Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważna wiadomość!
bad_boy Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2015
Post: #1
Ważna wiadomość!
Ostatnio nie mam zbytnio czasu na "Topliste" i zastanawiałem się nad tym by dalej nie postować listy. Jednak lista zostanie jeszcze tylko postować ją będzie osoba, która słucha podobnej muzyki do mojej czyli TuneHunterz. Zmian dużo nie będzie, wiem tylko że kolega doda trochę nowości. Może kiedyś jeszcze wróce Icon_wink
06.04.2015 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 049
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Ważna wiadomość!
bad_boy, mam rozumieć, że Ty układasz listę, a kolega Tune ją postuje. Jeśli jest inaczej Twoja lista nie będzie wliczana gdyż jedna osoba nie może układać dwóch list.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
18.04.2015 08:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 510
Dołączył: Jun 2010
Post: #3
RE: Ważna wiadomość!
(18.04.2015 08:01 PM)Konrad napisał(a):  bad_boy, mam rozumieć, że Ty układasz listę, a kolega Tune ją postuje. Jeśli jest inaczej Twoja lista nie będzie wliczana gdyż jedna osoba nie może układać dwóch list.
Tak naprawdę to ja w zastępstwie układam i postuje Konrad,bo dam radę stworzyć dwie listy. Jedną jego,a drugą swoją.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
18.04.2015 08:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 082
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Ważna wiadomość!
to tak jakby napisać czyjąś autobiografię...
18.04.2015 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Ważna wiadomość!
No bardzo to dziwne... Ale skoro Ty układasz listę, no to... Przecież na jednej i drugiej bedzie to samo? No bo chyba nie jestes jak Dr. Jeckyll i Mr. Hyde?
18.04.2015 09:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
RE: Ważna wiadomość!
nie wiem kto powinien układać, ale raczej powinna zostać przeniesiona z Innych. Dokąd?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.04.2015 12:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #7
RE: Ważna wiadomość!
apropo's, to zgłaszam się na ochotnika, żeby układać z pięć list, mogę tym, którzy zostali przeniesieni do zamrażarki ;/
19.04.2015 12:30 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Ważna wiadomość!
Dobra, spokojnie, po prostu wytłumaczmy koledze TuneHunterz o co chodzi.
Generalnie każdy może sobie tworzyć jak chce, może sobie robić wyliczanki i tak dalej. Natomiast na tym forum listy przebojów, wliczane do forumowej, powinny być PERSONALNE. To znaczy, że tworzone według NASZYCH gustów. Oczywiście, lista może być tworzona pod wpływem np. światowych list przebojów itd., moja tak wyglądała w pierwszych latach swojego istnienia, ale w jakimś stopniu powinna być AUTORSKA.
Natomiast w tym wypadku wygląda to tak, że na jednej liście miałoby być coś innego, a na drugiej coś innego? No przecież jesteś tą samą osobą. Więc albo te listy będą klonami, albo jedna z nich będzie nieszczera.
Mam nadzieję, że wyjaśniłem, o co nam chodzi Icon_smile
19.04.2015 08:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 500
Dołączył: Dec 2014
Post: #9
RE: Ważna wiadomość!
To inny kaliber, ale czy kiedykolwiek wliczaliście do ogólnej prywatną Listę Marka Niedźwieckiego (publikowana na blogu)?
Jeśli nie, to temat uważam za zamknięty.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.04.2015 09:22 AM przez adameria.)
19.04.2015 09:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Ważna wiadomość!
Tak, była wliczana (chyba?)
19.04.2015 09:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
RE: Ważna wiadomość!
adameria napisał(a):Jeśli nie, to temat uważam za zamknięty.
tak, ale za zgodą MN jotem3 kopiował tu listę. myślę, że to zupełnie inna sytuacja.
Yacy napisał(a):nie wiem kto powinien układać, ale raczej powinna zostać przeniesiona z Innych.
zdaje się, że pomyliłem listy, ale to nie takie trudne gdy TuneHunterz układa obecnie trzy listy w trzech różnych miejscach ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.04.2015 12:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 049
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: Ważna wiadomość!
Warunkiem wliczania tej listy do forumowej będzie bad boy w roli autora. Każdy może tworzyć i sto list, ale czy wtedy forumowa będzie listą reprezentatywną?

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
19.04.2015 01:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 063
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #13
RE: Ważna wiadomość!
Czy tylko ja odnoszę wrażenie że bad_boy i TuneHunterz to jedna i ta sama osoba?

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
19.04.2015 01:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 510
Dołączył: Jun 2010
Post: #14
RE: Ważna wiadomość!
(19.04.2015 01:41 PM)Artur.O napisał(a):  Czy tylko ja odnoszę wrażenie że bad_boy i TuneHunterz to jedna i ta sama osoba?

Nie Artur. bad_boy to Maciek Włodarczak,a ja mam na imię Karol.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
19.04.2015 06:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 510
Dołączył: Jun 2010
Post: #15
RE: Ważna wiadomość!
(19.04.2015 08:48 AM)prz_rulez napisał(a):  Dobra, spokojnie, po prostu wytłumaczmy koledze TuneHunterz o co chodzi.
Generalnie każdy może sobie tworzyć jak chce, może sobie robić wyliczanki i tak dalej. Natomiast na tym forum listy przebojów, wliczane do forumowej, powinny być PERSONALNE. To znaczy, że tworzone według NASZYCH gustów. Oczywiście, lista może być tworzona pod wpływem np. światowych list przebojów itd., moja tak wyglądała w pierwszych latach swojego istnienia, ale w jakimś stopniu powinna być AUTORSKA.
Natomiast w tym wypadku wygląda to tak, że na jednej liście miałoby być coś innego, a na drugiej coś innego? No przecież jesteś tą samą osobą. Więc albo te listy będą klonami, albo jedna z nich będzie nieszczera.
Mam nadzieję, że wyjaśniłem, o co nam chodzi Icon_smile

Wiem o co kaman. Ja robię dwie swoje listy.Pierwszą robię z powodu,że słucham mojej ulubionej muzy już 7-8 lat. A drugą to z powodu słuchania radiowych list z Eski czy RMF Maxxx oraz Muzyczne Radio. Te listy nie będą klonami,tylko ta druga - Fresh Port ma odbiegać się od tej HS Top 20,którą tworzę co niedziela i tutaj przedstawiam najlepsze utwory z Gorącej 20,Hit Planety itp. Natomiast kiedyś Maciek pochwalił mnie na FB,że zacząłem robić tą popową i kiedyś powiedział mi na razie przerwie robienie listy bo zaczyna robić stronę o gwiazdach.Wtedy zapytałem go czy nie zastąpić go. On odpowiedział,że tak i oznajmił,że jego lista zostanie.I To jest przyczyna całego zamieszania.Tak więc dopóki Maciek nie skończy robić tej stronki to ja w zastępstwie będę układał i postował.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
19.04.2015 06:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
RE: Ważna wiadomość!
Ale do podsumowania list powinna być brana tylko jedna lista. Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania.
19.04.2015 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 082
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: Ważna wiadomość!
TuneHunterz napisał(a):Nie Artur. bad_boy to Maciek Włodarczak,a ja mam na imię Karol.
to ciekawe, że na fejsie na profilu mycharts przyszło pw z prośbą o aktywację konta bad_boy od osoby o zupełnie innym nazwisku...
21.04.2015 01:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 510
Dołączył: Jun 2010
Post: #18
RE: Ważna wiadomość!
(21.04.2015 01:52 AM)ku3a napisał(a):  
TuneHunterz napisał(a):Nie Artur. bad_boy to Maciek Włodarczak,a ja mam na imię Karol.
to ciekawe, że na fejsie na profilu mycharts przyszło pw z prośbą o aktywację konta bad_boy od osoby o zupełnie innym nazwisku...


Cóż... . Chce pomóc koledze w układaniu listy,żeby nie był w zamrażarce,bo jak byłoby nieaktywne,to nie wiem. Naprawdę mówię wam,że chcę pomóc,żeby nie było kłótni,że 1 osoba układa,a 2 postuje.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
21.04.2015 08:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości