Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 85 (19.07.08)
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #41
 
saferłel napisał(a):Ciężki na lato R.E.M. wskoczył do 10.
Nie rozumiem. Co w tym utworze jest takiego ciężkiego ??? Icon_wink2 Bo na lato pasuje jak ulał (na każdą inną porę roku też ) Icon_mrgreen
22.07.2008 11:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Myślę, że Sing to najbardziej ''trudna'' piosenka z nowej płyty R.E.M. i już zawsze ją tak będę opisywał, wymaga według mnie dużego skupienia na sobie.
Choć to na pewno nie to samo co w przypadku E-Bow The Letter czy Leave Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.07.2008 12:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
aaktt napisał(a):dwa, że często wychodzi z tego jakiś badziew typu Katy Perry
Zabiję. Icon_evil
A co do pierwszej części no to no problem - torrenty Icon_smile2
saferłel napisał(a):Bloc Party będzie - trzeba było śledzić moją dyskusję z prz Icon_razz2, ale jeszcze nie teraz....
Już u mnie jest wyżej... :roll:
kajman napisał(a):Obecnie to numer 3 mojej prywatnej listy koszmarów (była wyżej, ale poznałem właśnie superkoszmar).
Przebijasz saferłela i wszystkich innych razem wziętych Icon_razz2
22.07.2008 03:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #44
 
saferłel napisał(a):Ja bym nawet napisał 6/60 Icon_razz2, ale jak to dobrze, że mam cię na gg i zawsze można coś podrzucić ciekawego Icon_razz2 no i są chomiki Icon_wink
Ty już lepiej nic nie mów... Icon_biggrin3
22.07.2008 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
saferłel napisał(a):Heh no u mnie też będzie być może w przyszłym tyg. taka sytuacja, że pojawi się piosenka wydana....pod koniec 2006 roku, ale to tylko nastąpiłoby z tego względu, że płyta w Polsce oficjalnie wydana zostaje teraz i jej recenzja była w ostatnim TR.....czy ktoś się domyśla o jaki zespół chodzi Icon_razz2 Podpowiem, że pewna Pani tam śpiewa ;P
A ja wiem co to i sobie właśnie tej płytki słucham Icon_razz
Coś z niej już nawet u mnie było ale chyba wstawię coś jeszcze, bo bardzo fajna jest Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
22.07.2008 04:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
Ooo no to ja będę obserwować Icon_razz2 I zobaczymy czy jakoś coś wstawisz to się pokryje to z moim utworem Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.07.2008 05:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Cytat:Sama, szczególnie w dyskotekowym stylu, niczemu nie służy.
Kajman, heretyku Icon_razz
Co do wartości duchowych w muzyce to chwilowo dałem sobie z nimi spokój (poza paroma wyjątkami)
22.07.2008 05:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #48
 
prz_rulez napisał(a):
aaktt napisał(a):dwa, że często wychodzi z tego jakiś badziew typu Katy Perry
Zabiję. Icon_evil
Okropna jest, no Icon_frown
Zresztą wypowiem się w odpowiednim temacie, bo widzę, że jest Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.07.2008 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
prz_rulez napisał(a):
kajman napisał(a):Obecnie to numer 3 mojej prywatnej listy koszmarów (była wyżej, ale poznałem właśnie superkoszmar).
Przebijasz saferłela i wszystkich innych razem wziętych Icon_razz2
Czym przebijam? Tym, że taka muzyczna sieczka bez odrobiny treścimi się nie podoba?
23.07.2008 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
prz_rulez napisał(a):
Cytat:Sama, szczególnie w dyskotekowym stylu, niczemu nie służy.
Kajman, heretyku Icon_razz
Co do wartości duchowych w muzyce to chwilowo dałem sobie z nimi spokój (poza paroma wyjątkami)
A co to za herezja? Muzyka jest najwyższą formą sztuki i dlatego uważam, że trzeba od niej wiele wymagać. A jeżeli nie ona ma nieść wartości duchowe, to co?
23.07.2008 11:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
Literatura, malarstwo, muzea... Icon_wink2
23.07.2008 12:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
 
prz_rulez napisał(a):Literatura, malarstwo, muzea... Icon_wink2
Ja bym dodał jeszcze film, ale ich wartości duchowe dla mnie nie mają startu do wartości duchowych muzyki, chociaż i tam zdarzają się perełki.
23.07.2008 12:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #53
 
Mnie też malarstwo nie jara jakoś Icon_razz
A filmy często mają bardzo duży wpływ na nas, ale w danej chwili, szybko się o nich zapomina. Muzyka pozostaje na dużo dłużej Icon_wink2

A o jakim superkoszmarze w ogóle rozmawiamy? Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.07.2008 03:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
Z tego co pamiętam to o najnowszej pozycji Pani Prezydent Icon_razz2

Mnie tylko muzyka cieszy ze sztuki, filmy lubię oglądać, dobre filmy nawet bardzo Icon_razz2, ale w tym wypadku nie jestem znawcą chyba w ogóle.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.07.2008 03:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #55
 
Ja też się w filmach nie czuję. I często lubię te, które inni masowo krytykują (chociaż bez przesady Icon_razz )

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.07.2008 03:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
"Sleep When I'm Dead" prezentuje się najciekawiej z trójki nowych Kjurów, które poznałem.

Widzę, że jeszcze "męczysz" ostatnią płytę Interpola. Icon_wink2
23.07.2008 09:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
To już chyba ostatni, hmmm na pewno ostatni utwór z ich ''nowego krążka'' Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.07.2008 09:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #58
 
A miał męczyć Sheryl Crow, oszukaniec! Icon_surprised

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.07.2008 09:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
 
Męczę nadal ;] Spokonnie. Już tylko jedna płyta mi została, ta z 2002, a miłe zaskoczenie zrobił na mnie Wildflower tak a propo. Chyba dam nawet mu wyższą ocenę niż miałem dać. Bardzo miły popowy album, spodziewałem się czegoś równie marnego jak ten obecny. W końcu te płyty są najbliżej siebie w dyskografii.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.07.2008 09:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #60
 
no dobra Icon_smile2 od paru list na tyn forum się chyba uzależniłem; siedzę i czekam na nowe notowanie Icon_confused2 :roll:

[Obrazek: kleschko.png]
26.07.2008 01:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości