Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Archiwum
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #1
Archiwum
W tym wątku będą pojawiały się stare notowania mojej listy przebojów prowadzonej w czasach przedinternetowych. Było to w latach 2002-2004, lista istniała tylko i wyłącznie na papierze (w zeszycie). Układana była przeze mnie jako ucznia szkoły podstawowej, więc nie będzie tu wielu alternatywnych utworów - według mnie bardzo dobrze Icon_razz

W tamtych czasach na liście nie było aż takiej rotacji jak obecnie, ale to również miało swój urok. Część notowań niestety zagubiła mi się bezpowrotnie, część troszkę się zniszczyła, ale niektóre wciąż są w moim posiadaniu, muszę je tylko odszukać Icon_smile
11.12.2014 10:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Geephard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 117
Dołączył: Mar 2013
Post: #2
RE: Archiwum
Czekam z niecierpliwością.
Tomekk napisał(a):W tamtych czasach na liście nie było aż takiej rotacji jak obecnie
Odrobina normalności nie zaszkodzi. Icon_wink
Chętnie bym zobaczył też jakiś skan tych Twoich dziecięcych list Icon_smile
11.12.2014 12:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
RE: Archiwum
Geephard napisał(a):Odrobina normalności nie zaszkodzi.
po prostu kiedyś nie było takiego dostępu do muzyki jak teraz, więc siłą rzeczy wielu nagrań nie mogłem usłyszeć.

Geephard napisał(a):Chętnie bym zobaczył też jakiś skan tych Twoich dziecięcych list
jak znajdę to może porobię zdjęcia Icon_smile
11.12.2014 01:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
RE: Archiwum
Niestety, początkowe notowania chyba się zagubiły bezpowrotnie.

porobiłem za to kilka zdjęć mojej "dawnej" listy.

Ciekawe czy ktoś odgadnie kim jest pani na naklejce przy notowaniu 78 Icon_razz
(musiałem wymazać podpowiedź Icon_wink

Notowanie 40:
Notowanie 66:
Notowanie 78:
11.12.2014 06:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
RE: Archiwum
Nie wiem jak to pomniejszyć Icon_rolleyes
11.12.2014 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Geephard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 117
Dołączył: Mar 2013
Post: #6
RE: Archiwum
Niewiarygodne ile mieliśmy wspólnych utworów wtedy. To były czasy... nie to co teraz Icon_smile
Tomekk napisał(a):Nie wiem jak to pomniejszyć
Ja sobie jakoś poradziłem z tym.Icon_wink

Edit: Linki notowań 40 i 66 Ci się pomieszały.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2014 08:37 PM przez Geephard.)
11.12.2014 08:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
RE: Archiwum
Geephard napisał(a):Linki notowań 40 i 66 Ci się pomieszały.
nieważne, papier nie kłamie Icon_wink

masakra, dużo błędów w pisowni już teraz zauważam Icon_redface
11.12.2014 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Archiwum
"Right Now" to lekka zaskoczka, co prawda był to numer cztery w Niemczech, ale w Polsce był chyba najsłabiej promowanym z czterech singli (We've Got Tonight, choć jestem niemal pewien, że było grane np. w Radiu Rzeszów, miało przynajmniej przewagę w postaci ataku z dwóch stron, to jest z niemieckich telewizji w wersji z Jeanette i z włoskich w wersji z Giorgią).
"Bring Me To Life" wypadające ze szczytu już w piątym tygodniu pobytu to dla mnie dość dziwne uczucie Icon_razz2
Te chart-runy nie są aż tak "przerażające" jak Ci się wydają.

P.S. A ta pani to oczywiście Stacie Orrico Icon_wink
11.12.2014 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Geephard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 117
Dołączył: Mar 2013
Post: #9
RE: Archiwum
Tomekk napisał(a):masakra, dużo błędów w pisowni już teraz zauważam
Gdybym wkleił swoje notowania z tego samego okresu też byłoby ich bardzo dużo. A byłem (chyba) 2 lata starszy niż Ty Icon_smile
11.12.2014 09:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #10
RE: Archiwum
Geephard napisał(a):Gdybym wkleił swoje notowania z tego samego okresu też byłoby ich bardzo dużo
w pierwszych notowaniach było ich jeszcze więcej Icon_redface

prz_rulez napisał(a):P.S. A ta pani to oczywiście Stacie Orrico
no tak, oczywiście. Zepsułeś zabawę Icon_lol

prz_rulez napisał(a):Right Now" to lekka zaskoczka
przed chwilą sobie odświeżyłem ten numer i nadal mi się podoba. Za niego się wstydzić nie będę Icon_smile Jeanette w ogóle w pewnym momencie była w czołówce moich ulubionych piosenkarek, ale po paru miesiącach się to zmieniło.

prz_rulez napisał(a):Te chart-runy nie są aż tak "przerażające" jak Ci się wydają.
no w sumie tak, to właśnie w tych początkowych notowaniach było z tym nieco gorzej. Pamiętam, że Vanessa Carlton była na pierwszym chyba przez 10 tygodni Icon_eek

prz_rulez napisał(a):"Bring Me To Life" wypadające ze szczytu już w piątym tygodniu pobytu to dla mnie dość dziwne uczucie
Icon_lol
nie pamiętam jak potem sobie radziło, może zacznę wrzucać w tym wątku po kolei notowania, ale nie wiem czy jest na to "zapotrzebowanie".

P.S. - dwoje wykonawców z wyżej wrzuconych list nadal jest mi bliskich (w 2014 r.) są to --> Artur Rojek i Sophie Ellis-Bextor Icon_smile
11.12.2014 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Geephard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 117
Dołączył: Mar 2013
Post: #11
RE: Archiwum
Tomekk napisał(a):w pierwszych notowaniach było ich jeszcze więcej
To już wiadomo dlaczego pierwsze notowania zaginęły. Icon_wink
Tomekk napisał(a):Pamiętam, że Vanessa Carlton była na pierwszym chyba przez 10 tygodni
U mnie dla odmiany przez 9 tygodni bez zmian na 13. Mam nadzieję, że z tą samą piosenką.
Tomekk napisał(a):ale nie wiem czy jest na to "zapotrzebowanie".
Pewnie, że jest. Wrzucaj. Icon_rolleyes
Tomekk napisał(a):P.S. - dwoje wykonawców z wyżej wrzuconych list nadal jest mi bliskich (w 2014 r.) są to --> Artur Rojek
No patrz. Ja wtedy w zyciu bym nie pomyślał, że jako fan Myslovitz dziś napiszę, iż przestał być mi bliski. Icon_cry No chyba, że nagra porządną płytę na jaką go stać to wtedy może wróci w łaski.
11.12.2014 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: Archiwum
Ups, nie wiedziałem, że ja jestem wyłączony z zabawy Icon_razz2
Hmm, chyba nie za dobrze, skoro "Bring Me To Life" w notowaniu 78 już nie było Icon_razz2
12.12.2014 12:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #13
RE: Archiwum
Geephard napisał(a):To już wiadomo dlaczego pierwsze notowania zaginęły.
to insynuacje Icon_wink

Geephard napisał(a):No chyba, że nagra porządną płytę na jaką go stać to wtedy może wróci w łaski.
Przecież w tym roku już to zrobił Icon_smile

prz_rulez napisał(a):skoro "Bring Me To Life" w notowaniu 78 już nie było
ale było "Going Under" Icon_wink
12.12.2014 09:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #14
RE: Archiwum
(11.12.2014 06:55 PM)Tomekk napisał(a):  Nie wiem jak to pomniejszyć Icon_rolleyes

W paincie jest to łatwe.
(chociaż zależy którą wersję Windowsa się ma Icon_razz2 )

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
12.12.2014 11:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #15
RE: Archiwum
Ja mam Windows 7 Icon_wink
notowania będę wypisywał ręcznie na forum, bo za dużo zdjęć by trzeba było robić Icon_wink
13.12.2014 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Geephard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 117
Dołączył: Mar 2013
Post: #16
RE: Archiwum
Fotki już widzielismy, pozostałe pewnie niewiele się różnią. No chyba, że miałbyś jeszcze jakieś notowania z innymi atrakcjami, typu naklejki itp. Icon_smile
13.12.2014 11:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #17
RE: Archiwum
Icon_lol
nie, raczej sobie nie przypominam, ale jeśli "coś" będzie, to nie zawaham się tego upublicznić Icon_cool
13.12.2014 11:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #18
RE: Archiwum
(13.12.2014 11:25 AM)Tomekk napisał(a):  Ja mam Windows 7 Icon_wink

Czyli tak jak ja, czyli da się. ;p

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.12.2014 04:42 PM przez Dobromiera.)
13.12.2014 04:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: Archiwum
No to czekamy na kolejne notowania Icon_smile
13.12.2014 05:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #20
RE: Archiwum
Zacznę chronologicznie. Od tego notowania, które jest najstarsze.
Ale muszę jeszcze raz dokładnie przeszukać swoje domowe archiwum Icon_razz
13.12.2014 05:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości