Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
551/21.07.2008
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #21
 
A ja lubię Celine... ma parę piosenek, które zapadły w mojej pamięci. Fakt, nie jest to jakieś super dzieło, ale jednak. Da się tego słuchać, czego nie mogę powiedzieć o Natashy. Obie tak samo są skomercjalizowane w stacjach radiowych... tylko czemu ta pierwsza mi się jeszcze nie znudziła? Icon_wink2
23.07.2008 03:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
aaktt napisał(a):Przy 2 zaznaczam, że mimo iż ostatnie dokonania Dion i te francuskie (brr) są naprawdę straszne, to miała kilka świetnych utworów na czele z zupełnie przereklamowanym "My Heart Will Go On", które mimo wszystko chwyta za serce i czapki same spadają z głów Icon_wink2
A mi się najbardziej podobała w coverze napisanym przez Air Supply.
23.07.2008 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #23
 
Paweł napisał(a):A ten Tomasz Karolak to ostatni jakiś kawałek czy już starszy nieco? Bo sam kawałek to nagrany już dawno... tylko pytam o tą wersję.
To wersja z serialu 39 i pół.

.
24.07.2008 09:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Ee nie marudźcie Icon_razz Celine jest ok Icon_wink2 kilka kawałków jej się udało i zarówno tych po English jak i Francais Icon_razz

A Garou będę kibicował, w końcu to mój numer jeden z zeszłego tygodnia Icon_razz

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
27.07.2008 12:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #25
 
Cytat:A Garou będę kibicował, w końcu to mój numer jeden z zeszłego tygodnia Icon_razz
Na pewno pójdzie do góry Icon_smile2

.
27.07.2008 12:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
stavanger napisał(a):
Cytat:A Garou będę kibicował, w końcu to mój numer jeden z zeszłego tygodnia Icon_razz
Na pewno pójdzie do góry Icon_smile2

No to na forumowej może nawet do top 50 wskoczy Icon_smile2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
27.07.2008 12:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości