Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbyszu i Marek
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Zbyszu i Marek
Witam

Czy ktoś mi może wyjaśnić czemu Marek i Zbyszu sie obrazili na to forum bo szczerze mówiąc nie łapię tego :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
17.11.2008 07:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Ja myślę, że wszystko zostało już napisane w tematach list Marka i zbysza. Może jesteśmy tak czuli na wszystkie uwagi i potyczki słowne? Ja sam czasem lubię/nie lubię/chcę/nie chcę pogadać sobie z prz, rzadziej z akt Icon_biggrin...o wiele rzadziej Icon_wink, ale nie doprowadzamy chyba do tak kuriozalnych sytuacji.
Ja liczę, że obaj userzy znajdą powrotną drogę na to forum, choć poczynania jednego sprawiły, że nagle nie ma już wglądu na żadną z jego list na tym forum, a drugi nie pozwala mi jej komentować, również z powodu jakiejś tajemniczej decyzji.
W każdym razie oba chart były fajne. Osoby też...jedna z nich to w sumie - kiedyś...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.11.2008 01:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #3
 
Ej odmieniaj mnie. Co ja jakiś mebel jestem czy co? Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.11.2008 01:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Wybacz, niestety jesteś jedną z niewielu osób, której nie znam imienia i stąd te problemy. Najwyższy czas się przedstawić Icon_razz2 [chociaż nie wiem czy gdzieś nie padło ''Adam''] Icon_biggrin
A jakby już twój nick odmieniać to byłoby - (..) rzadziej z aaktt-em Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.11.2008 03:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Anonymous
Unregistered

 
Post: #5
 
Konrad napisał(a):Witam

Czy ktoś mi może wyjaśnić czemu Marek i Zbyszu sie obrazili na to forum bo szczerze mówiąc nie łapię tego :?:
usuniesz moj profil w koncu kolego czy przerasta to Twoje umiejetnosci??
18.11.2008 04:17 PM
Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Prawda jest taka, że gdyby Ci faktycznie tak zależało na opuszczeniu tego forum to dawno byś wykasował wszystkie tematy i się nie odzywał już, Konrada również byś nie poganiał i zwracał się do niego w ten sposób.
Dziękujemy Ci jednak, że zachowałeś chociaż nasze komentarze do twojej listy :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.11.2008 05:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Anonymous
Unregistered

 
Post: #7
 
saferłel napisał(a):Prawda jest taka, że gdyby Ci faktycznie tak zależało na opuszczeniu tego forum to dawno byś wykasował wszystkie tematy i się nie odzywał już, Konrada również byś nie poganiał i zwracał się do niego w ten sposób.
Dziękujemy Ci jednak, że zachowałeś chociaż nasze komentarze do twojej listy :/
chcialbym zeby po mnie ślad tu nie pozostal-znowu prosba zbyt wygórowana?? a z Ciebie saferłelku mysle ze beda kiedys ludzie:)serio i nieobrażliwieIcon_smile a to nie wystarczy gdzies klikanc kilka razy zebym zniknął?? odzywac sie nie bede-masz racje tym razemIcon_smile
18.11.2008 05:58 PM
Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
saferłel napisał(a):Wybacz, niestety jesteś jedną z niewielu osób, której nie znam imienia i stąd te problemy. Najwyższy czas się przedstawić Icon_razz2 [chociaż nie wiem czy gdzieś nie padło ''Adam''] Icon_biggrin
A jakby już twój nick odmieniać to byłoby - (..) rzadziej z aaktt-em Icon_razz2?
Tak, z "aakttem" Icon_biggrin3 A nie imię bynajmniej nie mam Adam, ale tak samo jak nasz admin, czyli Konrad Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.11.2008 06:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
aaktt napisał(a):ale tak samo jak nasz admin, czyli Konrad Icon_wink

Nie iedziałem, że mam imiennika na forum Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
30.11.2008 12:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości