Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 90 (23.08.08)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 90 (23.08.08)
Koniec urlopu, który wbrew pozorom był dla mnie bardzo pracowity bo przesłuchało się wiele płyt i od nich zaczne.
Kolega polecił Iron Maiden. Myślałem, że doda mi to kopa i to takiego po którym ciężko będzie się pozbierać. Ale ku mojemu zdumieniu Ironi zaprezentowali materiał (przynajmniej ten najlepszy, wypatrzony przeze mnie na płycie The Best Of 80-89) bardzo melodyjny, który określić mógłbym nawet nazwą: pop-metal. Nie spodziewałem się po nich tak przyjaznego uchu brzmienia. Wokalnie równie ciekawie wypadli. Żaden ryk, tylko poprawny, podchodzący pod opere wokal Bruce'a, czasem trochę męczący, jak i same kompozycje, ale ogólnie dzięki takim numerom jak The Evil That Men Do, Can I Play With Maddness, Powerslave czy też The Trooper sprawili mi dużo radości....no i kupiłem sobie Teraz Rock Kolekcje z nimi w roli głównej Icon_smile
O wiele mocniejszym i brutalniejszym zespołem w moim mniemaniu okazało się Nine Inch Nails. Elektronika, Industria, Metal - Reznor pięknie łączy te gatunki i tworzy oryginalną i trudną w odbiorze muzykę. Przeboje się zdarzają (Wish, Head Like A Hole, Sin, Last), ale przyznam, że w słoneczny upalny dzień, gdy znajdujesz się jeszcze na plaży takie Happiness In Slavery brzmi co najmniej dziwnie.
Jednak kunszt doceniłem i NIN z dwiema bardzo dobrymi płytami, a konkretnie płytą (Machine) i baaaardzo długą EP-ką (Broken) zalogował się na listę płyt.
Przemieszany na niej jest z Beckiem, również dość kontrowersyjnym artystą, również kontrowersyjnym artystą w sensie wakacyjnym. Nie łatwo słuchać połączenia indie rocka, popu, experimental music i jeszcze kilku gatunków na które sam pewnie bym nie wpadł. Wszystko to ze szczyptą lat 60 i 70, hołdem dla artystów, którzy Becka wychowali. Z pewnością jest on jednak nietuzinkowy i jedyny w swoim rodzaju, a za 5 przesłuchaniem to czy się chcę czy nie to się spodoba Icon_biggrin Tym bardziej, że wybór muzyki do słuchania miałem ograniczony. Nie miałem za dużo NOWEJ muzyki. Dysponowałem jedynie folderem z muzyką na swoją liste i b-sidem do singla Love Is Noise grupy Verve Icon_biggrin
Przypadkowo na mp3 wpadł mi podczas podróży kolejny zwariowany zespół (zgrany na laptopa z płyty Taty, a potem wrzucony na moje iAudio) o intrygującej nazwie Frankie Goes To Hollywood. Zaintrygowali mnie swoją muzyką. Niby lata 80, niby pop, synthpop, ale to wszystko jakieś INNE. Duża domieszka rocka, rozbudowane, sięgające nawet 13 minut kompozycje, progresywne, zwariowane...+ nabite bardzo ekspresyjnym głosem wokalisty. Chwyciłem to! A Relax czy Power Of Love zna każdy Icon_wink
Na pierwszym miejscu jednak nie uplasował się żaden z powyższych, tylko Goldfrapp, na który fascynacja mi już minęła, ale obejrzałem ich koncert z 2003 roku i przyznać muszę, że to jedno z najlepszych DVD w historii, a może raczej najlepszy występ, bo DVD jest całkiem skromne. Scena standardowa, wszyscy muzycy ''odkryci'', z tyłu znajduje się tło nieba, rozgwieżdżonego nieba, wszędzie ciemno, noc, światła w dość ciemnym odcieniu, oszczędne. A po środku stoi Alison i czaruje swoim głosem. Wtedy jeszcze Goldfrapp wielką gwiazdą nie był. Nie miał na koniec przebojów pokroju Caravn Girl, Happiness, Number One czy Fly Me Away. W 2003 prezentowali materiał z pierwszych dwóch, najlepszych swoich płyt. Dzięki temu koncertowi zrozumiałem, że Alison jest najlepszą wokalistką z tych współcześnie żyjących. Śpiewa wszystko. Na scenie ma nawet 3,4 specjalne mikrofony, które służą do wyśpiewywania dźwięków, których słuchacz bez obejrzenia tego DVD nie podpiął by pod ludzkie. Do tego sex z niej cieknie hektolitrami, chociaż to tak przy okazji, bo ona wcale nie podsysa tej atmosfery....no może oprócz wykonania utworu Yes Sir I Can Boogie.
Tak różne utwory z pierwszej i drugiej płyty idealnie tworzą trackliste. Nie czuć takich wielkich różnic między stylistykami. Zespół wykonuje wszystko co musi, kończąc całość utworem Black Cherry. I tak Utopia wypadła jak zwykle najlepiej Icon_biggrin

To tyle z płyt. Wśród utworów dużo zmian, bo to nie postowałem notowanie 89, minęły 2 tyg. (poprzednie można tylko na blogu zobaczyć) i wiele się ruszyło w czołówce. Lider nowy, który ucieszy coraz większa grupę fanów tej formacji z tego forum Icon_smile W czołówce pojawił się też nie-singiel Foo Fighters. Spadło Verve, ale skoro teraz mam na warsztacie ich płytę to kto wie jak będzie za tydzień. Garażowcy z The Kills wykonali piękny skok w 10 i przełamali swoją złą passe singla Cheap And Cheerful. Zwracam uwagę na najwyższą nowość, która powinna się ubiegać o tytuł piosenki pop 2008 roku. Mistrzostwo. Proszę posłuchać jakie to oryginalne Icon_smile Duffy pnie się w górę, a ja spróbuję w niedługim czasie przypomnieć sobie jej nowy singiel Steeping Stone. Crawl, czyli free download track od Kings Of Leon zaliczył już 20, a ja już mam do wprowadzenia jeszcze lepszy Sex On Fire. Kings Of Leon to już wszak tradycyjni wyjadacze mojej listy. Jej legenda można rzec Icon_smile
Druga nowośc, Heartbeat to trochę zwariowanego indie-dance rocka. Bardzo przebojowe i lekkie, wakacyjne. Takie samo jest Zutons, dlatego bez problemu idzie w górę, a ja ściągam płytę. La Puerta Del Cielo robi o wiele lepsze wrażenie od drugiej singlowej kompozycji Enigmy i jak na razie sama musi sobie radzić na DLP.
Chrisa pewnie ucieszy pojawienie się grupy Sparks, choć nie wiem czy ten numer jest mu akurat znany. Ting Tings zdobywa popularność z singlem Shut Up, a ja wolę bardziej akustycznego Great DJ-a. Duży drop w wykonaniu Dirty Pretty Things, którzy nie radzą sobie nigdzie. Prasa ich niszczy, ja chyba też. Nie mają szans na następce Tired Of England.
The Cure wydali nowy singiel, ale Perfect na razi wydaje mi się...no przeciętny :/ I jest w poczekalni tylko, tak nieśmiało tam wszedł, a The Only One już pewnie za tydzień spadnie i zostaną dwie piosenki. Rekordu 4 piosenek jednego wykonawcy na liście więc raczej nie będzie.


Notowanie płyt:

01 - Goldfrapp - Wonderful Electric Live [DVD]
02 - Nine Inch Nails - Pretty Hate Machine (1989)
03 - Beck - Odelay (1996)
04 - Nine Inch Nails - Broken (1992)
05 - Beck - Mutations (1998)
06 - Beck - Mellow Gold (1994)
07 - Frankie Goes to Hollywood - Welcome to the Pleasuredome (1984)
08 - Iron Maiden - Somewhere Back In Time - The Best Of 1980-89 (2008)
09 - Hooverphonic - The President Of LSD Golf Club (2007)
10 - Beck - Mellow Gold (1994)

Notowanie 90:

01. 05 .08. The Raconteurs - Many Shades Of Black
02. 01. 06. Interpol - Rest Of My Chemistry
03. 03. 05. Radiohead - House Of Cards
04. 02. 03. Foo Fighters - Come Alive
05. 07. 07. The Cure - Sleep When I'm Dead
06. 06. 09. The Verve - Love Is Noise
07. 08. 05. Beck - Chemtrails
08. 25. 04. The Kills - Last Day Of Magic
09. 04. 10. R.E.M. - Sing For The Submarine
10. 12. 03. UNKLE - Cut Me Loose

11. 11. 08. The Last Shadow Puppets - Standing Next To Me
12. 09. 08. Goldfrapp - Caravan Girl
13. 14. 05. Marillion - Whatever Is Wrong With You
14. 10. 10. Portishead - The Rip
15. 22. 07. Duffy - Warvick Avenue
16. 15. 12. Elbow - An Audience With The Pope
17. 24. 02. Kings Of Leon - Crawl
18. NE. 01. Guillemots - Kriss Kross
19. 20. 06. Nick Cave & The Bad Seeds - Midnight Man
20. 16. 10. Amy Macdonald - Poison Prince

21. 17. 11. The Dresden Dolls - Lonesome Organist Rapes Page-Turner
22. 13. 12. Roisin Murphy - Movie Star
23. 18. 09. The Fratellis - Mistress Mabel
24. 19. 07. Tricky - Slow
25. 21. 12. The Good, The Bad And The Queen - The Good, The Bad And The Queen
26. 23. 11. The Cure - Freakshow
27. 30. 02. Muchy - Wyścigi
28. 29. 05. Bloc Party - Mercury
29. 39. 03. Enigma - La Puerta Del Cielo
30. 28. 07. Gabriella Cilmi - Sweet About Me

31. 33. 04. Deerhunter - Agoraphobia
32. 27. 12. Morrissey - All You Need Is Me
33. 26. 11. Tindersticks - The Hungry Saw
34. 34. 05. Stolen Babies - A Year Of Judges
35. 31. 04. Czesław Śpiewa - Mieszko I Dobrawa Jako Początek Państwa Polskiego
36. 43. 02. The Ting Tings - Great DJ
37. NE. 01. Late Of The Pier - Heartbeat
38. 35. 17. Nick Cave & The Bad Seeds - More News From Nowhere
39. 37. 06. Duran Duran - Skin Divers
40. 45. 02. The Zutons - Always Right Behind You

41. 32. 09. Lowe - A 1000 Miles
42. 36. 20. Interpol - Pioneer To The Falls
43. NE. 01. Sparks - Strange Animal
44. 38. 10. The Music - Strenght In Numbers
45. 41. 14. M83 - Graveyard Girl
46. NE. 01. Moby - The Stars
47. 46. 08. Primal Scream - Can't Go Back
48. 49. 04. Fleet Foxes - White Winter Hymnal
49. 40. 10. Editors - Bones
50. 48. 17. Coldplay - Violet Hill

51. 54. 16. Coldplay - Viva La Vida
52. 47. 06. Ladyhawke - Paris Is Burning
53. 42. 07. Sigur Ros - Inní Mér Syngur Vitleysingur
54. 50. 19. Goldfrapp - Happiness
55. 51. 16. The Jesus And Mary Chain - All Things Must Pass
56. 53. 11. The Hoosiers - Coops And Robbers
57. 56. 03. The Subways - Alright
58. 52. 16. dEUS - Slow
59. 44. 04. Dirty Pretty Things - Tired Of England
60. 55. 15. The Cure - The Only One

Z listy wypadły:

z 57 - Death Cab For Cutie - I Will Possess Your Heart - po 13 tyg.
z 58 - Ladytron - Ghosts - po 11 tyg.
z 59 - Portishead - Machine Gun - po 20 tyg.
z 60 - dEUS - The Architect - po 20 tyg.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.08.2008 02:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
pierwsze miejsce, jak dla mnie zaskoczenie, ale utwór przecież nie jest zły Icon_smile2
a może za tydzień skok z 3. na 1. :?: :->

całość zestawienia bardzo w moim stylu, co chyba zresztą dobrze wiesz, nie ma na forum bardziej bliźniaczej listy Icon_wink2
26.08.2008 02:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #3
 
Bardzo interesujace zestawienie. Chyba nie musze pisać co najbardziej mnie cieszy. Ale napisze. Unkle w pierwszej 10.. Brawo!!! Na 27 Muchy. Wyścigi to jeden z ulubionych utworów z ich debiutanckiej płyty, jeżeli nie ulubiony. U mnie za tydzień zadebiutują chyba juz Państwa-Miasta. No i Enigma coraz bardziej mi sie podoba. Co dalej. The Ting Tings - lepiej późno niż wcale. Moby trochę niespodziewanie pojawia się ze Stars. Editors zdecydowanie za nisko. I The Cure trochę szkoda. The Only One długo będzie mi się kojarzył z latem a.d. 2008. Pozdrawiam.

[Obrazek: kleschko.png]
26.08.2008 03:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #4
 
saferłel napisał(a):Przypadkowo na mp3 wpadł mi podczas podróży kolejny zwariowany zespół (zgrany na laptopa z płyty Taty, a potem wrzucony na moje iAudio) o intrygującej nazwie Frankie Goes To Hollywood. Zaintrygowali mnie swoją muzyką. Niby lata 80, niby pop, synthpop, ale to wszystko jakieś INNE. Duża domieszka rocka, rozbudowane, sięgające nawet 13 minut kompozycje, progresywne, zwariowane...+ nabite bardzo ekspresyjnym głosem wokalisty. Chwyciłem to! A Relax czy Power Of Love zna każdy Icon_wink
W latach 80-tych podobnie jak Ty odbierałem muzykę tej grupy. Pozdrów Tatę, pewnie ma tyle lat co ja. Icon_mrgreen
26.08.2008 05:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #5
 
2/30 (Verve i Gabriella) ale wiele piosenek z czołówki obija sie o moją listę Icon_smile2

.
26.08.2008 05:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
kleschko napisał(a):Chyba nie musze pisać co najbardziej mnie cieszy. Ale napisze.
Prawidłowa postawa!

kleschko napisał(a):Unkle w pierwszej 10.. Brawo!!!
No brawo, brawo, ale gdyby tak u ciebie chociaż coś się pojawiło, wiem że lubisz przecież Icon_razz2

kleschko napisał(a):Na 27 Muchy. Wyścigi to jeden z ulubionych utworów z ich debiutanckiej
płyty, jeżeli nie ulubiony.
U mnie podobnie skoro wcześniej żaden singiel się nie dostał Icon_smile

kleschko napisał(a):U mnie za tydzień zadebiutują chyba juz Państwa-Miasta.
Słyszałem o tym! Muszę poznać!

kleschko napisał(a):Editors zdecydowanie za nisko.
Swoje odsiedzieli, niejedną piosenkę na listę wprowadzili Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.08.2008 05:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
[/quote]
W latach 80-tych podobnie jak Ty odbierałem muzykę tej grupy. Pozdrów Tatę, pewnie ma tyle lat co ja. Icon_mrgreen[/quote]

Tatę pozdrowię Icon_razz2 A teraz jak odbierasz ?Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.08.2008 05:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #8
 
Dokładnie tak jak Ty. Ta muzyka, jak na tamte czasy dosyć nowatorska, obecnie nic nie straciła na swojej atrakcyjności. Muszę do niej częściej wracać.
26.08.2008 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Wypada mi poznać więc jeszcze ich drugi album Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.08.2008 05:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Polecam. Icon_biggrin3
26.08.2008 05:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
Kolejna lista z "Many Shades Of Black" . Tym razem na szczycie. No no ciekawe bedą wyniki forumowej..... Swietny numer choc u mnie go nie ma na razie ...
Przesłuchałem calutka nową płyte The Verve i dziwnie może to zabrzmi, ale wg mnie wybrali cieniutki kawałek na singla . po pierwszym przesluchaniu nieżle brzmią długasy m.in. "Appalachian Springs" , "Sit and Wonder" a także "Columbo". No ale to tylko moje zdanie Icon_wink2 Koalicja sie chyba rozpadła bo i u mnie i u Ciebie nie dał rady REM , z tym ze u Ciebie dotarł prawie na podium co jest zdecydowanie lepszym wynikiem. Postaram się także zajrzec do chomika i wylukac nowości z Twojej listy. Zadnej niestety na razie nie kojarze .
26.08.2008 06:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Aro napisał(a):Kolejna lista z "Many Shades Of Black" . Tym razem na szczycie. No no ciekawe bedą wyniki forumowej..... Swietny numer choc u mnie go nie ma na razie ...
Typuje, że niedługo w top 5 może być ;]

Aro napisał(a):Przesłuchałem calutka nową płyte The Verve i dziwnie może to zabrzmi, ale wg mnie wybrali cieniutki kawałek na singla
Wielu twierdzi podobnie Icon_wink Ja Love Is Noise uwielbiam, ale faktycznie na płycie jest kilka lepszych momentów, chociaż ten singiel wprowadza takie ożywienie w materiał (mogli go w środek płyty wstawić)

Aro napisał(a):po pierwszym przesluchaniu nieżle brzmią długasy m.in. "Appalachian Springs" , "Sit and Wonder" a także "Columbo".
Tam wszystko jest prawie długaśnie Icon_razz2 Ja niedługo będę pewnie recenzje pisał, ale na dzień dzisiejszy czołówka u mnie jest taka:
1. Sit And Wonder
2. Rather Be
3. Noise Epic

Aro napisał(a):Postaram się także zajrzec do chomika i wylukac nowości z Twojej listy. Zadnej niestety na razie nie kojarze .
Zapraszam oczywiście Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.08.2008 06:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
Mam wrażenie że oddalamy się od swoich gustów... coraz mniej nagrań z Twojej listy znam. Żadnej nowości niestety nie znam.
saferłel napisał(a):11. 11. 08. The Last Shadow Puppets - Standing Next To Me
Ale to mi się zaczyna coraz bardziej podobać.
26.08.2008 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Hehe, no jak nie słuchasz nagrań to nie znasz Icon_biggrin Chomik tam czeka na każdego...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.08.2008 08:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
saferłel napisał(a):07 - Frankie Goes to Hollywood - Welcome to the Pleasuredome (1984)
świetna płyta - zgadzam się, ale jak dla mnie ich jedyna, którą słuchałem z przyjemnością... A może warto teraz do nich wrócić i posłuchać ... "tej drugiej" ? Zobaczę
nowości jeszcze nie znam a 3 będę chciał poznać Icon_wink2
saferłel napisał(a):05. 07. 07. The Cure - Sleep When I'm Dead
w top10 - zdecydowany mój faworyt Icon_smile2 liczę na więcej!!!
saferłel napisał(a):14. 10. 10. Portishead - The Rip
z tej dziesiątki mój faworyt już spada - szkoda Icon_frown
saferłel napisał(a):29. 39. 03. Enigma - La Puerta Del Cielo
jeszcze kilka dni temu to byłby mój faworyt, ale dziś już mi przechodzi - trochę szybko, ale nic na to nie poradzę. A może to tylko chwilowe?
saferłel napisał(a):57. 56. 03. The Subways - Alright
szkoda, że tak cieniutko....

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.08.2008 12:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Nie odpowiem ci na pytanie dotyczące Enigmy....no bo to w końcu ENIGMA, sama nazwa mówi za siebie Icon_razz2 Może spróbuj z drugim singlem, chociaż sądzę, że to byłaby taka ostatnia deska ratunku, bo on dość kontrowersyjny jest jak na ten projekt.

Subways są silni w grupie. Tzn. płyta jest bardzo miła. Radosne indie pogrywanie, ale chyba takich typowych listowych wyżeraczy nie mają Icon_sad Może lepiej poradzi sobie nowy singiel.

Z The Cure to może być róźnie. Ostatnio się nawet na nich pogniewałem. Przesunęli premierę płyty o miesiąc, jakąś Epkę z remixami tych nowych 4 singli co dotąd wydali, mają zamiar wypuścić 13 września :/ ... i okładka taka paskudna Icon_biggrin W dodatku aż się boję myśleć o tym nowym albumie. Znam 4 kompozycje, te z singli plus jeden taki co się skusiłem na niego w wersji live (klimaty Disintegration!!) i to kompletny mix. Nie mam pojęcia jak to będzie razem brzmiało na płycie...może inaczej i spójniej skoro teraz to są piosenki w tzw Mix 13.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.08.2008 12:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #17
 
Aha, zapomniałem napisać, że w tym tygodniu lista płyt prawie bez słabych punktów. Prawie, bo ja Iron Maiden nie trawię, delikatnie nazywając sprawę Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
27.08.2008 12:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #18
 
Yacy napisał(a):
saferłel napisał(a):07 - Frankie Goes to Hollywood - Welcome to the Pleasuredome (1984)
świetna płyta - zgadzam się, ale jak dla mnie ich jedyna, którą słuchałem z przyjemnością...
Polecam jeszcze kawałek "Rage Hard" Icon_smile2

.
27.08.2008 04:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
To już chyba 2 płyta będzie....ten Rage....

Ironi też mi tak średnio podchodzą, tzn znam 3 albumy i dałem oceny pozytywne, ale ogólnie chyba bym wolał posłuchać drugi raz dyskografii Kylie Minogue Icon_razz2 niż mieć za zadanie w tydzień przerobić wszystkie ich płyty....co nie zmienia faktu, że Bring Your Daughter To The Slaughter rządzi Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.08.2008 04:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #20
 
Muszę przyznać, że ja się gdzieś zgubiłem po drodze prowadzącej do Twojej listy i nie bardzo się odnajduję w tych klimatach, chociaż usilnie próbuję, a to źle, bo z Beckiem chciałbym się bliżej zapoznać, ale jestem tak przygniatany do ściany przez tony różnej nowej muzyki, że nie mam w efekcie końcowym ani czasu, ani chęci.

Wrzesień niedługo się zacznie, to trochę odpocznę i nadrobię zaległości z poletka alternatywnego (mam nadzieję) Icon_wink2

Póki co:
Cytat:01. 05 .08. The Raconteurs - Many Shades Of Black
04. 02. 03. Foo Fighters - Come Alive
05. 07. 07. The Cure - Sleep When I'm Dead
06. 06. 09. The Verve - Love Is Noise
07. 08. 05. Beck - Chemtrails
11. 11. 08. The Last Shadow Puppets - Standing Next To Me
22. 13. 12. Roisin Murphy - Movie Star
28. 29. 05. Bloc Party - Mercury
51. 54. 16. Coldplay - Viva La Vida
Numer 1 ostatnio przesłuchałem i nawet wpadł mi w ucho. Raconteurs też muszę wreszcie okiełznać Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.08.2008 05:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości