Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mój top wszech czasów (2014)
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #81
RE: mój top wszech czasów (2014)
Faktycznie Backstreet Boys szokuje. Tatu też trochę. Ja lubiłem ich balladkę, która kiedyś była na LP3.
Ależ "Dziewczyna o perłowych włosach" mocno spadała. U mnie to top 10!

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.03.2015 01:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #82
RE: mój top wszech czasów (2014)
no niestety tu trójki podać nie mogę...
bo to by nie oddało tego co myślę!

ku3a napisał(a):934. 564. 1983. 99 LuftBallons - Nena

Icon_biggrin3 Icon_eek Icon_biggrin3 Icon_eekIcon_biggrin3

w dodatku awans o 30 miejsc!!!
(wtedy Nena była 36 od końca, a teraz jest 66 Icon_razz )


no dobra dodam jeszcze dwójkę:
Wonderful Tonight - Eric Clapton i Dziewczyna o perłowych włosach (Gyöngyhajú Lány) - Omega
jak zobaczyłem polski tytuł, to zdążyłem pomyśleć "szkoda". ale to jednak OMEGA! Icon_smile2

ja mam w SzTWC trzy utwory Sophie, ale akurat nie I Want You Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.03.2015 01:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
RE: mój top wszech czasów (2014)
W ogóle o oczko niższa pozycji Omegi od Backstreet Boys mogłaby konserwatywnych przyprawić o zawał Icon_lol
19.03.2015 02:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #84
RE: mój top wszech czasów (2014)
prz_rulez napisał(a):To ja się w takim razie spytam: dlaczego dziś popu próżno u Ciebie szukać?
nie chciałbym odpowiadać za ku3ę, ale na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że w tych rejonach u mnie jest sporo utworów italo-disco z połowy lat 80-tych. to znaczy, że dziś mam też słuchać it? nie da rady, bo parafrazując: "dziś prawdziwych utworów it już nie ma" Icon_razz

prz_rulez napisał(a):W ogóle o oczko niższa pozycji Omegi od Backstreet Boys mogłaby konserwatywnych przyprawić o zawał
myślę, że każdy TWC mógłby spowodować zawały innej frakcji konserwatystów Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.03.2015 03:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #85
RE: mój top wszech czasów (2014)
prz_rulez napisał(a):To ja się w takim razie spytam: dlaczego dziś popu próżno u Ciebie szukać?
w sumie to Jacek już wyjaśnił.
poza tym gust się zmienia. nie słucham cały czas tych samych rzeczy. kiedyś dawno temu Iron Maiden to był dla mnie jakiś totalny heavy metal, a teraz to taki rock w sam raz. ale od czasu do czasu trafi do mnie coś popowego lub tanecznego, co mi się podoba. przecież bardzo mi się podobało "Gangnam Style". przecież w ubiegłym roku w najlepszej dziesiątce podsumowania roku było "Pitbull Terrier". przecież dopiero co w pierwszej dziesiątce było u mnie Prodigy.
no i w większości wciąż podobają mi się te popowe rzeczy, które podobały mi się lata temu. niektóre to nawet są bardzo wysoko w topie.
większość zespołów też nie gra cały czas tego samego, prawda?
tadzio3 napisał(a):Faktycznie Backstreet Boys szokuje.
taki wakacyjny przebój Icon_smile2.
Yacy napisał(a):Icon_biggrin3 Icon_eek Icon_biggrin3 Icon_eekIcon_biggrin3
w dodatku awans o 30 miejsc!!!
(wtedy Nena była 36 od końca, a teraz jest 66 Icon_razz )
Icon_mrgreen
choć to nie w pełni prawda - w poprzednim wydaniu topu nie było 600 utworów, tylko o kilkanaście więcej, a w obecnym nie ma 1000, ale trochę powyżej 1050. ale to statystyki na korzyść Neny Icon_wink2.
Yacy napisał(a):ja mam w SzTWC trzy utwory Sophie, ale akurat nie I Want You
ciekawe czy u mnie coś jeszcze będzie Icon_wink2.
prz_rulez napisał(a):W ogóle o oczko niższa pozycji Omegi od Backstreet Boys mogłaby konserwatywnych przyprawić o zawał Icon_lol
też tak sobie pomyślałem jak to zobaczyłem Icon_wink2. no ale jeszcze nie od takich rzeczy będzie niżej Icon_razz.
19.03.2015 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #86
RE: mój top wszech czasów (2014)
ku3a napisał(a):940. NNN. 1994. Hallelujah - Jeff Buckley
Super, moja ulubiona wersja tego utworu.

ku3a napisał(a):939. 304. 1977. Wonderful Tonight - Eric Clapton
w przypadku tej piosenki, wolę wersję Edyty Bartosiewicz Icon_wink

ku3a napisał(a):936. NNN. 2012. Speeddance - Reptile Youth
Nowsze piosenki w Twoim Topie chyba bardziej mi się podobają. To był mój nr jeden na liście.

ku3a napisał(a):933. 540. 2001. Underneath Your Clothes - Shakira
Nie wiedziałem, że lubisz Shakirę Icon_razz dzięki temu zestawieniu można się dowiedzieć wiele nowych rzeczy o Twoim guście Icon_smile

ku3a napisał(a):930. 513. 2003. Out of Time - Blur
Ten utwór lubię chyba dlatego, gdyż kojarzy mi się z moimi początkami z LP3. Duży sentyment Icon_smile

ku3a napisał(a):926. 391. 1995. You'll See - Madonna
Taka odsłona Madonny bardziej mi do Ciebie pasuje niż "Sorry".

ku3a napisał(a):921. NNN. 2009. No You Girls - Franz Ferdinand
Jak dotąd, każda płyta FF jest dla mnie świetna, a "No You Girls" było chyba największym hitem na mojej liście.
Dobrze, że nie zabrakło go w Twoim Top 1000.

prz_rulez napisał(a):dlaczego dziś popu próżno u Ciebie szukać?
Ja chyba wiem czemu, bo dzisiejszy pop stał się bardzo taneczny i dosyć słabszy niż kiedys...
19.03.2015 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #87
RE: mój top wszech czasów (2014)
A więc tak z trzeciej grupy bardzo pasują mi:
Overcome - Live * Telefony - Republika * Kraków - Marek Grechuta i Myslovitz * Wicked Game - Chris Isaak * Dance Me to the End of Love - Leonard Cohen

I przyznaję, że dla mnie to mocna grupa ale są też utwory kompletnie nieznane, jak znajdę czas to posłucham. Icon_idea

Za to w czwartej najbardziej tkwią mi w pamięci:
Take My Breathe Away - Berlin oraz No You Girls - Franz Ferdinand...

"Hallelujah" zdecydowanie wolę w wersji Cohena. Icon_twisted I rzeczywiście jest kilka nieoczywistości. Bo jeśli chodzi o Shakirę, to myślę że miała na początku porządne piosenki. A Tatu, chyba wszyscy słyszeliśmy ich przeboje i zdania będą zawsze podzielone lecz trzeba przyznać, że promocję dziewczyny z Rosji miały znakomitą. Icon_cool
W tym gronie też są zupełnie nieznane mi piosenki.
19.03.2015 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #88
RE: mój top wszech czasów (2014)
Tomekk napisał(a):w przypadku tej piosenki, wolę wersję Edyty Bartosiewicz Icon_wink
Icon_smile2
ja też wersję Edyty bardzo lubię... Icon_mrgreen
chociaż...
Tomekk napisał(a):Nie wiedziałem, że lubisz Shakirę Icon_razz
nie wyciągałbym zbyt daleko idących wniosków Icon_wink2.
po prostu 2 piosenki lubię Icon_smile2.
zresztą nie tak znowu dużo więcej znam Icon_wink2.
Tomekk napisał(a):dzięki temu zestawieniu można się dowiedzieć wiele nowych rzeczy o Twoim guście Icon_smile
mam tego świadomość Icon_smile2. wiedziałem na co się wystawiam prezentując cały tysiąc Icon_mrgreen.
Tomekk napisał(a):Ten utwór lubię chyba dlatego, gdyż kojarzy mi się z moimi początkami z LP3. Duży sentyment Icon_smile
niejeden utwór który mi mocno kojarzy się z początkami z LP3 też ma dzięki temu wielki handicap Icon_smile2.
Tomekk napisał(a):Taka odsłona Madonny bardziej mi do Ciebie pasuje niż "Sorry".
mi też Icon_wink2. ale z tych tanecznych jej piosenek jednak jest kilka które lubię albo nawet bardzo lubię.
Tomekk napisał(a):Ja chyba wiem czemu, bo dzisiejszy pop stał się bardzo taneczny i dosyć słabszy niż kiedys...
to też prawda. brakuje mi takiego popu jaki był w latach 90-tych. Nie żeby od razu dicho, tylko fajny pop. No nie wiem - Roxette, Ace of Base, tego typu rzeczy. Nie żeby taneczne rzeczy z sprzed 20 lat mi się nie podobały, bo pewnie jeszcze niejednej osobie oczy na wierzch wyjdą Icon_mrgreen.
Sundrajta napisał(a):I przyznaję, że dla mnie to mocna grupa ale są też utwory kompletnie nieznane, jak znajdę czas to posłucham. Icon_idea
mam nadzieję, że uznasz, że było warto poświęcić trochę czasu. jeśli znajdziesz coś, czego nie znałeś, a co Ci się mocno spodoba, to daj znać Icon_smile2.
19.03.2015 09:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #89
RE: mój top wszech czasów (2014)
ku3a napisał(a):zresztą nie tak znowu dużo więcej znam
Na pewno znasz więcej. Dwie były grane bardzo często - jedna w czasie Mundialu w RPA, a druga podczas zeszłorocznych MŚ Icon_wink

ku3a napisał(a):brakuje mi takiego popu jaki był w latach 90-tych.
Dokładnie, jeszcze na początku XXI wieku można posłuchać czegoś fajnego - chociażby tą nieszczęsną Shakirę albo Nelly Furtado Icon_razz
Przełom nastąpiło jakoś tak między 2006 a 2008 rokiem, wtedy disco wepchnęło się na salony Icon_wink
19.03.2015 09:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #90
RE: mój top wszech czasów (2014)
Pitbull Terrier jest blisko okolic aggrotechu, co muzycznie nie jest jakoś daleko od Ciebie. Bardziej można dywagować, czy taki brutalny styl w muzyce pasuje do Ciebie, ale no...
Yacy napisał(a):"dziś prawdziwych utworów it już nie ma" Icon_razz
Oj, nie zgadzam się, chyba przegapiłeś ItaLove, Birizdo I Am i Lenroya.
ku3a napisał(a):większość zespołów też nie gra cały czas tego samego, prawda?
Ale przecież nie o to mi chodzi.
Tomekk napisał(a):Ja chyba wiem czemu, bo dzisiejszy pop stał się bardzo taneczny i dosyć słabszy niż kiedys...
Ale ja nie myślę o tych utworach-klonach, które hulają teraz w radiu. Ale nie wiem, taki eurowizyjny pop w starym stylu:
https://www.youtube.com/watch?v=jq6dio5IV1c
Czy choćby nowe Ace Of Base: https://www.youtube.com/watch?v=qyptz-xybOg
To też Cię jakoś nie kręci. O to mi chodzi.
A co myślisz np. o takich utworach?
https://www.youtube.com/watch?v=S-iHvKyjfdA
http://www.musicxray.com/xrays/786754
Jeszcze w miarę świeże (= 2011 i koniec 2012).
No i na koniec spróbuję Cię jednak zachęcić do tego utworu: https://www.youtube.com/watch?v=CBCdb6vNuiM Icon_wink

Aha - i o ile Dr. Alban mnie jakoś bardzo nie dziwi wśród Twoich ulubieńców, bo to jednak czasy dzieciństwa, no to Shakira to już jednak czas dojrzalszego spojrzenia na muzykę... Chyba, że się mylę? Icon_smile
19.03.2015 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #91
RE: mój top wszech czasów (2014)
Tomekk napisał(a):Na pewno znasz więcej. Dwie były grane bardzo często - jedna w czasie Mundialu w RPA, a druga podczas zeszłorocznych MŚ Icon_wink
no tak, ale dwie (czy może nawet 3 albo 4, jakby coś jeszcze doszło), to nie jest dużo Icon_wink2.
Tomekk napisał(a):Dokładnie, jeszcze na początku XXI wieku można posłuchać czegoś fajnego - chociażby tą nieszczęsną Shakirę albo Nelly Furtado Icon_razz
tak, Nelly bardzo mi się podobała Icon_smile2. kilka jej piosenek było u mnie w pierwszej dziesiątce.
prz_rulez napisał(a):Ale przecież nie o to mi chodzi.
ale mi o to chodzi Icon_wink2. jeśli większość zespołów nie gra przez całą karierę tego samego, to dlaczego ja mam przez całą moją "karierę słuchacza" słuchać tego samego? przez wszystkie lata gust mi się jakoś w miarę konkretnie określił, a że muzyki na świecie jest mnóstwo, to staram się być na bieżąco w światku, który mnie dotyczy. nie trwam tylko w tym, co znałem kiedyś, nie poprzestaję na zespołach czy wręcz płytach, które poznałem w liceum czy na studiach. ciągle poznaję nowe, ciągle czytam, słucham, docieram. jakoś tam się rozwijam w kierunku, który mnie interesuje. a jeśli przy okazji sam wpadnie mi jakiś "Gangnam Style", "Endless Summer" czy inne, i mi się spodoba, to nie znaczy, że zaraz zacznę eksplorować ten gatunek, bo po prostu nie mam na to czasu, to po pierwsze, a po drugie z czystego prawdopodobieństwa i ze znajomości własnego gustu wiem, że jest znacznie mniejsza szansa, że coś z tego gatunku mi się spodoba niż coś rockowego. więc bardziej mi się opłaca zainwestować czas w poznawanie nowej rockowej muzyki.
prz_rulez napisał(a):Ale ja nie myślę o tych utworach-klonach, które hulają teraz w radiu. Ale nie wiem, taki eurowizyjny pop w starym stylu:
https://www.youtube.com/watch?v=jq6dio5IV1c
przesłuchałem całej, no i:
nie podoba mi się takie granie. jak dla mnie nic nie wnosi. nie wzbudza we mnie żadnych emocji.
prz_rulez napisał(a):Czy choćby nowe Ace Of Base
niestety ale to jest kompletnie co innego niż to Ace of Base które bardzo polubiłem i które miało na mojej liście kilka przebojów.
tu jest jakaś elektronika. no dicho po prostu. nie pop, ale takie durne dicho. sorry, ale takie mam odczucia co do tej piosenki.
i już wcześniej ją słyszałem. i wtedy również natychmiast odrzuciłem.
prz_rulez napisał(a):To też Cię jakoś nie kręci. O to mi chodzi.
ale tu są dwa bieguny - jeden że to mi się gust zmienia i klaruje przez lata, a drugi to że i samo AoB nie gra tak samo jak wtedy. bo może pamiętasz, że ja czekałem na te nowe ich piosenki, bardzo byłem ich ciekaw. niestety okazało się, że poszli kompletnie nie w tę stronę, która by sprawiła, że te piosenki miałyby szansę zaistnieć na mojej liście.
prz_rulez napisał(a):A co myślisz np. o takich utworach?
nie podobają mi się. to nie jest moje granie.
prz_rulez napisał(a):No i na koniec spróbuję Cię jednak zachęcić do tego utworu
przesłuchałem. zaczęło się, skończyło, przeleciało. nie zostało mi w głowie. to co wcześniej - nie wywołało żadnych emocji.
prz_rulez napisał(a):o ile Dr. Alban mnie jakoś bardzo nie dziwi wśród Twoich ulubieńców, bo to jednak czasy dzieciństwa, no to Shakira to już jednak czas dojrzalszego spojrzenia na muzykę... Chyba, że się mylę?
nie przesadzaj. ja nie siedzę z kalkulatorem przy muzyce i nie liczę sobie ile coś ma nut, instrumentów, oktaw głosu itd.
Shakira - kojarzy mi się z wyjazdem z kumplami z liceum na kilka dni na łódkę na Mazury. pamiętam, że na początku się trochę wkurzałem, bo nie przemyślałem daty wyjazdu, bo się okazało, że tego dnia Legia grała w pucharach z Barceloną i nie mogłem oglądać Icon_wink2. i w czasie pływania słuchaliśmy sobie muzyki i m.in. właśnie Shakira tam leciała.
więc naprawdę różne elementy mogą powodować, że polubię piosenkę i zapamiętam Icon_wink2.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.03.2015 01:42 PM przez ku3a.)
20.03.2015 11:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
RE: mój top wszech czasów (2014)
Shakirę nawet lubię, a przynajmniej z kilku kawałków. Najbardziej jednak lubię jej kawałek z Santaną. I chyba największy przebój u mnie na liście.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.03.2015 11:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #93
RE: mój top wszech czasów (2014)
ku3a napisał(a):naprawdę różne elementy mogą powodować, że polubię piosenkę i zapamiętam
dlatego ja zawsze na stwierdzenie, że dokonałem trafnego/kiepskiego wyboru z jakiejś tam płyty i fajnie/źle, że akurat to debiutuje, odpowiadam, że to nie ja wybieram, tylko utwór mnie wybiera Icon_razz
i coś w tym jest, bo jeśli ogólnie nie przepadam za kimś, a nagle nie mogę się uwolnić od jego jednego nagrania ...
np. nie przepadam za Anią Wyszkoni, a ze Łzami nie miałem nic wspólnego. a tu nagle jeden utwór wchodzi na 1 miejsce i do dziś słucham go z wielką przyjemnością... kolejne już mnie nie ruszają... no to przecież logiczne, że ja sam bym tego nie zrobił i to dzieje się niezależnie ode mnie. Icon_mrgreen
ale dobrze mi z tym Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.03.2015 12:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #94
RE: mój top wszech czasów (2014)
tadzio3 napisał(a):Najbardziej jednak lubię jej kawałek z Santaną
a mi akurat to mniej podeszło.
Yacy napisał(a):dlatego ja zawsze na stwierdzenie, że dokonałem trafnego/kiepskiego wyboru z jakiejś tam płyty i fajnie/źle, że akurat to debiutuje, odpowiadam, że to nie ja wybieram, tylko utwór mnie wybiera Icon_razz
ano właśnie Icon_mrgreen.
20.03.2015 01:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
RE: mój top wszech czasów (2014)
No i ostatnia dwudziestka dziesiątej setki.
Myślę, że przez weekend odpoczniemy od prezentacji dalszych pozycji. Po pierwsze dlatego, żeby ci, którzy śledzą na bieżąco mieli chwilę wolnego, a po drugie, żeby reszta miała czas nadrobić Icon_smile2.

920. NNN. 1991. Living In The Moonlight - Collage (Click to View)
20.03.2015 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #96
RE: mój top wszech czasów (2014)
czyli ostatnia trójka tej setki.

Living In The Moonlight - Collage Icon_eek Icon_smile2 , To nie ja - Edyta Górniak i debeściak Forever Young - Alphaville

poza tym jeszcze Jimi i Hey.

zdążyłem napisać o Łzach ... Icon_wink2
ku3a napisał(a):908. NNN. 2013. Get Lucky - Daft Punk (Click to View)
907. 615. 1998. Blue (Da Ba Dee) - Eiffel 65 (Click to View)
odważny jesteś. Icon_lol

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.03.2015 02:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #97
RE: mój top wszech czasów (2014)
ku3a napisał(a):a mi akurat to mniej podeszło.
I jeszcze "Hips Don't Lie" było u mnie na liście i w miarę się podoba.
ku3a napisał(a):920. NNN. 1991. Living In The Moonlight - Collage (Click to View)
Wow! Bardzo pozytywne zaskoczenie Icon_surprised
ku3a napisał(a):911. NNN. 1982. Przeżyj to sam - Lombard (Click to View)
A to zaskoczenie, że dopiero teraz debiutuje.
ku3a napisał(a):913. NNN. 1984. Forever Young - Alphaville (Click to View)
Jak wyżej Icon_wink2
ku3a napisał(a):907. 615. 1998. Blue (Da Ba Dee) - Eiffel 65 (Click to View)
To też Ci się podobało? Icon_lol

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.03.2015 03:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #98
RE: mój top wszech czasów (2014)
Aha, czyli po prostu odczucia irracjonalne (vide ta nieszczęsna Oceana podczas Euro) + standardowe ciągniecie ku komersze w wieku dziecięcym.
I nie o to chodziło mi z dojrzalszym podejściem do muzyki. No wiesz... Że z biegiem wieku zaczyna się liczyć coś więcej niż "łup łup, uła uła" Icon_biggrin
20.03.2015 04:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #99
RE: mój top wszech czasów (2014)
Yacy napisał(a):odważny jesteś. Icon_lol
Icon_mrgreen
prz_rulez napisał(a):A to zaskoczenie, że dopiero teraz debiutuje.
w tym topie jest kilka zagubionych utworów, czyli takich które mi się jakoś zagubiły przy tworzeniu wcześniejszych topów, tzn. po prostu o nich zapomniałem... To jest jeden z nich. Ale takie są też zdecydowanie wyżej...
tadzio3 napisał(a):To też Ci się podobało? Icon_lol
to też były wakacje Icon_wink2.
prz_rulez napisał(a):czyli po prostu odczucia irracjonalne (vide ta nieszczęsna Oceana podczas Euro) + standardowe ciągniecie ku komersze w wieku dziecięcym.
nie wiem czy chodzi o ciągnięcie. po prostu jakichś rzeczy się u nas słuchało w klasie czy na podwórku. i jedni przejmowali od drugich. ciężko też mówić o komersze, dlatego że w tych czasach, o których myślę nie było telewizji muzycznych, nie było komercyjnych stacji radiowych.
prz_rulez napisał(a):I nie o to chodziło mi z dojrzalszym podejściem do muzyki. No wiesz... Że z biegiem wieku zaczyna się liczyć coś więcej niż "łup łup, uła uła"
na pewno można powiedzieć, że teraz podoba mi się wiele rzeczy, które nie spodobałyby mi się ileś tam lat temu Icon_wink2.
20.03.2015 04:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #100
RE: mój top wszech czasów (2014)
Hah, to widzę, że w dawnych czasach łatwiej Cię było "złapać" na przebój Icon_razz2 Ale to chyba jak wszystkich, CHOĆ - mi akurat z innymi osobami bardziej kojarzą się utwory z lat późniejszych niż z lat podstawówki. Ale też każdy człowiek to inna historia itd...
Aha, z tym Ace Of Base to jestem zdziwiony, no chyba, że już Beautiful Life i Never Gonna Say I'm Sorry Cię nie chwytały.
20.03.2015 10:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  płyta wszech czasów ku3a 140 36 219 12.06.2021 09:29 PM
Ostatni post: Yacy
  top wszech czasów (2019) ku3a 648 69 739 14.04.2021 08:41 PM
Ostatni post: ku3a
  top wszech czasów (2016) ku3a 551 132 411 19.08.2018 08:45 PM
Ostatni post: Miszon
  moje płyty wszech czasów ku3a 19 9 197 24.07.2011 11:53 PM
Ostatni post: ku3a
  moje piosenki wszech czasów (2007) ku3a 233 96 652 09.02.2009 10:56 PM
Ostatni post: abd3mz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości