Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Listy nie będzie
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Listy nie będzie
Mam poważną awarię komputera z utratą danych, które mam nadzieję dadzą się odzyskać. Są tam wszystkie moje dokumenty związane z listą, których brak powoduje, że nie mogę stworzyć listy, tym bardziej, że jutro wyjeżdzam na Woodstock. Mam nadzieję, że uda mi się odzyskać dane...

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
30.07.2008 09:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Uuu.. wyrazy współczucia Icon_frown
Trzymam kciuki, żeby się udało!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.07.2008 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
Ja miałem podobnie jekieś 2-3 lata temu Icon_frown Wtedy na ok. 3 tygodnie przerwałem układanie listy... Po odzyskaniu danych nadrobiłem zaległośći... Niestety nie odzyskałem danych dotyczących archiwum lp3 Icon_frown Dopiero niedawno odtworzylem je z archiwum lp3, ale to nie to co miałem wcześniej... No niestety jak się nie zabezpiecza danych to potem się żałuje... Od tamtej pory mam mam listę w domu i w pracy oraz na pendrivie Icon_smile2

Wierzę, że uda Ci się odzyskać dane... Ja ostatnio miałem awarię dysku w firmie z 80 GB odzyskałem 100%!!!

No i życzę Ci udanego Woodstocku Icon_smile2 Ciekawe czy też odbędzie się jakiś mini-zlot Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.07.2008 11:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Yacy napisał(a):Ja ostatnio miałem awarię dysku w firmie z 80 GB odzyskałem 100%!!!
W jaki sposób to Ci się udało?
U mnie padł twrdziel, sformatowałem partycję systemową, ale znikły mi tez dane w drugiej partycji. W właściwościach są informacje, że dysk jest zapelniony, więc dane "gdzies" muszą być.
Yacy napisał(a):życzę Ci udanego Woodstocku Ciekawe czy też odbędzie się jakiś mini-zlot
Z tym pewnie będzie problem. nie sądzę, że ktos od nas jedzie.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
30.07.2008 11:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #5
 
[nie jestem specem od kompów więc specjalnie nie pomoge...]
Ale:
Yacy napisał(a):No i życzę Ci udanego Woodstocku Icon_smile2
no właśnie, Tadziu, jedź sie rozerwij! Icon_smile2 i napisz potem jak było Icon_wink2
30.07.2008 11:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
tadzio3 napisał(a):W jaki sposób to Ci się udało?
programem do odzyskiwania danych. Robił to coprawda informatyk, ale jakiś miesiąc temu tym samym programem odzyskałem dane z dysku przenośnego Icon_smile2 Program ten nazywa się EasyRecovery Ontrack i ja sobie poradziłem bez żadnej jego znajomości - jest bardzo intuicyjny Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.07.2008 11:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Lilian napisał(a):no właśnie, Tadziu, jedź sie rozerwij! i napisz potem jak było
Na pewno się rozerwę. Żałuję tylko tego, że jadę tak późno, bo w czwartek wieczorem, a tego dnia zaczyna się ASP i spotkania min. z Jackiem Żakowskim, Tomaszem Raczkiem, Manuelą Gretkowską. Tak niestety jedzie pociąg woodstockowy Icon_neutral2
Na szczęście załapię się na Durczoka, Tomaszewskiego, balcerowicza i Miszczaka Icon_smile2
No i muzyka Icon_smile2
Yacy napisał(a):Program ten nazywa się EasyRecovery Ontrack
Spróbuję. Wszak wczoraj korzystalem z innego File Rcecovery czy jakoś tak, ale praktycznie nic nie odzyskałem. Jakieś śmieci...
Musze odzyskać te dane bo bez swoje listy i muzyki tam nagranej ja nie będę mógł w stanie funkcjonować... Icon_evil

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
30.07.2008 12:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #8
 
tadzio3 napisał(a):Z tym pewnie będzie problem. nie sądzę, że ktos od nas jedzie.
Zebys się nie zdziwił Icon_wink2 Icon_cool2 No i namówili mnie moi przyjaciele Icon_wink2 wreszcie zaczynam sobie urlopować Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 . . Bede napewno w piatek i sobotę, natomiast w niedziele wracam do domku , aby przygotowac sie na kolejny wyjazd Icon_wink2
Ale tym razem na całe dwa tygodnie . Jest kilka etapów naszej podrózy w której nie zabraknie oczywiście Mucznego Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
30.07.2008 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Aro napisał(a):Zebys się nie zdziwił No i namówili mnie moi przyjaciele
I jak twoje wrażenia :?:

PS. Yes, yes yes Icon_exclaim Udało mi się odzyskać część danych, a w nich moją listę Icon_biggrin3

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.08.2008 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Mi kiedyś skasowało całą bazę muzyki, w większości mozolnie zgrywanych z kaset oraz nagrywanych z radia. Na całe szczęście miesiąc wcześniej zgrałem wszystko na płyty dla mojej siostry (12 Gigabajtówmuzyki). Ale i tak szalałem, bo w międzyczasie nagrałem sobie z radia kilka koncertówek U2 z "trójkowego ekspresu" i tego zarchiwizowanego nie miałem. Dodam jeszcze, że nie byłem wtedy podłączony do sieci, więc ponad rok minął zanim tą stratę uzupełniłem. Pamiętam, że całą noc kombinowałem, żeby to odzyskać, ale na nic to się zdało. Całe szczęscie, że miałem te zapasówki, bo bym się pochlastał. Icon_smile2
05.08.2008 08:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Swoją muzykę, a także listę również co jakiś czas zgrywam na płytki, ale utrata rzeczy, które się zbiera przez kilka ostatnich miesięcy bardzo boli. A listy nie zgrywałem od pół roku.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
06.08.2008 10:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości