Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Arctic Monkeys
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #281
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
Nie będę tego robił z racji jakie przedstawiłem. Jest okazja by ktoś inny się włączył do organizacji, jeśli Ty chcesz to jestem za. Icon_smile
08.09.2019 11:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #282
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
Trochę się pogubiłem z tym co piszesz w kontekście
thestranglers napisał(a):a gdy ja Ci wyślę top forumowicza stamtąd to czy to uznasz?
Nie ma problemu, mogę przesyłać otrzymane głosy do EVENo, tylko on musi wyrazić zgodę (najlepiej jak najszybciej).
08.09.2019 11:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #283
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
Chodziło o barb, która zapytała mnie co zrobić ma w tej sprawie, więc inną drogą niż PW bym te głosy przechwycił i przekazał. Sytuacja wyjątkowa, bo jak mówię nasza koleżanka zwróciła się do mnie z prośbą. Poza tym wszystko obowiązuje co napisałem wyżej.
08.09.2019 11:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #284
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
A czemu nie możesz przyjąć PW i przesłać do EVENo PW, jeżeli on się zgodzi? A w innych przypadkach ja mógłbym to robić, a także podawać zestaw, terminy i wyniki.
08.09.2019 11:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #285
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
Nie będę przyjmował głosów na dogrywki, bo mógłbym je przeoczyć, a jak wiesz otwieram właściwe głosy w ostatniej chwili przed prezentacją. Jeśli Ty możesz to robić to chyba po problemie?
08.09.2019 11:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #286
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
kajman napisał(a):Tylko warto żeby szybko podjął decyzję, bo został niecały tydzień.
głosy na AM przyjmowane są do 21 września przecież, szybko się przedstawi propozycję na sebie i będzie i tak ponad tydzień na przysyłanie głosów (chyba że EVENo z tej racji przedłuży termin)
08.09.2019 11:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #287
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
thestranglers napisał(a):głosy na AM przyjmowane są do 21 września przecież
Mój błąd, wydawało mi się, że do 14.
thestranglers napisał(a):chyba że EVENo z tej racji przedłuży termin
Na razie jeszcze nie wiadomo, czy EVENo jako prowadzący wyrazi na taką formę zgodę.
A ten głos od barb42 to przyjmiesz czy jakby co ma go wysłać do mnie?
08.09.2019 01:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #288
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
Jeśli to przeczyta to niech wyśle do Ciebie, oczywiście za jej wolą i gdy będzie już ustalone, że to Ty je przyjmujesz na sebie. Dzięki za pomoc.
08.09.2019 02:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #289
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
kajman napisał(a):bo został niecały tydzień.
Do czego?

thestranglers napisał(a):Nie będę przyjmował głosów na dogrywki
Czyli jednak przydała się temu jakaś konkretna nazwa Icon_wink

Okej, postanowiłem się trochę poszarpać z userami Sabastosa, bo naprawdę nie potrafię skumać całej tej sytuacji i powodów dla których nie mogą oni się tutaj zarejestrować skoro tak bardzo chcą brać udział w topach. Ale niech już będzie, jutro postaram się stworzyć tam konto i przyjmować głosy.

Ciebie Stranglersie proszę dodatkowo, abyś poinformował osobę/osoby, które wysłały glosy do Ciebie, aby zrobiły to ponownie. Mój nick będzie ten sam.

Radio Epsilon
08.09.2019 07:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #290
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
EVENo napisał(a):naprawdę nie potrafię skumać całej tej sytuacji i powodów dla których nie mogą oni się tutaj zarejestrować skoro tak bardzo chcą brać udział w topach
Zostali zaproszeni przez nas do współuczestnictwa w topach, które stały się wspólne dla nich i dla nas.
08.09.2019 09:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #291
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
Eveno, nie otrzymałem żadnych głosów, pytanie co do adresata tych typów było na wtedy hipotetyczne. BTW, nie widziałem jeszcze info o dogrywce na sebie, a czasu już faktycznie coraz mniej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2019 01:47 PM przez thestranglers.)
10.09.2019 01:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #292
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
Z doskoku napiszę tylko, że zostało już tylko kilka dni, a wciąż mam tylko jeden głos. Od jutra powinienem mieć więcej czasu na forum, więc mam nadzieję nadrobić tutejsze zaległości Icon_razz2

Radio Epsilon
18.09.2019 06:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #293
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
Przyznam się, że jestem pozytywnie zaskoczony. Owszem kilka utworów bardzo cenię, ale ogólnie kojarzyli mi się przeciętnie a tutaj znalazło się 12 świetnych kawałków, które będą walczyć w dogrywce.
18.09.2019 07:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #294
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
a wysłałeś jakieś peemki do potencjalnych chętnych? Icon_smile
myślę, że tu było sporo głosów w oryginalnym głosowaniu, bo to był pierwszy topowany artysta i stąd tak

ogólnie chyba lepiej byłoby zrobić głosowanie, kogo chcemy ponownie topować Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.09.2019 11:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #295
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
Wyrównany poziom i ciężko było ustalić kolejność, ale wreszcie mogę wysłać głosy.
19.09.2019 09:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #296
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
Zagłosowali:
neo01
barb42
kajman

Radio Epsilon
19.09.2019 10:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #297
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
Aż się dziwię, że Kajman nie głosował - przecież obskakuje prawie wszystkie topy na wszystkich forach Icon_eek
19.09.2019 11:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #298
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
może jutro zagłosuje Icon_smile
19.09.2019 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #299
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
No, teraz już mogę powiedzieć, że

Zagłosowali:
neo01
barb42
kajman
EVENo

I choć zgadzam się, że poziom ich piosenek jest wysoki i wyrównany, to jednak nie trafili do mnie na tyle, by zainteresować się nimi na dłużej. Do tych najlepszych utworów może będę czasem wracał, ale bez większego przywiązania. Mimo to muszę Arktycznym oddać, że są zespołem z wysokiej półki, nie spodziewałem się po nich takiego grania.

Radio Epsilon
20.09.2019 11:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #300
RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys
Ja sie dziwie, ze ich tak slabo znales Icon_biggrin
20.09.2019 11:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości