Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R.E.M. - Man-Sized Wreath
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
R.E.M. - Man-Sized Wreath
[Obrazek: 200px-Man-Sized_Wreath.jpg]
Nowy singiel R.E.M., trzeci z nowego krążka grupy pod tytułem Accelerate, trafi do sklepów 25 sierpnia. Singiel zostanie wydany jedynie w postaci limitowanego vinyla, na którym oprócz utworu tytułowego znajdzie się kompozycja Living Well Dog Jesus.
Teledysk do utworu po raz kolejny zrealizowała firma CRUSH INC., która wcześniej zmontowała video do Hollow Man.

Man-Sized był pierwotnie planowany jako b-sid, a skończył jak widać jako singiel. Bardzo dynamiczny, żywy, wręcz radosny numer, który trwa tylko 2:32, ale dzieję się tam wystarczająco wiele i piosenka dostarcza wrażeń. Videoklip również bardzo udany według mnie, w przeciwieństwie do poprzedniego. Obawiałem się ponownej współpracy z tą firmą, a jednak nie jest wcale źle.

http://www.remhq.com/mansizedwreath.php - w bardzo wysokiej jakości można zobaczyć tutaj.

I cóż...w każdym razie szanse by singlem został Living Well Is Best Revenge bardzo stopniały...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.07.2008 10:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #2
 
ale fajna wiadomosc!!! jutro debiutuje u mnie!!Icon_smile
09.08.2008 05:21 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  girl in red - two queens in a king sized bed Szymek79 0 395 11.12.2020 04:11 PM
Ostatni post: Szymek79
  Bear's Den - Laurel Wreath Szymek79 1 631 12.04.2019 12:29 AM
Ostatni post: Szymek79
  Perfume Genius - Wreath Szymek79 0 928 19.09.2017 11:27 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości