Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 87 z 11.07.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
1981 napisał(a):
kajman napisał(a):23. N 1 ARA BATUR - Sigur Ros
Mnie też to wzięło. Nawet znalazłem tłumaczenie tekstu... Ogromnie mnie wzrusza ten kawałek. Na smutki i melancholie jak znalazł.
Mnie także, ale nie jest to mój ulubiony Sigur z ostatniej płyty (co zresztą już widać).
17.07.2008 10:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):Jak chcesz, to spróbuj, chociaż jest trudno. Icon_biggrin3 Mogę dać podpowiedzi:
2 utwory od tego tygodnia w Top30
1 sprzed tygodnia, ale teraz przesłuchany
1 na curiosalnych zasadach, na których już jeden utwór jest
1 który sygnalizowałem, ale jest tylko na jednej liście poza 30
1 jak pisałem, którego nie ma nigdzie
1 z poczekalni.
1. No cóż spróbuję , aczkolwiek podpowiedzi bardziej mi zagmatwały sprawę Icon_lol
2. Podejrzewam że będą to ; nowa AMJ, Sigur, z poczekalni Avenged Sevenfold , moze Tribe After Tribe .
3. A moje dwa typy które mnie powaliły , raczej nie maja szans w tym tygodniu Icon_wink2
1. Szczególnie, że jedna była fałszywa. Dopiero teraz zauważyłem, że jeden utwór jest jednak w 30.
2. Ciekawe, ciekawe Icon_biggrin3 Przy czym w przypadku Jopek i Sigura to nie mam pewności, o których myślisz (są po 2 wariaty). A7F z kolei byłby (jeżeli już) tym wielkim powrotem, a nie nowoością. A Tribe? Przyznam się, że tym typem to mnie zaskoczyłeś.
3. Żebym jeszcze wiedział, co Cię powaliło, bo mnie utwór, który tydzień jakoś mi przemknął.
17.07.2008 10:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #23
 
kajman napisał(a):2. Ciekawe, ciekawe Przy czym w przypadku Jopek i Sigura to nie mam pewności, o których myślisz (są po 2 wariaty). A7F z kolei byłby (jeżeli już) tym wielkim powrotem, a nie nowoością. A Tribe? Przyznam się, że tym typem to mnie zaskoczyłeś.
3. Żebym jeszcze wiedział, co Cię powaliło, bo mnie utwór, który tydzień jakoś mi przemknął.
2. Mnie chodziło o "Samej Cie nie zostawię" AMJ oraz " Godan daginn " Sigura Icon_wink2 Tak tak a o A7F myslałem w kontekscie wielkiego powrotu . Chyba że starsza Katatonia . Ale to by było za duzo szczęscia Icon_lol .
Zapomniałem jeszcze o nowym Gabrielu . :roll:
3. Te dwa utwory o których wspomniałem sa poznane z listy Listoholika : Merz oraz The Niro . Dla mnie rewelacja Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
17.07.2008 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):2. Ciekawe, ciekawe Przy czym w przypadku Jopek i Sigura to nie mam pewności, o których myślisz (są po 2 wariaty).
1. A7F z kolei byłby (jeżeli już) tym wielkim powrotem, a nie nowoością. A Tribe? Przyznam się, że tym typem to mnie zaskoczyłeś.
3. Żebym jeszcze wiedział, co Cię powaliło, bo mnie utwór, który tydzień jakoś mi przemknął.
2. Mnie chodziło o "Samej Cie nie zostawię" AMJ oraz " Godan daginn " Sigura Icon_wink2
1. Tak tak a o A7F myslałem w kontekscie wielkiego powrotu .
4. Chyba że starsza Katatonia . Ale to by było za duzo szczęscia Icon_lol .
5. Zapomniałem jeszcze o nowym Gabrielu . :roll:
3. Te dwa utwory o których wspomniałem sa poznane z listy Listoholika : Merz oraz The Niro . Dla mnie rewelacja Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
2. Co do Sigura to mnie zaskoczyłeś. Sądziłem, że myślisz o jednym z dwóch innych utworów, a GD w ogóle mi do głowy nie przyszło.
1. No tak, poprzednio mnie zaćmiło, bo i w przypadku A7F też możliwe są 2 warianty. Ale sądzę, że wiem, o którym myślałeś, ma co naprowadziło mnie zdanie w p. 4.
4. Nie wiem, dlaczego tak defetystycznie podchodzisz. Czasami może być dobrze, a nawet jeszcze lepiej. A teraz skojarzyłem, czemu akurat Katatonia, co zachwiało moją pewność co do końca p. 1.
5. Czy wszysto musi mieć alternatywę?
3. Od razu mogę stwierdzić, że nie znam, ale jeżeli pojawi się na Twojej liście lub Listoholik oficjalnie potwierdzi powrót, to się za to wezmę.
17.07.2008 03:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #25
 
kajman napisał(a):2. Co do Sigura to mnie zaskoczyłeś. Sądziłem, że myślisz o jednym z dwóch innych utworów, a GD w ogóle mi do głowy nie przyszło.
1. No tak, poprzednio mnie zaćmiło, bo i w przypadku A7F też możliwe są 2 warianty. Ale sądzę, że wiem, o którym myślałeś, ma co naprowadziło mnie zdanie w p. 4.
4. Nie wiem, dlaczego tak defetystycznie podchodzisz. Czasami może być dobrze, a nawet jeszcze lepiej. A teraz skojarzyłem, czemu akurat Katatonia, co zachwiało moją pewność co do końca p. 1.
5. Czy wszysto musi mieć alternatywę?
3. Od razu mogę stwierdzić, że nie znam, ale jeżeli pojawi się na Twojej liście lub Listoholik oficjalnie potwierdzi powrót, to się za to wezmę.
2. Przyznam ze w ogóle nie brałem pod uwagę "All Alright" i "Gobbledigook'a" . Niby prosta sprawa . Pierwszy przegapiłem , a drugi jest w Twojej poczekalni .
1. 4. Wcale nie podchodze do tego bez wiary, oceniam to realnie. Padł wybór na A7F "ALPOH" lub Katatonię - jako jedyny powrót do zestawienia.
5. Peter Gabriela i jego "Down to Earth" - (jest w zestawie i na liscie LPMN) - odniosłem do kolejnej nowosci która miałaby sie pojawic na Twojej Liście .
3. Myslałem ze skoro zapostował to weźmiesz Jego liste pod uwagę Icon_wink2 . Ale faktycznie, oficjalnie swojego powrotu nie potwierdził .
17.07.2008 05:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Aro napisał(a):2. Przyznam ze w ogóle nie brałem pod uwagę "All Alright" i "Gobbledigook'a" . Niby prosta sprawa . Pierwszy przegapiłem , a drugi jest w Twojej poczekalni .
4. Wcale nie podchodze do tego bez wiary, oceniam to realnie. Padł wybór na A7F "ALPOH" lub Katatonię - jako jedyny powrót do zestawienia.
5. Peter Gabriela i jego "Down to Earth" - (jest w zestawie i na liscie LPMN) - odniosłem do kolejnej nowosci która miałaby sie pojawic na Twojej Liście .
3. Myslałem ze skoro zapostował to weźmiesz Jego liste pod uwagę Icon_wink2 . Ale faktycznie, oficjalnie swojego powrotu nie potwierdził .
2. A ja myślałem o All alright i Vid spilum endalaust. To drugie też w pewnym sensie przegapiłeś. A Gobbledigook
4. I znowu mnie wpuściłeś w maliny, bo myślałem, że piszesz o Afterlife. No ale tutaj zdecydowanie dobrze wyczułeś, bo Afterlife w tym tygodniu wypadło zdecydowanie najsłabiej z tej trójki.
5. Jest jeszcze Gabriel u abd3mza, ale jeżeli któryś wchodzi w rachubę, to ten, o którym pisałeś.
3. Wrzucę coś od niego na listę, a potem zniknie na nie wiadomo jak długo i zeostanę z ręką w nocniku. Nie zaryzykuję.
A swoją drogą ładnie pozakręcaliśmy tematy. Icon_lol
EDIT: Koło ósmej wszystko powinno się wyjaśnić.
17.07.2008 05:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #27
 
kajman napisał(a):2. A ja myślałem o All alright i Vid spilum endalaust. To drugie też w pewnym sensie przegapiłeś.
Jak juz napisałem to zajarzyłem ze cos jednak mi tu nie pasuje Icon_lol a przeciez dzis odwiedziłem listę neon.kową Icon_biggrin3
kajman napisał(a):3. Wrzucę coś od niego na listę, a potem zniknie na nie wiadomo jak długo i zeostanę z ręką w nocniku. Nie zaryzykuję.
Wrzucić a potem doprowadzić swymi działaniami do niekorzystnej sytuacji. Śmierdząca sprawa Icon_mrgreen
kajman napisał(a):A swoją drogą ładnie pozakręcaliśmy tematy. Icon_lol
No tak Icon_lol
kajman napisał(a):EDIT: Koło ósmej wszystko powinno się wyjaśnić.
Za chwilkę ide podglądnąć Icon_wink2
17.07.2008 08:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości