Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bloc Party - Intimacy
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #1
Bloc Party - Intimacy
[center][Obrazek: release_intimacy.jpg][/center]
Nowy album Bloc Party ma ukazać się 27.10.08. Tymczesem od 21 sierpnia zespół udostępnił "Intimacy" w digitalu, czyli dwa miesiące przed oficjalną fizyczną premierą. Wielce prawdopodobne (według informacji od zespołu), że wersja CD będzie się różniła od tej dostępnej obecnie. Nie umiem powiedzieć w jaki sposób. Być może część utworów zostanie zastąpiona innymi, być może płyta będzie o kilka powiększona... a być może obie możliwości zostaną wykorzystane. Jedno jest pewne. Bloc Party wciąż brzmią świetnie Icon_mrgreen

"Intimacy" Digital:

01. Ares
02. Mercury
03. Halo
04. Biko
05. Trojan Horse
06. Signs
07. One Month Off
08. Zephyrus
09. Better Than Heaven
10. Ion Square


Icon_smile2

Do ściągnięcia jest tu: Bloc Party - Intimacy
Śpieszcie się, zostały tylko 4-5 dni do ściągnięcia :->
30.08.2008 06:11 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Ja właśnie zacząłem dzisiaj długo odkładane przesłuchanie tego albumie. Za kilka minut coś napiszę o pierwszych wrażeniach.

edit: Jest ok. Na początku bałem się trochę o jej brzmienie tzn po Aresie i Mercurym bałem się, że żadnej gitary nie usłyszę...Ale już Halo wprowadził dobry klimat. Najlepsze po pierwszym razie wydało mi się One Month Off i Better Than Heaven. Zobaczymy co się da wyciągnąć z tego albumu...chyba zaczęła się zupełnie nowa era w BP...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.08.2008 09:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #3
 
Ja wczoraj przesłuchałem wszystko na empeczy i niektóre kawałki zaintrygowały mnie i już wiem, że mi się spodobają (niestety nie patrzyłem na tytuły, bo nie miałem możliwości, więc nie wiem które to są, dzisiaj postaram się dojść). Ogólnie lubię Bloc Party, ale ich płyty mają jedną wielką wadę tak samo jak np. płyty Mary J Blige - nie da się przesłuchać ich od początku do końca, nie męcząc się przy tym. Ja niestety po tych 10-ciu piosenkach byłem wyczerpany Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.08.2008 11:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
Ja wczoraj przesłuchałem wszystko na empeczy i niektóre kawałki zaintrygowały mnie i już wiem, że mi się spodobają (niestety nie patrzyłem na tytuły, bo nie miałem możliwości, więc nie wiem które to są, dzisiaj postaram się dojść). Ogólnie lubię Bloc Party, ale ich płyty mają jedną wielką wadę tak samo jak np. płyty Mary J Blige - nie da się przesłuchać ich od początku do końca, nie męcząc się przy tym. Ja niestety po tych 10-ciu piosenkach byłem wyczerpany Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.08.2008 11:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Można też być wyczerpany geniuszem tego co się usłyszy, prawda Icon_biggrin? Ale faktycznie napisałeś tam słowo ''wada'', więc chyba moja opcja odpada...eh kiedy ja ostatni raz byłem wyczerpany geniuszem?.....
Ja za około godzinkę biorę się jeszcze raz za album ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.08.2008 11:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
"Wyczerpanie geniuszem" <3 lol Icon_wink2

Ale z poprzednim krążkiem BP też tak mam, cały czas i z tego powodu rzadko do niego wracam. Natomiast pojedynczych kawałków przeplatających się z innymi wykonawcami, mogę słuchać i słuchać Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.08.2008 12:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Ja za to nie mogę się wziąć za ich pierwszy album....a mam go wypalonego na płytce już od ponad roku chyba Icon_biggrin
Tak, pojedyncze kawałki też mógłbym słuchać, ale i płyty czy też PŁYTĘ, bo do te pory znałem Weekend tylko i w czołówce płyt 2007 był.
W każdym razie The Best Of będą mieli fantastyczne i na pewno cię usatysfakcjonuje Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.08.2008 12:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
Odliczam dni do tej premiery Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.08.2008 06:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Jeśli nie chcą bym uznał ich za nabijaczy kasy Icon_biggrin to jeszcze z 3 płyty wydać Icon_biggrin, wiec sobie odliczaj.....z 2500 dni Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.08.2008 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #10
 
A tymczasem, jak już zapewne wielu z Was wie, Bloc Party zaproponowali nam nowy singiel. "Talons".

[center][Obrazek: release_talons.jpg][/center]

I muszę przyznać, że wyciągnęli Asa z rękawa, bo to będzie zapewne jeden z moich ulubionych utworów na całej płycie.

Jest też już uaktualniona tracklista:

01. Ares
02. Mercury
03. Halo
04. Biko
05. Trojan Horse
06. Signs
07. One Month Off
08. Zephyrus
09. Talons
10. Better Than Heaven
11. Ion Square

Według Amazon.com Limited Edition ma być wzbogacone o dwa tytuły:

12. Letter To My Son
13. Your Visits Are Getting Shorter
27.09.2008 02:34 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #11
 
Mi póki co "Talons" nie utkwiło szczególnie w pamięci, ale tak jest za każdym razem na początku, gdy Bloc Party coś wypuszczają, więc muszę się bardziej osłuchać i wtedy zobaczymy Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.09.2008 01:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #12
 
bardzo dobra plyta.
28.09.2008 06:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
a ja dziś przesłuchałem ją po raz trzeci i ... nic się [prawie] nie zmieniło. Do poprzedniej płyty nie ma startu! Nie podoba misie 1 singel, nie podoba misie 2 singel i nie podoba misie pozostałych 7 utworów [mam wersję bez Talons]. Przy niektórych miałem dziś ochotę wcisnąć next... Ale, że akurat jechałem autkiem i miałem przed sobą akurat tyle czasu ile trwa płyta, wiec wytrwałem... i się opłacało, bo dojeżdżając do domu usłyszałem Ion Square - świetne!!! Nie mam pojęcia czemu dopiero dziś ale cieszę sie że jednak coś mi wpadło w ucho. A może jednak za kolejnym razem znów coś mnie chwyci za ucho? Zobaczymy Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.10.2008 08:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bloc Party - Alpha Games Szymek79 6 329 26.02.2022 02:30 PM
Ostatni post: kajman
  Linkin Park - The Hunting Party Szymek79 3 1 232 09.06.2014 11:03 PM
Ostatni post: Szymek79
  Bloc Party - Four Marcel 0 781 07.08.2012 09:23 PM
Ostatni post: Marcel
  CLAN OF XYMOX - ''Live At Castle Party 2010'' oraz ''Darkest Hour'' emigrant 0 889 26.08.2011 05:12 PM
Ostatni post: emigrant
  Bloc Party - Intimacy Remixed kleschko 2 1 077 17.03.2009 06:24 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości