Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 85 (19.07.08)
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Wprawdzie pierwsza trójka jest we właściwej kolejności, ale zdecydowanie wolałbym widzieć tam drugą trójkę też we właściwej kolejności albo trzecią trójkę w kolejności odwrotnej. Szczególbnie wolałbym, żeby Roisin miała jedną, a jeszcze lepiej dwie trójki więcej. Obecnie to numer 3 mojej prywatnej listy koszmarów (była wyżej, ale poznałem właśnie superkoszmar).
21.07.2008 03:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #22
 
kajman napisał(a):poznałem właśnie superkoszmar

co to jest???
napisz, bom ciekaw Icon_wink2



...oczywiście natychmiast wprowadzę go na swoją plejlistę Icon_razz
21.07.2008 04:03 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
kajman, ale komplikujesz Icon_razz2 Ja też jestem ciekaw jaki to jest superkoszmar i czy jest na mojej liście.
A za tą Roisin to masz u mnie na pieńku bo to prawdziwa dama sceny pop, widać, że nie lubisz dobrej elektroniki Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.07.2008 04:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #24
 
kajman napisał(a):Obecnie to numer 3 mojej prywatnej listy koszmarów (była wyżej, ale poznałem właśnie superkoszmar).
Czyżby coś z mojej listy :?: Icon_razz

.
21.07.2008 04:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Teraz tu chyba ściągnie pół forum czekając na odpowiedź kajmana i drżąc o to co mają na listach Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.07.2008 04:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #26
 
saferłel napisał(a):kajman, ale komplikujesz Icon_razz2 Ja też jestem ciekaw jaki to jest superkoszmar i czy jest na mojej liście.
A za tą Roisin to masz u mnie na pieńku bo to prawdziwa dama sceny pop, widać, że nie lubisz dobrej elektroniki Icon_razz2
Akurat ten kawałek jak na nią jest średni. Ma lepsze Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.07.2008 05:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
saferłel napisał(a):A za tą Roisin to masz u mnie na pieńku bo to prawdziwa dama sceny pop, widać, że nie lubisz dobrej elektroniki Icon_razz2
Elektronika jest tylko środkiem, którym można realizować cele muzyczne. Ma podkreślać wartość kompozycji, a nie tuszować jej ewidentne słabości. Sama, szczególnie w dyskotekowym stylu, niczemu nie służy. A z dobrej elektroniki to lubię niektóre płyty Vangelisa oraz Hergest ridge i Tubular bells (w tej właśnie kolejności) Oldfielda.
21.07.2008 06:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Nie wiedziałem, że wywołam tyle emocji, ale nie ma powodów do niepokoju.
Głupio mi było pisać, bo bardzo Carlę Bruni lubię, ale jej najwowsze nagranie nie nadaje się do słuchania.
21.07.2008 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #29
 
kajman napisał(a):Sama elektronika, szczególnie w dyskotekowym stylu, niczemu nie służy.

uwierz, że czemuś tam sluży
ja np. chodzę sie przy niej pogibać do klubów Icon_wink2 Icon_mrgreen Icon_lol
21.07.2008 06:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #30
 
kajman napisał(a):Sama, szczególnie w dyskotekowym stylu, niczemu nie służy.
Ależ oczywiście, że służy! Tu nie ma żadnych wątpliwości!

Służy w takim samym stopniu jak pop, soul, jazz czy rock alternatywny!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.07.2008 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
aaktt napisał(a):
kajman napisał(a):Sama, szczególnie w dyskotekowym stylu, niczemu nie służy.
Ależ oczywiście, że służy! Tu nie ma żadnych wątpliwości!
Służy w takim samym stopniu jak pop, soul, jazz czy rock alternatywny!
Może różnice w odbiorze biorą się w podejściu do samej muzyki. Pewnie dla Ciebie jest (przynajmniej po części) rozrywką, a dla mnie przede wszystkiem nośnikiem wartości duchowych (choć przy okazji może bawić).
21.07.2008 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #32
 
kajman napisał(a):różnice w odbiorze muzyki biorą się w podejściu do niej samej

normalnie sobie to wydrukuje i powiesze nad łóżkiem Icon_wink2 Icon_mrgreen Icon_lol
21.07.2008 07:22 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):różnice w odbiorze muzyki biorą się w podejściu do niej samej
normalnie sobie to wydrukuje i powiesze nad łóżkiem Icon_wink2 Icon_mrgreen Icon_lol
I słusznie. O mędrych wypowiedziach trzeba zawsze pamiętać. Icon_lol
21.07.2008 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #34
 
kajman napisał(a):
aaktt napisał(a):
kajman napisał(a):Sama, szczególnie w dyskotekowym stylu, niczemu nie służy.
Ależ oczywiście, że służy! Tu nie ma żadnych wątpliwości!
Służy w takim samym stopniu jak pop, soul, jazz czy rock alternatywny!
Może różnice w odbiorze biorą się w podejściu do samej muzyki. Pewnie dla Ciebie jest (przynajmniej po części) rozrywką, a dla mnie przede wszystkiem nośnikiem wartości duchowych (choć przy okazji może bawić).
Jest zarówno jednym, jak i drugim. W zależności od okoliczności.
Ale zgodzę się, że elektronika sama w sobie "nośnikiem wartości duchowych" (jak to określiłeś) nie jest.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.07.2008 08:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #35
 
aaktt napisał(a):elektronika sama w sobie "nośnikiem wartości duchowych" nie jest

etam, przy Prodigy, usta milczą, dusza śpiewa Icon_wink2 Icon_mrgreen Icon_lol
21.07.2008 09:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Ale dyskusja ho ho ho Icon_razz2 No niestety, z naszą elektroniczną koalicją nie wygrasz kajmanie Icon_razz2
A ja sądzę, że muzyka jak zwykle leży po środku i muzyka jest zarówno nośnikiem wspomnianych wartości duchowych jak rozrywką....sądzę, że to więcej niż naturalne i jasne Icon_wink W każdym razie u mnie często się to łączy...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.07.2008 09:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #37
 
ciekawostka: ja w pewnym momencie ( dziejowym? Icon_wink2 ) przerzuciłem się z grandżu na elektro Icon_biggrin3
21.07.2008 10:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
A ja w pewnym momencie dziejowym przerzuciłem się z popu na: grunge, elektronike, rock, trip hop, post-punk, punk-rock, new wave...sam pop też pozostał Icon_wink

Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.07.2008 10:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #39
 
Muzyka to kwestia gustu... a o gustach i guścikach się nie dyskutuje... ;p

2/10.
22.07.2008 06:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Ja bym nawet napisał 6/60 Icon_razz2, ale jak to dobrze, że mam cię na gg i zawsze można coś podrzucić ciekawego Icon_razz2 no i są chomiki Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.07.2008 09:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości