Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 90 (23.08.08)
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Kings Of Leon to już wszak tradycyjni wyjadacze mojej listy. Jej legenda można rzec Icon_smile
a ile ta legenda miala piosenek na Twojej liscie? Icon_razz

w plytach najbardziej sie oczywiscie ciesze z Ironów. a inne to nie moja bajka, wiec nie będę pisał bzdur typu, że wolalbym przesluchac dyskografie Dr Albana niz ich sluchac Icon_cool2 .

znakomity lider!
mam nadzieje, że Puppetsi u Ciebie wejdą do dziesiatki. podobną nadzieję mam co do mojej listy Icon_wink2.
Duffy u mnie juz na wylocie, ale musze znowu przesluchac plyte i moze wroci na moją listę.
"Crawl" jeszcze nie znam, ale "Sex_On_Fire" narobilo mi mocno smaku na całą plytę, o czym juz gdzie indziej pisalem.
saferłel napisał(a):38. 35. 17. Nick Cave & The Bad Seeds - More News From Nowhere
ładny staż Icon_smile2
"Viva La Vida" tam gdzie jej miejsce i mam nadzieje, że niedlugo wyleci Icon_razz.
27.08.2008 08:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ku3a napisał(a):a ile ta legenda miala piosenek na Twojej liscie? Icon_razz

3, ale tak jak pisałem, dwie z nich były w top 10 podsumowania roku, a Charmer też sobie nie najgorzej radził, w pierś się mogę bić tylko, że np. openera z tamtej płyty nie wstawiłem...ale teraz to się nadrobi Icon_smile

ku3a napisał(a):wiec nie będę pisał bzdur typu, że wolalbym przesluchac dyskografie Dr Albana niz ich sluchac Icon_cool2
A jednak napisałeś Icon_razz2 Liczyłem, że NIN może ci się obiło o uszy....

ku3a napisał(a):znakomity lider!
Niedługo może będziesz pisał więcej takich entuzjastycznych wypowiedzi po pojawieniu się w czołówce wspomnianych Kingsów czy Metallici.


ku3a napisał(a):"Crawl" jeszcze nie znam, ale "Sex_On_Fire" narobilo mi mocno smaku na całą plytę, o czym juz gdzie indziej pisalem.
Cieszy mnie twój stosunek do sexu, jakby na to nie patrzeć Icon_razz2 Obawiałem się trochę, że taka dyskotekowa pulsacja może cię trochę zrazić do tego numeru, ale skoro Verve i ich słynne chórki Uo Uo Icon_razz2 są w top 3 to już nie będę wątpić nigdy ;] A Crawl to solidny ''garażucha''. Brudny, mocny, z zapętlonym rytmem i dobrym refrenem, choć trochę trwa zanim się rozkręci.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.08.2008 08:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
saferłel napisał(a):A jednak napisałeś Icon_razz2 Liczyłem, że NIN może ci się obiło o uszy...
nie napisalem, że nie znam. napisalem, że to nie moja bajka Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Cieszy mnie twój stosunek do sexu, jakby na to nie patrzeć Icon_razz2
hmm Icon_wink2
saferłel napisał(a):A Crawl to solidny ''garażucha''. Brudny, mocny, z zapętlonym rytmem i dobrym refrenem, choć trochę trwa zanim się rozkręci.
jeszcze nie znam, ale to jest bardzo dobra zachęta Icon_smile2.
27.08.2008 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #24
Re: Notowanie 90 (23.08.08)
saferłel napisał(a):Zwracam uwagę na najwyższą nowość, która powinna się ubiegać o tytuł piosenki pop 2008 roku. Mistrzostwo. Proszę posłuchać jakie to oryginalne Icon_smile
Ale jajcarz z Ciebie Icon_razz2 A ja myslalem, ze wreszcie cos dla mnie Icon_cool2
Natomiast...
saferłel napisał(a):[Duffy]spróbuję w niedługim czasie przypomnieć sobie jej nowy singiel Steeping Stone.
...takie jesienne piosenki to Kieferki BARDZO lubia!

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
28.08.2008 11:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Z dobrego popu nigdy nie żartuję nigdy bo to skarb w 21 wieku Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.08.2008 11:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #26
 
Cytat:To już chyba 2 płyta będzie....ten Rage....
Tak, to juz z płyty: "Liverpool"
http://www.youtube.com/watch?v=rVaCRTjdfIs

.
28.08.2008 12:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 605
Dołączył: May 2008
Post: #27
 
Ta najwyższa nowość to faktycznie pop czy nie zrozumiałem jakiegoś żartu? Icon_wink2
Bo ja ją chętnie sprawdzę, jeśli to to pierwsze Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.08.2008 12:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Nie wiem co to za dziwne żarty się trzymają ludzi. Pop. Pure Pop.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.08.2008 10:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #29
 
saferłel napisał(a):Cieszy mnie twój stosunek do sexu, jakby na to nie patrzeć
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
29.08.2008 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości