Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 84 (12.07.08)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 84 (12.07.08)
Tak! Dokładnie tak jak w opisie. Są wakacje i nawet ja muszę się wyzbyć rockowej, ciężkiej toksyny i wszystkich tych numerów nad którymi warto pogłówkować...Bez obaw, mimo to potrafię poruszać się w świecie DOBREJ muzyki typowo rozrywkowej. W każdym razie i tak jest rockowo, bo z dnia na dzień trudno zmienić skład całej listy.
Zacznijmy od początku. O pozycję lidera rywalizowały trzy piosenki. I teraz pewnie dostanę łomot, bo wygrała ta, która chyba najmniej lubicie - Caravan Girl.
Co ja mam poradzić, że w ostatnim czasie Goldfrapp ani na moment nie opuszcza moich głośników. Jest aż tak ''źle'' z punktu widzenia rockowego środowiska, że chyba dosłownie nie było przerwy dłuższej od ich muzyki niż 3 godziny w ostatnich kilku dniach...oczywiście nie licząc snu. Ale jak za chwilę zobaczycie lista płyt na tym nie ucierpiała, lista też (trudno by ucierpiały jak płyty Goldfrapp na niej są Icon_biggrin)
Caravan Girl brzmi jakby wyjęte z lat 70, brzmi jakby Goldfrapp połączył się z Abbą, ale z taką Abbą jakiej nigdy tak naprawdę nie było chyba....bo inaczej bym nie lubił tego numeru, tak jak całej Abby. Ogólnie rzecz biorąc to są jednak takie klimaty. Wspanialy głos - jak zwykle, doskonała melodia - jak zwykle, przebojowo...tak, nie wiem tylko czy pod kątem całego albumu pisać ''jak zawsze''. To powinien być duży hit, ale oczywiście jak 80% z moich list zanotował niezłą klapę Icon_biggrin
Ciekawe czy klapę zanotuje Love Is Noise, bardzo bliskie wygranej w tym tyg. Myślę, że nie, myślę, że ludzie to kupią. Czy Verve grało by kiepsko czy nie i tak by pewnie kupili, tzn Brytyjczycy oczywiście.
The Good The Bad...spada i to mocno. Nie utrzymał się na podium. Ale spokojnie. Jeśli utrzyma się do jesieni to naprawdę może liczyć na wynik godny swojego tytułu, który kiedyś mu tam nadałem....coś jak jeden z lepszych w 21 wieku itp itd...
Interpol ciągle w top 10, a to przecież już 14 tyg.! Co tu dużo pisac....może tylko tyle, że wszystkie z tych 14 tyg. spędził w top 10!!!
Morrissye przebył drogie od samego piekła do nieba, jak tak patrzę na jego chartun. To jego pierwszy tydzień w 10, po 6 tyg. pobytu na liście i debiutowi na...54 miejscu.
Stare wygi straciły kilka oczek, stare rockowe wygi...Coldplay, Nick Cave. Jedynym wyjątkiem z czołówki jest awans Sing For The Submarine, naprawdę trudnej w odbiorze piosenki. Nie chcę jednak byście pomyśleli, że naprawdę wysiadł mi mózg i teraz zadowalam się ładnym popem spod znaku Viva La Vida....nie, po prostu, ciekawostki...i lato, lato, LATO! Na marginesie to Viva znów ostry FALL zalicza. W poczekalni już się kotłuje. Lost! czy Yes, Yes czy Lost?, a może 42...
Najwyższa nowość to świeżutkie Cure, jak zwykle singiel w necie pojawia się na kilka godzin przed premierą. Naprawdę podziwiam wszystkich, którzy pilnują by materiał wcześniej nie wyciekł do internetu. Ciekawe jak z płytą będzie. Sleep When I'm Dead, to największy CZAD jaki zespół nam ostatnio sprezentował. Nie jest jednak hardrockowo. Gitary to tylko taka makieta, która nawet nie jest tu najważniejsza. To bardzo melancholijny i depresyjny utwór - a wszystko to w pełni odkryje gry zostanie zagrany akustycznie, zresztą posłuchajcie - wszystko na chomiku (i te ala INDYJSKIE dźwięki na początku!)
Płyty Lowe nie znalazłem nadal. Underground undergoundów :/ Singiel jednak radzi sobie dobrze i wspina się stopniowo po liście. Lowe to dla mnie taki wypełniacz w czasie gdy na rynku nie ma nowego Depeche Mode i Pet Shop Boys.
The Raconteurs w górę. Nie będę denerwował fanów zespołu i nie napisze na którym miejscu był kilka dni temu w czasie układania wstępnego Icon_biggrin
W każdym razie są super!
W kolejnej 10 zasyp nowości. Jest Slow, cover utworu Kylie Minugue z nowej płyty Trickyego. Nie ukrywam, że ostatnio mocno słuchałem gościa, ale raczej innych płyt i to tak przy okazji...trochę bocznymi drzwiami, ale tylko trochę, bo i tak jakiś numer z nowego albumu gwiazdy tripa ent hopa miał się pojawić u mnie w ciągu tyg, może dwóch.
Fratellis bliscy 20. Mało ich słuchałem w tym tyg. Bodajże 2 razy!! Ale i tak skaczą do góry.
Aaaa zapomniałem pociagnąć tematu o nowościach. Wdarł się na moją liste nastrojowy pop-jazz! Jest Gabriella Climi i Duffy. Wszystko zasłyszane z trójki (tzn Duffy znałem, ale wcześniej nie zwróciłem na ten numer większej uwagi), a Gabriella to wynalazek Piotra Barona, który katował tym mnie gdy byłem na wsi i ciągle powtarzał by an to głosować Icon_biggrin
Niektórzy będą happy, bo pojawia się Peter Gabriel, nie wiem czy akurat zadowolę TE OSOBY konkretną piosenką, ale już jest nieźle, nie? Jest i Sigur, którego nie mogłem pominąć. Tylko, że u mnie z innym przedstawicielem niż na większości list.
Po 19 tyg. blisko opuszczenia listy znalazła się Carla Bruni, która jest chyba jedną z większych jej rewelacji. W momencie debiutu była to raczej ciekawostka, która mogła liczyć na 6-7 tyg. na liście, tym bardziej, że to kompletnie nie moja bajka jeśli chodzi o gatunek, a teraz?.....a teraz muszę zapoznać się z nowym francuskojęzycznym albumem Pani Prezydent Icon_smile
Z listy odleciał już Rufus, ale dla jego miłośników niedługo będę miał dobre nowiny Icon_smile


Przechodzimy do płyt. .......a wcale, że nie GOLDFRAPP jest pierwszy! Icon_biggrin Tricky proszę Państwa. Tricky, którego wziąłem ze sobą na wieś i który tam po raz pierwszy od pewnego czasu przypomniał mi o swoim geniuszu. To także ten Tricky, który miał niezwykłego pecha, bo na 5/5 się nie załapał, zabrakło 1% :] w tej mojej pomylonej skali Icon_smile Tym razem to nadrobił i wcale nie jest to 5 naciągana. Wszedł na listę około 60 najlepszych płyt (około, bo kilka 5 jest dla kompilacji, teraz dokładnie nie pamiętam ile studyjnych płyt ma tą ocenę) wszechczasów w wielkim stylu. Muszę jak najszybciej napisać reckę Maxinqueaye i koniecznie was tam odesłać byście poczytali trochę o tym albumie, jednym z najważniejszych w muzyce w latach 90, a na pewno NAJLEPSZYM w swoim nurcie i bije on według mnie nawet wszystkie płyty Massive Attack!!!
Kolejne pozycje dla w/w grupy. Są naprawdę świetni. I nie jest to jakaś piekielnie trudna w odbiorze muzyka. Mają kilka słynnych przebojów i urzekają pomysłowością. Stworzyć muzykę na komputerze...to naprawdę sztuka. W dodatku zapraszają do współpracy znakomitych wokalistów (Allison, Nicolette, Andy, FRASER) Protection wygrało wewnątrzną rywalizację głównie z powodu znakomitych singli: SLY i Karmacoma.
Goldfrapp pojawia się oczywiście w maxymalnej ilości 4 płyty. To oczywiście powtórkowe przesłuchania, bo całą karierę grupy znam. Jedyne co poprawiłem to ocenę dla płyty Black Cherry, wcześniej zupełnie nie docenionej przezemnie, a posiadającej parkietowe wymiatacze takie jak TWIST czy TRAIN.
Najwyżej jednak z ich płyt jest najnowsza pozycja, której to słuchałem najwięcej m.in. w związku z topem płyt. Jak dla mnie brzmi ona jak kontynuacja Felt Mountain, ale w bardziej folkowej formie...Tak naprawdę pasują mi te płyty do siebie bo znów po 7 latach album Goldfrapp potrafi zaprezentować maxymalne możliwości wokalne Alison, a dwie ostatnie płyty tego nie pokazać. Stąd też pochodzi mój numer jeden - CARAVAN GIRL.
Na liście są jeszcze echa The Police, znakomitego The Police, które mimo, że noty dostało kapitalne kończy listę. Za tydzień spodziewać można się tylko Stinga, z którym przygodę zacząłem dzięki TEJ piosence.

Lista płyt:

01 - Tricky - Maxinquaye (1995)
02 - Massive Attack - Protection (1994)
03 - Massive Attack - Mezzanine (1998)
04 - Massive Attack - Blue Lines (1991)
05 - Goldfrapp - Seventh Tree (2008)
06 - Goldfrapp - Black Cherry (2003)
07 - Goldfrapp - Felt Mountain (2001)
08 - The Police - Ghost In The Machine (1981)
09 - The Police - Zenyata Mondatta (1980)
10 - Goldfrapp - Supernature (2005)



AP. PP. LT.

01. 18. 02. Goldfrapp - Caravan Girl
02. 02. 03. The Verve - Love Is Noise
03. 03. 06. Roisin Murphy - Movie Star
04. 04. 05. The Dresden Dolls - Lonesome Organist Rapes Page-Turner
05. 01. 06. The Good, The Bad And The Queen - The Good, The Bad And The Queen
06. 05. 06. Elbow - An Audience With The Pope
07. 06. 05. Tindersticks - The Hungry Saw
08. 16. 06. Morrissey - All You Need Is Me
09. 10. 14. Interpol - Pioneer To The Falls
10. 07. 09. The Cure - The Only One

11. 11. 08. M83 - Graveyard Girl
12. 15. 04. Portishead - The Rip
13. 09. 11. Nick Cave & The Bad Seeds - More News From Nowhere
14. 08. 11. Coldplay - Violet Hill
15. 12. 05. The Cure - Freakshow
16. 25. 13. Goldfrapp - Happiness
17. 19. 04. The Music - Strenght In Numbers
18. 20. 04. R.E.M. - Sing For The Submarine
19. 13. 06. Ladytron - Ghosts
20. 14. 10. The Jesus And Mary Chain - All Things Must Pass

21. 23. 03. The Fratellis - Mistress Mabel
22. 17. 06. Blackfield - Where Is My Love?
23. 31. 02. The Raconteurs - Many Shades Of Black
24. 21. 10. dEUS - Slow
25. 26. 04. Amy Macdonald - Poison Price
26. NE. 01. The Cure - Sleep When I'm Dead
27. 32. 03. The Futureheads - Radio Heart
28. 33. 02. The Last Shadow Puppets - Standing Next To Me
29. 34. 03. Lowe - A 1000 Miles
30. 24. 09. The Last Shadow Puppets - The Age Of The Understatement

31. 27. 15. Portishead - Machine Gun
32. NE. 01. Tricky - Slow
33. 22. 06. Lao Che - Czarne Kowboje
34. 38. 04. Editors - Bones
35. 30. 11. The Subways - Girls & Boys
36. NE. 01. Duffy - Warvick Avenue
37. 35. 11. Foo Fighters - Cheer Up Boys (Your Makeup Is Running)
38. 29. 11. R.E.M. - Hollow Man
39. NE. 01. Gabriella Cilmi - Sweet About Me
40. 40. 05. The Dandy Warhols - Wasp In The Lotus

41. 39. 02. Primal Scream - Can't Go Back
42. 36. 12. Guillemots - Get Over It
43. 28. 07. Renton - Walk Aside
44. NE. 01. Sigur Ros - Inní Mér Syngur Vitleysingur
45. NE. 01. Peter Gabriel & Friends - Everything Comes From You

46. 54. 02. The Gutter Twins - God's Children
47. 47. 05. The Hoosiers - Coops And Robbers
48. 42. 15. dEUS - The Architect
49. 48. 04. The Kooks - Shine On
50. 46. 08. Organizm - Głowa

51. 45. 15. Lao Che - Hydropiekłowstąpienie
52. 43. 17. Radiohead - Nude
53. 37. 12. Nine Inch Nails - Discipline
54. 44. 14. Elbow - Grounds For Divorce
55. 41. 10. Coldplay - Viva La Vida
56. 49. 08. Death Cub For The Cutie - I Will Possess Your Heart
57. 50. 12. The Wombats - Backfire In The Disco
58. 52. 13. Steve Lukather - Tell Me What You Want From Me
59. 51. 19. Carla Bruni - Autumn
60. 53. 13. The Racounteurs - Salute Your Solution

Z listy wypadły:

z 55 - Gavin Rossdale - Love Remains The Same - po 6 tyg.
z 56 - Guillemots - Falling Out Of Reach - po 6 tyg.
z 57 - Hercules And Love Affair - Blind - po 7 tyg.
z 58 - Martina Topley Bird - Carnies - po 6 tyg.
z 59 - Roisin Murphy - You Know Me Better - po 17 tyg.
z 60 - Rufus Wainwright - Between My Legs - po 18 tyg.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.07.2008 07:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
1. miejsce bardzo mi się podoba Icon_smile2
u mnie też będzie znacznie szło w tym tygodniu do góry...
12.07.2008 09:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Oo, jak mnie to cieszy, nawet nie wiesz Icon_razz2 Aha, dostałeś moje PM w sprawie komentowania twojej listy?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.07.2008 09:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #4
 
Cytat:02. 02. 03. The Verve - Love Is Noise
Chyba sie przekonałem do tej piosenki Icon_smile2

.
12.07.2008 11:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #5
 
saferłel napisał(a):W poczekalni już się kotłuje. Lost! czy Yes, Yes czy Lost?, a może 42...
A może następny singiel?
saferłel napisał(a):The Good The Bad...spada i to mocno.
Szkoda.
saferłel napisał(a):a Gabriella to wynalazek Piotra Barona, który katował tym mnie gdy byłem na wsi i ciągle powtarzał by an to głosować Icon_biggrin
Ach ten Balonik. Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Niektórzy będą happy, bo pojawia się Peter Gabriel, nie wiem czy akurat zadowolę TE OSOBY konkretną piosenką, ale już jest nieźle, nie?
Numeru na razie nie kojarzę, więc skomentuje jak sobie przypomnę płytę.
saferłel napisał(a):Jest i Sigur, którego nie mogłem pominąć. Tylko, że u mnie z innym przedstawicielem niż na większości list.
Przypuszczam, że u neon.ki pojawi się pół płyty. Icon_wink2 [Z tego co kojarzę to ten utwór już jest.]
saferłel napisał(a):a teraz muszę zapoznać się z nowym francuskojęzycznym albumem Pani Prezydent Icon_smile
A myślałem, że tylko ja zauważyłem jego wydanie. Icon_wink2

Lao Che w dół... Więcej błędów nie zauważyłem.
13.07.2008 12:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
A jaki jest następny singiel? Słyszałem, że niby Cemeteries, ale trójka ostatnio coś mało wiraygodna jest z tymi swoimi prognozami....poczekam aż się potwierdzi. W każdym razie Cemeteries gorsze od mojej trójki.

Heh Lao Che mi nie w smak o tej porze...chociaż takie HYDRO...WSTĄPIENIE by się przydało bo upał jak cholera ;]

Aaa i to The Good nie ma co się martwić Icon_smile

Michał - Verve podobno nieźle kopią w tyłek żywą wersją Love Is Noise. Już się doczekać nie mogę Glastonbury!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.07.2008 11:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #7
 
saferłel napisał(a):Michał - Verve podobno nieźle kopią w tyłek żywą wersją Love Is Noise. Już się doczekać nie mogę Glastonbury!
Czyżby o to chodziło: http://www.youtube.com/watch?v=IbnR3hz1lc8

.
13.07.2008 11:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
saferłel napisał(a):A jaki jest następny singiel? Słyszałem, że niby Cemeteries, ale trójka ostatnio coś mało wiraygodna jest z tymi swoimi prognozami
Niedźwiedź też mówi, że ten utwór. Icon_wink2
13.07.2008 12:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Mimo wszystko ja zachowuje ostrożność, a jeśli okazałoby się to prawdą, to też będę marudzić, że więcej takich przedterminowych niusów nie podają Icon_smile

stavanger - Tak! Dokładnie. Całego nie oglądałem Icon_smile Czekam na swoją kopie DVD. Ehh jak widzę tego gościa na elektrycznych smykach od razu mi Pulp przychodzi na myś; ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.07.2008 12:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #10
 
saferłel napisał(a):01. 18. 02. Goldfrapp - Caravan Girl
chętniej na 1. widziałbym The Verve Icon_confused2
saferłel napisał(a):38. 29. 11. R.E.M. - Hollow Man
u mnie tuż za 50. Man-Sized Wreath, wdług BBC będzie to 3 singiel z Accelerate
Icon_arrow ...byłbym zapomniał w tym tygodniu lista płyt wyśmienita Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
13.07.2008 07:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Heh właśnie ostatnie częśli występu Verve z Glasto zgrywam i może obejrzenie tego widowiska spowoduje ruch w górę Love Is Noise...z drugiej strony tworzę top Goldfrappu, więc....Icon_biggrin

Cieszę się, że się podoba lista płyt Icon_wink
Tak, 3 singlem Man. Dobry wybór, a pamiętam jak Stipe mówił w tamtym roku, że mają taki utwór Man...i on chyba będzie b-sidem Icon_razz2 Na razie u mnie na liście Sing, ale i nowego singla nie może zabraknąć!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.07.2008 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
Widzę, że czołówka dość Open'erowa Icon_wink2
A Verve znowu "tylko" na drugim Icon_smile2

Właśnie odwiedzam Twojego chomika i szukam czego dla siebie. Co byś mi polecił? Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.07.2008 07:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Na chomiku mam nowości z listy, wszystkie, które się ukazały na przestrzeni ostatnich...WIELU tygodni, więc do wyboru do koloru.
Spodobać Ci się może: M83, The Music, Ladytron...no to takie elektroniczne rzeczy są. Możesz dla spróbowania zgrać Dresden Dolls bo nie wiem czy spodobałoby Ci się takie ''kabaretowe'' granie Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.07.2008 07:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
The Music słyszałem i częściowo zgadzam się z Kajmanem w sprawie tej "nudnej rąbanki", ale tylko częściowo Icon_wink2 Resztę sprawdzę, bo i tak nigdy nie wykorzystuję tego 50mb na ściąganie Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.07.2008 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
VERVE NA GLASTONBURY MIAŻDZY!! ALE ONI GRAJĄ!!! I JAKA JAKOŚĆ VIDEO!!!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.07.2008 08:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
No nareszcie wysłuchałem Twojej najwyzszej nowości i chyba dołącze do kilku osób które twierdzą że z całej poznanej trojki Kjurów 'Sleep..." jest najlepsze . Icon_smile2 A no i bardzo podobaja mi się także dwie najnizsze w tym tygodniu.
Znów nieźle namieszałes Icon_wink2 ale bardzo mi sie to podoba, znaczy słuchasz duzo , często [i troche Tobie zazdroszcze, bo u mnie z czasem krucho , w tym gorącym okresie podsumowującym połrocze 2008 . Choc najwazniejsze i terminowe sprawozdania mam juz za sobą Icon_smile2]i tak sobie mysle że gdybys układał liste co godzine to kto wie czy za każdym razem miałbys innego lidera Icon_smile2 REM u Ciebie na 18, ale zdaje mi się że z wszystkich trzech (jak pamiętam :roll: ) wspina sie najwolniej. Ale fakt jest faktem ciesze się że idzie do góry Icon_biggrin3 .
15.07.2008 02:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Hmm ciekawą teorię tu wysuwasz Icon_smile Myślę, że w tym tyg. co był nie było mocnych na Goldfrapp. Musiał być pierwszy z kilku przyczyn, które się na to złożyły. Ostatnio jednak zaczarował mnie Verve, który obecnie jest na drugim i przyznaję, że wczoraj był liderem, ale lista jest postowana co tydzień....może to być trochę krzywdzące, ale często z braku innych metod wyłonienia lidera czy piosenki na konkretną pozycje decyduje ta chwila gdy robię listę i co wtedy mi się najbardziej podoba ;] - tu więc masz trochę racji, ale z tym ''co godzinę'' to jednak trochę przesadziłeś Icon_razz2...tym bardziej, że zwykle ostateczne notowania układam trochę więcej niż 60 minut ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.07.2008 03:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #18
 
no fakt tu moze przesadziłem...o jakies pół godzinki ???? Icon_mrgreen
15.07.2008 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #19
 
Aż 21 wspólnych utworów w zestawieniu - super!!! Icon_surprised
15.07.2008 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
na poczatku musze jeszcze raz napisac, że bardzo lubię Twoją pasje do muzyki i to, że naprawdę tym żyjesz. czasem nie podoba mi sie tylko sposob wyrażania opinii o niektorych wykonawcach/utworach, ale to tez juz wiesz Icon_smile2. bardzo lubie czytac Twoje komentarze.
no coz, Goldfrapp to jednak nie moja muzyka. czasem moglbym posluchac pojedynczej piosenki, ale nie wiecej na raz, a i tą jedna nie za czesto. no i nie mowie o jakiejs konkretnej Icon_wink2. tak wiec znacznie bardziej podobaloby mi sie Verve na pierwszym. a musze przyznac, że od wczoraj "Love Is Noise" jeszcze bardziej u mnie zyskalo Icon_smile2. teraz tylko chodzi o to, żeby nie za czesto slyszec to w radio, żeby nie zarżnąć piosenki i powinno byc w niedzielnym notowaniu nie najgorzej Icon_smile2.
Raconteurs moze jeszcze bedzie wyzej. na to licze Icon_smile2.
Fratellis i Futureheads u nas wciaz na podobnych miejscach, ciekawe przez ile notowan jeszcze tak bedzie. Duffy w sumie tez na podobnym miejscu zadebiutowala. u mnie pewnie pojdzie o kilka oczek do gory.
heh, mocno "Czarne" spadly. i "Hydro" tez... Cos nowego sie kroi czy juz raczej nie?
"Viva La Vida" i tak za dlugo siedzi Icon_razz.
saferłel napisał(a):a teraz muszę zapoznać się z nowym francuskojęzycznym albumem Pani Prezydent Icon_smile
co najwyzej "pani prezydentowa" Icon_wink2
16.07.2008 01:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości