Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwany, poszukiwana
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 732
Dołączył: Jun 2007
Post: #81
 
Konrad napisał(a):Poszukuję nowego Stateless #Prism 1 Icon_wink2
Jaki on tam nowy? W zestawie do głosowania LP3 tkwił od początku czerwca i właśnie wypadł.
18.09.2007 09:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
 
kajman napisał(a):Jaki on tam nowy? W zestawie do głosowania LP3 tkwił od początku czerwca i właśnie wypadł.

Jakos nie śledzę juz tak dokładnie głosowania LP3 jak dawniej Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
18.09.2007 10:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
 
Szukam następujących płyt:

Be Free - New Day
Gandahar - Nowa Kamasutra
Lessdress - Sugarfree
Totentanz - Nieból

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.10.2007 02:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #84
 
Jakby ktoś zgadł co to za utwór (polski) to byłbym wdzięczny:
http://harvest.wrzuta.pl/audio/iiH9hbzeas/

.
21.10.2007 12:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #85
 
saferłel napisał(a):Totentanz - Nieból
jeśli wytrzymasz do jutra to da się zrobić - chyba że nie ma tego na ich ostatniej płycie lub inne okoliczności sprawią że nie będę w stanie. Mam płytę ale przytnam się że nie kojarzę utworu - raz jedyny słuchałem .

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.10.2007 01:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #86
 
Wytrzymam Icon_smile A chodzi mi o całą płytę, nie o poszczególne kawałki. Podałem tytuły całych płyt Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.10.2007 10:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #87
 
Tak to ta płyta Icon_smile2 Tylko ja to będę mógł wrzucić wieczorkiem.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.10.2007 12:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #88
 
Nie ma sprawy, nie śpieszy mi się Icon_wink Wielkie dzięki. Ciężko, nawet w internecie zdobyć polską muzykę (w dodatku jak sie nie ma programu do ściagania torrentów)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.10.2007 01:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #89
 
Szukana przez 1981 piosenka o Che:
Nathalie Cardone - Hasta Siempre: http://www.megadownload.pl/szukaj/Nathal...m/all.html (ten drugi plik)
A tu wersja zespołu Strachy Na Lachy: http://www.strachynalachy.art.pl/?p=media (przedostatnia piosenka - List do Che)

.
23.10.2007 10:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #90
 
dzięki, Stavanger! Ta piosenka jest urokliwa!
23.10.2007 11:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #91
 
1981 napisał(a):dzięki, Stavanger! Ta piosenka jest urokliwa!
Myślałem, ze tego nie znajde, bo zapamiętałem tylko imię "Nathalie", ale wpisałem do googla "nathalie che guevara" i się udało, link do youtuba był na samej górze Icon_biggrin3

.
23.10.2007 11:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #92
 
Dzien dobry. Po dzisiejszym przekopywaniu List roznych i rozniastych ulozyla mi sie... lista. Piosenek, ktorych nie mam, a chetnie bym mial Icon_smile Moze ktos z PT. Panstwa moglby cos z tym fantem zrobic...? Z gory wielkie dziekuje!

BOY WITH A COIN - Iron And Wine
Eisley - INVASION
The Teenagers - SCARLETT JOHANSSON
CHINASKI - ZADARMO
Hoosiers - Goodbye Mr A
Incubus - A KISS TO SEND US OFF
Simply Red - The World And You Tonight
The Hoosiers - Goodbye Mr A
Hurt - Między pomiędzy gdzieś
Scouting For Girls - She's So Lovely
Maroon 5 - Won't Go Home Without You
Tomek Makowiecki - Nie jesteś sam
24.10.2007 02:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #93
 
Kiefer napisał(a):Eisley - INVASION
Znajdziesz to na chomiku: http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=adam_gr&sid=13 w pliku jotem3.rar Icon_wink2
wogóle w tych plikach jest wiele świetnych piosenek, rozpiskę znajdziesz w "utwory.xls" Icon_smile2

Kiefer napisał(a):Maroon 5 - Won't Go Home Without You
A tego to sam jeszcze nie mam, służe jedynie teledyskiem: :roll: http://www.youtube.com/watch?v=a51V8Cg3HYw

.
24.10.2007 03:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #94
 
poszukuję KENT "Ingenting"... już od 2 tygodni Icon_confused2
24.10.2007 05:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
 
Czy ma ktoś dwie nowe wersje "Króla" Zespołu Reprezentacyjnego z gośćmi tzn ocenzurowana i nieocenzurowaną. Jeżeli nie, to zawsze mogę przegrać dźwięk z teledysków, ale liczę, że może ktos ma normalne mp3.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
25.10.2007 01:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #96
 
Wiem, głupie pytanie, ale nie kolekcjonuje utworów na Mp3.
Czy ktoś ma na chomiku czy gdzieś jakieś kawałki z najnowszej płyty Roisin Murphie?
25.10.2007 02:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #97
 
tadzio3 napisał(a):Czy ma ktoś dwie nowe wersje "Króla" Zespołu Reprezentacyjnego z gośćmi tzn ocenzurowana i nieocenzurowaną. Jeżeli nie, to zawsze mogę przegrać dźwięk z teledysków, ale liczę, że może ktos ma normalne mp3.
Również tego szukam :roll:
1981 napisał(a):poszukuję KENT "Ingenting"... już od 2 tygodni Icon_confused2
Zerknij na PW Icon_wink2

.
25.10.2007 04:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #98
 
Ja sobie z YouTuba "Króla" zgrałem. Jak ktoś zainteresowany to zaraz wrzucę na mojego chomika.
25.10.2007 07:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #99
 
Gary napisał(a):Ja sobie z YouTuba "Króla" zgrałem. Jak ktoś zainteresowany to zaraz wrzucę na mojego chomika.
Ja poproszę Icon_cool2

.
25.10.2007 07:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #100
 
Gary napisał(a):Ja sobie z YouTuba "Króla" zgrałem. Jak ktoś zainteresowany to zaraz wrzucę na mojego chomika.
A ja zgrałem ze strony ZR w wersji nieocenzurowanej Icon_razz
A ta pewnie z wyciszeniami? Jak tak, to i ta się przyda.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
26.10.2007 11:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości