Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #1
Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
Od poniedziałku 2 marca, od godziny 21:00 zgłaszamy tu po dwa utwory ww. wykonawczyni. Nie można zmieniać zgłoszonych kompozycji.
02.03.2015 12:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #2
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
haha to jakiś żart? Icon_lol
02.03.2015 12:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #3
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
no co, to tylko przecież top Icon_razz2
02.03.2015 01:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #4
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
(02.03.2015 01:00 AM)thestranglers napisał(a):  no co, to tylko przecież top Icon_razz2
cóż w takim razie miłego słuchania dyskografii Marylki Icon_lol
02.03.2015 01:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #5
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
Ależ tego dużo! I podejrzewam, że wielu ważnych piosenek tej piosenkarki nie zmieści się, zwłaszcza że jak widać niektórzy nie chcą się bawić. Icon_rolleyes
Ja oczywiście nie odpuszczę. Czekałem na kogoś z Polski, no ale tym wyborem nawet mnie zaskoczył Listoholik. Icon_twisted
Ciekaw jestem czy jednak frekwencja będzie zbliżona do poprzednich topów?
02.03.2015 08:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #6
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
Mam jeszcze jedną dosyć ważną propozycję. Otóż mam taki pomysł, żeby osoba, która zgłasza nowego wykonawcę do topu, nie mogła już o godzinie dwudziestej pierwszej zgłaszać propozycji. Wykluczyłoby to w dużym stopniu taką ewentualność, że jedna osoba za każdym razem typuje kolejnego wykonawcę.
Trzeba dać szansę innym i myślę że mój pomysł warty jest przedyskutowania. Icon_idea

PS: oczywiście ta zasada obowiązywałaby dopiero od następnego topu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.03.2015 10:01 AM przez Sundrajta.)
02.03.2015 09:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #7
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
mike napisał(a):cóż w takim razie miłego słuchania dyskografii Marylki Icon_lol
Icon_rolleyes

o, ja na pewno wezmę udział! ciekawy, nieszablonowy wybór!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.03.2015 12:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #8
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
No właśnie. Icon_cool Wyczytałem w Wikipedii, że nasza gwiazda estradowa ma w dorobku ok. 2 tysiące piosenek Icon_eek zatem spokojnie będzie z czego wybierać.
02.03.2015 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #9
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
Sundrajta napisał(a):mam taki pomysł, żeby osoba, która zgłasza nowego wykonawcę do topu, nie mogła już o godzinie dwudziestej pierwszej zgłaszać propozycji
nie jestem przekonany o konieczności takiego zabiegu, ale jeśli będą głosy za (powiedzmy trzy) to wprowadzimy tę zmianę
02.03.2015 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 510
Dołączył: Dec 2014
Post: #10
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
Sundrajta napisał(a):Wyczytałem w Wikipedii, że nasza gwiazda estradowa ma w dorobku ok. 2 tysiące piosenek
...a i tak wygra "Małgośka" lub podobny, przyklejony hicior. Icon_wink
02.03.2015 07:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #11
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
Nie jestem jej fanem ale to klasyka muzyki polskiej no i podoba mi się że to akurat Maryla.
02.03.2015 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #12
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
(02.03.2015 07:30 PM)adameria napisał(a):  
Sundrajta napisał(a):Wyczytałem w Wikipedii, że nasza gwiazda estradowa ma w dorobku ok. 2 tysiące piosenek
...a i tak wygra "Małgośka" lub podobny, przyklejony hicior. Icon_wink
Raczej wątpię. Icon_rolleyes
Bowiem mam nadzieję, że do tego topu podejdziemy z dystansem i być może nawet z nutką ekstrawagancji. A nie tak poważnie jak przy poprzednim topie Radiohead, gdzie jednak większość stawiała na sprawdzone hity. Icon_eek
No przynajmniej ja tak będę głosował, bowiem moi faworyci są raczej nie tymi topowymi kawałkami. A właśnie przyklejony hicior tzn. jaki?
02.03.2015 08:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #13
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
(02.03.2015 08:36 PM)Sundrajta napisał(a):  A nie tak poważnie jak przy poprzednim topie Radiohead, gdzie jednak większość stawiała na sprawdzone hity. Icon_eek

A nie wydaje ci się, że te "sprawdzone hity" są nimi nie bez powodu? Icon_wink
(mówię to, będąc jedynym który nie głosował na aż 3 utwory z top5, w tym zwycięzcę)

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
02.03.2015 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #14
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
Małgośka
Wielka woda
02.03.2015 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #15
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
Wszyscy chcą kochać
Niech żyje bal
02.03.2015 10:00 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #16
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
Mam nadzieję że tym razem nikt mnie nie uprzedzi!
Oto są więc moje propozycje pani Maryli:

Podzielcie się

Drugi But
02.03.2015 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 132
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
Polska Madonna
Rozmowa przez ocean

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.03.2015 10:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #18
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
Łatwopalni
Remedium

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
02.03.2015 10:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #19
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
(02.03.2015 09:49 PM)Artur.O napisał(a):  
(02.03.2015 08:36 PM)Sundrajta napisał(a):  A nie tak poważnie jak przy poprzednim topie Radiohead, gdzie jednak większość stawiała na sprawdzone hity. Icon_eek

A nie wydaje ci się, że te "sprawdzone hity" są nimi nie bez powodu? Icon_wink
(mówię to, będąc jedynym który nie głosował na aż 3 utwory z top5, w tym zwycięzcę)
No ale ta ich sława jest tylko wypadkową popularności w bardzo dużej społeczności. A jak wiadomo pojedynczy człowiek, może jednak mieć zupełnie odmienny gust od takiej wypadkowej! Icon_wink
I w pewnym sensie chwali Ci się, że masz w tej kwestii odrębne zdanie. Ja też na początku nie chciałem do dziesiątki brać pod uwagę piosenki "Creep"! Jednakże po kilku przesłuchaniach nie znalazłem godnych konkurentów, a i ten przebój sam tak dobrze mi brzmiał i to z każdym przesłuchaniem coraz godniej. I w końcu wylądował bardzo wysoko. A jeszcze na przełomie wieków na pewno byłby pierwszy. Icon_rolleyes
Przy okazji aktualnego topu wierzę, że jednak przy tak bogatym repertuarze pani Maryli, każdy znajdzie coś dla siebie i będzie kierował się własnymi odczuciami, a nie chęcią zysku. Icon_razz
Choć przyznaję, że w przypadku Radiohead różnice były bardzo minimalne i jeszcze gdyby ze dwie osoby zagłosowały, wyniki mogły być zupełnie odwrotne. Icon_idea
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.03.2015 10:30 PM przez Sundrajta.)
02.03.2015 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 473
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz
Ballada wagonowa
Jest cudnie
02.03.2015 10:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości