Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LED - Wściekłość i wrzask
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
LED - Wściekłość i wrzask
Pewnie informacja zbyt wielu osób nie zainteresuje, ale chocby tylko Liliantyrka sie zainteresowala, to juz bedzie dobrze Icon_smile2.

Przypomne, ze wczesniej reklamowalem nagranie zespolu LED pt. "Londyn". Teraz dostalem sms'a od zespolu o nastepujacej tresci: "Milo mi poinformowac, ze formacja LED wydaje plyte "Wściekłość i wrzask". Krążek naszej nietuzinkowej kapeli dostępny jest w internecie w cenie 25 plz (plus koszt wysylki) pod adresem m-team@m-team.pl. Polecam rowniez strone http://www.ledmp3.com oraz YouTube Led brud i http://myspace.com/lefteardeaf . Można tez wpisac lefteardeaf w google."
Nawet jesli kogos nie zainteresuje muzyka, to polecam wejscie na oficjalna strone zespolu i wejscie w gry, by zabawic sie językiem (od razu szczerze powiem, ze mi sie udalo zdobyc tylko 3 punkty, ale tez z drugiej strony, nie myslalem nad poszczegolnymi slowami dluzej niz 20 sekund). Ciekawe ile Wy odgadniecie Icon_smile2.
Przy okazji - okazało sie, że ostatecznie tytul znanej wczesniej piosenki zostal wydluzony do "Londyn wzywa".
21.05.2008 12:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #2
 
ku3a napisał(a):Nawet jesli kogos nie zainteresuje muzyka, to polecam wejscie na oficjalna strone zespolu i wejscie w gry, by zabawic sie językiem (od razu szczerze powiem, ze mi sie udalo zdobyc tylko 3 punkty, ale tez z drugiej strony, nie myslalem nad poszczegolnymi slowami dluzej niz 20 sekund). Ciekawe ile Wy odgadniecie Icon_smile2 .
5 odgadłem Icon_biggrin3

.
21.05.2008 12:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ooo, gratsy Icon_mrgreen .
tak naprawde to mysle, ze moge sobie spokojnie jeszcze 1 punkt doliczyc, bo bardzo ładne slowo wymyslilem, ale nie zgodne z odpowiedzia Icon_razz. na razie nie bede zdradzac jakie Icon_smile2.
21.05.2008 12:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
stavanger napisał(a):5 odgadłem
ja tak samo Icon_wink2 i wydaje mi się że to były te najbardziej oczywiste

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.05.2008 12:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #5
 
Yacy napisał(a):
stavanger napisał(a):5 odgadłem
ja tak samo Icon_wink2 i wydaje mi się że to były te najbardziej oczywiste
A ktoś odgadł wyspy :?:

.
21.05.2008 12:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
stavanger napisał(a):A ktoś odgadł wyspy
to chyba było najbardziej zakręcone Icon_smile2 i skórzany led Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.05.2008 12:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ja odgadlem skorzany led! Icon_biggrin3
(to tak, zeby sie choc troche pociaszyc, bo widze, ze punktow bede miec chyba najmniej Icon_wink2 )
21.05.2008 01:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Ja zdobyłem 4 Icon_razz2 Ale faktycznie ostatnie mnie już wkurzały, bo ciągle źle pisałem i już nie myślałem nad tym długo, nawet taki geograf jak ja nie przyłożył się i nie wpisał maLEDiwy ;]

Swoją drogą były tam chyba 2 słowa o których nigdy wcześniej nie słyszałem, nawet jak trochę je upolszczyłem z LEDowego dialektu ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.05.2008 02:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
ja zdobyłem 7 punktów. Icon_mrgreen
21.05.2008 04:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
6 punktów (w tym jeden od Saferłela).... szkoda, że tak mało słówek w konkursie
21.05.2008 04:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
mozemy sami powymyslac nastepne Icon_razz.
np. : led z Danii? Icon_razz
led na piwo? Icon_razz
21.05.2008 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #12
 
"Led ze schodami do nieba" Icon_lol

.
21.05.2008 05:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Aha w ogóle chciałem dodać, że powinienem dostać 5 pkt, ale komputer na hasło Ostry Led nie zaliczył mi: ŻyLEDka...chodziło jak wiecie o SztyLED ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.05.2008 08:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
stavanger napisał(a):A ktoś odgadł wyspy :?:
Ja odgadłem Icon_smile2
W sumie wyszło 7 punktów, ale mogło być więcej, bo na początku ciężko było się zorientować o co w tym chodzi Icon_wink2

A ustronny LED to oczywiście... toaLEDa Icon_mrgreen

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
22.05.2008 11:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
ja jeszcze 2 wymyslilem:
- led z niedoborem słońca?
- led nie duzy i nie maly?
Icon_smile2
26.05.2008 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):Pewnie informacja zbyt wielu osób nie zainteresuje, ale chocby tylko Liliantyrka sie zainteresowala, to juz bedzie dobrze Icon_smile2 .
Icon_biggrin3
[troche spóźniona... ale co tam ] Kuba, dzieki za info! Icon_biggrin3
[a Ty masz juz płyte? Icon_wink2 ]

P.S. ciekawe to o czym piszecie, musze tez wpaść na tą stronke! Icon_mrgreen

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
21.06.2008 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
tak, mam plyte, ale choc przyszla juz jakies 2 tygodnie temu, to przez Euro i wiele innych odsluchiwanych plyt sluchalem jej dopiero 2 razy. Na razie wydaje mi sie, ze "Londyn wzywa" jest zdecydowanie najlepszy, ale skoro slyszalem to ze 40 razy, to nie dziwne, ze podoba sie na razie bardziej od innych Icon_wink2.
22.06.2008 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
jest recenzja w Teraz Rocku Icon_smile2
03.10.2008 07:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
No 2/5 Icon_biggrinIcon_biggrin

Ja ją spróbuję jakoś zdobyć w niedługim czasie, tak jak kilka innych pozycji....w sumie TR to jedyny mój przewodnik bo jakiś polskich-nowych wydawnictwach, dzięki temu wiem co jest u na grane.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.10.2008 07:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości