Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 92 z 15.08.08
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
aaktt napisał(a):Ten Turnau z poczekalni to coś nowego, bo nie jestem na czasie? Icon_razz
To jeden z utwórow z płyty sprzed półtora roku z coverami Grechuty.
22.08.2008 06:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Konrad napisał(a):1. Sporo grzybków
47. P 3 JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz - czemu tak nisko :?:
1. Jak zwykle i tak u mnie pewnie się utrzyma.
47. No cóż, w/g mnie miejsce w 50 to bardzo wysoko. Ale już wkrótce będzie wyżej.
22.08.2008 06:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):7. 35. 3 ZA PIERWSZĄ CHMURĄ - Maryla Rodowicz
Wydawało misie, że mówiłeś o 9 miejscu. Icon_wink2 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):24. 30. 3 I IDOLIZE YOU - Lizz Wright
kajman napisał(a):39. N 1 COME ALIVE - Foo Fighters
kajman napisał(a):50. 50. 3 ALL KIND OFF STUFF - The Cure
kajman napisał(a):IT'S A BEAUTIFUL DAY - Club des Belugas
kajman napisał(a):REACTION - Dead Letter Circus
kajman napisał(a):LOOKED WITHIN THE CRYSTAL BALL - Blackmore's Night
Powyższych nie znam.
1. Słabo kojarzę McDonalda.
2. A PoCiąGów ściągam całą płytę. Icon_smile2 [Czytaj: postaram się szybko nadrobić zaległości.]
7. Wydaje mi się, że mówiłem o 7, ale głowy bym nie dał.
24etc. Wydaje mi się, że z tego powinno podobać Ci się właśnie miejsce 24 najbardziej, ale głowy bym nie dał. Np m. 50 to najbardziej dla mnie pozakręcany Cure, jaki słyszałem.
1. Inny utwór natomiast chyba dobrze. Icon_lol
2. Ciekawym, jaki będzie tego efekt.
22.08.2008 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
tadzio3 napisał(a):1. "To co nienazwane" na 5 Icon_eek2 Do czego to doszło i to w pięćdziesiątym jubileuszowym tygodniu.
2. Ja cieszę się, że wciąż na liście są Strachy Na Lacy mimo, że u mnie akurat z ta piosenką nigdy nie zagościli. Ale wszystko jeszcze możliwe...
3. No wciąż Żywiołak na liście. Oni są niesamowici na koncercie, a ten kawałek to już w ogóle przecudnie im wychodzi.
1. Akurat to, że to 50 notowanie to zxauważyłem później. A tłok taki, że coraz trudniej obronić wysokie miejsce.
2. No fakt, ze Strachami wszystko możliwe. Na przykład u mnie może wrócić inny ich utwór po półrocznej przerwie (chociaż jeszcze nie w najbliższym notowaniu).
3. Według mnie ten utwór w ogóle wyszedł im rewelacyjnie.
22.08.2008 06:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):50. 50. 3 ALL KIND OFF STUFF - The Cure
All Kinds Of Stuff. [Jedyny utwór, którego nie znalazłem.]
Pewnie dlatego, że to B-side. Niestety na swojego chomika nie mogę tego wrzucić, bo się zbuntował.
22.08.2008 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
ku3a napisał(a):
abd3mz napisał(a):Miałem na zlocie wszystkie utwory ze swojej listy i nawet miałem Ci zaproponować przesłuchanie tego utworu, ale jakoś się rozmyśliłem. Icon_wink2
ja to ja, ale co by bylo jakby nam Bobby zasnal za kierownicą?? Icon_cool2
Przyznam się, że nie wyobrażam, jak przy takim utworze można byłoby zasnąć. Jest na max naładowany energią.
22.08.2008 06:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Listoholik napisał(a):a moim zdaniem te motywy wschodnie czy południowe w twórczości takich twórców, jak The Niro właśnie, ale także The Mars Volta czy Serj Tankian są bardzo ciekawe, stanowią o oryginalności ich muzyki, wpadają w ucho, są bardzo ciekawym połączeniem "ludowych wstawek" z prawdziwym rockowym jazzgotem Icon_smile2
Myślę, że w ogóle motywy "obce" ubogacają muzykę i to nie tylko tych artystów (oczywiście inteligentnie wykorzystane). Ale akurat ta wstawka ma prawo mi się nie podobać. Jak dla mnie to wplecenie brzmi sztucznie.
22.08.2008 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
fiu fiu, 7 postow pod rząd...
kajman napisał(a):Przyznam się, że nie wyobrażam, jak przy takim utworze można byłoby zasnąć. Jest na max naładowany energią.
parafrazując ksch, cytowanego w konkursie na zlocie - tak, dodala mi tyle energii, że od razu rzucilem sie do kompa, żeby usunąć plik z dysku Icon_razz.
22.08.2008 07:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
ku3a napisał(a):fiu fiu, 7 postow pod rząd...
kajman napisał(a):Przyznam się, że nie wyobrażam, jak przy takim utworze można byłoby zasnąć. Jest na max naładowany energią.
parafrazując ksch, cytowanego w konkursie na zlocie - tak, dodala mi tyle energii, że od razu rzucilem sie do kompa, żeby usunąć plik z dysku Icon_razz.
Niestety, próbowałem kilka razy celektować sytywnie, ale to jakiś koszmar.
Jakiej by nie dodała, jednak to uczyniła. Icon_lol
22.08.2008 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #30
 
kajman napisał(a):Jak dla mnie to wplecenie brzmi sztucznie.

a dla mnie anna maria jopek jest sztuczna Icon_razz
22.08.2008 08:45 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości