Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwany, poszukiwana
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Gary napisał(a):
ku3a napisał(a):kazdy ma jakiegos bzika, kazdy jakies hobby ma,
a ja w domu mam chomika, no i pisze na mycharts
Proponuje to proklamować jako oficjalny hymn naszego forum Icon_lol
Trochę krótki, ale jako refren byłoby bardzo dobre Icon_razz

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
22.08.2007 12:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
ku3a napisał(a):kazdy ma jakiegos bzika, kazdy jakies hobby ma,
a ja w domu mam chomika, no i pisze na mycharts
zgadzam się z Garym Icon_smile2

a ten tekst pochodzi z repertuaru grupy FASOLKI

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.08.2007 09:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):kazdy ma jakiegos bzika, kazdy jakies hobby ma,
a ja w domu mam chomika
, no i pisze na mycharts Icon_wink2

Nagraj to a kapella w formacie mp3, napewno opublikujemy Icon_lol Icon_mrgreen Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
22.08.2007 01:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Czy mozna prosic o utwór White Stripes "Rag And Bone" w bardzo dobrej jakości? Z BearShara ściągnąłem w bardzo słabej a z Soulseeka... to ciekawe, ale wpisując cokolwiek związanego z White Stripes nic mi nie wyszukuje Icon_eek2 I tylko w przypadku tego zespołu
25.08.2007 12:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
25.08.2007 12:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Dzieki wielkie Icon_smile
25.08.2007 01:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Odświeżyłem mojego chomika. Wrzuciłem tam: Avenged Sevenfold i The Bravery (bo takie były prośby..) oraz tegotygodniowe nowości: 12 Stones i Strata.

http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=mrsap&sid=3

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
25.08.2007 02:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
A ja mam ochotę na nowe Kula Shaker (głównie najnowszy singiel, ale nie tylko Icon_wink2)
Kto z Szanownych Forumowiczów mi pomoże? Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
25.08.2007 07:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Proszę: http://www.zshare.net/audio/3322088edee883/ , ale raczej nie będziesz zachwycony. Brytyjczycy tez nie byli - utwór debiutował zaledwie na 101 miejscu, co w porównaniu do wielkich sukcesów np. Tatvy jest ogromną porażką...
26.08.2007 01:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Dzięki wielkie, ale kawałek już znałem wcześniej i mi się spodobał, inaczej bym o niego nie prosił Icon_razz

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
26.08.2007 07:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
dobra, to teraz znowu moja prośba Icon_razz Czy posiada ktoś pełną wersję "Godziny szczerości" Surowej Kary Za Grzechy?
27.08.2007 02:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
prz_rulez napisał(a):dobra, to teraz znowu moja prośba Icon_razz Czy posiada ktoś pełną wersję "Godziny szczerości" Surowej Kary Za Grzechy?
Nie mam, ale dołączam się do prośby Icon_razz I jeszcze może przy okazji zgłoszę zapotrzebowanie na UNKLE - Burn My Shadow

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
27.08.2007 02:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #33
 
GODZINY SZCZEROŚCI nie posiadam ale UNKLE proszę bardzo Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.08.2007 05:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Yacy napisał(a):GODZINY SZCZEROŚCI nie posiadam
To ciekawe, bo jesteś wśród słuchaczy Surowej Kary Za Grzechy na Last.Fm Icon_wink2 No chyba, że mas tak samo jak ja wersję 1:31
27.08.2007 01:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #35
 
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
chyba że w jakim radyjku leciało bo nie raz zdarza mi sie kliknąć na jakieś radyjko. Ale nawet tego nie kojarzę Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.08.2007 06:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
http://www.last.fm/user/Yacy/charts/?cha...type=track
I takie coś:
49 Surowa Kara Za Grzechy – Godzina szczerości Add this track to your playlist 1
27.08.2007 08:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #37
 
widzę że masz żyłkę detektywa Icon_mrgreen
To ja też poszperałem i okazało sie że słuchałem tego Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2 z ... CD OFFENSYWA 2 - Shoes i microphones EP Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2 więc nie mogłem tego znaleźć na dysku Icon_smile2 Jakoś nic mnie specjalnie stamtąd nie chwyciło za pierwszym razem. Jest nie zła wersja Pustek.

teraz prostuję pomyłkę i tak MAM Icon_exclaim
Surowa Kara Za Grzechy - Godzina szczerości Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

a gdyby ktoś napisał że jest to na tej EPce to było by już dawno Icon_smile2
za moment będę osłuchiwal CD OFFENSYWA 2 bo wlaśnie dziś odebrałem. Tylko z tym jest taki problem że nikt nie opisał wcześniej tej płyty - przynajmniej winamp tego nie widzi - i sam to muszę robić Icon_evil

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.08.2007 09:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Yacy - jesteś wielki! Tak w ogóle to jak Ci się udało dostać tę limitowaną EP-kę? Sam bym sobie kupił coś Offensywnego, ale niestety w dziurze, w której mieszkam to raczej niemożliwe...

P.S.
yacy napisał(a):widzę że masz żyłkę detektywa
Muszę mieć, by wyjaśnić pewne bardzo "ciekawe" zjawiska. Czasami jednak węszenie wszędzie gdzie się da nie zdaje rezultatu. :->
27.08.2007 10:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #39
 
prz_rulez napisał(a):ale niestety w dziurze, w której mieszkam to raczej niemożliwe...
ale na pewno w tej dziurze jest adres http://www.merlin.com.pl Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.08.2007 05:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Yacy napisał(a):
prz_rulez napisał(a):ale niestety w dziurze, w której mieszkam to raczej niemożliwe...
ale na pewno w tej dziurze jest adres http://www.merlin.com.pl Icon_mrgreen
Zobaczyłem.. i cena wysyłki mnie odstraszyła Icon_confused
28.08.2007 11:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości