Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 88 z 18.07.08
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 766
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 88 z 18.07.08
Nikt nie mówił, że będzie lekko. I nie jest. Wydaje się, że w pewnym momencie powinno nastąpić przesilenie, chwila, gdy czołówka będzie jakby słabsza, gdy będzie łatwiej wybrać. Ale nic z tego, bo nic z tych najlepszych nie chce zniknąć, a ciągle pojawiają się znakomite nowe utwory tak jak w tym tygodniu.
Trwa ciągła rotacja piosenek Melody Gardot w czołówce. Tym razem górą było przepiękne, wyciszone (a która z jej piosenek nie jest wyciszona - ta chyba jednak najbardziej) Love me like a river does. No i było górą dosłownie, bo z siódmego miejsca awansowało na szczyt detronizując koalicję Ann Marii.
Może w niewłaściwej chwili przesłuchiwałem ten utwór, ale pierwsze przesłuchanie mnie nie powaliło. Jednak już drugie uświadomiło mi, że to na 90% będzie najwyższy debiut (konkurencja była niezwykle silna, stąd te 10% niepewnośći). I Down to earth parło ciągle do przodu i z każdym przesłuchaniem awansowało (raz tylko dało się wyprzedić numerowi 6, ale potem wszystko wróciło do normy). Dosyć szybko zacząłem myśleć, że może zdetronizować lidera i to się udało, ale okazało, że to nie wystarcza na szczyt.
Nie podejmę się opisać, co w tym utworze mnie tak zachwyca, ale jest to Gabriel w najlepszym swoim wydaniu. Med sud i eyrum na moje ucho znajduje się gdzieś pośrodku między singlowym przebojem a innymi znanymi mi utworami z ostatniej płyty Sigura. I jak widać jest dla mnie złotym środkiem, bo po zeszłotygodniowym wysokim debiucie nie popuścił i jest już na 6 miejscu. Z kolei utwór jeszcze bardziej dla mnie spójny z resztą płyty, All alright debiutuje aż na 20 miejscu. Czyni to dlatego, że od pierwszego dźwięku przykuwa moją uwagę. Potem niby niewiele się w nim dzieje, ale z każdym dźiękiem coraz bardziej mnie wciąga.
Wreszcie miały szansę zadebiutować dwie piosenki Anny Marii. I okazało się, że szansę wykorzystała tylko jedna, ale za to w jakim stylu. Pierwszy dzień reszty naszego życia jest piosenką wyjątkową na płycie pełnej szaleństw, galopad, odlotowych pomysłów aranżacyjnych, wirtuozerii muzyków (chociaż piano w tym utworze brzmi przednio). To utwór wyciszony, delikatny, kameralny. Nic dziwnego, że trafia od razu na 13 miejsce. To częściowo zrekompensowało Ani straty na szczycie. Drugą rekompensatą jest skok, który wykonało Niepojęte i ulotne.
Cóż mam poradzić na to, że weterani mi się podobają. Niby nowe idzie, a taki The funeral jak młodzieniaszek wskakuje na 15 miejsce.
Nie mogła Melody Gardot zbytnio wiele wywalczć w górnej części tabeli, wobec tego postanowiła namieszać niżej. Nie dość, że ostro awansowało Goodnite, to jeszcze zadebiutowało po kilku tygodniach zastanawiania się All that I need is love.
Od wielu tygodni przesłuchując poczekalni dziwiłem się, co tam robi A little piece of heaven i to do tego blisko jej końca. A w tym tygodniu już się nie dziwię, bo nastąpił błyskotliwy powrót do Top50. Miejsce 18 to w praktyce skok o około 60 miejsc.
Przyznam się, że nic nie wiem o Club des Belugas. Ale to co wiem, to mi całkowicie wystarcza. Wiem, że It's a beautiful day to pięknie zagrany w jazzowej konwencji utwór, pełen radosnej energii. I to mi wystarcza, żeby pozwolić mu zadebiutować na miejscu 31. W podobnym klimacie utrzymana jest debiutująca niżej Funky Bahia, jedyna nowość, która trafiła do Top50 z poczekalni.
W poprzednim tygodniu Shock & Awe nie zrobiło na mnie aż takiego wrażenia, żeby zadebiutować, ale na tyle dobre, żeby znalazło się w zestawie do przesłuchań. No i w tym tygodniu swoją szansę wykorzystało. To zdecydowanie najcięższy utwór w gronie debiutantów z tego tygodnia.
1. 7. 6 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
2. N 1 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
3. 2. 46 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
4. 1. 42 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
5. 4. 26 DYBUK - Żywiołak
6. 16. 2 MED SUD I EYRUM - Sigur Ros
7. 3. 9 WORRISOME HEART - Melody Gardot
8. 6. 13 SUMMERS LOST - Hurt
9. 5. 48 M.I.A. - Avenged Sevenfold
10. 9. 24 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
11. 14. 21 GOLIATH - The Mars Volta
12. 17. 7 THE LOTUS EATER - Opeth
13. N 1 PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek
14. 10. 8 BREAKFAST ON A MORNING TRAM - Stacey Kent
15. 22. 67 THE FUNERAL - Band Of Horses
16. 27. 3 GOODNITE - Melody Gardot
17. 12. 15 SING FOR THE SUBMARINE - REM
18. P 22 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
19. 33. 15 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
20. N 1 ALL ALRIGHT - Sigur Ros
21. 11. 5 ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
22. 8. 27 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
23. 13. 14 10000 DAYS (WINGS PT 2) - Tool
24. 29. 6 PORCELAIN HEART - Opeth
25. 19. 4 THE FISH AND THE BIRD - Mark Knopfler
26. 15. 47 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
27. 18. 30 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
28. 23. 2 ARA BATUR - Sigur Ros
29. N 1 ALL THAT I NEED IS LOVE - Melody Gardot
30. 24. 11 CHROMOLĘ - Waglewski Fisz Emade
31. N 1 IT'S A BEAUTIFUL DAY - Club des Belugas
32. 21. 21 CZAS - Katarzyna Groniec
33. 20. 3 CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
34. 32. 7 FEELING GOOD - Muse
35. 25. 39 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
36. 36. 3 J SMITH - Travis
37. 26. 14 NUDE - Radiohead
38. 31. 5 PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond
39. 28. 23 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
40. 34. 17 I'M NOT IN LOVE - Queen Latifah
41. 47. 8 UNTIL THE DAY IS DONE - REM
42. N 1 FUNKY BAHIA - Sergio Mendes & Will.I.Am & Sideah Garrett
43. 48. 9 SCORPION FLOWER - Moonspell
44. N 1 SHOCK & AVE - Tribe by Tribe
45. 38. 25 ARC OF THE CURVE - Fish
46. 44. 3 JULY - Katatonia
47. 35. 19 LYRA - Kate Bush
48. 46. 15 SPRÓBUJ MÓWIĆ KOCHAM - Anna Maria Jopek
49. 39. 14 CHODŹMY - Grzegorz Turnau
50. 41. 14 WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo


poczekalnia:
SAW SOMETHING - Dave Gahan 5
FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter 3
43. AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo 7
45. GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau 26
CHINA BLUE - Julia Fordham 3
UNFURL - Katatonia 27
37. JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz 2
LONESOME TRAVELLER - Anita Lipnicka & John Porter 1
42. WISH YOU WERE HERE - David Gilmour 6
40. NOTHING IN RETURN (WALK AWAY) - Down 16
50. LAUDANUM - The Chronicles of Israfel 20
49. GOLDWRAP - Esbjorn Svensson Trio 2
WANDERLUST - Bjork 13
COPS AND ROBBERS - The Hoosiers 5
CITIZEN / SOLDIERS - 3 Doors Down 15
MIESZKO I DOBRAWA JAKO POCZĄTĘK PAŃSTWA POLSKIEGO - Czesław Śpiewa 1
ALICE MUSISZ PRZESTAĆ PALIĆ - Czarno-Czarni
LIGHTS IN THE SKY - Nine Inch Nails 2
OUROBOROUS - The Mars Volta 4
13TH STAR - Fish 7
AFTERLIFE - Avenged Sevenfold 16
ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che 2
LOOKED WITHIN THE CRYSTAL BALL - Blackmore's Night
DEVOUR - Shinedown 3
SHINE A LIGHT - The Rolling Stones 10
I DON'T WANNA HURT - Anouk
CZARNE KOWBOJE - Lao Che 7
PUSH YOUR HEAD TOWARDS THE AIR - Editors 12
BOYS & GIRLS - The Subways 3
SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
GOBBLEDIGOOK - Sigur Ros
NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk 3
FIRE - Zbigniew Hołdys 4
NO MEAN CITY - Maggie Bell
ACTIONS & MOTIVES - 10 Years 1
LIFE IN TECHNICOLOR - Coldplay

leżakownia:
30. STAIRWAY TO HEAVEN - Rodrigo y Gabriela
(YOUR LOVE KEEPS LIFTING ME) HIGHER AND HIGHER - Michael McDonald
SOLAR WINDS - Devin Townsend
17.07.2008 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
najbardziej mnie cieszy powrot "A Little Piece Of Heaven".
i zmiany na szczycie tez, choc obydwu piosenek jeszcze nie slyszalem Icon_razz.
"Dybuk", "Summers Lost" i "M.I.A." wciaz super.
17.07.2008 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Prawdziwa rewolucja. Nie ma AMJ, ani żadnego Polaka w top 2...pewnie jeszcze wróci kilka razy tam gdzie jej miejsce w/w artystka Icon_biggrin, ale to już nie ta sama siła, oj nie Icon_smile Gabriel bardzo cieszy Icon_smile, wiadomo, jeden z moich ulubionych piosenkarzy.
Ciekawe czy 13 miejsce w jakiś sposób może powtórzyć sukces poprzedniczek.
Lidera słuchałem raz...ale nie wiem czy tej piosenki, w każdym razie miałem coś z tego obozu i kompletnie nie pamiętam co, chyba sobie muszę zgrać obie piosenki z twojej listy. R.E.M. nie powtórzył sukcesu, ale wciąż się ładnie trzyma w tej górnej części stawki i ma już pokaźne konto tyg. Może będzie kiedyś wysoko w jakimś podsumowaniu. Wybronił się i Until The Day Is Done.
Nowości tradycyjnie nie znam. Pan Smith stanął w miejscu tuż koło Radiohead. Coś nowego z ich repertuaru, znaczy się Radiohead, chciałbyś wprowadzić na listę, masz zamiar?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.07.2008 08:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 766
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
ku3a napisał(a):1. najbardziej mnie cieszy powrot "A Little Piece Of Heaven".
2. i zmiany na szczycie tez, choc obydwu piosenek jeszcze nie slyszalem Icon_razz.
3. "Dybuk", "Summers Lost" i "M.I.A." wciaz super.
1. Popatrz, a na to nie wpadłem. Icon_biggrin3
2. Numer 1 może Cię nie zachwycić, ale zobaczymy.
3. To się nazywa pozytywne nastawienie. Icon_biggrin3 Przecież to wszystlko spada.
17.07.2008 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 766
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):1. Prawdziwa rewolucja. Nie ma AMJ, ani żadnego Polaka w top 2...
2. pewnie jeszcze wróci kilka razy tam gdzie jej miejsce w/w artystka Icon_biggrin,
3. ale to już nie ta sama siła, oj nie Icon_smile
4. Gabriel bardzo cieszy Icon_smile, wiadomo, jeden z moich ulubionych piosenkarzy.
5. Ciekawe czy 13 miejsce w jakiś sposób może powtórzyć sukces poprzedniczek.
6. Lidera słuchałem raz...ale nie wiem czy tej piosenki, w każdym razie miałem coś z tego obozu i kompletnie nie pamiętam co, chyba sobie muszę zgrać obie piosenki z twojej listy.
7. Nowości tradycyjnie nie znam.
8. Coś nowego z ich repertuaru, znaczy się Radiohead, chciałbyś wprowadzić na listę, masz zamiar?
1. Że rewolucja to sam sobie zdaję sprawę. Zanosiło się na nią od początku tygodnia... ale nia na aż taką.
2. Niewykluczone, chociaż konkurencja coraz silniejsza.
3. Siła jak siła, ale siły przeciwników niesamowite. Gdyby tem skład, był pół roku temu, mogło nie być rekordu.
4. Z moich też. Niesamowita osobowość muzyczna.
5. Przyznam się, że raczej nie widzę szans. Piękna piosenka, ale chyba nie na podium.
6. Ogólnie to podobne klimaty.
7. Postaram się zachomikować.
8. Raczej nie. Tak w ogóle to nie po drodze mi z Radiohead. Bardzo niewiele piosenek z ich repertuaru mi się podoba, a z tej płuty to Nude jest pozytywnym wyjątkiem.
17.07.2008 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #6
 
Ho ho ale przewietrzenie Icon_biggrin3
kajman napisał(a):2. N 1 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
Przyznam się, ze nie do konca byłem pewien że Gabriel zadebiutuje. To była czysta loteria . A tu taka niespodzianka i jak wysoko. No no. Ciesze sie że udało mi sie "wyczuć" , bo to swietny utwór jest Icon_biggrin3
kajman napisał(a):13. N 1 PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek
a jednak zadebiutowała ta druga z wymienionych . Też fajnie Icon_smile2
kajman napisał(a):20. N 1 ALL ALRIGHT - Sigur Ros
kajman napisał(a):44. N 1 SHOCK & AVE - Tribe by Tribe
kolejne znakomite nowości. Miałem nie prowokowac jesli chodzi o poprawki. TRIBE AFTER TRIBE . Sądzę że to bez róznicy bo i tak wiemy o jaki utwor sie rozchodzi Icon_lol Ale tu trafiłem za to bezbłędnie. Super Icon_biggrin3
I kolejny tydzień cieszę się z koloru niebieskiego. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Takiego efektownego powrotu sie nie spodziewałem .
A Melody Gardot staje się powoli Twoja ulubienicą i tak sobie mysle, że poszaleje przez wiele tygodni na Twojej liscie . No to Życze Ci tego. Niech sobie poharcuje Icon_smile2
17.07.2008 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #7
 
kajman napisał(a):2. N 1 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
ja dzisiaj słuchałem muzyki do WALL.E'go, Thomas Newman w wyśmienitej formie; Peter Gabriel trochę nazbyt popowo, ale może być Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
17.07.2008 09:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
No cóż... Lista przynajmniej od dłuższego czasu ma swój klimat Icon_smile2 Z 50-tki to na chwilę obecną najbardziej podoba mi się "Funky Bahia"... (JAK TY MOŻESZ ZNIEŚĆ TAM WILL.I.AMa?! Icon_razz ). Niemniej jednak cały czas trzymam kciuki za Band Of Horses - chociażby z sentymentu
17.07.2008 10:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
kajman napisał(a):1. Popatrz, a na to nie wpadłem. Icon_biggrin3
Icon_mrgreen
kajman napisał(a):3. To się nazywa pozytywne nastawienie. Icon_biggrin3 Przecież to wszystlko spada.
ale wciaz jest wysoko, a poza tym u Ciebie to nie taki spadki potrafią byc Icon_wink2
17.07.2008 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 766
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):2. N 1 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
Przyznam się, ze nie do konca byłem pewien że Gabriel zadebiutuje. To była czysta loteria . A tu taka niespodzianka i jak wysoko. No no. Ciesze sie że udało mi sie "wyczuć" , bo to swietny utwór jest Icon_biggrin3
kajman napisał(a):13. N 1 PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek
a jednak zadebiutowała ta druga z wymienionych . Też fajnie Icon_smile2
kajman napisał(a):44. N 1 SHOCK & AVE - Tribe by Tribe
kolejne znakomite nowości. Miałem nie prowokowac jesli chodzi o poprawki. TRIBE AFTER TRIBE . Sądzę że to bez róznicy bo i tak wiemy o jaki utwor sie rozchodzi Icon_lol Ale tu trafiłem za to bezbłędnie. Super Icon_biggrin3
I kolejny tydzień cieszę się z koloru niebieskiego. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Takiego efektownego powrotu sie nie spodziewałem .
A Melody Gardot staje się powoli Twoja ulubienicą i tak sobie mysle, że poszaleje przez wiele tygodni na Twojej liscie . No to Życze Ci tego. Niech sobie poharcuje Icon_smile2
2. Za to faktycznie gratulacje, bo uważam, że to akurat do wyczucia zbyt łatwe nie było, chociaż faktycznie utwór tak dobry, że trudno go ominąć.
13. No tu miałeś fifty fifty, a że Jopek wejdzie, to można było przewidzieć. Ja gdybym był na pozycji zgadującego, obstawiłbym nawet obie Jopek. Icon_lol
44. W bazie już poprawiłem. Icon_redface2
18.07.2008 08:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 766
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
kleschko napisał(a):
kajman napisał(a):2. N 1 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
ja dzisiaj słuchałem muzyki do WALL.E'go, Thomas Newman w wyśmienitej formie; Peter Gabriel trochę nazbyt popowo, ale może być Icon_razz
Nie wiem, czy ten Gabriel jest popowy, ale brzmi świetnie i to mi wystarcza.
18.07.2008 08:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 766
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
prz_rulez napisał(a):1. No cóż... Lista przynajmniej od dłuższego czasu ma swój klimat Icon_smile2
2. Z 50-tki to na chwilę obecną najbardziej podoba mi się "Funky Bahia"... (JAK TY MOŻESZ ZNIEŚĆ TAM WILL.I.AMa?! Icon_razz ).
3. Niemniej jednak cały czas trzymam kciuki za Band Of Horses - chociażby z sentymentu
1. A przedtem nie miała??????
2. Jeżeli utwór jest dobry i wokal go nie niszczy, to czemu miałbym nie znieść?
3. Cieszę się. Pewnie jeszcze będziesz miał trochę okazji do trzymania.
18.07.2008 08:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 766
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):3. To się nazywa pozytywne nastawienie. Icon_biggrin3 Przecież to wszystlko spada.
ale wciaz jest wysoko, a poza tym u Ciebie to nie taki spadki potrafią byc Icon_wink2
No fakt, spadki potrafię być u mnie znacznie efektowniejsze. Wystarczy spojrzeć na miejsca 21-23. Icon_lol
18.07.2008 08:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Ale tu czerwono Icon_smile2 Mnie osobiście najbardziej cieszy debiut najniższy (szkoda że taki, ale lepszy taki niż żaden Icon_smile2) A Nowy Peter bardzo sympatyczny, chociaż jak na razie nie zachwyca mnie tak jak Ciebie Icon_wink2 Sensacyjnie prezentuje się kolor niebieski Icon_biggrin3 Dużymi plusami są też miejsca 11, 12, 24. Gorzej z 8, 21, 23, ale w takiej sytuacji coś spaść musiało Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
18.07.2008 02:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 766
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
p.u.r.h. napisał(a):1. Ale tu czerwono Icon_smile2 Mnie osobiście najbardziej cieszy debiut najniższy (szkoda że taki, ale lepszy taki niż żaden Icon_smile2)
2. A Nowy Peter bardzo sympatyczny, chociaż jak na razie nie zachwyca mnie tak jak Ciebie Icon_wink2
3. Sensacyjnie prezentuje się kolor niebieski Icon_biggrin3
4. Dużymi plusami są też miejsca 11, 12, 24.
5. Gorzej z 8, 21, 23, ale w takiej sytuacji coś spaść musiało Icon_wink2
1. Podejrzewam, że to taki utwór, który dużo nie zawalczy, ale mogę się mylić.
2. To w Twoich ustach wielki komplement, bo to chyba muzyka niezupełnie w Twoim stylu.
3. Sensacyjnie to ten utwór prezentował się w poczekalni. Tutaj jest znacznie lepsze miejsce.
4. No fakt, bo w tym tygodniu ciężko było plusowć.
5. Dokładnie o to chodzi. Przy takiej nawale nowości musiało się to zdarzć.
19.07.2008 04:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #16
 
Peter Gabriel od razu na 2 - suuuper!!!
20.07.2008 11:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Lubię zmiany gdy spada AMJ, ale cóż z tego kiedy czai się już nowa Icon_mrgreen

Numeru 1 nie znam niestety

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
20.07.2008 11:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Jopek spada z pierwszego, no no...

A Stairway to Heaven wypadło, uuuuu

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
21.07.2008 02:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #19
 
Icon_eek2 Samej Cię nie zostawię nie zadebiutowało. Icon_eek2
kajman napisał(a):14. 10. 8 BREAKFAST ON A MORNING TRAM - Stacey Kent
On the
21.07.2008 02:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 766
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
tadzio3 napisał(a):A Stairway to Heaven wypadło, uuuuu
Zabrakło wsparcia. Teraz wróci, tylko nie wiem na które miejsce.
21.07.2008 02:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości