icon_smile2 A na jednym z nich widać Siedem Osób Zlotujących w Domku! Icon_biggrin3
28.09.2008 10:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #37
 
abd3mz napisał(a):Icon_lol Aż tak źle było? Icon_wink2 Ja sobie rozładowałem telefon, bo służył jako latarka. Icon_smile2
aż tak źle nie było. Icon_wink2 chciałam napisać, że było ciemno, ale to zbyt proste stwierdzenie. Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):ej! wolałaś prysznic od Lao Che?! no wiesz co!
przepraszam... Icon_redface2 obiecuję, że następnym razem czas przeznaczony na mycie wykorzystam na słuchanie Lao. Icon_redface2
Cytat: Icon_lol dzielna byłaś. Icon_wink2
Icon_mrgreen
Cytat:Z kim?
z powrotem! Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):Też misie wydaje, że krótko ale jak na pierwszy raz może być. Icon_smile2
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):Super relacja. Icon_biggrin3 Dzięki! Fajnie było się spotkać. Dobrze by było to jak najszybciej powtórzyć. Icon_smile2
pewnie, że by było. ale niestety ja na to "jak najszybciej" nie mam szans... Icon_frown
abd3mz napisał(a):Są już zdjęcia na oficjalnej stronie zespołu! Icon_smile2 A na jednym z nich widać Siedem Osób Zlotujących w Domku! Icon_biggrin3
Icon_eek2 no co Ty? to tam pod sceną był jakiś domek? Icon_eek2 i jeszcze było widać kto w nim jest?? Icon_eek2
ojacie... fotografia to istna magia...
Icon_mrgreen
28.09.2008 06:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
uzi, super relacja! Icon_biggrin3 usmiałem sie nie raz Icon_lol .
bardzo fajnie było Cię poznać!
abd3mz napisał(a):Dobrze by było to jak najszybciej powtórzyć.
no wlasnie. a jak sie nie da jak najszybciej, to już ostatecznie w tej Proximie Icon_lol .
30.09.2008 10:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #39
 
przeczytałem wcześniej a teraz troszkę skomentuję Icon_wink2
uzi napisał(a):tururum tururum tururum:
ja byłem częscią tej reszty, ale jakoś nie słyszałem żadnych fanfar Icon_frown szkoda...
uzi napisał(a):wchodzą! ośmiu Panów
myślę, że trzyosobowemu [na]dętemu towarzystwu też coś się należy Icon_wink2 Tym bardziej, że dla mnie jako ex-[na]dętego, to był rewelacyjny dodatek do podstawowego składu!!!
uzi napisał(a):* SIEDMIU!!!! co to miało znaczyć?? czemu nie zagrali?? jak tak można?... Icon_sad
zgadzam się - jak można!!!
uzi napisał(a):- Grupa III - 1-osobowa - Yacy
Icon_mrgreen
uzi napisał(a):- Grupa I odjeżdża;
- Grupa II... zostaje
a co z Grupą III ??? Icon_wink2
uzi napisał(a):dla Yacego - za "szoferowanie" Icon_wink,
cała przyjemność po mojej stronie!!!
uzi napisał(a):dla Sebastiana - za profesjonalne zorganizowanie wszystkiego
dołączam się!!! OGROMNE DZIĘKI!!! przede wszystkim za "pielęgnowanie" pomysłu o mini-zlocie Icon_wink2
uzi napisał(a):no i Ku3ie i Monice
dziękuję, nie za pizzę, ale za możliwość wspólnego spotkania. Podziekowania także dla Marty i Gosi oraz dla Ciebie Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Ode mnie również podziękowania i wielki ukłon!
polecam się na przyszłość. No właśnie to kiedy? Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):Są już zdjęcia na oficjalnej stronie zespołu! A na jednym z nich widać Siedem Osób Zlotujących w Domku!
Czyli jednak było SIEDMIU WSPANIAŁYCH zamiast Siedmiu nie zawsze wspaniałych Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.09.2008 11:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #40
 
ku3a napisał(a):uzi, super relacja! Icon_biggrin3 usmiałem sie nie raz Icon_lol .
bardzo fajnie było Cię poznać!
mnie również bardzo miło było poznać Was wszystkich Icon_smile2
Yacy napisał(a):myślę, że trzyosobowemu [na]dętemu towarzystwu też coś się należy Icon_wink2 Tym bardziej, że dla mnie jako ex-[na]dętego, to był rewelacyjny dodatek do podstawowego składu!!!
Icon_redface2 oj przepraszam, na śmierć zapomniałam o tych Panach... Icon_redface2 oczywiście, należą im się brawa... i pamięć [sorry... moja skleroza nie daje o sobie zapomnieć... Icon_redface2 ]
Yacy napisał(a):a co z Grupą III ??? Icon_wink2
hmm... skoro I odjeżdża, II zostaje, to III... wychodzi na to, że jeździ w tę i z powrotem Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Cytat:Czyli jednak było SIEDMIU WSPANIAŁYCH zamiast Siedmiu nie zawsze wspaniałych Icon_mrgreen
hmm... mnie się wydaje, że było Trzech. Icon_wink2 Trzech i Cztery. czyli raczej Siedmioro Icon_wink2 co nie zmienia faktu, że Wspaniałych Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
30.09.2008 04:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości