Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 85 (19.07.08)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
 
Icon_biggrin Będzie dzisiaj, będzie. Pozwól tylko skończyć recenzje na mój blog Icon_wink

PS - a kolejne notowanie z powodu mojego wyjazdu dostaniesz we wtorek już Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.07.2008 02:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #62
 
no to zmykam na Twój blog Icon_smile2 ; aha :roll: moim zdaniem recenzja płyty Video niepotrzebna, zepsuła trochę image jakby nie patrzeć całkiem ciekawej strony Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
26.07.2008 02:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #63
 
saferłel napisał(a):Icon_biggrin Będzie dzisiaj, będzie. Pozwól tylko skończyć recenzje na mój blog Icon_wink

PS - a kolejne notowanie z powodu mojego wyjazdu dostaniesz we wtorek już Icon_biggrin
O to identycznie jak moje Icon_biggrin3 Też we wtorek Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.07.2008 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
Tak sądzisz? Ja chciałem się tylko rozerwać i dobić naprawdę beznadziejny album na łamach mojego bloga by wszyscy o nim wiedzieli Icon_wink W sumie osobiście uważam, że pisanie pięknych słów o samych pięknych płytach to dopiero by mi mogło zniszczyć image, a raczej ujednolicić go do bólu.

Wstawię zaraz listę, recenzje odłożę na później. Pisanie o Felt Mountain to katorga Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.07.2008 02:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości