Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2008
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #1
2008
usunieto]
31.08.2008 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
zbyszu napisał(a):Znów obejrzałem film Almadovara "Wszystko o mojej matce".
Który to już raz???

ja chyba tylko 2 razy
ale ostanio oglądałem LEJDIS...... też dobry Icon_wink2


pees. a jutro czeka mnie sens Billy Elliota Icon_smile2
31.08.2008 11:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #3
Re: Radioaktywna Lista Przebojów not. 980 z 31 VIII 2008
zbyszu napisał(a):01 06 03 MANY SHADES OF BLACK – The Raconteurs
07 01 11 MAKE IT MINE – Jason Mraz
12 22 03 MERCURY – Bloc Party
13 19 03 SPIRALLING – Keane
16 05 14 OUT OF OUR HEADS - Sheryl Crow
17 04 18 HURT – Christina Aguilera
18 09 11 ALMOST LOVER – A Fine Frenzy
19 08 14 NO MORE – Eddie Vedder + Ben Harper
22 17 27 I’M YOURS – Jason Mraz
Przechwaliłem Cię chyba ostatnio Icon_frown
Miejsce pierwsze zdecydowanie zmieniło się na gorsze, mimo, że lubię ten kawałek, to uważam, że Jason jest lepszy. Super, że "Mercury" awansuje, ale z kolei Sheryl bardzo spada Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.08.2008 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #4
 
Część wspólna naszych zbiorów znajduje się w dolnej części Twojej listy Icon_smile2

PS: A propos zbiorów, pamiętacie przybyszów z Matplanety? Icon_lol

.
01.09.2008 12:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
 
stavanger napisał(a):Część wspólna naszych zbiorów znajduje się w dolnej części Twojej listy Icon_smile2

PS: A propos zbiorów, pamiętacie przybyszów z Matplanety? Icon_lol
Jasne: Pi i Sigma - pędziłem na to prosto ze szkoły. Byli świetni

Do nasłuchania
01.09.2008 12:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Krzemień Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
Awans Primal Scream i to o 9 pozycji wywołuje u mnie na twarzy uśmiech Icon_smile2

Let's rock the world!
01.09.2008 08:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
2/30 czyli utrzymuje się, mimo sporej ilości nowości u Ciebie... Z których żadna się u mnie nie pojawi...
Nr 1 lepszy od poprzedniego!!! Ale u mnie tylko poczekalnia...

Kiedyś już coś takiego liczyłem... Twoja lista ma 181 tygodni Icon_mrgreen czyli 6,03 tyg. na utwór Icon_smile2 A Moja ... 449!!!! czyli 14,97 na utwór!!! Nawet gdybym "wymienił" 5 najstarszych utworów to i tak miałbym średnią 7,67 tyg... Ale to tylko jako ciekawostka, bo to mi wcale a wcale nie przeszkadza Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.09.2008 09:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Sensacyjny awans Kent! Czy dołożą kolejny numer jeden do kolekcji?
Imponujący wynik.
Szkoda jednak Jasona... bolesny spadek ze szczytu.
01.09.2008 11:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #9
 
wow!! super zmiany!! spada jurt i j.mrazIcon_smileIcon_smileIcon_smileIcon_smileIcon_smileIcon_smile i w gore ida rewelacyjne kawalkiIcon_smile::)super ZbysiuIcon_smileIcon_smileIcon_smile raconteurs łapie po czasie,u mnie tez pojdzie w gore,a nowa bjork nie podoba Ci sie?Icon_sad a gdzie Lao Che??Icon_sad
01.09.2008 12:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #10
 
Yacy napisał(a):1) nowości u Ciebie... Z których żadna się u mnie nie pojawi...


2 ) Twoja lista ma 181 tygodni Icon_mrgreen czyli 6,03 tyg. na utwór Icon_smile2 A Moja ... 449!!!! czyli 14,97 na utwór!!! Nawet gdybym "wymienił" 5 najstarszych utworów to i tak miałbym średnią 7,67 tyg... Icon_smile2

Ad 1) Nawet Eva Cassidy nie ma sznas??? No i wypada dać szansę The Streets, tym bardziej, ze razem z The Roots będa jesienią w warszawie...

Ad2) Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Nie wierze, ze to liczyłes Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Cos niesamowitego. Dzieki za statystyki Icon_wink2 No tak. Wystarczyły trzy pourlopowe notowania, aby na Liscie zadebiutowało 18 nowych utworów (11;1 i 6). To aż 60 % mojej Listy.

Teraz jest srednia 6,03, ale jesli policzyłbyś ostatnie wakacyjne notowanie, uzbierałoby się 352 tygodnie ze srednią 11,73 tyg. na utwór. Ale i tak mniej...o 97 tyg... i nieco ponad 3 tyg. na utwór...

Do nasłuchania
01.09.2008 01:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
HURT – Christina Aguilera

A co to tu robi? Icon_eek2 Nie dość że stare to jeszcze...bleeee Icon_smile2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
01.09.2008 05:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #12
 
zbyszu napisał(a):01 06 03 MANY SHADES OF BLACK – The Raconteurs
02 11 03 VY FRIN ETT LUFTSLOTT – Kent
Przyznam się, nie znam Icon_frown muszę poszperać
01.09.2008 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #13
 
koszMAREK napisał(a):nie znam

ups Icon_eek2
no widzisz, wprawadzasz na liste nie-single, a 2 dobre single przeoczyłeś... Icon_confused
01.09.2008 10:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #14
 
podoba mnie się tu Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
02.09.2008 09:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #15
 
koszMAREK napisał(a):
zbyszu napisał(a):01 06 03 MANY SHADES OF BLACK – The Raconteurs
02 11 03 VY FRIN ETT LUFTSLOTT – Kent
Przyznam się, nie znam Icon_frown muszę poszperać
Powtórze za swoim "pomówcą" - ups Icon_wink2

Ups - ja zyłem w nieświadomości pół lipca i sierpnia (ale nie żałuje, wolę morza jeziora i pola). Wystrzeliło teraz. Szczerze polecam cale Top 3. Niewzykle taneczne. Powaga! Icon_wink2
02.09.2008 10:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #16
 
zbyszu napisał(a):polecam cale Top 3. Niewzykle taneczne.

no tak, bo Sigur Ros do tanecznych juz raczej nie należy, chociaż gdyby jakiś tańczący inaczej się uparł, to podrygiwać se przy tym może Icon_wink2
02.09.2008 03:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Już się nie dziwie czemu tak zachwalałeś sobie Many Shades na mojej liście ;]
Szkoda, że Waking spada...., ale tylko dobrej muzyki w czołówce, że dużo mogę wybaczyć. Primal Scream jeeeeedzi w górę! Tak samo Freakshow i cierpieć muszą też tylko dobrzy: Radiohead. I wszystko jest piękne aż dochodzę do nowości gdzie znam tylko 2 utwory!! :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.09.2008 04:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #18
 
The Racounters nowym liderem, co mnie bardzo sie podoba. Ogólnie to podium całkiem nieźle teraz wygląda. Travis wpadł jak burza. Za tydzień jak nic number one Icon_wink2 Lista zdecydowanie na plus, bo i do góry Meta, Primal Scream i Kings Of Leon . Z nowosci znam przepiekny utwór Evy Cassidy który jest tuż tuż i u mnie ....
03.09.2008 05:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #19
 
saferłel napisał(a):1) Szkoda, że Waking spada...., ale tylko dobrej muzyki w czołówce...

2) I wszystko jest piękne aż dochodzę do nowości gdzie znam tylko 2 utwory!! :/

Ad1) Heh, i tak Hatifnats jest najwyżej ze "staroci". Staroci - bo ma już/aż 8 tyg. na Liście Icon_wink2

Ad2) Nieznajomosc Rodario, czy Marizy jestem w stanie Ci wybaczyć...bo to takie dyrdyMarki Niedzwiedziowo-Lumenowe, ale The Go ! Team ???????? czy The Streets ??????? musisz poznac koniecznie!!!!!!

Do nasłuchania
03.09.2008 05:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #20
 
Aro napisał(a):Travis wpadł jak burza. Za tydzień jak nic number one Icon_wink2 . Z nowosci znam przepiekny utwór Evy Cassidy który jest tuż tuż i u mnie ....

Sam się zdziwiłem, bo przez kilka tyg. ignorowałem nowych Travisów...Aż usłyszałem utwór w całosci. Jestem pod wrazeniem jego środkowej czesci!!!

E. Cassidy albo ktoś kocha, albo jej nie słucha wcale. Ja należę do tej grupy pierwszej. Koniecznie tą nową/starą płytę muszę miec w swojej kolekcji. Półeczka z zakładką "Cassidy" się wypełnia...
03.09.2008 05:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości