Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
394 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
394 MOJA LISTA
Notowanie 394 z 2008-07-14 (WĘGORZEWSKIE Icon_wink2 )

[Obrazek: eko.jpg]

Poz . ub . tyg . UTWÓR – Wykonawca

01 . 01 . 05 . ONE CARESS - Depeche Mode
02 . 02 . 09 . WINDOW BLUES - Band Of Horses
03 . 03 . 09 . YOU'VE DONE IT AGAIN, VIRGINIA - The National
04 . 04 . 11 . ZABIORĘ CIĘ - Tomasz Karolak
05 . 05 . 05 . NOSTRADAMUS - Judas Priest
06 . 06 . 08 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che
07 . 08 . 04 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
08 . 09 . 07 . DUSZA ISKIER - Big Day
09 . 07 . 15 . THE RIVER - Iowa Super Soccer
10 . 12 . 03 . WAKING IN THE DARK - Hatifnats

11 . 10 . 20 . ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
12 . 14 . 23 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
13 . 16 . 22 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
14 . 11 . 12 . PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond
15 . 15 . 19 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
16 . 13 . 14 . EPITAPH - Antimatter
17 . 19 . 06 . CZAS - Justyna Steczkowska
18 . 20 . 20 . NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
19 . 17 . 05 . DREAMLESS - Moonspell
20 . 28 . 02 . SOCIETY - Eddie Vedder

21 . 22 . 05 . BONES - Editors
22 . 18 . 12 . AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
23 . 21 . 76 . THE FUNERAL - Band Of Horses
24 . 25 . 06 . NOT AS WE - Alanis Morissette
25 . NN . 01 . LET'S DANCE - Katarzyna Nosowska
26 . 26 . 04 . REST MY CHEMISTRY - Interpol
27 . 27 . 50 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
28 . 29 . 02 . TIRED OF ENGLAND - Dirty Pretty Things
29 . NN . 01 . THE RIP - Portishead
30 . 30 . 02 . WESOŁY JESTEM - Pustki


Statystyka TOP30:
Nowości: 2 Skoki: 11 Spadki: 7 Pozostało: 10


Moje wypadki z TOP30:
z 23 po 18 tyg. EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
z 24 po 03 tyg. ABSCONDING - Daughter Darling


MOJA POCZEKALNIA

31 . 36 . STAR AND SKY - Margareds'
32 . 39 . DOLPHINS IN WALES - Kings Of Caramel
33 . 32 . RAIN ON ME - Cyndi Lauper
34 . 33 . POŚRÓD CISZ - Basia Stępniak-Wilk
35 . 31 . LONG WALK HOME - Bruce Springsteen
36 . -- . SLEEP WHEN I'M DEAD - The Cure
37 . 37 . THE ONLY ONE - The Cure
38 . 45 . WYJEDŹ ZE MNĄ - The Calog & Natalia Grosiak
39 . 42 . STANDING NEXT TO ME - The Last Shadow Puppets
40 . 40 . ALL THE LOVE - Tindersticks

41 . 34 . GfC - Albert Hammond Jr.
42 . 35 . SOMETHING GOOD THIS WAY COMES - Jakob Dylan
43 . 43 . BELIEVE - Staind
44 . 38 . HAMMERHEAD - The Offspring
45 . 49 . CALL TO THE PAST - Orchid
46 . 41 . HE WANTED TO FLY AND HE FLEW - The Heart Strings
47 . -- . ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
48 . 44 . MOJE BIESZCZADY - KSU
49 . 46 . DEAR GOD - Avenged Sevenfold
50 . 47 . LOVE REMAINS THE SAME - Gavin Rossdale

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.07.2008 11:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Urlopy, nawet długie mają to do siebie, że bardzo szybko się kończą... A co powiedzieć o urlopie, który trwa 2 dni plus weekend...? Można powiedzieć, że był za krótki, ale że się go fantastycznie spędziło!!! I ja tak właśnie mówię/piszę Icon_smile2 Było fantastycznie, choć o wiele za krótko... A dzisiejsze notowanie zaczęło mi się układać w głowie częściowo w drodze do Węgorzewa, w czasie koncertów [co widac po jednej z nowości] i szczególnie w drodze powrotnej...

W innym dziale można przeczytać dlaczego m.in. tak uważam Icon_wink2 Tu tylko wspomnę, że EKO UNION OF ROCK WĘGORZEWO 2008 pozostawiło też ślad w tym notowaniu Mojej Listy w postaci debiutu Katarzyny Nosowskiej. Jest to cover Davida Bowie. Słyszałem ten utwór już w czasie koncertu w Elblągu, gdzie zespół towarzyszący Kasi zrobił na mnie niesamowite wrażenie!!! W Węgorzewie znów Panowie się popisali!!! Zresztą nie tylko w tym utworze Icon_wink2 Nie wiem czy nie powinienem tego utworu opisać jako LET'S DANCE & LABAMBA (LIVE IN WĘGORZEWO) Icon_mrgreen , bo zagrali właśnie taki „mix” (zdaje się że jeszcze coś tam było wplecione między te dwa utwory) Icon_wink2 Ale niech zostanie tak jak jest Icon_wink2

Drugą nowością jest najnowszy singel Portishead. Słuchałem całej płyty, słuchałem w Trójce i ... nic. A w ubiegłym tygodniu posłuchałem sobie kilka razy pod rząd i zaskoczyło. I to dość mono Icon_wink2
Mało brakowało, a byłaby trzecia nowość w top30. Najnowszy singel The Cure zrobił na mnie najlepsze wrażenie z dotychczasowych. Właściwie tylko ten i The Only One, mi się podobają i to w kolejności jaką widać w poczekalni Icon_smile2 I tylko to, że utwór znam jakieś ... 16 godzin (!!!) nie pozwoliło mu wspiąć się wyżej Icon_wink2
A ostatnia nowość to jedna z propozycji do Naszej Listy nr 6, której ... nie zauważyłem przesłuchując te propozycje ... Dopiero jak zobaczyłem ten utwór u Neon.ki, postanowiłem posłuchać co to jest i ... jak widać, troszkę mi się podobał Icon_wink2

Oprócz nowości, na liście nie dzieje się za wiele. 1/3 utworów bez zmian! Ale, jak to pisała Lilian pod swoją listą i potwierdził to abd3mz, skoro piosenki są w dobrej kolejności to po co mieszać? Aby coś się działo? Nie warto Icon_smile2

Może tylko trzy awanse są „ciekawe”.
Zasłużone dla Mojej Listy Icon_wink2 SZKLANA GÓRA i THIS IS THE LIFE, wracają na zaplecze top10! Nie wiem czy stać je na więcej, ale i tak sam się zdziwiłem, że jeszcze mają tyle sily Icon_mrgreen No i Eddie, o którym pisałem tydzień temu... Myślę, że może u mnie jeszcze „namieszać” Icon_wink2

No oki to teraz do pracy Icon_frown trzeba nadrobić te kilka dni wypoczynku Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.07.2008 11:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Nowościami mnie bardzo miło zaskoczyłeś, oba te piosenki, o których wspomniałeś czyli The Rip i Sleep When I'm Dead są w top 30. Kjur hmmm pojawiło się u mnie chyba jeszcze szybciej niż 16 godzin po poznaniu Icon_smile
Byłbym wdzięczny za Nosowską, o ile jest to gdzieś zarejestrowane. Sprawdzę chomika.
Bardzo statycznie w top 10 co znaczy, że skład jest wyjątkowo mocny i pewny i mi się to podoba, bo do czołowej trójki nie mam zastrzeżeń.
Spodziewałem się Kości już w 20. Jednakl to średniawy Vader okazał się w walce o tą część listy lepszym. Nadal nie mogę uwierzyć, że na liście, która obejmuje 30 numerów 6 powyżej 20 tyg, a u mnie na 60 to cud dotrwać do takiego wyniku Icon_smile To pokazuje rotacje na listach i fakt jak przywiązany jesteś do niektórych numerów. Trudno się do ciebie wdrapać.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.07.2008 12:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Yacy napisał(a):39 . 42 . STANDING NEXT TO ME - The Last Shadow Puppets
Chyba potrzebuje jakiegoś impulsu, bo jak na razie nie może się przebić. Trzymam kciuki!

Najwyższa nowość... Nosowska i Bowie - ciekawe zestawienie! Chętnie bym posłuchał!
14.07.2008 12:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
saferłel napisał(a):Byłbym wdzięczny za Nosowską, o ile jest to gdzieś zarejestrowane. Sprawdzę chomika.
sprawdź chomika NOSOWSKA i tam w dziale live czy coś takiego jest SHOW USB (zdaje się że trzeci folder od dołu Icon_wink2 )... Niestety nic dokładniej Ci teraz nie mogę napisać, bo chomika mi zablokowali w pracy (niektóre chomiki działają, a inne nie Icon_eek2 ). Ew. wieczorkiem wrzucę na mojego chomika.
saferłel napisał(a):bo do czołowej trójki nie mam zastrzeżeń.
tak, tak wiem , miejsce nr 4... Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):i fakt jak przywiązany jesteś do niektórych numerów.
oj tak przywiązuję sie i ciężko mi się wyplątać Icon_smile2 Ale ja właściwie nie chcę sie wyplątywać Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.07.2008 12:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Hehe Ty to teraz napisałeś z tym 4 miejscem, ja chciałem delikatnie tego uniknąć Icon_biggrinIcon_biggrin by nie wypominać enty raz ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.07.2008 12:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
Yacy napisał(a):Nie wiem czy nie powinienem tego utworu opisać jako LET'S DANCE & LABAMBA (LIVE IN WĘGORZEWO) Icon_mrgreen , bo zagrali właśnie taki „mix” (zdaje się że jeszcze coś tam było wplecione między te dwa utwory) Icon_wink2 Ale niech zostanie tak jak jest Icon_wink2
Icon_mrgreen A jest to gdzieś dostępne? Icon_smile2
Yacy napisał(a):47 . -- . ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
Całkiem nieźle na początek. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Spodziewałem się Kości już w 20. Jednakl to średniawy Vader okazał się w walce o tą część listy lepszym.
Vader?! Icon_mrgreen
14.07.2008 12:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
1981 napisał(a):Najwyższa nowość... Nosowska i Bowie - ciekawe zestawienie! Chętnie bym posłuchał!
jak pisałem wyżej lub wieczorem u mnie Icon_wink2
Ale myślę, że na żywo to jest dopiero to!!! Wtedy słuchać co grają i widać jak!!! Szczególnie ekspresyjny perkusista jest po prostu THE BEST. W Elblągu zrobili tak że zamienili się instrumentami i np. perkusista - Łukasz Moskal - grał na concertinie Icon_smile2 Nie wiem kto się lepiej bawił publiczność czy oni sami Icon_smile2
Ale ta wersja, która mam z chomika NOSOWASKA też jest całkiem niezła...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.07.2008 12:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #9
 
Yacy napisał(a):01 . 01 . 05 . ONE CARESS - Depeche Mode

czy to w ogóle kiedykolwiek spadnie z 1. :?: Icon_razz Icon_lol

Yacy napisał(a):29 . NN . 01 . THE RIP - Portishead

cieszę się z tej nowości bardzo, u mnie już w Top10 Icon_smile2
14.07.2008 12:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
abd3mz napisał(a):A jest to gdzieś dostępne?
w OFFENSYWIE były podobno 3 utwory, ale jakie nie wiem, bo nie ... słuchałem radia Icon_mrgreen .
Dzisiaj na wieczór na jednym z chomików "mam zamówiony " ten fragment Icon_wink2 Może na youtubie coś będzie. Ja jedyną wersję Let's dance znalazłem na chomiku NOSOWSKA. Jeśli ktoś by coś innego znalazł to byłbym wdzięczny za info Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.07.2008 12:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
Yacy napisał(a):sprawdź chomika NOSOWSKA i tam w dziale live czy coś takiego jest SHOW USB (zdaje się że trzeci folder od dołu Icon_wink2 )
Instrukcja bezbłędna. Icon_smile2
14.07.2008 12:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
Listoholik napisał(a):czy to w ogóle kiedykolwiek spadnie z 1.
wiosną 2009 ma być nowy album ...
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.07.2008 12:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Tak, Lord Vader jak go zwykłem nazywać Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.07.2008 12:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #14
 
Yacy napisał(a):36 . -- . SLEEP WHEN I'M DEAD - The Cure
To chyba najlepszy, jak dotąd singiel The cure!!!
14.07.2008 04:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
koszMAREK napisał(a):To chyba najlepszy, jak dotąd singiel The cure!!!
moim zdaniem już nie "chyba", na pewno!!!

NOWOŚCI juz w klatce Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.07.2008 06:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Macie rację chłopaki - Miażdzy! Super. Powstał podobno z demo z okresu płyty Head Ond The Door z 85, jednej z moich ulubionych ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.07.2008 06:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #17
 
Yacy napisał(a):Tu tylko wspomnę, że EKO UNION OF ROCK WĘGORZEWO 2008 pozostawiło też ślad w tym notowaniu Mojej Listy w postaci debiutu Katarzyny Nosowskiej. Jest to cover Davida Bowie. Słyszałem ten utwór już w czasie koncertu w Elblągu, gdzie zespół towarzyszący Kasi zrobił na mnie niesamowite wrażenie!!! W Węgorzewie znów Panowie się popisali!!! Zresztą nie tylko w tym utworze Icon_wink2 Nie wiem czy nie powinienem tego utworu opisać jako LET'S DANCE & LABAMBA (LIVE IN WĘGORZEWO) Icon_mrgreen , bo zagrali właśnie taki „mix” (zdaje się że jeszcze coś tam było wplecione między te dwa utwory) Icon_wink2 Ale niech zostanie tak jak jest Icon_wink2
tak, wykonanie było świetne! mi przypadła do gustu jeszcze bardziej inna piosenka Kasi, co pewnie bedzie widac przy następnym notowaniu Icon_wink2
saferłel napisał(a):Nadal nie mogę uwierzyć, że na liście, która obejmuje 30 numerów 6 powyżej 20 tyg, a u mnie na 60 to cud dotrwać do takiego wyniku Icon_smile To pokazuje rotacje na listach i fakt jak przywiązany jesteś do niektórych numerów. Trudno się do ciebie wdrapać.
wniosek chyba logiczny Icon_smile2 ale co dalej wynika np. z takiego sukcesu obecnego numeru 1 ? Icon_biggrin3
Ze skoro "One Caress" sie tu dostał to tak szybko sie nie wydostanie?!!! Icon_mrgreen Icon_biggrin3 Icon_mrgreen Icon_biggrin3 Icon_mrgreen Icon_biggrin3 Icon_mrgreen Icon_biggrin3 Icon_mrgreen Icon_biggrin3 Icon_mrgreen Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
Listoholik napisał(a):
Yacy napisał(a):01 . 01 . 05 . ONE CARESS - Depeche Mode
czy to w ogóle kiedykolwiek spadnie z 1. :?: Icon_razz Icon_lol
a dlaczego miałoby :?: Icon_razz świetnie tam wygląda Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

Tego Kjura trzeba posłuchać, skoro tak polecacie! Icon_wink2

P.S. Jakie natężenie postów dziś po 12:20 ! Icon_smile2 Yacy, Twoja lista cieszy sie sporym zainteresowaniem Icon_wink2 Icon_smile2
14.07.2008 08:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
Lilian napisał(a):mi przypadła do gustu jeszcze bardziej inna piosenka Kasi,
Icon_redface2 chyba wspominałaś która, ale ... wlasnie która?? no nic poczekam te ... kilka dni Icon_mrgreen
Lilian napisał(a):Ze skoro "One Caress" sie tu dostał to tak szybko sie nie wydostanie?
jeden z dzisiejszych wypadków - STEVE - też był na 1 i wypadł po 18 tyg. Ale nie wiem czy 18 tyg. na MOJEJ LIŚCIE to dużo czy mało w przypadku DM? Icon_wink2
Lilian napisał(a):Tego Kjura trzeba posłuchać, skoro tak polecacie!
Zapraszam np. TU

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.07.2008 08:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
MOJE ALBUMY notowanie 394 z 2008-07-14

poz ub tyg UTWÓR – Wykonawca

01 . 02 . 08 . VIRGINIA EP - The National
02 . 01 . 06 . NOSTRADAMUS - Judas Priest
03 . 05 . 03 . GOSPEL - Lao Che
04 . 03 . 09 . LULLABIES TO KEEP YOUR EYES CLOSED - Iowa Super Soccer
05 . 04 . 24 . GO AWAY WHITE - Bauhaus
06 . 07 . 24 . CEASE TO BEGIN - Band Of Horses
07 . 08 . 02 . KINGDOM OF PATIENCE - Margareds'
08 . 06 . 11 . AUTOR - Strachy Na Lachy
09 . 10 . 02 . KINGS OF CARAMEL - Kings OF Caramel
10 . RE . 12 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald


11 . 13 . PRAWIE PROSTE PIOSENKI - Big Day
12 . 09 . NIGHT ETERNAL - Moonspell
13 . 12 . HOME BEFORE DARK - Neil Diamond
14 . 11 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
15 . 15 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses
16 . -- . IN TODAY ALREADY WALKS TOMORROW - Sleepmakeswaves
17 . 17 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
18 . 18 . THE HUNGRY SAW - Tindersticks
19 . 16 . EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
20 . 20 . JEDNOCZAS - Stare Dobre Małżeństwo

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.07.2008 01:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #20
 
W pierwszej piątce wciąz jest nieźle, znaczy 3:2 dla moich ulubionych Icon_wink2 Natomiast w drugiej piatce jest juz 2: 3 . Takze wyszło na remis Icon_mrgreen
Ale za to druga dziesiątka jest rewelacyjna !!!! Icon_biggrin3
Z nowosci słyszałem niezły "The Rip" a wyzszej nie znam na razie . Funeral pobija kolejne rekordy Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Jak dobrze wyliczyłem to za dwa tygodnie bedzie 1,5 roku w TOP 30 !!!!!
A w poczekalni cieszy mnie debiut Kjurczaków Icon_smile2
I szkoda mi bardzo, ze nie wyszło Tobie i Twojej Liście "Moim Bieszczadom" Icon_frown
Ale mam nadzieję że nastepnym razem ......Pozdrawiam
15.07.2008 01:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości