Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 51 z 15.08.07
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #41
 
kajman napisał(a):71 68 Los Campesinos - Sticking fingers into stockets

to jest nazwa EPka, nie ma takiego utworu, to jak to dziala na podsumowaniu??

a jak juz jest to powinno byc zaznaczone EP!!!

widze, niewielkie zmiany na plus, dzieki listoholikowi i vingoe.

az wstyd, ze taki dobry kawalek jak 'Map of Problematique' Muse mial u mnie taka historie na liscie -> 6-25-66-52, tylko 4 tygodnie w top 100 po debiucie 17 czerwca 2007. ale u mnie na liscie to normalne jak pozniejsze single z albumow nie moga dostac sie za wysoko jak juz album mi sie choc troche osluchal, a piosenke juz dlugo wczesniej dobrze poznalem, obecnie tez tak jest z 'for reasons unknown' the killers, jeden z moich ulubionych trackow z albumu kiedy go sluchalem po wydaniu dosc czesto przez kilka tygodni, singiel juz w top 10 sie nie pojawil.

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
16.08.2007 11:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Greg napisał(a):
kajman napisał(a):71 68 Los Campesinos - Sticking fingers into stockets
to jest nazwa EPka, nie ma takiego utworu, to jak to dziala na podsumowaniu??
Sorry, ale to moje gapiostwo i dzięki za zwrócenie uwagi. Zasugerowałem się nazwą wykonawcy i niezbyt dokładnie spojrzałem na tytuł. W związku z tym są 34 p., także 34 dla You..., przez co zespół wypada, wszystko się przesuwa i na 100 ląduje Laura Veirs. Icon_biggrin3
17.08.2007 01:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #43
 
kajman napisał(a):
Greg napisał(a):
kajman napisał(a):71 68 Los Campesinos - Sticking fingers into stockets
to jest nazwa EPka, nie ma takiego utworu, to jak to dziala na podsumowaniu??
Sorry, ale to moje gapiostwo i dzięki za zwrócenie uwagi. Zasugerowałem się nazwą wykonawcy i niezbyt dokładnie spojrzałem na tytuł. W związku z tym są 34 p., także 34 dla You..., przez co zespół wypada, wszystko się przesuwa i na 100 ląduje Laura Veirs. Icon_biggrin3

raczej rozsadniej byloby zmienic na you! me! dancing! bo ten kawalek widzialem na liscie LPH, a na mojej jest wlasnie epek, ale utwor you! me! dancing! tez znajduje sie na tym epku.

to wkoncu jak na podsumowaniu sa traktowane EPki, jest jakas zasada czy nie?? bo juz kiedys cos na ten temat isalem, ale nikt nie byl wstanie odpowiedziec??

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
17.08.2007 02:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Anonymous napisał(a):
prz_rulez napisał(a):Kajman, a mógłbyś podać nazwę tego forum?
Jakiego forum? Być może jest to odwolanie do jakiejś mojej wcześniejszej wypowiedzi, ale nie wiem, do której.
To forum zagraniczne z listami.
18.08.2007 02:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
Greg napisał(a):raczej rozsadniej byloby zmienic na you! me! dancing! bo ten kawalek widzialem na liscie LPH, a na mojej jest wlasnie epek, ale utwor you! me! dancing! tez znajduje sie na tym epku.
to wkoncu jak na podsumowaniu sa traktowane EPki, jest jakas zasada czy nie?? bo juz kiedys cos na ten temat isalem, ale nikt nie byl wstanie odpowiedziec??
Konrad traktuje je jako EPki, ja przyjmuję tytuł EPki i jeżeli pokrywa się z tytułem singla lub piosenki traktuję jako jedno.
20.08.2007 08:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
prz_rulez napisał(a):
Anonymous napisał(a):
prz_rulez napisał(a):Kajman, a mógłbyś podać nazwę tego forum?
Jakiego forum? Być może jest to odwolanie do jakiejś mojej wcześniejszej wypowiedzi, ale nie wiem, do której.
To forum zagraniczne z listami.
http://www.ukmix.org/forums/viewforum.php?f=15.
20.08.2007 08:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Niestety przy przeliczaniu głosów pomyliłem się i policzyłem 10 p. za mało piosence Nerwy i wiktoriańscy lekarze, przez co zajęła ona faktycznie miejsce 43 a nie 49.
20.08.2007 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości