Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lao Che
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #1
Lao Che
Założyłem ten temat, ponieważ wydaje misie, że oprócz mnie na tym forum jest przynajmniej jedna osoba, której podoba się muzyka tworzona przez Lao Che. Icon_wink2

Do meritum.
Koncerty Lao Che we wrześniu i październiku:

Âť 07.09.2008 GDAńSK - koncert w kościele św. Jana
+ Alina Orlova
Âť 10.09.2008 WARSZAWA - Mateusze 2008 - Ogródek Trójki
Âť 20.09.2008 PłOCK - plener - ogródek MOSiR
+ Frutti di Mare

Âť 03.10.2008 KATOWICE - KInoteatr Rialto
Âť 04.10.2008 BIELSKO-BIAłA - Rudeboy
Âť 09.10.2008 SZCZECIN - DK Słowianin
Âť 10.10.2008 POZNAń - Eskulap
Âť 12.10.2008 TORUń - Piwnica pod Aniołem
Âť 15.10.2008 KRAKóW - 44 Festiwal Piosenki Studenckiej
Âť 19.10.2008 WARSZAWA - Proxima
Âť 24.10.2008 ŁOWICZ - Łowicki Ośrodek Kultury
szczegóły wkrótce
Âť 31.10.2008 LUBLIN - Graffiti

Kto się gdzie wybiera? Icon_smile2 Ja najchętniej pojawiłbym się na trzech pogrubionych, ale pewnie do Trójki łatwo nie będzie się dostać...

20.09.2008 PłOCK
początek imprezy godz 19:00.
program:
19:00 - 19:45 frutti di mare
20:00 - 22:00 lao che

Bilety w MOSIR.
[Jak się dowiem gdzie to jest to mogę kupić bilety zainteresowanym. Icon_smile2 Wydaje misie, że gdzieś czytałem o 20 zł za sztukę. ]

19.10.2008 WARSZAWA
Godz. 20.00, wejście od 19.00.

Bilety:
20 zł w przedsprzedaży studenci UW*
25 zł w przedsprzedaży
30 zł w dniu koncertu - wszyscy

*bilety dla studentów UW do nabycia w biurach Fundacji: Żwirki i Wigury 99a i Krakowskie Przedmieście
http://www.klubproxima.com.pl/index.php?...iew&id=335

Konkurs, w którym można wygrać bilety na koncert Lao Che [podano zły adres mailowy. Trzeba jeszcze dodać ".pl". ]
http://www.klubproxima.com.pl/index.php?...iew&id=284

Może jak się zbierze kilka osób to zrobimy minizlot, a może nawet nie-mini. Icon_biggrin3
04.09.2008 11:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
abd3mz napisał(a):Założyłem ten temat, ponieważ wydaje misie, że oprócz mnie na tym forum jest przynajmniej jedna osoba, której podoba się muzyka tworzona przez Lao Che.
ciekawe kogo miałeś na myśli ? Icon_mrgreen bo wg mnie prawie połowę forumowiczów można zaliczyć do entuzjastów twórczości Lao Icon_wink2
Gdyby koncert w Trójce był w sierpniu ... ale nie był Icon_frown
ciekawym , z mojego punktu widzenia, wydawałby się Gdańsk. Ale niestety w ten weekend da rady. Poza tym niedzielny wieczór to też dla mnie średnio odpowiedni termin...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.09.2008 12:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
o, człowieku Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
ale cudowne wieści Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim serdeczne dzięki, bo znowu moglbym przegapic! DZIĘKI Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):ť 10.09.2008 WARSZAWA - Mateusze 2008 - Ogródek Trójki
ja i tak sie zastanawialem czy by sie na tą imprezę nie przejsc, a teraz to juz ani przez sekunde nie bede sie zastanawiac! Icon_biggrin3
czy to dlatego odwolany zostal koncert z 14.08?
abd3mz napisał(a):Kto się gdzie wybiera?
co sie glupio pytasz jak wiesz Icon_mrgreen .
abd3mz napisał(a):Ja najchętniej pojawiłbym się na trzech pogrubionych, ale pewnie do Trójki łatwo nie będzie się dostać...
mam nadzieję, że cos sie da wymyslic Icon_mrgreen .
abd3mz napisał(a):19.10.2008 WARSZAWA
piekny prezent tuż przed moimi urodzinami!

o Chrystian, wciąż nie mogę uwierzyć! jaki piekny dzien sie zrobil! jakie piekne chmury na niebie! Icon_mrgreen
04.09.2008 12:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
abd3mz napisał(a):na tym forum jest przynajmniej jedna osoba, której podoba się muzyka tworzona przez Lao Che

tu nie ma nic do rzeczy podoba/nie podoba, bo to już raczej ślepy fanatyzm,
gdyby Lao Che nagrało nawet piejo kury piejo, to i tak wszyscy byliby wniebowzięci, niektórzy nawet sikali po nogach Icon_wink2
04.09.2008 01:45 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
piszesz z wlasnego doswiadczenia? Icon_razz
mi sie Lao Che tak bardzo podoba nie dlatego, że to Lao Che, tylko dlatego, że się tak bardzo podoba Icon_cool2 .
04.09.2008 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #6
 
Ja również chętnie bym się przejechał do Trójki, tym bardziej, że nie wiem, czy będę 19.10. ...
To z kim się widzimy 10. ? Icon_biggrin3

Moja prywatna galeria
04.09.2008 05:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
Yacy napisał(a):ciekawe kogo miałeś na myśli ? Icon_mrgreen
Nikogo konkretnego. Icon_smile2 Chciałem po prostu usprawiedliwić założenie tematu, żeby do tego nikt nie mógł się przyczepić. Icon_razz
Yacy napisał(a):ciekawym , z mojego punktu widzenia, wydawałby się Gdańsk. Ale niestety w ten weekend da rady. Poza tym niedzielny wieczór to też dla mnie średnio odpowiedni termin...
Szkoda.. A Płocka w ogóle nie bierzesz pod uwagę? To sobota. Icon_smile2
ku3a napisał(a):czy to dlatego odwolany zostal koncert z 14.08?
Myślę, że w Trójce doszli do wniosku że dwa koncert w przeciągu miesiąca to za dużo jak na jeden zespół. Tym bardziej, że przecież był jeszcze koncert w maju.
ku3a napisał(a):co sie glupio pytasz jak wiesz Icon_mrgreen .
Tak myślałem, że będziesz akurat w Łowiczu. Icon_cool2 Icon_mrgreen Icon_lol
ku3a napisał(a):mam nadzieję, że cos sie da wymyslic Icon_mrgreen .
A wstęp jest wolny czy biletowany?...
04.09.2008 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Cytat:A wstęp jest wolny czy biletowany?...
mam nadzieję, że biletowany prawdę mówiąc Icon_cool2
04.09.2008 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #9
 
dziękuję za linkownię od Mojej Listy Yacy'ego tutaj Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):Kto się gdzie wybiera? Icon_smile2
ja mam zamiar Icon_mrgreen
05.09.2008 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
abd3mz napisał(a):A Płocka w ogóle nie bierzesz pod uwagę? To sobota.
hmm... sobota jest ok., ale 240 km ... to już ciut mniej ok. Musiałbym wymyślić jeszcze jeakiś powód dodatkowy Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.09.2008 01:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #11
 
ku3a i Lilian napisał(a):
abd3mz napisał(a):Kto się gdzie wybiera? Icon_smile2
1. co sie glupio pytasz jak wiesz Icon_mrgreen
2. ja mam zamiar Icon_mrgreen
wybiorę się do Was na lekcje udzielania jednoznacznych odpowiedzi Icon_wink2 . rozwaliło mnie Icon_biggrin3 .

jeśli o mnie idzie to wszystkie trzy pogrubione mi się bardzo podobają. Płocki w dużej mierze również dlatego, że skoro będą tam Yacy i Lilian, to będę ich mogła zobaczyć po długiej, długiej przerwie Icon_mrgreen .
[czy możliwość minizlotu nie jest kusząca?...]
natomiast warszawski Ogródek trójkowy cienko widzę chyba... tak obiektywnie rzecz biorąc.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
05.09.2008 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
neon.ka napisał(a):Płocki w dużej mierze również dlatego, że skoro będą tam Yacy i Lilian, to będę ich mogła zobaczyć po długiej, długiej przerwie .
czy ja napisałem że będę? Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2
Ale spotkanie minizlotowe zdecydowanie mogłoby być tym "dodatkowym powodem" Icon_mrgreen Tylko Lilian musiałaby uszczegółowić jaki ma zamiar? Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.09.2008 12:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #13
 
Yacy napisał(a):czy ja napisałem że będę? Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2
oczywiście Icon_mrgreen . tylko tak się droczysz Icon_wink2 .
no przyjedź...
i Lilian też...
a i w odpowiedzi ku3y zauważyłam, że będzie w Płocku Icon_wink2.
[zresztą czym więcej nas, tym lepiej - ksch, hm?]

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
05.09.2008 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #14
 
Yacy napisał(a):Tylko Lilian musiałaby uszczegółowić jaki ma zamiar? Icon_wink2
jak to? przecież wszyscy którzy zaglądają na Twoja liste to wiedzą Icon_wink2
neon.ka napisał(a):i Lilian też...
zobaczy się Icon_mrgreen
05.09.2008 04:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #15
 
neon.ka napisał(a):[zresztą czym więcej nas, tym lepiej - ksch, hm?]
Chętnie, ale jeszcze zobaczymy Icon_wink2 Powód jest dość prozaiczny: katastrofalne godziny POCiĄGÓW. Aby tam w ogóle zdążyć, należałoby wyjechać z Centralnego o 15. Problem polega na tym, że w soboty mam zajęcia do 16...
Ale jeszcze mnie nie skreślajcie Icon_wink2

Moja prywatna galeria
05.09.2008 07:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
Lilian napisał(a):ja mam zamiar Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):Musiałbym wymyślić jeszcze jeakiś powód dodatkowy Icon_wink2
Yacy napisał(a):czy ja napisałem że będę? Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2
Ale spotkanie minizlotowe zdecydowanie mogłoby być tym "dodatkowym powodem" Icon_mrgreen Tylko Lilian musiałaby uszczegółowić jaki ma zamiar? Icon_wink2
Lilian napisał(a):jak to? przecież wszyscy którzy zaglądają na Twoja liste to wiedzą Icon_wink2
Lilian napisał(a):zobaczy się Icon_mrgreen
Ale Wy się droczycie! Icon_wink2 To ja już nie pytam CZY tylko O KTÓREJ będziecie. Icon_mrgreen
ksch napisał(a):katastrofalne godziny POCiĄGÓW. Aby tam w ogóle zdążyć, należałoby wyjechać z Centralnego o 15. Problem polega na tym, że w soboty mam zajęcia do 16...
A koniecznie musisz jechać pociągiem?
Jeśli znalazłem to połączenie, o które Ci chodzi [wyjazd o 15, przyjazd o 18:29] to ma ono same wady raczej...
1. Czas przejazdu: 3 i pół godziny Icon_exclaim
2. Koszt przejazdu: I klasa - 56,5 zł, II klasa - 41 zł... :roll: [ale pewnie miałbyś zniżkę...]

Proponuję przyjazd autobusem. Icon_smile2
1. Czas przejazdu: około dwie godziny
2. Koszt przejazdu: 13/16 zł

Raczej polecam prywatnych przewoźników. [Szybciej o kilkanaście minut i wygodniej.]
http://www.ekobus.pl/rozklad.html
http://www.baracudabus.pl/

Zdążysz na 16:30 na Dworzec Zachodni? Wtedy wsiadasz w EkoBus, ja odbieram Cię na dworcu na Jachowicza w Płocku i mamy pół godziny, żeby zdążyć na początek imprezy. Icon_smile2 [A półtora do koncertu Lao Che.] Wydaje misie, że spokojnie zdążymy ale jeszcze sprawdzę. Icon_wink2
05.09.2008 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #17
 
16 to dość płynna godzina - jak to w moim fachu bywa... Icon_wink2 Mogę wyjść 15 minut wcześniej, a na autobus wtedy na pewno zdążę. Z powrotem też nie byłoby problemu - autobus o 23.

...Problemy są natomiast dwa: nie do końca pewna sytuacja finansowa /ale u mnie tak jest zawsze przed wyjazdami - w Bieszczadach też miało mnie nie być Icon_wink2/ oraz ilość pracy /nie wiem, ile jej dokładnie będzie, ale wiem, że dość dużo. W październiku czeka mnie dość ciężkie, ważne zaliczenie, natomiast w listopadzie i grudniu mam kilka konkursów.../. Wszystko się okaże w ciągu kilku najbliższych dni Icon_wink2

Moja prywatna galeria
05.09.2008 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
abd3mz napisał(a):Ale Wy się droczycie! To ja już nie pytam CZY tylko O KTÓREJ będziecie.
no oki! Słucham właśnie Lao u Owczarka w wersji koncertowej i chyba już nie ma co ściemniać... Icon_mrgreen Jako Gospodarz Icon_smile2 może zaproponuj najbardziej dogodną godzinę rozpoczęcia mini-zlotu Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.09.2008 01:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #19
 
Yacy napisał(a):nie ma co ściemniać... Icon_mrgreen
ha! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):Jako Gospodarz Icon_smile2 może zaproponuj najbardziej dogodną godzinę rozpoczęcia mini-zlotu Icon_wink2
W takim razie szczegóły przenosimy na priv. Icon_smile2
06.09.2008 07:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
 
Informacja dla niezdecydowanych: bilety na koncert płocki kosztują 10 zł. Icon_smile2 Mam nadzieję, że jutro zakupię pierwszą część. Icon_wink2 [Kupię bilety tylko dla osób, które zdeklarowały się, że będą na 100%.]
08.09.2008 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości