Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maria Awaria
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #61
 
Cała przyjemność po mojej stronie Icon_wink2

Mi się spodobał peszkowy "Miś" ostatnio, więc już podobają mi się trzy piosenki tralala Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.10.2008 04:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
Śmieszna sprawa. Wczoraj zgrałem płytę Marii Peszek - Maria Avaria. Czemu wczoraj? Bo poprzednia wersja, którą miałem kończyła się na utworze Rozpuda ;] I teraz mam takie 3 jakby nowe dla mnie kawałki i co tam znalazłem? A przede wszystkim Muchomory, które biją każdą inną piosenkę z tego albumu. Już nie będę się wgłębiam w teksty, ale muzyka. Powiedziałbym, że BOMBA wręcz. This Is Music. W ogóle druga połowa płyty lepsza od pierwszej i to wyraźnie. Ocena może o połówkę w górę pójdzie ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.10.2008 06:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #63
 
No jak to? Jeśli korzystałeś z tego linku, co ja, to powinieneś mieć wszystko, bo ja miałem Icon_wink2

Ja lubię właśnie "Muchomory", "Ciało" i "Misia" ^_^ Aż trzy, loooool!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.10.2008 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
Właśnie z tego co pamiętam to wysłałeś mi linka na pm i to było tak, że otworzyło mi się 10 nagrań, a przy Rozpudzie wyskoczył błąd i nie chciała już się nagrać (i pisało, że tylko 11 plików w nim jest)

Ps - jak odważysz się na Muchomory (wstawić na listę znaczy się) to mógłbym cię wspomóc i byśmy może wypromowali ten utwór ;P Chętnie bym go widział....WSZĘDZIE Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.10.2008 07:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #65
 
W takim razie musiało Ci przerwać połączenie podczas ściągania Icon_wink2
Mi też się tak czasem działo i wtedy ostatnich utworów nie było Icon_smile2

Co do "Muchomorów" to dodam je do propozycji, ale niczego nie obiecuję Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.10.2008 07:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
 
Ok Icon_mrgreen

Możliwe, widocznie nie zauważyłem, że poszło coś....ale najważniejsze, że zguby się znalazły.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.10.2008 07:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Maria Peszek - AVE MARIA Szymek79 23 1 073 10.09.2021 06:20 PM
Ostatni post: kajman
  Baccara Feat. María Mendiola & Cristina Sevilla - I Belong To Your Heart prz_rulez 0 529 22.05.2017 11:31 PM
Ostatni post: prz_rulez
  ANNA MARIA JOPEK - Jo & Co Jopkolog 5 1 321 28.10.2008 11:08 AM
Ostatni post: Jopkolog
  Pat Metheny & Anna Maria Jopek - Upojenie Jopkolog 11 2 664 28.09.2008 01:24 AM
Ostatni post: Anonymous

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości