Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Fleetwood Mac
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #21
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
Wcale się nie dziwię, że tak mało osób dotąd głosowało. Czasu na to ciągle brak, a repertuar już dosyć poważnie zapomniany! Przynajmniej tak jest w moim przypadku, ale właśnie będę miał czas na porządne przesłuchania w spokoju więc wkrótce mój głos powinien wpłynąć. Icon_cool Właśnie słucham tego zestawu i duża ich część mi się przypomina i wracają delikatne wspomnienia z tamtych lat!

A co do zamiany piosenek, też jestem zdania że nie powinno się tego czynić. Chyba że w wyjątkowych okolicznościach i tylko w przypadku gdy żaden ze współuczestników nie wyrazi sprzeciwu! Icon_idea
I przed zakończeniem przyjmowania utworów prowadzący zawsze powinien w takim przypadku dopytywać się czy nikt nie zgłasza takiego właśnie sprzeciwu?
Ale myślę, że po tej akcji z zamianą piosenki przez Yacego, (zresztą rozumiem jego pomyłkę) sporadycznie Icon_rolleyes jeśli w ogóle będzie dochodziło do takich sytuacji.
13.12.2014 02:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #22
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
Spokojnie, jeszcze tydzień. Akurat ostatni przed świętami więc w miarę luz. Icon_biggrin

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
13.12.2014 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #23
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
Nie wiem czy w ogóle głos caligooli może być uznany? Ja mam co do tego poważne wątpliwości. Icon_eek
Zasady znane są od dawna i takie wyłamywanie się od nich jest nie do przyjęcia! Chyba że inni forowicze nie będą mieli zastrzeżeń i pozwolą na taki jednorazowy (podkreślam) wybryk. Icon_razz
A tak przy okazji na piosenkę "Sara" nie głosujemy, bowiem została przez Yacego zamieniona na inną!
13.12.2014 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #24
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
W sumie masz wiele racji... A Sary nie zauważyłem Icon_rolleyes

Proponuję takie rozwiązanie:

W związku z brakiem jednego utworu głosy nie mogą być póki co uznane. Jeśli zostaną przesłane na PW (wraz z poprawką) to je uznam, nie zdradzając jednak do momentu ogłoszenia wyników czy je dostałem ;P
13.12.2014 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #25
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
Moderator może chyba taki post usunąć, a nie debatować nad tym, czy taki głos zaakceptować, czy też nie. Niepotrzebnie cały czas tu wisi i psuje zabawę. Usunąć, posłać PW do autora, że naruszył regulamin i dać mu szansę na poprawę.
13.12.2014 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #26
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
termin kończy się już jutro a tu głosów niewiele... czy przedłużyć go? Icon_rolleyes
18.12.2014 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 466
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
Wyrobię się z głosami do jutra.
18.12.2014 08:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #28
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
Lepiej przedłuż, nie dam rady jednak Icon_redface

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
18.12.2014 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #29
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
sam też muszę coś w swoim Top10 pozmieniać Icon_lol teraz druga kwestia: przedłużyć o jeden dzień czy dłużej?
18.12.2014 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #30
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
ja zdążę do jutra. sobota to byłby fajny dzien na rozstrzygnięcia Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.12.2014 11:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
thestranglers nie zagłosował?! Icon_smile

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.12.2014 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #32
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
thestranglers napisał(a):do soboty 27 grudnia, do g. 22:00.
eee... to nie dziś...? Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.12.2014 11:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #33
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
też miałem nadzieję, że dziś :'(

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.12.2014 01:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #34
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
Zajrzałem tu o tak późnej porze, bo bałem się, że przegapiłem! Ale skoro dotąd tylko siedem osób zagłosowało, to rzeczywiście był sens przedłużania. Tylko obawiam się, że w trakcie świąt niewiele więcej głosów wpłynie. Icon_rolleyes
Jednakże mam takową nadzieję, że jestem po prostu w błędzie. I do zaczytania już za tydzień, oby w wystarczającym gronie uczestników. Icon_wink
21.12.2014 01:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #35
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
na przedłużenie zebrało się wiele powodów: zaskakująco mało głosów jak na wstępnie dość pozytywny odbiór wykonawcy, być może zbyt napięty okres przedświąteczny, wreszcie i ja nie dałem rady usiąść, przemeblować swój top i przedstawić wynikiIcon_frown myślę że przez tydzień zbierze się przynajmniej 10 zestawów głosów i wtedy wyniki będą miarodajne Icon_wink
21.12.2014 09:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #36
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
Zgłoszone utwory:

Albatross
Big Love
Little Lies
Landslide
Seven Wonders
Mystified
Go Your Own Way
Dreams
Tango In The Night
You Make Loving Fun
Everywhere
The Chain
Second Hand News
I Don't Want to Know
Don't Stop
Peacekeeper
Tusk
Say You Will
Rhiannon
Hold Me
Monday Morning
Never Going Back Again

Głosujemy na swoją dziesiątkę eurowizyjnym systemem 12-10-08-07-06-05-04-03-02-01 na PW do mnie, zgodnie z zapowiedziami do dziś, do g. 22:00. Wyniki tuż po zamknięciu przyjmowania głosów.

zagłosowali:

AKT!
Geephard
Tomekk
Sundrajta
Szymek79
Yacy
piotreklp3
marsvolta
thestranglers
Rincewind
Artur.O
27.12.2014 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #37
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
Frekwencja całkiem niezła Icon_smile
27.12.2014 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #38
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
nono, a jak tam przy prezentacji? będziecie? Icon_wink
27.12.2014 09:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #39
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
Postaram się Icon_razz
27.12.2014 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #40
RE: Mychartsowy Top Fleetwood Mac
To by umilić oczekiwanie proponuję coś co powinno się znaleźć w naszym Topie, świetne single z LP Behind The Mask, mam masę wspomnień z tamtym czasem...

In The Back Of My Mind
https://www.youtube.com/watch?v=SlgzNqTChBI
Save Me
https://www.youtube.com/watch?v=mniS4ZUaheg
Behind the Mask
https://www.youtube.com/watch?v=H9KcJUoDBfU
27.12.2014 09:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości