Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
Trochę się rozpiszę, bo i jest okazja. Może ktoś dotrwa do końca.
1000 notowań... Jak to brzmi. W życiu nie spodziewałbym się, że dojdzie do takiej liczby. W czasie, gdy Lista Przebojów Trójki obchodziła swoje tysięczne notowanie miałem wrażenie, że jest to kosmiczny numer. Nawet nie sądziłem, że kiedyś taka liczba będzie widniała na mojej prywatnej Prawdziwej Liście Przebojów. Faktycznie, kiedyś obliczałem sobie ile będę miał lat i kiedy to mogłoby być, ale raczej traktowałem to jako ciekawostkę. A jednak! I wciąż mi się chce! Nie robię tego z przymusu, czy przyzwyczajenia, ale po prostu z czystej chęci. Ta "choroba" chyba jest nieuleczalna i trwa już 20 lat Icon_smile2

Z pewnością nie jestem rekordzistą jeżeli chodzi o długość tworzenia swojej listy, na Mycharts możemy znaleźć starsze. Za to wydaje mi się, że jestem jedyną osobą, która zaczęła tworzyć swoją listę w tak młodym wieku i do dziś to robi. W końcu początki z listą to wiek 9 lat, a nawet i wcześniej. Dzisiaj to brzmi niewiarygodnie, ale tak było.
To może teraz o początkach listy. Tak naprawdę moje pierwsze notowanie, od którego pochodzi liczenie do 1000 nie było pierwszym. Wcześniej też tworzyłem listy, tyle że nie były one regularne, z różnymi zasadami i zmienną liczbą piosenek. I też najzwyczajniej w świecie jeszcze wtedy nie myślałem o tym, żeby taką listę tworzyć cyklicznie i zachowywać. Numeracja moich pierwszych zapisanych i katalogowanych list już była dwucyfrowa, chyba nawet do setki dochodziła. Po ok. roku od momentu regularnej cotygodniowej listy skorygowałem numerację zaczynając od pierwszej, którą miałem w segregatorze i już tej numeracji się trzymałem. Gdzieś znajdywałem zapiski jeszcze wcześniejszych list, ale one już nie był włączone do numeracji - nie nadawały się, uznaję, że to była inna lista, taka "przedlista", chaotyczne zapisy dzieciaka z drugiej klasy podstawówki.

To, co skłoniło mnie do tworzenia własnej listy to z pewnością poznanie Muzycznej Jedynki, potem przeglądanie listy w... Bravo Icon_wink2 W owym czasie jednak dzięki temu pismu poznałem min. Hey, Perfect, Varius Manx, The Cranberries. Tam była lista piosenek i płyt oraz przegląd kilku list ze Stanów i Wielkiej Brytanii. Z zaciekawieniem je śledziłem. Potem powstało "30 Ton" i gdzieś w międzyczasie w mojej świadomości ta Lista Przebojów Trójki. To już było okienko na znacznie szerszy repertuar muzyczny, a do tego często taki, którego nie słyszałem nigdzie indziej. Wszystko to spowodowało, że spróbowałem stworzyć coś własnego. Najpierw niemrawo, chaotycznie, na próbę, a potem już regularnie.

Moja lista przez te niemal 20 lat miała swój okres, gdy blisko było jej zakończenia. I to już po 4 latach, mniej więcej gdy zaczynałem nowy twór jakim było wtedy gimnazjum, gdzieś zainteresowanie listą zanikało, a wchodziła piłka nożna nie tylko w wymiarze czynnym, ale i w formie zapisków, statystyk, rankingów. W zasadzie to samo, tyle, że nie muzyka, a piłka nożna. Nie zarzuciłem tworzenia listy, ale podsumowywałem ją raz na miesiąc. Po kilku miesiącach wróciłem do tworzenia już tylko top 10 raz na tydzień. Dwa lata później podjąłem się zadania odtworzenia i podzielenia każdej miesięcznej listy na 4 oddzielne. Było to możliwe dzięki zapiskom, w których regularnie "głosowałem" na utwory. Wystarczyło wyodrębnić z nich konkretne tygodnie. Wtedy już zachowywałem najrozmaitsze bazgroły, co dało mi potem taką możliwość.
I inna ciekawostka. Gdy policzę tygodnie począwszy od pierwszego do teraz wyjdzie, że miałbym notowanie... 1001! A więc tydzień temu i to w niedzielę minęło 1000 tygodni od momentu zachowania pierwszego notowania. Było jednak takie notowanie, które oznaczyłem jako 54,5. Stało się to dlatego, że owa lista mi... zaginęła! Była to oddzielna kartka z top 20 i już teraz nie wiem co się z nią wtedy stało. Nie mniej jednak jak wspomniałem numerację notowań zacząłem robić od początku i to wydanie uznałem za niebyłe. Powstała taka dziura w datowaniu listy, ale numeracja w końcu była w porządku. Aż po ok. 10 latach w starych papierach ze strychu znalazłem tą kartkę! Nie mogłem jej zlekceważyć, więc postanowiłem włączyć ją to moich list. W końcu należała ona do regularnego ciągu moich notowań. Jednakże nie mogłem już po tylu latach wstawić ją jako numer całkowity, gdyż wszystkie były zajęte, a zmiana wszystkich notowań list była zbyt szalonym pomysłem, postanowiłem numerować ją jako 54,5.
I jeszcze jedna ciekawostka - wydanie nr 196 miało tylko 8 pozycji. Było to pierwsze notowanie, w którym przeszedłem na cykl tygodniowy i prawdopodobnie tylko tyle piosenek akurat wtedy mi się podobało i zasługiwało na wejście do niej. Takie to były dziwne czasy...

Długo by tak wypominać, nie chcę już zanudzać. Jeżeli w ogóle ktoś dotarł do tego momentu mojego wpisu. Icon_wink2
Ważnym momentem w historii mojej listy była rejestracja na forum LP3. To już ponad 10 lat temu. Dzięki temu najpierw poznałem fanów listy, a potem założyłem wątek z zapytaniem o ludziach, którzy tworzą własną listę (czy w ogóle istnieją?). Okazało się, że tak! To jednak nie jestem sam, ktoś jest takim maniakiem jak ja i to też tak długo! I pojawił się Mycharts, który zmieniał się chyba trzy razy, ale do dziś postuję tutaj listę przeglądając też inne. To czas, kiedy moja lista złapała nowy oddech, a nawet rozkręciła się tak jak nigdy! I to trwa do dziś. Mam nadzieję, że tak pozostanie.

Poniżej skromna lista z numerem 1000. Od dzisiaj muszę się przyzwyczaić pisząc już czterocyfrową liczbę.
Z okazji 1000 notowań postanowiłem zrobić 3 różne zestawienia w tym podsumowanie wszystkich notowań. O tym jednak w innym wątku.

BLISKO LISTY (alfabetycznie):
AC/DC - ROCK OR BUST N
Acid Drinkers - 25 CENTS FOR A RIFF N
Afro Kolektyw - BANANOWE DRZEWA P 4
Aleksander Nowacki - SZUKAM DROGI DO SZCZĘŚLIWYCH WYSP N
Ane Brun - HALO P 1
Archive – BLACK AND BLUE P 2
Artur Rojek – CZAS KTÓRY POZOSTAŁ P 17
Billy Idol - SAVE ME NOW 27 4
Bokka – VIOLET MOUNTAIN TOPS P 5
Damien Rice – IT TAKES A LOT TO KNOW A MAN N
Foo Fighters - IN THE CLEAR 29 3
Gliss - WAVES N
Hozier – TAKE ME TO CHURCH P 12
Kielich - LEPIEJ JUŻ NIE BĘDZIE NAM N
Kongos - HEY I DON'T KNOW N
Kult - OPOWIADAM SIĘ ZA MIŁOŚCIĄ N
Maciej Balcar - NIEWIERNI SOBIE N
Marcelina feat. Piotr Rogucki - KARMELOVE N
Markéta Irglová - Without a Map N
Master Men - DZIECI KWIATY N
Myslovitz - TYSIĄC ŻURAWI 24 6
No Sinner - IF ANYTHING N
Pearl Jam - IFALLIBLE N
Ray Wilson - ANOTHER DAY IN PARADISE 30 6
Rob Dickinson - HANDSOME N
Robert Plant – HOUSE OF LOVE N
Sheppard - GERONIMO N
Small Mechanics - GĘSTNIEJĄ JESIENIE N
The Handsome Family - FAR FROM ANY ROAD N
The Vaccines - HANDSOME N
The Waterboys - NOVEMBER'S TALE P 1
Trzy Korony - DROGA PEŁNA SŁOŃCA P 1
Voo Voo – DOBRY WIECZÓR P 3
Voo Voo - GDYBYM N


LISTA ZASADNICZA:

15.2.2015 1000 7
1 Kraków Street Band – WAY DOWN 2 12
2 Artur Rojek - TO CO BĘDZIE 5 2
3 Blues Pills – ASTRAPLANE 1 16
4 Toto - ORPHAN 10 3
5 Big Day - MÓJ ZNAK 3 6
6 Fisz Emade Tworzywo – ŚLADY 6 9
7 Mark Knopfler - BERYL 8 4
8 The Moody Blues - THE VOICE 9 5
9 Sophie Zelmani - DREAMER 11 5
10 Janek Samołyk – NA PREZENT 4 10
11 Beck – TURN AWAY 7 15
12 Marilyn Manson – THIRD DAY OF A SEVEN DAY BINGE 12 13
13 Piotr Bukartyk - SERCE NA PATYKU N 1
14 Pink Floyd - TALKIN HAWKIN 14 6
15 Nosowska - ZIARNO PRAWDY N 1
16 Mela Koteluk – ŻURAWIE ORIGAMI 13 10
17 Linda Perry & Grace Slick – KNOCK ME OUT 18 24
18 Kongos – I WANT TO KNOW 19 20
19 Kaiser Chiefs – MY LIFE 17 13
20 Mike Oldfield – NUCLEAR 22 20
21 Pink Floyd – LOUDER THAN WORDS 15 18
22 Sarah McLachlan - MONSTERS 23 6
23 Maciej Balcar - WOJNA 20 3
24 Coldplay - ALWAYS IN MY HEAD 28 2
25 Happysad - DO SZCZĘŚCIA 16 4
26 Noel Gallagher's High Flying Birds - BALLAD OF THE MIGHTY I 25 2
27 Natalia Przybysz – NAZYWAM SIĘ NIEBO 26 3
28 Skubas - BRZASK 21 6
29 Maciej Maleńczuk & Psychodancing - KOSA TANGO N 1
30 U2 – EVERY BREAKING WAVE P 6

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2015 11:06 PM przez tadzio3.)
15.02.2015 07:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bad_boy Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2015
Post: #2
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
Wielkie gratulacje! Icon_razz to jest naprawdę niesamowity wynik! Icon_wink moja ma dopiero 4 notowania Icon_lol xD
15.02.2015 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
Dziękuję.
Od czegoś trzeba zacząć Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
15.02.2015 07:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
Też bym chciał doczekać tyle notowań swoje listy.
wielkie gratulacje i co najmniej kolejnego tysiąca życzę.

tadzio3 napisał(a):W końcu początki z listą to wiek 9 lat
Niesamowite. Ja zacząłem tworzyć listę w wieku 12 lat, potem zaprzestałem i dopiero jak miałem 18, to powróciłem do tej przyjemności Icon_smile

To uzależnienie jest bardzo pozytywne.
Naliczyłem aż 6 wspólnych w tym jubileuszowym notowaniu, więc jesteś bardzo dobrze.
16.02.2015 12:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
Oooo nie, panie, nie pan jedyny, ja już swoje prowizoryczne notowania miałem w wieku 8 lat, a pierwsze oficjalne notowanie P.R.Z. powstało dzień po moich 10 urodzinach Icon_wink
Gratuluję jubileuszu.
P.S. Czy jest szansa na obejrzenie tutaj tego zaginionego notowania? Icon_smile
16.02.2015 04:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
Tomekk napisał(a):Niesamowite. Ja zacząłem tworzyć listę w wieku 12 lat, potem zaprzestałem i dopiero jak miałem 18, to powróciłem do tej przyjemności
Mi się wtedy wydawało, że jak będę miał już 18 (czyli będę już stary, dojrzały i poważny Icon_cool ) to z pewnością nie będę już tworzył swojej listy. Ale czas pokazał, że nie przeszło, a trwa do dziś Icon_smile
prz_rulez napisał(a):Oooo nie, panie, nie pan jedyny, ja już swoje prowizoryczne notowania miałem w wieku 8 lat, a pierwsze oficjalne notowanie P.R.Z. powstało dzień po moich 10 urodzinach
To ja też zaczynałem w takim wieku, a od 9 już robiłem regularne. Nie mniej jednak chodziło mi o to, że zaczynająć od takiego młodego wieku dotrwałem już do 1000 notowań.
prz_rulez napisał(a):P.S. Czy jest szansa na obejrzenie tutaj tego zaginionego notowania?
Chodzi Ci o wyniki tego wydania, czy obraz tej kartki?

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.02.2015 04:32 PM przez tadzio3.)
16.02.2015 04:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
Przede wszystkim gratulacje! To wielki wynik, brawo!
To, w jakim wieku zacząłeś tworzyć swoją listę, zawsze podziwiałem. No i trochę zazdrościłem, bo gdybym zaczął w Twoim wieku, to miałbym jakieś 250 notowań więcej teraz Icon_wink2.
Tworzenie listy to musi być taka nieuleczalna choroba, o której napisałeś. Musi, jeśli chcemy, żeby to trwało tyle czasu. Bo to musi być robione przede wszystkim dla siebie, z pasji, a nie po to, żeby umieścić gdzieś na forum i żeby ktoś komentował. Jasne, zawsze fajnie jest każdy komentarz przeczytać, ale to jest tylko dodatek. Sednem jest lista sama w sobie. Cokolwiek by się w życiu nie działo, to zawsze w niedzielę cieszę się, że czeka mnie zrobienie kolejnego notowania mojej listy.
Telewizyjną listę Muzycznej Jedynki ja też bardzo dobrze pamiętam. Śledziłem ją i czekałem na kolejne notowania. Myślę, że i teraz wciąż mógłbym wymienić sporo przebojów z jej początków.
Bravo, jeszcze niemieckie, kupował mi tata. Jeszcze w czasach, kiedy nikt nie myślał o tym, żeby w Polsce taki wypas był. No dajcie spokój, przecież w każdym numerze były kolorowe plakaty na bardzo dobrym papierze! A od czasu do czasu były naklejki! I pamiętam jak dziś, jak któregoś dnia wracałem ze szkoły i w kiosku zobaczyłem, że jest polskie Bravo - wow! Nie wiedziałem, że takie coś ma wyjść. Choć wtedy już wychodził po polsku Popcorn, który natychmiast po zakupie nowego numeru czytałem od deski do deski.
Bardzo fajna historia z tym notowaniem 54,5 Icon_smile2.
Ja dotarłem do końca Twojego komentarza i dotarłem z przyjemnością, a wręcz chętnie jeszcze bym sobie takich rzeczy poczytał Icon_smile2.
Dzięki za wszystkie notowania. Bardzo lubię śledzić Twoją listę. Ile to już lat mam przyjemność ją śledzić? W każdym razie już jakoś około mnóstwa. W czasach przed mychą śledziłem jeszcze na blogu Icon_smile2.
Jeszcze raz gratuluję i czekam już na podsumowania Icon_smile2.
A z tego notowania najbardziej mi się podoba ładny debiut Bukartyka, mojego ulubionego z ostatniej płyty.
16.02.2015 04:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
W sumie i jedno i drugie Icon_smile
P.S. Nie wierzę, nawet Ku3a czytał Popcorn Icon_lol
16.02.2015 07:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
GRATULACJE!!! Niesamowita liczba...

tadzio3 napisał(a):W końcu początki z listą to wiek 9 lat
ja nie mogłem w tym wieku, bo jedyna właściwa Lista powstała gdy miałem 10 lat, więc wcześniej nawet o tym nie mogłem pomyśleć Icon_wink2 i zajęło mi kolejnych 18 aby dojrzeć do tej decyzji Icon_smile2 Także wielki SZACUN!!! Icon_smile2

Też miewałem trudniejsze okresy, ale najważniejsze, że przygoda trwa! Icon_smile2
No i też czekam na podsumowanie/a Icon_smile2

Jeszcze raz gratuluję! Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.02.2015 10:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 614
Dołączył: May 2008
Post: #10
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
tadzio3 napisał(a):W końcu początki z listą to wiek 9 lat, a nawet i wcześniej.
Ja miałem 9/10 Icon_smile

tadzio3 napisał(a):Z okazji 1000 notowań postanowiłem zrobić 3 różne zestawienia w tym podsumowanie wszystkich notowań. O tym jednak w innym wątku.
Dobry pomysł! Będę śledził!

Gratulacje! 1000 notowań to nie coś, co zdarza się codziennie Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.02.2015 01:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
ku3a napisał(a):Przede wszystkim gratulacje! To wielki wynik, brawo!
Dziękuję. Sam jeszcze nie dowierzam.
ku3a napisał(a):To, w jakim wieku zacząłeś tworzyć swoją listę, zawsze podziwiałem. No i trochę zazdrościłem, bo gdybym zaczął w Twoim wieku, to miałbym jakieś 250 notowań więcej teraz
A sama chęć na tworzenie listy przyszła dopiero wtedy, gdy faktycznie zacząłeś ją towrzyć, czy wcześniej już miałeś ku temu zapędy?
ku3a napisał(a):Bo to musi być robione przede wszystkim dla siebie, z pasji, a nie po to, żeby umieścić gdzieś na forum i żeby ktoś komentował. Jasne, zawsze fajnie jest każdy komentarz przeczytać, ale to jest tylko dodatek. Sednem jest lista sama w sobie. Cokolwiek by się w życiu nie działo, to zawsze w niedzielę cieszę się, że czeka mnie zrobienie kolejnego notowania mojej listy.
Zgadzam się. Od kilku lat też już w niedzielę cieszę się na ten dzień, gdzie mogę ułożyć nowe notowanie i potem je odsłuchać Icon_smile2
Umieszczanie na forum traktuję też jako sposób na archiwizację jakby coś się stało w moją listą na komputerze (chociaż teraz już mam ją na chmurze), ale też daje mi szybki dostęp do swoich notowań w każdym miejscu.
Oczywiście lubię jak czasem ktoś skomentuje listę. Forum jednak dało mi też możliwość poznania innych piosenek, innych zestawień i że np kawałek, który mi średnio się podoba u kogoś innego może być wielkim hitem kilu lat. To też jest w jakiś sposób fascynujące.
ku3a napisał(a):Myślę, że i teraz wciąż mógłbym wymienić sporo przebojów z jej początków.
Muzyczna Jedynka i te piosenki chyba najbardziej mnie kształtowały. Jeszcze wstępną listę z premierami i laureatkami, które wybierało jurry i telewidzowie, a potem już regularna lista top 10. Też do dziś pamiętam niemal każdy kawałek i one gdzieś tam mocno osadziły się w mojej świadomości
ku3a napisał(a):jest polskie Bravo - wow! Nie wiedziałem, że takie coś ma wyjść.
Ja już kupowałem (a w zasadzie to brat kupował) już polskie Bravo. Kilka lat temu, jak brat wyrzucał już (bo zachował do tego czasu) stare numery Bravo, to tam naprawdę fajne artykuły i wiadomości o zespołach - byli Gunsi, Lady Pank, Bon Jovi, Kult... No tak i plakaty, naklejki. Kurcze, ale czasy...
ku3a napisał(a):Ja dotarłem do końca Twojego komentarza i dotarłem z przyjemnością, a wręcz chętnie jeszcze bym sobie takich rzeczy poczytał
A miałem jeszcze pisać, bo mi do głowy jeszcze kilka wątków przyszło, ale potem mecz Jagi i to co tam się działo, mnie tak zaabsorbowało, że już skończyłem. I tak zauważyłem, że sporo pisałem.
Jeszcze miałem rozwinąć wątek forum i że zapewne lista nie miałaby tylu przebojów, gdyby nie to, że forum istnieje. Niektóre perełki, które dzisiaj znalazły się wysoko w podsumowaniu 1000 notowań są zasługą forowiczów. Twoja, Kubo, lista była chyba pierwszą jaką zobaczyłem i śledziłem. Pamiętam jak na forum LP3 przesłałeś najnowsze swoje notowanie i podsumowanie roku. Wygrał Damien Rice i świetne wyniki osiągał SOAD z każdym kawałkiem. To do dzisiaj pamiętam Icon_smile2
ku3a napisał(a):Ile to już lat mam przyjemność ją śledzić? W każdym razie już jakoś około mnóstwa.
Na forum LP3 jestem od ponad 10 lat! Gdzieś ok rok później zacząłem pisać na blogu i wtedy już mnie więcej poznaliśmy swoje listy. Czyli to już 9 lat!
ku3a napisał(a):A z tego notowania najbardziej mi się podoba ładny debiut Bukartyka, mojego ulubionego z ostatniej płyty.
Tego nowego Bukartyka poznałem już na albumie i tak miał zadebiutować na liście. Równocześnie pojawił się w propozycjach LP3
prz_rulez napisał(a):W sumie i jedno i drugie
Wyniki mogę przedstawić, znaleźć nie problem. Ale swoich list na karteczkach nie mam tutaj. Są w domu rodzinnym, a już tam nie mieszkam. Jak zajadę i nie zapomnę to może zrobię zdjęcia pierwszych notowań.
Yacy napisał(a):ja nie mogłem w tym wieku, bo jedyna właściwa Lista powstała gdy miałem 10 lat, więc wcześniej nawet o tym nie mogłem pomyśleć
No właśnie, a ciekawe komu pierwszemu to przyszło na myśl by robić swoją listę? Czy przed LP3 ktoś na to wpadł.
Yacy napisał(a):Też miewałem trudniejsze okresy, ale najważniejsze, że przygoda trwa!
I oby jak najdłużej. Czekam na kolejnych tysiączników. Icon_wink
AKT! napisał(a):Ja miałem 9/10
Teraz masz siedemset któreś notowanie. Tworzysz swoją listę bez przerwy od tej pory?
AKT! napisał(a):Dobry pomysł! Będę śledził!
Niedługo będę się tym zajmował. Cieszę się, że ktoś będzie śledził te wypociny Icon_wink2
Yacy napisał(a):No i też czekam na podsumowanie/a
Dokładniej rzecz biorąc to będzie jedno podsumowanie i dwa zestawienia Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
17.02.2015 04:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
Bardzo chętnie zobaczyłbym dawne notowania Twojej listy Icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.02.2015 04:47 PM przez prz_rulez.)
17.02.2015 04:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
tadzio3 napisał(a):A sama chęć na tworzenie listy przyszła dopiero wtedy, gdy faktycznie zacząłeś ją towrzyć, czy wcześniej już miałeś ku temu zapędy?
nie, wcześniej wręcz znikomy miałem kontakt z muzyką. ale jak już mnie złapało, to na całego! całą falą Icon_smile2.
przypomniałeś mi ważny element składowy mojego zamiłowania do list i tego, że zacząłem swoją listę tworzyć. bo zacząłem ją tworzyć jeszcze przed tym jak pierwszy raz posłuchałem LP3. i to nie tak niedużo wcześniej, bo całe 5 miesięcy.
tym elementem jest Bravo i te listy przebojów tam prezentowane Icon_smile2. ciekawiło mnie to bardzo, że coś idzie do góry, coś debiutuje, coś spada, coś jest już bardzo długo. i nawet nie chodziło o to co, bo prawie niczego z tych list nie znałem. ale widać zamiłowanie do takich rzeczy "mam w firmware" Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Jeszcze miałem rozwinąć wątek forum i że zapewne lista nie miałaby tylu przebojów, gdyby nie to, że forum istnieje. Niektóre perełki, które dzisiaj znalazły się wysoko w podsumowaniu 1000 notowań są zasługą forowiczów.
u mnie podobnie Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Twoja, Kubo, lista była chyba pierwszą jaką zobaczyłem i śledziłem.
miło Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Pamiętam jak na forum LP3 przesłałeś najnowsze swoje notowanie i podsumowanie roku. Wygrał Damien Rice i świetne wyniki osiągał SOAD z każdym kawałkiem. To do dzisiaj pamiętam Icon_smile2
Icon_biggrin3 Nie pamiętałem jak to było i nie pamiętałem, że na forum LP3 jakieś swoje notowania prezentowałem, ale fajnie sobie przy okazji święta takie rzeczy przypomnieć Icon_smile2.
17.02.2015 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
prz_rulez napisał(a):Bardzo chętnie zobaczyłbym dawne notowania Twojej listy
21-27.12.1996 (z powodu zaginięcia nr- 54,5)
1 JA PŁACZĘ - Urszula 1 6
2 ZERO (ODKOCHAJ NAS) - Renata Przemyk 2 3
3 PEGGY BROWN - Myslovitz 3 6
4 W ŚWIETLE DNIA - Mafia 4 2
5 KIEDY POWIEM SOBIE DOŚĆ - O.N.A. 8 2
6 DZIEŃ - T.Love N 1
7 JAK ŻĄDŁO - T.Love 6 5
8 WHEN YOU'RE GONE - The Cranberries 5 6
9 CIĄGLE PADA - Lizar 11 1
10 WSZYSTKIE CHWILE - Magma N 1

11 IT'S ALL COMING BACK TO ME - Celine Dion 7
12 PIĘKNA I RYCERZ - Anita Lipnicka N
13 I CAN'T HELP MYSELF - Kelly Famyly 9
14 JUŻ NIE MA DZIKICH PLAŻ - I. Santor i P. Kukiz 13
15 MÓWIĄ, ŻE MIŁOŚĆ MIESZKA W NIEBIE - Maanam 10
16 MODLITWA - Kasia Kowalska 15
17 NIEBO DLA CIEBIE - Urszula 18
18 ZABIĆ SIEBIE - Yokashin 12
19 WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ - Anita Lipnicka 16
20 MÓWIĄ MI - Varius Manx 17

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
18.02.2015 11:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
A pierwsze (oficjalne) notowanie wyglądało tak:
10.12.1995 1
1 BUDZIKOM ŚMIERĆ - Chojnacki/Piasek/Kayah
2 HEAVEN FOR EVERYONE - Queen
3 BRACKA - Grzegorz Turnau
4 LUCKY LOVE - Ace Of Bace
5 CAŁE NOCE - Mafia
6 WHERE THE WILD... - N. Cave & K. Minogue
7 GANGSTA'S PARADISE - Coolio
8 WCZESNA JESIEŃ - Hey
9 YOU UNDERSTAND ME - Roxette
10 BOMBASTIC - Shaggy

11 GOLDEN EYE - Tina Turner
12 THUNDER - East 17
13 CELEBRATION - Fun Factory
14 CAN'T STOP LOVING YOU - Van Hailen
15 KOŁA CZASU - O.N.A.
16 ZEGAR - Edyta Bartosiewicz
17 A TO CO MAM - Kasia Kowalska
18 HARD AS A ROCK - AC/DC
19 COUNTRY HOUSE - Blur
20 DOOP, DOOP - Me And My

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.02.2015 11:45 AM przez tadzio3.)
18.02.2015 11:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
ku3a napisał(a):tym elementem jest Bravo i te listy przebojów tam prezentowane . ciekawiło mnie to bardzo, że coś idzie do góry, coś debiutuje, coś spada, coś jest już bardzo długo. i nawet nie chodziło o to co, bo prawie niczego z tych list nie znałem. ale widać zamiłowanie do takich rzeczy "mam w firmware"
Listy w Bravo jak wspomniałem miały duże znaczenie i w tej chwili nie pamiętam już co poznałem najpierw - LP3 czy właśnie Bravo. I tak samo mógłbym napisać: " ciekawiło mnie to bardzo, że coś idzie do góry, coś debiutuje, coś spada, coś jest już bardzo długo. i nawet nie chodziło o to co, bo prawie niczego z tych list nie znałem" Miałem identycznie Icon_smile2 Najwyraźniej jest to stały przyczynek do tego by zacząć tworzyć listę.
Wiele z tych utowrów poznałem po dłuższym czasie. Ciekawe uczucie.
ku3a napisał(a):Nie pamiętałem jak to było i nie pamiętałem, że na forum LP3 jakieś swoje notowania prezentowałem, ale fajnie sobie przy okazji święta takie rzeczy przypomnieć
Ja dobrze to pamiętam dlatego, że był to chyba pierwszy albo drugi temat na forum jaki założyłem.
http://forum.lp3.pl/viewtopic.php?f=8&t=...8f62f46fc0 Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
18.02.2015 12:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
Haha, Ace Of Base Icon_lol 20 lat minęło, ale może jednak posłuchasz nowego (tzn. wcześniej niepublikowanego) Ace Of Base i a nuż widelec? Icon_smile
18.02.2015 01:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
tadzio3 napisał(a):Ja dobrze to pamiętam dlatego, że był to chyba pierwszy albo drugi temat na forum jaki założyłem.
o kurde, mój pierwszy post na forum LP3! Icon_biggrin3
18.02.2015 01:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
prz_rulez napisał(a):Haha, Ace Of Base 20 lat minęło, ale może jednak posłuchasz nowego (tzn. wcześniej niepublikowanego) Ace Of Base i a nuż widelec?
Ten kawałek do dzisiaj lubię, chociaż dzisiaj zapewne miałby problemy z wejściem do dwudziestki. Ale daj linka do nowego Ace Of Bace. Nie sądziłem, że jeszcze oni istnieją.
No i zobacz, że w top 20 z podobnych klimatów był Fun Factory, East 17, Me And My czy Shaggy Icon_smile2
ku3a napisał(a):o kurde, mój pierwszy post na forum LP3!
A to też pamiętałem, że właśnie w tym wątku napisałeś swój pierwszy i obszerny post Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.02.2015 02:48 PM przez tadzio3.)
18.02.2015 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #20
RE: WYDANIE 1000!!! (15.2.2015)
Gratulacje! 1000 notowań to piękny wynik Icon_smile
tadzio3 napisał(a):Ja dobrze to pamiętam dlatego, że był to chyba pierwszy albo drugi temat na forum jaki założyłem.
http://forum.lp3.pl/viewtopic.php?f=8&t=...8f62f46fc0 Icon_smile2
ojej, jaki fajny temat Icon_biggrin
18.02.2015 02:53 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wydanie 1045 (27.12.2015) tadzio3 2 884 01.01.2016 10:32 PM
Ostatni post: tadzio3
  Wydanie 1044 (21.12.2015) tadzio3 2 838 28.12.2015 12:53 AM
Ostatni post: tadzio3
  Wydanie 1043 (13.12.2015) tadzio3 4 1 276 16.12.2015 12:55 PM
Ostatni post: tadzio3
  Wydanie 1042 (6.12.2015) tadzio3 0 724 06.12.2015 09:09 PM
Ostatni post: tadzio3
  Wydanie 1041 (30.11.2015) tadzio3 3 1 052 06.12.2015 02:25 PM
Ostatni post: tadzio3
  Wydanie 1040 (22.11.2015) tadzio3 2 1 007 25.11.2015 12:33 PM
Ostatni post: tadzio3
  Wydanie 1039 (15.11.2015) tadzio3 4 1 128 18.11.2015 03:43 PM
Ostatni post: tadzio3
  Wydanie 1038 (8.11.2015) tadzio3 4 973 12.11.2015 01:56 PM
Ostatni post: tadzio3
  Wydanie 1037 (2.11.2015) tadzio3 2 914 05.11.2015 02:41 PM
Ostatni post: tadzio3
  Wydanie 1036 (25.10.2015) tadzio3 0 667 27.10.2015 12:04 AM
Ostatni post: tadzio3

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości