Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
347 MOJA LISTA
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Yacy napisał(a):
mrsap napisał(a):Teraz zastanawiam się nad jakąś zmianą, która mogłaby się przyczynić do lepszych wyników polskich utworów...
to jak wymyślisz to podpowiedz mi Icon_smile2 Ja się zastanawiam nad zmianą formuły MOJEJ LISTY (który to już raz ? Icon_smile2 ) Jest p[oniedziałek, specjalnie nie szukam muzy a już mam 3-6 kandydatów do MOJEJ LISTY !!! Ale pewnie z dużej chmury mały deszcz i tylko rozszerzę strefę 31-50 do 50 utworów rezygnując z dodatkowej poczekalni, bo zmienić na top50 + 50 chyba się nie zdecyduję... Bo np. podział na polską i nie-polską to nie ma zbytniego sensu...
Podział byłby bez sensu, ale dobry pomysł podsunął mi prz_rulez, który od niedawna układa polską listę (chyba) na podstawie mieszanej.
Myślę, że taka lista ma sens. Wtedy polskie utwory nie musiałby męczyć się w poczekalni, bo miałby by już własną odskocznię. Gdyby lista miała 20 pozycji, pojawiałoby się znacznie więcej polskości niż pojawia się teraz.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
20.08.2007 07:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Moim zdaniem to nie jest kwestia tego, czy polskie utwory będą miały osobną listę, tylko to, że w ostatnim czasie ze świeczką słuchać tych dobrych piosenek. Oprócz tych co są na liście to dolne rejony poczekalni okupuje jeszcze ze 3-4 piosenki, czyli nawet dziesiątki pewnie bym nie zebrał. I nie jestem wybredny co do polskości, a to się okaże jak skończę publikować moje podsumowanie 50 notowań. Icon_wink2
20.08.2007 07:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Gary napisał(a):Moim zdaniem to nie jest kwestia tego, czy polskie utwory będą miały osobną listę, tylko to, że w ostatnim czasie ze świeczką słuchać tych dobrych piosenek. Oprócz tych co są na liście to dolne rejony poczekalni okupuje jeszcze ze 3-4 piosenki, czyli nawet dziesiątki pewnie bym nie zebrał. I nie jestem wybredny co do polskości, a to się okaże jak skończę publikować moje podsumowanie 50 notowań. Icon_wink2
Znalazłoby się 20 dobrych utworów, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać Icon_wink2 Niestety na mojej liście polskie rzeczy nie mają żadnej siły przebicia... W tej chwili w setce jest tylko 9 utworów z Polski i taka liczba utrzymuje się już od dłuższego czasu. A zawsze jest sporo takich, które się dobijają przez kilka tygodni, aż w końcu przepadają...

Tak więc w tym tygodniu Polska Lista zadebiutuje u mnie Icon_razz

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
20.08.2007 07:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
No to może i ja pomyślę o LPR Lista Polska - Rock (chociaż najwyżej u mnie jest Justyna więc może Lista Polskich Różności Icon_smile2 )
A trochę się przeliczyłem z nowymi kandydatkami do Mojej Listy- jest ich 12!!! Czyli razem mam 92 utwóry na playliście w tym ... po polsku 4 Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.08.2007 07:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
szkoda, ze "Goodbye" wypada z dziesiatki.
wszystkie nowosci mi sie podobaja. "Londyn dzwoni" po raz drugi bylo bardzo blisko wejscia na moja liste.
"St. Augustine" ladnie do gory, a mi sie od razu znacznie bardziej sposobalo niz "The Funeral", ktore tutaj nie odpuszcza.
"AutumnSong" 5 do gory Icon_smile2,
a "Surrender" ani drgnie...
21.08.2007 12:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Yacy napisał(a):No to może i ja pomyślę o LPR Lista Polska - Rock (chociaż najwyżej u mnie jest Justyna więc może Lista Polskich Różności Icon_smile2 )
To moja będzie się nazywała... "Samoobrona" Icon_mrgreen Polskie piosenki będą się na niej bronić przed zapomnieniem Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
21.08.2007 01:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
ku3a napisał(a):wszystkie nowosci mi sie podobaja.
NENĘ widziałeś? A może jeszcze słyszałeś Icon_mrgreen ?
ku3a napisał(a):"AutumnSong" 5 do gory
no nie powiem - co raz bardziej mi się podoba... Icon_smile2
ku3a napisał(a):a "Surrender" ani drgnie...
zmieni się to pewnie za tydzień Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.08.2007 09:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Yacy napisał(a):NENĘ widziałeś? A może jeszcze słyszałeś ?
ano slyszalem, mam na dysku Icon_smile2
Yacy napisał(a):zmieni się to pewnie za tydzień
mam tylko nadzieje, ze w ta dobra strone... Icon_cool2
21.08.2007 05:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
no to może zawrzemy pakt - Nena debiutuje u Ciebie a u mnie Surrender ? Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.08.2007 07:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Yacy napisał(a):no to może zawrzemy pakt - Nena debiutuje u Ciebie a u mnie Surrender ? Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

Proszę tu nie paktować bo banik może być Icon_mrgreen Icon_lol Icon_lol Icon_lol A tak poważnie Yacy to mnie się też Nena podoba więc jej szanse na forumowej rosną Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
21.08.2007 07:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
 
Konrad napisał(a):Proszę tu nie paktować bo banik może być
OK. cofam propozycję Icon_smile2
Ale mam nadzieję że Nena się u Was pojawi nawet jak u mnie Surrender wypadnie Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.08.2007 07:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Yacy napisał(a):
Konrad napisał(a):Proszę tu nie paktować bo banik może być
OK. cofam propozycję Icon_smile2
Ale mam nadzieję że Nena się u Was pojawi nawet jak u mnie Surrender wypadnie Icon_mrgreen

Ja namawiałem ku3ę na She's Madonnę Icon_mrgreen z marnym rezultatem Icon_lol Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
21.08.2007 07:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #33
 
Konrad napisał(a):Ja namawiałem ku3ę na She's Madonnę z marnym rezultatem
i dobrze że się nie złamał Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.08.2007 08:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Icon_lol
a co do Neny, to moge obiecac, ze przynajmniej jeszcze z kilka razy ja przeslucham Icon_smile2
21.08.2007 09:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
A gdzie ta Nena jest? Był tu jakiś plik czy cóś. Icon_smile2

A tak w ogóle to nena kojarzyła mi się zawsze z "Naną" Zoli. Icon_mrgreen Był kiedyś jak jeszcze miałem chyba jednocyfrową liczbę lat taki serial dla dorosłych raczej. Icon_mrgreen No, ale jakoś się to co się chciało zawsze podpatrzyło. Icon_lol
21.08.2007 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #36
 
TU JEST LINK DO NENY
i czekam na opinię Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.08.2007 09:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Tak myślałem, że w chomiku znajdę, ale nie chciałem wchodzić bez pukania. Icon_smile2

A na ocenę musisz zaczekać, aż wybrzmi "These are the days of our lives". Na razie jestem przy "Whiskey in the jar" Icon_mrgreen
21.08.2007 10:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Gary napisał(a):Był kiedyś jak jeszcze miałem chyba jednocyfrową liczbę lat taki serial dla dorosłych raczej. No, ale jakoś się to co się chciało zawsze podpatrzyło.

Uświadom nas co podpatrywałeś Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
21.08.2007 11:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Konrad napisał(a):Uświadom nas co podpatrywałeś Icon_mrgreen
A co? Mam narysować? Icon_lol
21.08.2007 11:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
No cóż Nena mojej listy nie podbije. Jakoś nie w moich obecnych klimatach. Za "dyskotekowe". A z tych piosenek, które znałem to wydawało mi się, że raczej gra muzykę pop-rockową, a tu tylko pierwszy człon pozostał. Icon_frown
22.08.2007 12:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości