Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adresy? Namiary?
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Adresy? Namiary?
Tak sobie pomyślałem, że dla takich fanów list przebojów jak myślę, że większość z nas tutaj informacje o innych listach przebojów i ich namiarach przyjęłaby z zadowoleniem. Bo jeżeli jacyś ludzie wrzucają tu i ówdzie listy przebojów, to chyba także po to, żeby takie osoby jak my, mogły się z nimi zapoznawać. Co sądzicie, żeby w tym wątku podawać namiary na takie zestawienia?
Pomysł przyszedł mi do głowy, kiedy trochę przypadkowo natrafiłem na bardzo mnie interesującą listę. Chyba najbardziej dla mnie i dla jotema3, ale myślę, że nie tylko. Namiary dla chętnych podam, jeżeli uznacie, że to ma sens.
16.08.2007 12:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
ma jak najbardziej. Ten adres to: ...........................

Dzięki Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.08.2007 01:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Yacy napisał(a):ma jak najbardziej. Ten adres to: http://lumen-lista.blog.onet.pl/
Dzięki Icon_smile2
Nie ma za co.
Pewnie namiar do Zbysza wszyscy znają, ale jakby co, to też mogę podrzucić jak wstanę.
16.08.2007 03:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
a już myślałem że pojawiła się w sieci nowa lista... Icon_frown Listę Szymona znam od dobrych kilku miesięcy i naprawdę polecam zaglądać na Jego stronę.

To ja w takim razie podam namiar na inną listę. Jest ona inna od tutaj prezentowanych, ale równie ciekawa. Sporo tam Radio Kalifornii Icon_smile2

MARKOWA TOP30

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.08.2007 08:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Anonymous
Unregistered

 
Post: #5
 
Yacy napisał(a):a już myślałem że pojawiła się w sieci nowa lista... Icon_frown Listę Szymona znam od dobrych kilku miesięcy i naprawdę polecam zaglądać na Jego stronę.
To ja w takim razie podam namiar na inną listę. Jest ona inna od tutaj prezentowanych, ale równie ciekawa. Sporo tam Radio Kalifornii Icon_smile2
MARKOWA TOP30
Szkoda, że się zawiodłeś, ale może ktoś jeszcze go pozna. A ja dzięki Tobie i teu wątkowi poznałem jeszcze jedną listę.
A swoją drogą szkoda, że nie postują tutaj. Pewnie nie mają na to ochoty, tak jak osoby, które nas opuściły.
16.08.2007 10:05 AM
Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
Ponawiam prośbę, którą ktoś tu wpisał - do Admina lub Moderatora, aby goście nie mogli pisać postów!!!! Ja wiem że powyżej jest Kajman ale to trochę utrudnia dyskusje. A z tego co widać prawdziwi GOŚCIE nie pisza tu postów tylko goście wylogowani Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.08.2007 11:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #7
 
Yacy napisał(a):Listę Szymona znam od dobrych kilku miesięcy i naprawdę polecam zaglądać na Jego stronę.
Jejku, czerwienię się jak Prosiaczek Icon_redface2 Bardzo mi miło!

Gość napisał(a):swoją drogą szkoda, że nie postują tutaj. Pewnie nie mają na to ochoty
Ależ ja mam ochotę i to wielką! Właśnie zaczynam wcielać ją w życie! Galopujący listoholizm to choroba nieuleczalna Icon_lol
04.10.2007 11:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
zamykam

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.04.2010 10:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości