Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajny teledysk wczoraj widziałem...
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #1
Fajny teledysk wczoraj widziałem...
Tegoroczne Mychy zwróciły moją uwagę na to jak słabą wiedzą dysponuję w kwestii bieżących teledysków. Z reguły słucham utworów z wrzuconą okładką singla, płyty etc.
Inna sprawa że rzadko zdarza się fajny utwór z fajnym teledyskiem. Niestety ale to prawda. Już przestałem wymagać by wideoklipy opowiadały jakąś historię jak to chociażby obowiązywało w latach 80.
Postanowiłem więc założyć wątek w którym każdy z nas mógłby popularyzować swój kanon współczesnego teledysku, co przełożyłoby się tylko z korzyścią dla przyszłorocznego zwycięzcy w kategorii "Najlepszy teledysk" Icon_wink

Ode mnie dziś absolutnie rewelacyjne połączenie obrazku z dźwiękiem. I wcale niegłupi pomysł z przesłaniem:



22.04.2014 02:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
RE: Fajny teledysk wczoraj widziałem...
dobry typ!

bo Mess On A Mission to świetna rzecz.... aktualnie od 10 tygodni na mojej liście,
ciągle w Top 10,
i wcale nie zamierza szybko z pierwszej 10-tki wypaść Icon_smile
22.04.2014 05:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Fajny teledysk wczoraj widziałem...
Z ładnych teledysków to może "You" Keatona Hensona?



Być może bez specjalnie zarysowanej historii, ale...
Jak dobrze, że trafiłem na tego pana!
23.04.2014 11:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #4
RE: Fajny teledysk wczoraj widziałem...




uwielbiam takie historie, tylko że ta nie ma zakończenia... może zapodacie jakieś?Chytry
10.06.2014 09:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
RE: Fajny teledysk wczoraj widziałem...
Pierwsze w Polsce lyric video z językiem migowym Icon_smile



10.06.2014 11:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #6
RE: Fajny teledysk wczoraj widziałem...
To chyba najlepszy temat dla tego teledysku; zdumiewający obraz do nowego singla OK Go, w którym członkowie zespołu wykorzystują w czasie rzeczywistym karkołomne iluzje:

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.06.2014 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #7
RE: Fajny teledysk wczoraj widziałem...
AKT! napisał(a):To chyba najlepszy temat dla tego teledysku; zdumiewający obraz do nowego singla OK Go, w którym członkowie zespołu wykorzystują w czasie rzeczywistym karkołomne iluzje
OK Go - to moi ulubieńcy od teledysków. Genialne pomysły i genialna realizacja - tak można powiedzieć o prawie każdym ich klipie. Zresztą branża też to dostrzegła, nagradzając ich niejednokrotnie.
18.06.2014 09:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #8
RE: Fajny teledysk wczoraj widziałem...




to w ramach promocji utworu z mojej czołówki, uwielbiam takie proste przekazy, a w dodatku aktor genialny, zna go ktoś może?
31.07.2014 06:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #9
RE: Fajny teledysk wczoraj widziałem...
thestranglers napisał(a):a w dodatku aktor genialny, zna go ktoś może?

Wystarczy doczytać na youtube tekst pod clipem - aktor to Lavinia Co-op. Dziwny pseudonim, ale gdy weźmiemy pod uwagę, że najczęściej występuje jako drag queen, to wszystko jasne. Ma też role męskie (jak w teledysku), chociaż ... no właśnie, gdy już wiadomo, że to drag queen, to jego aktorstwo wygląda już nieco inaczej. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Vincent Fox.
31.07.2014 09:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #10
RE: Fajny teledysk wczoraj widziałem...
dzięki za info, jak zwykle jesteś nieoceniony Icon_wink
31.07.2014 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #11
RE: Fajny teledysk wczoraj widziałem...
Może obejrzałem już parę tygodni temu, ale trzeba pochwalić grupę. Niby wiele takich teledysków wspominkowych się zdarza, ale tu jest trochę magii przy okazji: a to kot schodzący po schodach, a to fanka obejmująca Francisa... Cieszę się, że już dawno zagościli w topie, bo naprawdę warci są Waszej pamięci.

Travis - Kissing In The Wind
27.02.2020 09:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #12
RE: Fajny teledysk wczoraj widziałem...
Parę lat temu to jak wczoraj w sumie. I znów mistrzowie historii zamkniętych w paru minutach. Dziś coś dla tych, którzy tęsknią za śnieżną zimą... No taką z białą poświatą chociaż.

Travis - Idlewild

03.03.2020 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #13
RE: Fajny teledysk wczoraj widziałem...
a sprawdzę

mnie ostatnio najbardziej zelektryzował klip do "across the universe" fiony apple; dość powiedzieć, że jej interpretacja bije oryginał na głowę, teledysk to ekstraliga sztuki wideoklipu lat 90.


— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.03.2020 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #14
RE: Fajny teledysk wczoraj widziałem...
Nie wiem za bardzo gdzie to wrzucić, a chciałem się podzielić tym niecodziennym dla nas wykonaniem Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
13.03.2020 03:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Muzyka wczoraj a dziś - czyli o kondycji dzisiejszej muzyki prz_rulez 118 19 942 14.12.2008 12:48 PM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości