Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 40 z 17.08.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 40 z 17.08.07
Tym razem dopiero czwartkowym popołudniem wrzucam moją kolejną piątkową listę. A na niej tak jak ostatnio się dzieje - zmiany w czołówce, nowy numer 1, 5 nowości i 2 powroty. A z tych 6 nowości najniższa na miejscu 35, więc ścisk coraz większy. A tak sobie myślałem, że skoro sporo rzeczy opuściło listę to będzie mniej piosenek do przesłuchania, a tutaj nie tylko nic z tego, ale jeszcze ich ilość urosła.
1. Z pewnością największym wydarzeniem w zestawieniu jest nowy numer jeden. Po pierwsze, bo jest po raz pierwszy na szczycie, a po drugie wszedł na to pierwsze miejsce po awansie z 7. To najwyższy skok na szczyt, lepszy o jedno oczko od poprzedniego... z zeszłego tygonia. Lights szybko wdrapały się na szczyt, ale do końca z trudem odpierały ataki z 2 i 3 miejsca.
2. Wiedziałem, że jeżeli Solar winds pojawią się na mojej liście, to od razu będą wysoko (chociaż nie sądziłem, że aż tak), ale jednak debiut na 11 jest rzeczą godną uwagi.
3. To na pewno tydzień Anguelikque Kidjo. Także dlatego, że Salala skoczyła o 2 oczka do góry w obrębie 10, ale przede wszystkim dlatego, że na 21 zadebiotowały Pearls, które podobają mi się mniej, ale jak się okazało jednak na tyle, żeby efektownie pojawić się w moim zestawieniu.
4. Nigdy nie byłem wielbicielem Norah Jones, a pierwsze nagranie z ostatniej mnie rozczarowało. Toteż po Sinkin soon uznałem, że jedna jaskółka... ale Until the end także mocno mnie chwyciło, chociaż jeszcze nie po pierwszym przesłuchaniu. No i debiutuje na 26.
5. To był koszmarny tydzień dla Toola. Zaraz po ułożeniu listy w poprzednim tygodniu byłem prawie pewien, że Right in two wróci na 1 miejsce, a tymczasem spadło z 2 na 10. Jeżeli do tego dodać spadek z 6 na 16 Rosetta stoned to można rzec, że dopełniła się szala goryczy.
6. Michael Buble w zeszłym tygodniu doznał klęski, ale jak widać zupełnie się tym nie przejął, bo Me and mrs Jones tym razem awansowało z 11 na 5.
7. Nie tylko Tool doznał klęski. Może w mniejszym stopniu, ale dotknęła ona także Porcupine Tree, bo Anesthetize i Death of Samantha spadły łącznie o 17 miejsc.
8. Tegotydniowy zestaw do głosowania na LP3 składał się (z 1 wyjątkiem) z wykonawców zupełnie mi nieznanych, ale był miłym rozczarowaniem, bo wszystkie piosenki nadawały się do słuchania, a dwie trafiły do mojego zestawu, przy czym HaIvrit trafił do poczekalni, ale AaRON z U-turn (Lili) w ładnym stylu zadebiutował.
9. Do 10 powróciła Anna Maria Jopek, co spowodowało, że Teraz i tu jest najwyżej notowaną piosenką w języku polskim, a także że po raz pierwszy od dłuższego czasu w 10 jest 3 polskich wykonawców.
10. No i ostatnia nowość zainspirowana listą Kiefera. Akurat tą piosenkę wybrałem do znalezienia i był to strzał w 10, bo Down here zadebiutowało błyskawicznie.
11. Pewnie z powodu nawały wysoko uplasowanych nowości trudno było o wielkie skoki w zestawieniu. Ale za to ten jeden jest niezwykle efektowny (o 18 miejsc) i kompletnie niespodziewany, bo Now I lie thee down ostatnio sporo spadło.
12. Na liście są powroty, jeden spowodowany powrotem saferłela. Dzięki niemu na moją lię powraca Being for the benefit of mr Kite! / I want you (She's so heavy) / Helter Skelter.
13. Sweet Noise po spadku w drugim tygodniu pobytu z 1 na 3 miejsce nie rezygnuje z powrotu na szczyt. Bez problemu wyprzedziło Toola, dużo trudniej poszło jej z Glosoli (które z pierwszego spadło na 3). Jednak Sympathy for devil part 666 nie zdołało odebrzeć fantastycznego ataku Archive i musiało zadowolić się 2 miejscem.
14. Na takiej liście musiało dojść do wielu dramatycznych spadków, a najbardziej dotknęły one Niue, Tracę czas oraz dwa utwory Type O Negative These Three Things i September Sun.
15. Przy takim tłoku w zestawieniu na pewno miłą niespodzianką jest powrót z poczekalni do 50 UBleed.
16. Często się u mnie zdarza, że debiuty tracą w kolejnym tygodniu zdobyte pozycje, ale z 3 nowości w 3 dziesiątce poprzedniego notowania tylko Kingodoms of rain obsunęło się o jedno miejsce, ale Nienasycenie i szczególnie Down boy awansowały.
17. W świetnej formie jest jedna z weteranek mojego zestawienia Lose yourself, która wyrównała swój najlepszy wynik najlepszy wynik sprzed ponad 4 miesięcy i jest tuż za podium.
18. Placebo po zeszłotygodniowym kryzysie nie doszło jeszcze do równowagi, ale minimalne spadki zarówno Broken promise jak i Running up that hill dają nadzieję, że w przyszłości coś się odmieni.
19. Natomiast M.I.A. po kryzysie spokojnie awansuje i już jest blisko najwyższej pozycji w swojej karierze.
20. White Stripes wyszło na lekki minus, bo z 4 piosenek pozostały mu tylko 3, zeszłotygodniowy debiutant Little cream soda utrzymał pozycję, a najwyżej uplasowany Rag and Bone odrobinę spadł. Na szczęście o jedno oczko awansował Icky thump.
21. I na zakończenie jeszcze całkiem spory jak na to notowanie awans Evy.
A oto pełne zestawienie.
1. 7. 12 LIGHTS - Archive
2. 3. 3 SYMPATHY FOR THE DEVIL PART 666 - Sweet Noise
3. 1. 25 GLOSOLI - Sigur Ros
4. 5. 23 DON'T LOSE YOURSELF - Laura Veirs
5. 11. 6 ME AND MRS JONES - Michael Buble
6. 4. 18 EARTH INTRUDERS - Bjork
7. 9. 20 SALALA - Anguelique Kidjo & Peter Gabriel
8. 13. 15 TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
9. 8. 17 MOTOREK - Grzegorz Turnau
10. 2. 28 RIGHT IN TWO - Tool
11. N. 1 SOLAR WINDS - Devin Townsend
12. 10. 8 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
13. 17. 5 M.I.A. - Avenged Sevenfold
14. 12. 9 RAG AND BONE - The White Stripes
15. 14. 16 FINALLY MADE ME HAPPY - Macy Gray
16. 6. 8 ROSETTA STONED - Tool
17. 16. 15 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
18. 19. 15 ICKY THUMP - The White Stripes
19. 15. 13 EVERYBODY TAKES A TUMBLE - The Waterboys
20. 28. 2 DOWN BOY - Yeah Yeah Yeahs
21. N. 1 PEARLS - Anguelique Kidjo & Carlos Santana & Josh Groban
22. 26. 2 NIENASYCENIE - Less Is More
23. 23. 21 RAINBOWARRIORS - CocoRosie
24. P. 4 BEING FOR THE BENEFIT OF MR. KITE! / I WANT YOU (SHE'S SO HEAVY) / HELTER SKELTER - The Beatles
25. 24. 2 KINGDOMS OF RAIN - Soulsavers
26. N. 1 UNTIL THE END - Norah Jones
27. 20. 7 HELP IS COMING - Ayo
28. 46. 6 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
29. 21. 8 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
30. 31. 7 HEART-SHAPPED GLASSES - Marilyn Manson
31. 27. 8 BOSSANOVA Z AUGUSTOWA - Basia Stępniak-Wilk & Andrzej Poniedzielski
32. 30. 5 BACK TO THE RIVER - Riverside
33. N. 1 U-TURN (LILI) - AaRON
34. 25. 17 DEATH OF SAMANTHA - Yoko Ono & Porcupine Tree
35. N. 1 DOWN HERE - Stateless
36. 34. 25 THE FUNERAL - Band Of Horses
37. 37. 2 LITTLE CREAM SODA - The White Stripes
38. 22. 8 NIUE - Husky
39. 32. 6 HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party
40. 48. 10 EVA - Nightwish
41. 33. 11 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
42. 41. 12 TEENAGERS - My Chemical Romance
43. P. 4 UBLEED - Hurt
44. 39. 5 NOT GOING AWAY - Ozzy Osbourne
45. 44. 9 FROZEN - Within Temptation
46. 36. 19 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
47. 40. 5 WATER IS NOT ENOUGH - Neurosis
48. 35. 4 TRACĘ CZAS - Cała Góra Barwinków
49. 42. 6 CONQUEST - The White Stripes
50. 38. 24 THESE THREE THINGS - Type O'Negative

Teraz poczekalnia:
45. 4 BURN MY SHADOW - UNKLE
GIRL WHO PLAY GUITARS - Maximo Park
49. 13 SOMEWHERE OVER THE RAINBOW - Katie Melua & Eva Cassidy
43. 10 HOOLIGAN ROOTZ - Vavamuffin
GREEN FIELDS - The Good The Bad And The Queen
THE KILL (BURY ME) – 30 Second To Mars
HUMP DE BUMP - Red Hot Chili Peppers
MY HUMPS - Alanis Morisette
IMPERIAL BODYBAGS - Manic Street Preachers
BETTER – Regina Spector
PRZYWITAJ ZE MNĄ NOWY DZIEŃ - Harlem
IT'S NO OVER - DAUGHTRY
BETERR THAN ME - Hinder
I'M NOT SORRY - The Pigeon Detectives
NEW WAVE WIPE OUT - Gods of Blitz
4 AM FOREVER - Lostprophets
FUORESCENT ADOLESCENT - Arctic Monkeys
COME BACK - Pearl Jam
CONSTANT MOTION - Dream Theater
MOHEROWY NINJA - El Dópa
NIE NIE BĘDZIE NAS - Naiv
THANK YOU WHOEVER YOU ARE - Marillion
UNDERDOGS - Manic Street Preachesr
END OF THE WORLD - Ash
MCFEARLESS - Kings of Leon
ON CALL - Kings of Leon
SPINDRIFT - Rush
ERA RETUSZERA - Nosowska
REHAB - Amy Winehouse
1234 - Feist
I NEED TO WAKE UP - Melissa Etheridge
MERSIBAT KITA - HaIvrit
A BEAUTIFUL LIE – 30 Second To Mars
MY GIFT OF SILENCE - Blackfield
DANSE RUSSE - Hurt
AGAIN & AGAIN - The Bird And The Bee
I WISH I COULD HAVE LOVED YOU MORE - Candie Payne
SWEET SACRIFICE - Evanescence
WRECKING BALL - Viva Voce
No i niestety 4 piosenki opuściły moją listę:
18. 4 ATLAS - Battles
29. 23 HOUSE CARPENTER - Hurt
47. 2 SONG FOR THE FIELDS - Fields
50. 9 BRAINSTORM - Arctic Monkeys
16.08.2007 06:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
no proszę znow inny nr 1 - i do tego świetny! Icon_smile2
najwyższa nowośc u mnie się też pewnie pojawi ale nie teraz i nie tak wysoko. Na razie HYPERDRIVE pnie się do góry na Mojej Liście
No i koniecznie muszę poznać PEARLS - Anguelique Kidjo & Carlos Santana & Josh Groban, bo zestaw wykonawców mniam, mniam

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.08.2007 10:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
1. Bardzo dobry numer jeden. Swoją drogą to już nie pierwsza lista, na której wskakuje na szczyt z dalszej pozycji. U Garego chyba był podobny skok...
2. Nowości w tym tygodniu są mi zupełnie nie znane. Wyjątkiem jest ta zainspirowana listą Kiefera, czyli Stateless.
4. Już się cieszyłem, że Breaking Benjamin debiutuje, ale... cuda się nie zdarzają Icon_biggrin3 i zadebiutował utwór co prawda o tym samym tytule, ale za to zupełnie nie w moim stylu...
5. 7. Te wiadomości mnie mocno zasmuciły, bo spadają moi faworyci na Twojej liście. Zresztą w tym tygodniu spada nie tylko Tool i PT, ale również Fair To Midland i jeszcze kilku moich faworytów.
Pocieszeniem jest:
11. Duży awans Machine Head. To nie jest utwór na tę porę roku, ale na przykład dziś mi się świetnie tego słuchało przy ponad trzydziestostopniowym upale.
15. Powrót Hurt. Drugi Hurt niestety opuścił listę z powodów regulaminowych. Ale 23 tygodnie to świetny wynik. Co prawda nie aż tak świetny jak u mnie Icon_wink2
19. Awans Avenged Sevenfold. Oby tak dalej! Na razie jest wyżej niż u mnie.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
16.08.2007 11:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Yacy napisał(a):1. no proszę znow inny nr 1 - i do tego świetny! Icon_smile2
2. najwyższa nowośc u mnie się też pewnie pojawi ale nie teraz i nie tak wysoko. Na razie HYPERDRIVE pnie się do góry na Mojej Liście
3. No i koniecznie muszę poznać PEARLS - Anguelique Kidjo & Carlos Santana & Josh Groban, bo zestaw wykonawców mniam, mniam
1. Może dołączysz do nas. Już na 6 listach jest Light.
2. Jak już pisałem, Hyperdrive mnie nie zachwyciło. Natomiast Solar wind - sam widzisz. Ale będę czekał na pojawienie się u Ciebie.
3. Wnioskuję, że Salala już znasz, bo zestaw wykonawców też chyba mniam mniam. Choć Pearls podoba mi się mniej, też polecam. Zresztą cała płyta, którą dostałem na imieniny, jest świetna.
17.08.2007 01:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
mrsap napisał(a):1. Bardzo dobry numer jeden. Swoją drogą to już nie pierwsza lista, na której wskakuje na szczyt z dalszej pozycji. U Garego chyba był podobny skok...
2. Nowości w tym tygodniu są mi zupełnie nie znane. Wyjątkiem jest ta zainspirowana listą Kiefera, czyli Stateless.
4. Już się cieszyłem, że Breaking Benjamin debiutuje, ale... cuda się nie zdarzają Icon_biggrin3 i zadebiutował utwór co prawda o tym samym tytule, ale za to zupełnie nie w moim stylu...
5. 7. Te wiadomości mnie mocno zasmuciły, bo spadają moi faworyci na Twojej liście. Zresztą w tym tygodniu spada nie tylko Tool i PT, ale również Fair To Midland i jeszcze kilku moich faworytów.
Pocieszeniem jest:
11. Duży awans Machine Head. To nie jest utwór na tę porę roku, ale na przykład dziś mi się świetnie tego słuchało przy ponad trzydziestostopniowym upale.
15. Powrót Hurt. Drugi Hurt niestety opuścił listę z powodów regulaminowych. Ale 23 tygodnie to świetny wynik. Co prawda nie aż tak świetny jak u mnie Icon_wink2
19. Awans Avenged Sevenfold. Oby tak dalej! Na razie jest wyżej niż u mnie.
1. Faktycznie u Gary'ego też chyba był skok, chociaż wydaje mi się, że ociupinkę mniejszy. Ale u niego po tygodniu spadło, a u mnie to oczywiście jeszcze nie wiem.
2. Mam wrażenie, że nie są one w Twoim stylu, chociaż mi bardzo się podobają.
3. Nawet nie wiem, o jaki utwór Ci chodzi.
5. 7. No niestety zawsze coś spaść musi. Ale u mnie wszystko może się odwrócić, chociaż Tool pewnie już na pierwsze wrócić nie zdąży.
11. Przyznam się, że nie jestem w stanie powiązać muzyki z porą roku. Te same piosenki pasują mi zarówno zimą jak i latem.
15. Powrót Hurtu mnie samego zaskoczył. Niestety nie radzi sobie Danse russe, które okupuje doły poczekalni.
19. Też bym chciał, żeby szło do góry, ale tak się składa, że chciałbym tego w przypadku wszystkich utworów z mojego zestawu z wyjątkiem jednego.
17.08.2007 01:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
kajman napisał(a):3. Nawet nie wiem, o jaki utwór Ci chodzi.
15. Powrót Hurtu mnie samego zaskoczył. Niestety nie radzi sobie Danse russe, które okupuje doły poczekalni.
3. Widać, że nie śledzisz dokładnie listy Wojtka. U niego Breaking Benjamin z utworem "Until The End" już jest w pierwszej dziesiątce. U mnie jeszcze nie punktuje do forumowej, ale w tym tygodniu prawdopodobnie to się już zmieni Icon_smile2
15. "Danse Russe" już było na liście przez kilka tygodni. Teraz nadszedł czas "Ten Ton Brick".

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
17.08.2007 02:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
kajman napisał(a):1. Faktycznie u Gary'ego też chyba był skok, chociaż wydaje mi się, że ociupinkę mniejszy. Ale u niego po tygodniu spadło, a u mnie to oczywiście jeszcze nie wiem.
U mnie też skoczyło z siódmego miejsca.
Mam nadzieję, że u Ciebie pobędzie dłużej na 1 miejscu. Za to szokujący spadek dotknął "Right in Two". Kto by się tego spodziewał? Icon_smile2
17.08.2007 05:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
kajman napisał(a):Może dołączysz do nas. Już na 6 listach jest Light.
myslę ze u mnie nie mieli by szans na coś więcej bo ścisk niesamowityw całej top30

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.08.2007 08:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
"Lights" slyszalem w tym tygodniu w Trojce i... nawet do przelkniecia Icon_wink2
nie ma co wspolczuc Sweet Noisowi, bo powrot z trzeciego na drugie to bardzo dobry wynik. To naprawde ciekawa wersja klasyka.
"Right In Two" z drugiego na dziesiate?!! Nie wierze Icon_eek2 . Dopiero co prawie pol roku na pierwszym, a teraz taki spadek...
fajnie, ze "M.I.A." 4 do gory.
szkoda, ze "Conquest" juz na wylocie.
Yacy napisał(a):No i koniecznie muszę poznać PEARLS - Anguelique Kidjo & Carlos Santana & Josh Groban, bo zestaw wykonawców mniam, mniam
no wlasnie, ja tez, zapomnialem o tym wczesniej napisac.
17.08.2007 02:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
mrsap napisał(a):
kajman napisał(a):3. Nawet nie wiem, o jaki utwór Ci chodzi.
15. Powrót Hurtu mnie samego zaskoczył. Niestety nie radzi sobie Danse russe, które okupuje doły poczekalni.
3. Widać, że nie śledzisz dokładnie listy Wojtka. U niego Breaking Benjamin z utworem "Until The End" już jest w pierwszej dziesiątce. U mnie jeszcze nie punktuje do forumowej, ale w tym tygodniu prawdopodobnie to się już zmieni Icon_smile2
15. "Danse Russe" już było na liście przez kilka tygodni. Teraz nadszedł czas "Ten Ton Brick".
3. Pamiętałem, że na którejś z list jest Breaking Benjamin, ale na ktorej i jaki ma tytuł, tego zupełnie nie zapamiętałem, pomimo, że słyszałem ten utwór (ale mnie nie zainteresował).
15. U mnie nie wiadomo, czy nadszedł czas. Z Hurtu to tylko House carpenter zrobiło wielką karierę, a na przykład Overdose nigdy nawet nie marzyło, żeby dostać się na moją listę.
17.08.2007 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):1. Faktycznie u Gary'ego też chyba był skok, chociaż wydaje mi się, że ociupinkę mniejszy. Ale u niego po tygodniu spadło, a u mnie to oczywiście jeszcze nie wiem.
U mnie też skoczyło z siódmego miejsca.
Mam nadzieję, że u Ciebie pobędzie dłużej na 1 miejscu. Za to szokujący spadek dotknął "Right in Two". Kto by się tego spodziewał? Icon_smile2
No patrz, a wydawało mi się, że z 5 lub 6. Zobaczymy, jak dlugo u mnie będzie, ale ma pewne szanse, bo pewnie niedługo wykruszy mu się 2 konkurentów.
A co do Toola to poziom jest tak wyrównany, że drobny kryzysiki tak mocno się na nim odbił. Ale ma szansę odbić się od dna i pójść w gorę.
17.08.2007 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):Może dołączysz do nas. Już na 6 listach jest Light.
myslę ze u mnie nie mieli by szans na coś więcej bo ścisk niesamowityw całej top30
Ale zawsze mogę sobie pomarzyć.
17.08.2007 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):1. "Lights" slyszalem w tym tygodniu w Trojce i... nawet do przelkniecia Icon_wink2
2. nie ma co wspolczuc Sweet Noisowi, bo powrot z trzeciego na drugie to bardzo dobry wynik. To naprawde ciekawa wersja klasyka.
3. "Right In Two" z drugiego na dziesiate?!! Nie wierze Icon_eek2 . Dopiero co prawie pol roku na pierwszym, a teraz taki spadek...
4. fajnie, ze "M.I.A." 4 do gory.
5. szkoda, ze "Conquest" juz na wylocie.
Yacy napisał(a):No i koniecznie muszę poznać PEARLS - Anguelique Kidjo & Carlos Santana & Josh Groban, bo zestaw wykonawców mniam, mniam
6. no wlasnie, ja tez, zapomnialem o tym wczesniej napisac.
1. Powiedziałbym, że znacznie więcej, ale jest to specyficzne nagranie. Co ciekawe, u mnie jest bardzo wysoko, chociaż jest w stylu, który w zasadzie totalnie mi nie leży.
2. Też uważam, że dobry, ale szczyt był tak blisko. A wersja faktycznie ciekawa, bo potraktowana twórczo. I ten wstęp z zupełnie innego stylu.
3. Co to za spadek - tylko o 8 miejsc. Poziom jest tak wyrównany, że mnie to tylko dziwi. Miejsca od 5-12 to było prawie równo i decydowały milimetry.
4. No tak, bo to u Ciebie zadebiutowało. Może na następnej forumowej zawalczy.
5. Nigdy nic nie wiadomo. Może to być tylko chwilowy kryzys.
6. Może wam się spodoba i po przesłuchaniu też to wrzucicie do siebie.
17.08.2007 04:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
Re: kajman30 z 17.08.07
kajman napisał(a):1. 7. 12 LIGHTS - Archive
No proszę, znowu nowy lider, mnie niestety nie rusza Icon_wink2
kajman napisał(a):10. 2. 28 RIGHT IN TWO - Tool
A jednak w końcu nawet Tool może się troszkę znudzić Icon_wink2
kajman napisał(a):11. N. 1 SOLAR WINDS - Devin Townsend
Cóż za wspaniały debiut Icon_biggrin3 Mam nadzieję że Devin zagości w czołówce na dłużej Icon_smile2
kajman napisał(a):28. 46. 6 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
A tu bardzo ładny awans Icon_smile2
kajman napisał(a):29. 21. 8 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
41. 33. 11 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
44. 39. 5 NOT GOING AWAY - Ozzy Osbourne
46. 36. 19 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
47. 40. 5 WATER IS NOT ENOUGH - Neurosis
50. 38. 24 THESE THREE THINGS - Type O'Negative
Niestety jest też sporo smutnych spadków Icon_neutral2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
17.08.2007 08:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
Re: kajman30 z 17.08.07
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):1. 7. 12 LIGHTS - Archive
No proszę, znowu nowy lider, mnie niestety nie rusza Icon_wink2
To byłaby przesada, gdyby wszystko z mojej listy Cię ruszało.
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):10. 2. 28 RIGHT IN TWO - Tool
A jednak w końcu nawet Tool może się troszkę znudzić Icon_wink2
To raczej nie to. Po prostu konkurencja coraz bardziej mi się podoba.
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):11. N. 1 SOLAR WINDS - Devin Townsend
Cóż za wspaniały debiut Icon_biggrin3 Mam nadzieję że Devin zagości w czołówce na dłużej Icon_smile2
Pewnie zagości, ale pewnie za wysoko na razie nie dojdzie, bo w 10 straszny tłok.
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):28. 46. 6 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
A tu bardzo ładny awans Icon_smile2
Trzeba przyznać, że mnie zaskoczył.
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):29. 21. 8 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
41. 33. 11 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
44. 39. 5 NOT GOING AWAY - Ozzy Osbourne
46. 36. 19 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
47. 40. 5 WATER IS NOT ENOUGH - Neurosis
50. 38. 24 THESE THREE THINGS - Type O'Negative
Niestety jest też sporo smutnych spadków Icon_neutral2
Coś spaść musi, ale te pierwsze 4 spadki nie muszą być nieodwracalne.
18.08.2007 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości