Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z szuflady abd3mza ;-)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
prz_rulez napisał(a):
stavanger napisał(a):
saferłel napisał(a):Massive Attack! Ja jak najbardziej zainteresowany...wiecie, że na nowej płycie będą mieli piosenką nazwaną ''Dobro''Icon_biggrin?
Jakiś cover Janusza Radka Icon_mrgreen
No to będzie kolejny numer jeden dla "Dobra" u mnie Icon_mrgreen

Lubisz Massive Arrack Chytry? Icon_eek2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.12.2008 05:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
saferłel napisał(a):
prz_rulez napisał(a):
stavanger napisał(a):
saferłel napisał(a):Massive Attack! Ja jak najbardziej zainteresowany...wiecie, że na nowej płycie będą mieli piosenką nazwaną ''Dobro''Icon_biggrin?
Jakiś cover Janusza Radka Icon_mrgreen
No to będzie kolejny numer jeden dla "Dobra" u mnie Icon_mrgreen

Lubisz Massive Arrack Chytry? Icon_eek2
Nie skapowałeś o co chodzi Icon_razz Ale muszę się przyznać, że "Special Cases" było u mnie na liście:
29, 29, 29, 34, 30, 40, 36, 42, 43
12.12.2008 05:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Nie, i nie rozumiem widocznie nadal o co chodzi. Z twojego postu wynika jakbyś miał Dobro Janusza Radka na 1 miejscu i teraz kolejny utwór o tym tytule miałby się pojawić na fotelu lidera.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.12.2008 05:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
saferłel napisał(a):Oooo obie pozycje jak najbardziej dla mnie Icon_biggrin
Tak sobie od razu pomyślałem. Icon_wink2
12.12.2008 05:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
abd3mz napisał(a):
saferłel napisał(a):Oooo obie pozycje jak najbardziej dla mnie Icon_biggrin
Tak sobie od razu pomyślałem. Icon_wink2

To może od razu wysyłaj ciekawe dla mnie pozycje w specjalnym pakiecie promocyjnym na priva, co Icon_mrgreen ?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.12.2008 05:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
Icon_lol
Tu ktoś jeszcze może skorzystać. Icon_smile2
12.12.2008 05:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
saferłel napisał(a):Nie, i nie rozumiem widocznie nadal o co chodzi. Z twojego postu wynika jakbyś miał Dobro Janusza Radka na 1 miejscu i teraz kolejny utwór o tym tytule miałby się pojawić na fotelu lidera.
A jednak skapowałeś Icon_mrgreen
12.12.2008 05:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Kręcisz coś. Ja od razu po twoim poście wyszedłem z założenia, że miałeś Dobro Radka na pierwszym, bo to się wydawało oczywiste patrząc na twój komentarz i użyte w nim słowo ''kolejne''. Tylko byłem ciekaw czy to oznacza, że lubisz MA, bo prognozujesz (w formie żartu zapewne), że będą na pierwszym miejscu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.12.2008 05:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Safer, Ty masz chyba ścisły umysł Icon_biggrin3 Bo właśnie rozłożyłeś drobny żart na czynniki pierwsze Icon_lol
12.12.2008 06:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
To ty nie widziałeś tego posta, zanim go lekko nie prze-edytowałem Icon_biggrin i skróciłem.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.12.2008 06:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości