Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
397 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 159
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
Komentator po urlopie Icon_mrgreen

Stało się...

All must spaść jak mawiał Wieszcz Icon_mrgreen . Ale tak musiało się stać w tym tygodniu... I to nie za sprawą The Cure, Strachów ani Eddiego, a właśnie Lao Che. Wcześniej [w poniedziałkowy wieczór, w czasie wstępnej przymiarki] była nawet wersja z dwoma Lao [na] Chele Icon_wink2, ale jednak jeszcze nie teraz ... Icon_smile2 Wpływ na taką pozycję na Mojej Liście Lao Che [nie tylko utworów, ale i na Liście Albumów, którą też wyjątkowo zamieszczam równocześnie] miał ich niedzielny koncert, na którym miałem ogromną !!! przyjemność być Icon_smile2 I do tego rocznica Powstania Warszawskiego, która zmobilizowała mnie do przesłuchania poprzedniej płyty Lao Che ładnych parę razy ...

Może zatrzymam się chwile na koncercie... Zagrali wszystko, co mieli [moim zdaniem] zagrać. Ze wszystkich 3 płyt!!! Z ostatniej zagrali wszystko, co najbardziej lubię, z Powstania podobnie [ m.in. Stare Miasto i Barykada] i z Guseł też zagrali m.in. "moje utwory" [ Wiedźma i Astrolog]. Świetny koncert, mimo że odbywał się w pomieszczeniu Icon_wink2 Ale atmosfera świetna!!! Widać, że Chłopacy Icon_smile2 bawią się tym, co robią! A robią to rewelacyjnie! Największe wrażenie zrobili na mnie Denat na samplerach i oczywiście Spięty!!! Spięty nawet powitał nas tuż przed koncertem w wejściu do klubu Icon_smile2 Piszę "nas", bo na koncercie - właściwie przed - spotkałem Lilian Icon_smile2 W końcu Malbork leży pośrodku naszych miejscowości zamieszkiwań Icon_smile2 Mam nadzieję, że Lilian też opisze swoje wrażenia z koncertu przy kolejnym notowaniu LLP Icon_smile2 Lao Che dwukrotnie pojawili się na bis i widać było, że sprawiło im sporą radość tak entuzjastyczne przyjęcie Icon_smile2 No cóż chętnie zobaczyłbym ich raz jeszcze, tym razem koniecznie w plenerze Icon_smile2

Co jeszcze na liście poza spadkiem One caress Icon_frown ? M.in. awanse 4 utworów, od których wręcz nie mogę się uwolnić SLEEP WHEN I'M DEAD, A MY NIE CHCEMY UCIEKAC STĄD, SOCIETY i THE RIP. To taka wielka czwórka, którą słucham "w pakiecie" Icon_wink2 Niestety czołówka jest tak mocna, że ciężko im będzie zdobyć taka pozycję, na jaką wszystkie te 4 utwory zasługują ...
Podobnie jak Nostradamus, który zasłużył na wyższe miejsca... Ale już niestety wypadł z top10 i chyba będzie ciężko do niej powrócić Icon_confused2

Nowości. Są dwie:

IVE MENDES - Jej pierwsza płyta była moją bardzo ulubioną płytą, podobnie jak If you leave me now. Na ten nowy utwór zwróciłem uwagę dopiero jak do promocji na lpmn zaproponowała go Lilian Icon_wink2 Świetny i mam nadzieję, że zapowiada równie niezłą płytę.

THE SUBWAYS - po długim stażu w poczekalni, wypadnięciu i powrocie, wreszcie się doczekali debiutu w top30. Pewnie i cała płyta ma szansę na debiut na liście Icon_wink2 Zobaczymy...

A nowości w poczekalni:

GLASVEGAS - poprzedni singel skończył w poczekalni. Jak będzie tym razem? Myślę, że lepiej Icon_wink2

THE RACOUNTERS - jeden z lepszych utworów na płycie, wiec nie szukam własnego "singla" tylko próbuję z oficjalnym Icon_wink2 Powinien sobie poradzić...

BAND OF HORSES - myślałem, że z ostatniej płyty nic się już nie pojawi u mnie i ... tak właściwie jest, bo to b-side z singla No One's Gonna Love You. To już blues nie w nazwie, a ... w czystej postaci Icon_smile2 Usłyszałem go w Mikrokosmosie i długo szukałem w sieci. Niestety musiałem go zgrać z audycji i jakość nie jest powalająca... Ale sam utwór świetny!!! Zdecydowanie inny od wcześniejszych dokonań BOH, ale co tam... Przecież miłość jest ślepa, a Band Of Horses to zdecydowanie moja największa - muzyczna - miłość od 1,5 roku !!! Icon_smile2

Nowości już na chomiku.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.08.2008 10:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
397 MOJA LISTA - Yacy - 05.08.2008, 10:38 PM
[] - Yacy - 05.08.2008, 10:39 PM
[] - Yacy - 05.08.2008 10:45 PM
[] - Listoholik - 05.08.2008, 11:37 PM
[] - saferłel - 06.08.2008, 04:11 PM
[] - koszMAREK - 06.08.2008, 11:02 PM
[] - Yacy - 06.08.2008, 11:18 PM
[] - Yacy - 06.08.2008, 11:24 PM
[] - Yacy - 06.08.2008, 11:35 PM
[] - Lilian - 07.08.2008, 12:52 AM
[] - Paweł - 07.08.2008, 09:09 AM
[] - Yacy - 07.08.2008, 09:26 AM
[] - Lilian - 07.08.2008, 01:29 PM
[] - Paweł - 08.08.2008, 08:53 AM
[] - ku3a - 08.08.2008, 10:25 AM
[] - Yacy - 11.08.2008, 09:38 AM
[] - Yacy - 11.08.2008, 09:41 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości